Przejdź do treści

BurnBooster opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

BurnBooster

BurnBooster to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce od jakiegoś czasu. Aktualne opinie i recenzje opisujące ten suplement diety wydają się budzić wątpliwości co do ich wiarygodności. Odnaleźć je można na forum, najczęściej również na blogach a nawet na stronach z ofertą tego produktu. Więcej szczegółów można odnaleźć w poniższym artykule w którym zawarta została recenzja. Bardzo przydatna jeszcze przed dokonaniem realizacji zamówienia.

W ostatnim czasie pojawiają się różne reklamy BurnBooster w tym podejrzane rankingi w których rzekomo miałby być najlepszy w różnych zestawieniach. Oczywiście tego typu rankingi tabletek na odchudzanie w których dostępny jest produkt to zwykłe oszustwo. Są one przygotowywane przez współpracowników i mają wyłącznie zachęcić do skorzystania z oferty. Są to zestawienia oparte bez żadnych badań i udowodnionych sondaży. Tego typu rankingi można opisać jako wprowadzające w błąd przyszłych konsumentów.

W ostatnim czasie pojawiły się również negatywne opinie o BurnBooster które ujawniają dość mocne wątpliwości przedstawionego produktu w formie kapsułek. Również i kwestia rzetelności opinii została poruszona w tym artykule. Aktualnie pojawiają się również negatywne opinie i recenzje dotyczące suplementu diety. Czy faktycznie BurnBooster to oszustwo na odchudzanie o którym wspominają opiniujący?

Jaka jest prawda o suplemencie BurnBooster?

Spis treści

Opinie BurnBooster

BurnBooster

BurnBooster

Recenzowane kapsułki na odchudzanie dostępne są od końca 2017 roku to jednak w 2020 roku nagle zaczęły się pojawiać różnego rodzaju reklamy naciągające na skorzystanie z tego produktu, którego oferta budzi wiele wątpliwości. Oferta suplementu diety bardzo przypomina opisywany całkiem niedawno Ketomorin na odchudzanie który również budzi wątpliwości. Można to poznać między innymi po podobnej stronie z ofertą w której dostępne są oba produkty. Co ciekawe, zawarte na stronie produktowej w której dostępny jest prezentowany produkt posiada podejrzane, całkiem prawdopodobnie, że fałszywe opinie. Zmusza nas to do weryfikacji opublikowanych informacji i oczywiście rozsądnym podejściu do kwestii opinii.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.06.2024

 
Aktualne opinie jak i te starsze można odnaleźć na wielu różnych stronach, często na forum dyskusyjnych (takich jak forum Kafeteria dla przykładu), blogach a nierzadko również na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Nie jest to problemem, tym bardziej, że produkt ten dostępny jest od 2017 roku.

Problemem jest jednak to, że wiele z opublikowanych w sieci opinii wydaje się być nierzetelnych. Problem z wiarygodnością opiniujących jest dość poważny, bo zwykle na podstawie opinii możemy podjąć słuszną lub nie – decyzję. Weryfikując komentarze i opinie można skorzystać z możliwości konsultacji z dietetykiem lub innym specjalistą i na ten moment taka opcja wydaje się być całkiem słuszna.

Potrzebując szczegółowej i co najważniejsze, również profesjonalnej porady możesz skorzystać z porady lekarza stacjonarnie lub online. Opinia eksperta zdecydowanie będzie tu bardziej wartościową niż opinie o wątpliwej wiarygodności, które zwykle odnaleźć możemy w internecie. Opcja konsultacji online wymaga wyłącznie urządzenia dostępnego z internetem, tak więc poprzez komputer jak i smartfon możliwe jest uzyskanie konsultacji online. Przykładowa konsultacja online dostępna jest pod adresem: https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi

Aktualne opinie można odnaleźć również pod tym artykułem w sekcji komentarzy na samym dole.

Negatywne Opinie

Aktualnie, tj. w chwili publikacji tego artykułu można odszukać negatywne opinie o BurnBooster dostępne między innymi w internecie. Jak już wcześniej wspomniano, należy zwrócić szczególną uwagę także na te negatywne opinie w których w treści proponuje się alternatywne produkty. Te też w takiej formie wydają się być nierzetelne i co ciekawe, nierzadko się zdarza że tego typu komentarze mogą być publikowane przez konkurencję zachęcającą do skorzystania z ich produktu.

Podobny artykuł:  Iladian Direct plus – Opinie i Efekty. Jaki skład i gdzie kupić?

Opinie można odnaleźć również na Facebooku. Jedna z opinii prezentuje się w następujący sposób:

Opinia o BurnBooster

Opinia o BurnBooster z Facebook

Negatywnych opinii nie znajdziemy na blogach ponieważ są prowadzone przez współpracowników, którzy zarabiają za każdy sprzedany produkt. Z tego też powodu nie należy publikować własnych opinii na blogach! Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które chciałyby opublikować negatywną opinię, zrób to pod naszym artykułem (taka opinia zostanie z pewnością przez nas zaakceptowana i opublikowana) lub też na Facebooku. Opinie wysyłane pod recenzjami blogów zwykle nie będą akceptowano, ponieważ ich właścicielami są najczęściej osoby współpracujące z firmą sprzedającą ten produkt. Jest to współpraca na zasadzie programu partnerskiego. Znaczy to tyle, że za każdy sprzedany produkt współpracownik otrzymuje prowizję.

Opinia BurnBooster

Opinia o BurnBooster

Chcąc poznać rzetelne opinie należy unikać różnych blogów w których proponuje się ten przedstawiony suplement diety. Aktualne opinie można odnaleźć pod naszym artykułem.

Zachwalające opinie o BurnBooster

Obecnie brakuje rzetelnych opinii osób pozytywnie komentujących produkt. Jest to spowodowane tym, że w sieci dostępnych jest wiele stron internetowych współpracujących z programem partnerskim w których możliwe jest otrzymanie prowizji za sprzedany produkt. Z tego też powodu w sieci odnaleźć można wiele nierzetelnych opinii i naciąganych recenzji w których celem jest sprzedaż BurnBooster przez internet. Tak jak na różnego rodzaju blogach tak i na oficjalnej stronie producenta w której można dokonać realizacji zamówienia tego produktu dostępne są prawdopodobnie fałszywe opinie i metamorfozy odchudzania.

Fałszywe rankingi z BurnBooster

W ostatnim czasie w sieci można odnaleźć podejrzane rankingi tabletek odchudzających, w których wygrywać ma prezentowany suplement BurnBooster. Wiarygodność takich rankingów jest dość dyskusyjna. Brak informacji o badanych którzy mieliby uczestniczyć w tego typu głosowaniach to jeden z głównych powodów. Innymi są również kradzione zdjęcia osób opiniujących jak i same opinie pisane pod to, by odwiedzający tego typu ranking jak najszybciej dał się nabrać i zakupił suplement. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która zainteresowała się tym produktem bo wygrał on ranking tabletek na odchudzanie, to jesteś jedną z naprawdę wielu osób które dały się nabrać na manipulacje. Tego typu ranking nie jest nawet oparty na sondażu. Jest to po prostu strona która ma naciągnąć na zakup produktu. W zasadzie ranking ten już na pierwszy rzut oka wydaje się zmanipulowany. Jest wiele powodów by tak sądzić, jednym z nich jest brak odnośnika do oferty tych „gorszych” produktów.

Skład BurnBooster

Szczegółowy skład tego produktu nie jest dostępny przed zakupem co jest dość problematyczne zwłaszcza dla osób, które chciałyby poznać pełny skład jeszcze przed zakupem. Zapewne jest on dostępny na etykiecie lub w ulotce produktu.

Według nieoficjalnych źródeł, ogólny skład BurnBooster prezentuje się w następujący sposób:

 • Zielony jęczmień – jakiś czas temu bardzo popularny składnik suplementów diety, dziś już niechętnie w nich stosowany to jednak jest to ciekawy składnik. Charakteryzuje się przyspieszeniem metabolizmu i korzystnym wpływem na pracę układu pokarmowego. Więcej szczegółów w tym badania można odnaleźć pod adresem: https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-799/barley
 • Pieprz kajeński (znany również jako pieprz cayenne) – zawarta w nim kapsaicyna ma znacząco wpływać na metabolizm jak i na mniejszy apetyt. Więcej interesujących szczegółów w tym badania można odnaleźć na: https://www.healthline.com/nutrition/8-benefits-of-cayenne-pepper
 • Garcinia Cambogia – co prawda badania nie do końca potwierdzają jego działanie to niewykluczone, że jest to dość interesujący składnik często stosowany w różnego rodzaju suplementach diety. Zmniejszenie apetytu czy też przyspieszenie procesu metabolizmu to zaledwie kilka z ciekawych właściwości. Więcej szczegółów w tym badania można odnaleźć pod adresem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5871210/
 • Zielona kawa – ma wspierać aktywne spalanie tłuszczu i działać pobudzająco na organizm. CGA zawarte w zielonej kawie ma przyczyniać się do metabolizmu lipidów i glukozy co zostało potwierdzone w badaniach: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3766985/
Podobny artykuł:  FitBerry NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Prawdziwe Opinie

Należy jeszcze raz przypomnieć, że przedstawiony powyżej skład to zaledwie skład ogólny i może się znacznie różnić. Informacje na temat szczegółowego składu nie są dostępne przed zakupem tego produktu. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która zakupiła ten produkt i przy okazji chciałaby podzielić się tego typu informacjami, prosimy o opublikowanie komentarza pod naszym artykule. Dzięki temu każdy zainteresowany produktem będzie miał dostęp do aktualnych i rzetelnych danych.

Należy również pamiętać, iż skład BurnBooster może zawierać alergeny, dlatego przed stosowaniem tego produktu zaleca się konsultacje z lekarzem lub innym specjalistą.

Efekty BurnBooster

Jest to jedna z najciekawszych kwestii, która wymaga omówienia bo dotyczy ona rzeczywistej skuteczności produktu. W przypadku BurnBooster efekty są negatywnie oceniane z dość prostego powodu: ich braku. Według opiniujących BurnBooster jest to produkt nieskuteczny i nieopłacalny. Nie powinno to w zasadzie dziwić z tego względu, że jest to produkt który nie posiada rzetelnie potwierdzonych efektów.

Według różnych źródeł dostępnych w internecie w tym na stronie z ofertą tego produktu, efekty BurnBooster mają przedstawiać się w poniższy sposób:

 • Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • Szybszy metabolizm
 • Mniejszy apetyt
 • Większa energia

Co ciekawe nawet sam producent tego suplementu diety informuje, że efekty są indywidualne a działanie jest uwarunkowane od preferencji organizmu. Takim komunikat można uznać to za „podkładkę” by móc wskazywać przy niezadowoleniu konsumentów z efektów stosowania preparatu.

Należy również pamiętać, iż opisany powyżej skład jest niepotwierdzony. Brak rzetelnych badań i wiarygodnych dowodów na działanie tego produktu.

Aktualne i rzeczywiste efekty można odnaleźć w rzetelnych opiniach. Te można odnaleźć również pod naszym artykułem. Każdy czytelnik naszej strony może pozostawić swój komentarz lub opinię na temat tego produktu.

Odpowiednie dawkowanie BurnBooster

Według informacji dostępnych na stronie z ofertą przedstawionego suplementu diety, BurnBooster należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce na ok. 20 minut przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody.

Skutki uboczne BurnBooster

Na stronie z ofertą produktu jak i również ogólnie w internecie brak jest jakichkolwiek informacji o możliwych skutkach ubocznych przedstawionego produktu. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości co do działania BurnBooster należy skonsultować się z lekarzem lub innym specjalistą.

Cena BurnBooster

Przedstawiony w tej recenzji produkt na odchudzanie w postaci kapsułek dostępny jest Polsce. Cena BurnBooster to 179 złotych. Koszt suplementu diety jest bardzo wysoki w porównaniu z innymi środkami odchudzającymi. Biorąc pod uwagę brak rzetelnych opinii, wiele negatywnych komentarzy, brak rzetelnie potwierdzonych efektów, różnego rodzaju manipulacje (przykładowo fałszywe rankingi i recenzje produktu) czy też brak danych pełnego składu produkt BurnBooster wydaje się być bardzo nieopłacalny a jego zakup dość ryzykowny.

Gdzie kupić BurnBooster

Recenzowany w tym artykule produkt na odchudzanie dostępny jest wyłącznie przez internet na stronie producenta. Nie jest on dostępny w aptekach stacjonarnych jak i w tych dostępnych przez internet.

Podsumowując analizę produktu jak i ofertę w której dostępny jest BurnBooster można dojść do wniosku, że wiele informacji na ten temat jest niewiadomych a wymienione i zanalizowane w artykule kwestie budzą niemałe wątpliwości.

Jak szybko schudnąć?

Porady o szybkim i skutecznym odchudzaniu odnajdziesz w artykule jak szybko schudnąć z przydatnymi informacjami.

Analiza przeprowadzone w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością ujawniła, że niemal 70% Polaków cierpi na problem otyłości. Należy pamiętać, że otyłość to nie tylko problem estetyczny ale również zdrowotny.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

25 komentarzy do “BurnBooster opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii”

 1. Mam go od 2 tygodni i brak efektów o których pisali. Mam podejrzenia, że zostałam oszukana i w dodatku te negatywne opinie na które trafiłam też wspominają o oszustwie. Chciałabym odzyskać pieniądze.

 2. Jedno, wielkie oszustwo. Ma te tabletki od dwóch miesięcy, przytyłam 4 kilo.

 3. Jedno, wielkie oszustwo. Mam te tabletki od dwóch miesięcy, przytyłam 4 kg.

 4. U mnie też nie działa. To jest poprostu oszustwo. Mimo to nadal szukam dobrego produktu na odchudzanie, bo wiem że taki jest dostępny w Polsce.

 5. Aktualnie to FatFix jest dobrym wyborem na odchudzanie. No i z tego co widzę to nawet jest tańszy.

 6. Dziękuję za recenzję i opinie o Burnbooster. Tak właśnie myślałam, że może to być oszustwo. Te rankingi produktów na odchudzanie w których niby jest pierwszy wydawały się dla mnie podejrzane. Trzeba nagłaśniać i ostrzegać przed tą ofertą.

 7. Burnbooster to oszustwo. Nie schudłam tak jak obiecywali i widzę po opiniach, że nie tylko ja zostałam oszukana.

 8. Niestety mam podobnie zdanie co poprzedni opiniujący. Nie odczułam efektów, właściwie to nic nie poczułam, żadnej różnicy więc nie jest skuteczny jak wychwala producent na stronie gdzie można kupić.

 9. Na forum negatywne opinie Burnbooster co odrzuca moje zainteresowanie. Dziękuję za artykuł, poznałam wiele niejasności.

 10. Po 30 dniach stosowania burnbooster nie zauważyłam róznicy. Jak dla mnie to ściema.

 11. Na odchudzanie kompletnie bezużyteczny ten suplement diety i widzę po opiniach, że nie tylko ja tak myślę ale wiele innych osób.

 12. Ściema jakich mało. Zero efektów. Po miesiącu stosowania NIC nie ubyło na wadze. Szkoda kasy. Bardzo żałuję, że dałam się nabrać. Miałam wrażenie, że zamiast hamować apetyt, to go pobudzały. Lepiej skonsultować się z dietetykiem i zmienić sposób odżywiania.

 13. Definitywnie oszustwo na które dałam się naciągnąć. Zamiast schudnąć to przytyłam 5 kilogramów. Najgorzej, że ciężko jest znaleźć prawdziwe negatywne opinie więc pewnie wiele osób się nabiera na burnbooster.

 14. Jestem zawiedziona brakiem efektów. Jak dla mnie jest to oszustwo i powinno się to nagłosnić. Tylko przepłaciłam i tego co widzę, to nie tylko ja.

 15. U mnie nie działa i niewiem skąd te pozytywne opinie na innych stronach. Po miesiącu stosowania brak efektów. Nie schudłam nawet kilograma a stosowałam systematycznie.

 16. Kupiłam ten burnbooster… Biorę tabletki już 3 tydzień systematycznie, i 0 efektów. I to, że zaczęłam się odżywiać w miarę zdrowo, i ćwiczyć regularnie, zamiast tego aby wspomagał, to mam tylko jeszcze większy apetyt i apatię, po 16 po pracy chcę mi się spać, żreć i nic więcej, a miał by nadawać energii i zmniejszać apetyt. Nooo… Nie dajcie siebie oszukać żadnymi tabletkami

 17. Oczywiście ja też mogę się podpisać pod wszystkimi postami, że to oszustwo nic nie działa. Zacząłem 2 opakowanie, a spadku wagi nie ma. Jedynie co zauważyłem pozytywnego to lepsze trawienie…. Szukam dalej….

 18. Oszustwo na które jak widać nabiera się wiele osób. Strata kasy a te tabletki promują się niby na najlepsze wśród tabletek a to zwykły chłam. Omijajcie z daleka burnbooster.

 19. Dziękuję bardzo za opinie które powstrzymały mnie przed zakupieniem tego badziewia .
  Pozdrawiam

 20. Te tabletki to oszustwo. Brałam przez dwa miesiące i nic. Jedyne co uszczupliłam to portfel. Apetyt jeszcze większy, a metabolizm bez zmian. Nie wierzcie reklamom.

 21. Gdybym nie ćwiczyła i nie była na diecie nie schudłabym z tym suplementem niestety jest to oszustwo nie kupujcie tego szkoda pieniędzy pierwszy miesiąc zazywalam same tabletki i niestety zero rezultatów po miesiącu postanowilam przejść na dietę i dopiero teraz waga idzie w dół

 22. Ja również zostałam oszukana. Dałam się nabrać z fałszywego rankingu tabletek na odchudzanie w którym był pierwszy. Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że ten ranking jest fikcyjny i zrobiony przez naciągaczy. Jak dla mnie to oszustwo i szkoda zachodu na to coś. Wprowadzają ludzi w błąd i obiecują nie wiadomo jakie efekty a rzeczywistość tak naprawdę jest inna.

 23. Bez kitu już miałam brać to ale postanowiłam jeszcze przed tym dogłębnie sprawdzić opinie o tym burnbooster bo cena niska nie jest i dobrze, że tu trafiłam bo chyba dałabym się nabrać. Niewiem czy to oszustwo czy nie ale jak dla mnie ten produkt jest podejrzany i tyle a nie chcę ryzykować.

 24. Jestem przerażona.Same negatywy o tym produkcie.Najwyrażniej jestem kolejną naiwną osobą,która dała się oszukać sępom żerującym na ludzkim nieszczęściu

 25. Niestety potwierdzam negatywne opinie. Nic nie działa w przeciwieństwie do tego co obiecuje producent. Zainteresowałam się tym produktem bo ktoś o nim wspomniał na forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *