Przejdź do treści

Ketomorin opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Ketomorin

Ketomorin to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce od 2020 roku. Obecne opinie i recenzje dotyczące tego suplementu diety wydają się być zadowalające. Dostępne są zwykle na forum, najczęściej jednak na blogach. Z tego też powodu powstała nasza rzetelna recenzja dzięki której dowiesz się o szczegółach produktu. Możliwe, że będzie pomocna nawet przed jego zakupem.

Ostatnio pojawiające się reklamy Ketomorin opisują jego działanie mimo w tym efekty stosowania które mają być rzetelnie potwierdzone. W ostatnim czasie pojawiają się również obszerne opinie i recenzje. Czy faktycznie Ketomorin to odpowiedni produkt na odchudzanie o którym piszą opiniujący?
Aktualizacja:
W sieci można odnaleźć aukcje na których można kupić analizowany produkt. Ciężko jest stwierdzić na których z nich prowadzona jest sprzedaż oryginalnego produktu, dlatego warto jest skorzystać z oficjalnej oferty dostępnej pod adresem poniżej:

Ketomorin – Oferta

Jaka jest prawda o suplemencie Ketomorin?

Spis treści

Opinie Ketomorin

Ketomorin

Ketomorin

Recenzowane kapsułki na odchudzanie dostępne są od drugiego kwartału 2020 roku w Polsce. Co ciekawe produkt powstał w podobnym okresie co Nutrimex na odchudzanie. Problemem jest jednak to, iż poprzedni produkt budzi wątpliwości. Należy pamiętać, że nie w każdym przypadku opinie i recenzje produktu są rzetelne zwłaszcza te w których proponuje się alternatywne produkty. Nierzadko są one znane z naciągania nieświadomych osób zainteresowanych odchudzaniem. Należy więc pamiętać o weryfikacji informacji i rozsądnym podejściu do kwestii opinii.

Opinie można odszukać na różnych stronach, forum dyskusyjnych (takich jak forum Kafeteria czy Wykop), najczęściej jednak na blogach, nierzadko również na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy też YouTube. Weryfikując komentarze i opinie można skorzystać z możliwości konsultacji z dietetykiem lub innym specjalistą.

Potrzebując profesjonalnej i szczegółowej porady możesz skorzystać z porady lekarza stacjonarnie lub online. Opinia eksperta powinna być bardziej wartościowa niż wątpliwej rzetelności opinie opublikowane w internecie. Z tej opcji można skorzystać w każdej chwili z tego względu, że konsultacja online wymaga jedynie komputera lub smartfonu. Przykładowa konsultacja online dostępna jest pod adresem: https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi

Jest to dość nowy produkt, dlatego też najlepiej jest poczekać na pierwsze pojawiające się rzetelne opinie dotyczące Ketomorin. Zwykle te pojawiają się kilka miesięcy po debiucie preparatu, dlatego też w tym przypadku najlepszą opcją byłoby odczekanie na pierwsze wiarygodne dyskusje. Zwykle tego typu produkty na odchudzanie to oszustwo, dlatego warto jest podejść do kwestii zakupu z rozwagą.

Opinie można odszukać również pod naszym artykułem. Niemal każdy odwiedzający ma możliwość pozostawienia opinii lub komentarza na samym dole.

Skład Ketomorin

Na oficjalnej stronie producenta brakuje szczegółowych informacji o składzie produktu. Być może szczegóły dostępne są wyłącznie w ulotce lub na etykiecie produktu. Korzystając z rejestru produktów które oferuje Główny Inspektorat Sanitarny można odszukać wiarygodne informacje dotyczące składu. Skład ogólny Ketomorin prezentuje się w poniższy sposób:

 • Chrom – ma wspomagać proces odchudzania poprzez spalania tłuszczów. Jego niedobór może powodować szybsze odkładanie się tkanki tłuszczowej co jest przyczyną nadwagi. Chrom może hamować nadmiernie łaknienie. Środki wspomagające odchudzanie zawierające ten składnik mogą być niewystarczające w procesie zrzucania zbędnych kilogramów. Więcej szczegółów o znaczeniu chromu dla organizmu można poznać w źródle: http://medpr.imp.lodz.pl/Biologiczne-znaczenie-chromu-III-dla-organizmu-czlowieka,73855,0,2.html
 • Moringa oleifera Lam. – liście moringi są źródłem witamin i minerałów. Więcej o moringa na odchudzanie odnajdziesz w naszym artykule . Badania na zwierzętach i komórkach pokazują, że moringa może zmniejszać powstawanie tłuszczu i zwiększać rozpad tłuszczu. Nadal jednak nie wiadomo, że taki sam efekt przyniosłyby w przypadku ludzi. Więcej o benefitach stosowania moringa znajdziesz na https://www.healthline.com/nutrition/6-benefits-of-moringa-oleifera
 • Herbata chińska (Camellia sinensis) – ma odpowiadać za hamowanie procesu wchłaniania się cukrów i tłuszczy pochodzących z przyjmowanych kalorii. Ma również przyspieszać metabolizm. Herbata chińska znana jest również jako Camellia sinensis https://en.wikipedia.org/wiki/Camellia_sinensis
 • Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.) – ma przyczyniać się do obniżenia poziomu stężenia cholesterolu w surowicy krwi. Może być wykorzystywany pomocniczo w różnych problemach wątroby. Ma również wspomagać prawidłową pracę układu pokarmowego, zapobiegać wzdęciom i zaparciom. Więcej szczegółów można odnaleźć w źródle: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4771653/
 • Celuloza – rodzaj błonnika, często wykorzystywany w różnego rodzaju suplementach diety. Mimo, iż człowiek nie potrafi trawić celulozy i niema żadnych wartości odżywczych to jednak jest ona niezbędna w żywieniu. Działaniami celulozy są: uczucie sytości (przez co zmniejszone jest zapotrzebowanie na kalorie), regulowanie wypróżnień, zapobieganie zaparciom, zmniejszenie wchłaniania cholesterolu i trójglicerydów, obniżanie ciśnienia tętniczego, obniżenie zapotrzebowania na insulinę i wiele innych. Celuloza jest też dodatkiem do wielu produktów spożywczych, często oznaczana symbolem E460. Więcej informacji można odnaleźć pod źródłem: https://www.thespruceeats.com/what-is-cellulose-1328464

Jak można zauważyć, skład produktu co prawda wydaje się być wartościowy to jednak brak jest jakichkolwiek informacji o konkretnych dawkach zawartych w kapsułce. Informacje o konkretnej zawartości składników w kapsułce są dostępne w wyszukiwarce którą udostępnia Główny Inspektorat Sanitarny. Jest to dość kłopotliwe dla zainteresowanych, którzy zechcieliby poznać szczegółowy skład jeszcze przed realizacją zamówienia.

Efekty Ketomorin

Na wstępie należy wyjaśnić to, że efekty produktu wydają się być bardzo interesujące.

Według różnych źródeł dostępnych w internecie, Ketomorin miałby charakteryzować się poniższymi działaniami:

 • Przemiana materii.
 • Sprawne funkcjonowanie układu pokarmowego.
 • Zmniejszona ilość wchłanianych tłuszczy i cukrów.
 • Przywrócenie sprawności systemu trawiennego.
 • Uczucie sytości.

Aktualne efekty można poznać poszukując opinii dostępnych na forum, rzetelnych blogach lub też pod naszym artykułem na samym dole w dziale dyskusji. Zapraszamy do skorzystania z tej opcji zwłaszcza, jeżeli jesteś osobą która miała okazję sprawdzić recenzowany produkt na odchudzanie w postaci kapsułek.

Odpowiednie dawkowanie Ketomorin

Według informacji dostępnych na oficjalnej stronie producenta na której można dokonać realizacji tego produktu, kapsułki Ketomorin należy stosować codziennie rano na czczo popijając dużą ilością wody nie przekraczając zalecanej dawki dziennej. Opakowanie produktu zawierające 30 kapsułek ma starczyć na miesiąc stosowania.

W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą.

Skutki uboczne Ketomorin

Przeglądając skład produktu, wydaje się on być bezpieczny. Należy jednak pamiętać o prawidłowym stosowaniu suplementu diety. Nie możemy być pewni w 100% możliwych skutków ubocznych, z tego też powodu w przypadku posiadania wątpliwości co do przedstawionego suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem.

Cena Ketomorin

Przedstawiony w tej recenzji produkt na odchudzanie Ketomorin (w postaci kapsułek) dostępny jest w cenie 137 złotych. Obecnie brak jest promocji tego produktu. Cena suplementu diety przy porównaniu z innymi tego typu produktami wydaje się być rozsądna.

Gdzie kupić Ketomorin

Prezentowany produkt dostępny jest wyłącznie przez internet. Niema możliwości zakupu go w aptekach. Według ostatnich informacji dostępne są również podrobione wersje produktu, z tego też powodu istnieje ryzyko zakupu nieskutecznego produktu na odchudzanie.

Brak jest również informacji o czasie dostawy przy realizacji zamówienia przez internet. Według oferty opublikowanej w sklepie, czas dostawy wynosi maksymalnie 3 dni.

Jak szybko schudnąć?

Całkiem niedawno w naszym serwisie internetowym opublikowany został interesujący artykuł Jak szybko schudnąć z przydatnym poradami dotyczącymi odchudzania.

Według badań przeprowadzonych w 2017 roku przez przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością 70% Polaków cierpli na problemy związane z nadwagą. Należy pamiętać, że otyłość jest nie tylko problemem estetycznym ale również zdrowotnym.

Ketomorin z darmową dostawą

Produkt ten dostępny jest z szybką i darmową dostawą. Z promocyjnej oferty można skorzystać po kliknięciu w poniższy link do sklepu.
Sklep Ketomorin: https://poznajmyopinie.pl/oferta/ketomorin

FAQ – Często zadawane pytania dotyczące Ketomorin

Jakie opinie ma Ketomorin?

Obecnie brak rzetelnych opinii i recenzji dotyczących tego preparatu. Niestety w internecie można odnaleźć wiele fałszywych opinii komentujących działanie tego produktu (obecnie efekty Ketomorin nie zostały potwierdzone w sposób wiarygodny).

Czy Ketomorin działa?

Ciężko to stwierdzić, ale obecnie nie potwierdzono efektów stosowania tego produktu. Brak jest wiarygodnych informacji działania tego produktu przynajmniej w obecnej chwili.

Jak stosować Ketomorin?

Według aktualnych informacji dostępnych na oficjalnej stronie producenta, kapsułki najlepiej jest przyjmować codziennie rano na czczo popijając dużą ilością wody.

Jaki skład posiada Ketomorin?

Skład produktu wydaje się być bezpieczny. Moze jednak zawierać alergeny, dlatego w przypadku posiadania wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. W składzie znajdziemy m.in. chrom, moringa oleifera, herbata chińska, karczoch zwyczajny, celuloza.

Czy mogą wystąpić efekty uboczne?

W obecnej chwili brak jest jakichkolwiek informacji w internecie o tego typu przypadkach dotyczących tego produktu. Brak jest szczegółowych informacji o ubocznych efektach na stronie producenta.

Jaka cena Ketomorin?

Koszt tego produktu to 137 złotych. Jest to normalna cena w porównaniu z innymi produktami o podobnych cechach..

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

16 komentarzy do “Ketomorin opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii”

 1. Witam stosuje ten produkt od połowy maja. I szczerze nic sie nie zmieniło. Nawet nie zmniejszyło mi apetytu. W opakowaniu jest mniej niż 30 tabl. Wage mam dalej taka sama. Będę pisać co jakis czas.
  Ogolnie nic mi nie jest po tych tabletkach.

 2. Witam, skusiłem się na ketomorin i stosuje go od 3 tygodni. Zwyczajna ściema! Jak było przed tak jest i teraz, żadnych zmian. Szkoda czasu i pieniędzy. Zgadzam się z p Moniką, oszukańcze opisy działania preparatu i czysty marketing. Ja wracam do korzeni – zdrowe jedzenie i ruch!

 3. Jestem psychodieteykiem i często sprawdzam na sobie różne cuda na odchudzanie.Od miesiąca stosuje ketomorin i to jest zwykle oszustwo. W opakowaniu miałam dwie uszkodzone kapsułki z których wysypał się proszek. Wyglądał i smakował jak kwasek cytrynowy. Nic nie schudłam. Nie warto tracić pieniędzy. Nie polecam

 4. Potwierdzam, że to ściema. Kończę stosowanie drugiego opakowania. Efekt jest odwrotny od oczekiwanego. Schudł tylko mój portfel , ja natomiast przybrałam na wadze . Nie dajcie się oszukać.

 5. Stosuję ketomorin slim od 15.05.3020r codziennie, żadnych zmian dzisaj mamy 22.06.2020 r i nie stracilam ani jedneg kilograma. Uważam że to oszustwo bo po takim czasie już zmiany winny być widocznie. Odradzam zakupu strata pieniędzy.

 6. Stosowałem przez 3 miesiące. Mam wrażenie że przytyłem. Ten preparat to oszustwo, złodziejstwo, bzdura, ściema. Zmarnowane pieniądze.

 7. Stosuję ketomorin 10 dni, nie ma żadnych efektów, wręcz przeciwnie jak na razie waga idzie do przodu.
  Zobaczę co będzie jak skończę terapię. Obawiam się, że to kolejne oszustwo.

 8. Stosuję Ketomorin już prawie 2 miesiące. Nic nie schudłam a raczej przytyłam. Oczywiście, żeby było taniej kupiłam 3 opakowania. Niestety za naiwność trzeba płacić, W momencie zakupu były same pozytywne komentarze.

 9. Stosuje 2 tygodnie, żadnych efektów. Ważę tyle samo, nawet przy ograniczaniu słodyczy i jedzenia nic nie pomagają.

 10. Witam, kompletne oszustwo, obiecuja, że zwrócą pieniędze, gdy produkt nie zadziała i tak się nie dzieje. Totalne kłamstwo nie kupujcie tego!

 11. Tak jak piszecie to ściema. Kończę opakowanie i co? Nic! Nawet nie drgnęła. Strata pieniędzy.

 12. Zgadza się. Ketomorin nie działa tak jak zachwalali sprzedawcy. Naciąganie obywateli. W moim przypadku też zero jakiegokolwiek efektu po 90 tabletkach. Ale powalczyłam o zwrot pieniędzy. Innym też radzę.

 13. Ostatnio czytałam opinie i wyszło, że najlepszym wyborem na ten czas jest FatFix albo Slimetrol Forte. Dość popularne i często pozytywnie opiniowane produkty. Co do Ketomorin to ostatnio dużo negatywnych opinii się o nim pojawia.

 14. Monika ma rację po tym produkcie tylko się tyje zamiast schudnąć jest duży apetyt.

 15. Witam! Kończę trzecie opakowanie tych „cudownych” tabletek i jestem lżejsza o kilka setek złotych. Waga na tym samym poziomie. Jestem wciekła na siebie,że jestem tak naiwna i dałam się po raz kolejny nabrać. Zdecydowanie odradzam.

 16. Witam przestrzegam nie kupujcie tabletek ketomorin schudnie tylko wasz portfel nie dajcie się nabrać że jak się nie schudnie to zwrócą wam pieniądze bo wcale tak nie jest. Ja na swoją reklamację dostałam odpowiedz że to moja wina bo napewno nie stosowałam odpowiedniej diety i nie ćwiczyłam i powinnam się udać do lekarza .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *