Przejdź do treści

Hondrostrong krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Hondrostrong

Istnieje wiele problemów związanych ze stawami, których pierwszym objawem jest ból. Choroby stawów ogólnie możemy podzielić je na dwie kategorie: niezapalne, spowodowane urazami mechanicznymi i zapalne, związane ze stanami zapalnymi w tkankach stawu i okolicach. Ból stawów wynikający z patologii stawu lub otaczających go struktur jest jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Jeśli ustąpi samoistnie w ciągu kilku dni, najczęściej nie jest symptomem poważnej choroby. Jednakże jeśli tak się nie stanie, a dodatkowo wystąpią inne niepokojące objawy, jak obrzęk stawu, gorączka i poranna sztywność stawu, nie należy zwlekać z wizytą u specjalisty. W przypadku wystąpienia ostrego bólu, w pierwszej kolejności należy ograniczyć dalsze nadmierne obciążenie stawu, aby nie powodować większych uszkodzeń. Po ustąpieniu ostrego bólu należy zastosować ćwiczenia wzmacniające i poprawiające ruchomość, a następnie zaaplikować Hondrostrong.

Hondrostrong opinieBóle stawów są jedną z najczęściej występujących dolegliwości wśród osób dorosłych. Badania statystyczne wykazują, że 1/3 osób, które ukończyły 30 rok, życia zgłosiło, że cierpiało, lub cierpi na ból stawów. Najczęściej są to bóle kolan, ramion lub bioder. Im bardziej zaawansowany jest wiek pacjenta, tym schorzenia stawów występują częściej i są poważniejsze. Wynika to z przebiegu procesu starzenia się i związanym z tym procesem deformacji. Oto najczęściej występujące choroby stawów:

 • Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) – choroba o podłożu autoimmunologicznym, o charakterze przewlekłym. Występują okresy remisji i zaostrzeń objawów. Może prowadzić do całkowitej destrukcji stawów, ich zniekształcenia, bądź przykurczów i upośledzenia. Nieleczone, jest przyczyną niepełnosprawności, inwalidztwa, a nawet przedwczesnego zgonu. Pierwszymi objawami jest uczucie zmęczenia, nadmierna potliwość, stan podgorączkowy. Objawem charakterystycznym jest poranna sztywność stawów, a następnie wystąpienie guzków reumatoidalnych. Obrzęk i silny ból uniemożliwiają wykonanie nawet prostych czynności.
 • Łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS) – choroba zapalna stawów, współistniejąca z łuszczycą. Najczęściej rozpoczyna się między 30 a 55 rokiem życia, ale może wystąpić u dzieci. Często dotyczy tylko jednej strony, może wystąpić zapalenie jednego stawu, lub niesymetryczne zapalenie kilku stawów. Najczęściej atakowane są kończyny dolne lub górne, stawy międzypaliczkowe, kolanowe i skokowe. Najbardziej charakterystycznymi objawami są: ból, obrzęk i zesztywnienie stawów, zmiany w postawie, paznokciowe i skórne, zniekształcenia palców, ból przyczepów ścięgien, zesztywnienie stawów.
 • Reaktywne zapalenie stawów (RZS) – zwykle występuje po zapaleniu cewki moczowej. Jest to niesymetryczne, wędrujące zapalenie kilku stawów, głównie stawu kolanowego lub skokowego kończyn dolnych. Bywa, że zajęte są wszystkie palce rąk i nóg. Sporadycznie zdarza się, że reaktywne zapalenie stawów jest powikłaniem po przebytej i nieleczonej czerwonce bakteryjnej. Zwykle objawem jest sztywność zajętych stawów i drobnych stawów stopy.
 • Dna moczanowa (artretyzm, podagra) – zwykle atakuje śródstopno-paliczkowy. Dnę moczanową może wywołać podwyższony poziom kwasu moczowego, nie znajdując ujścia, odkłada się w stawach, ścięgnach i tkance łącznej. Bezpośrednimi czynnikami powodującymi schorzenie może być: nieodpowiednie jedzenie, wysiłek fizyczny, spożycie alkoholu, uraz fizyczny i niektóre leki. Objawy nasilają się zwykle nocą, czego przyczyną jest występujące o tej porze obniżenie ciepłoty ciała. Obok ostrego bólu może wystąpić podwyższona temperatura i uczucie zmęczenia.
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów (ChZS, osteoartroza) – Należy do grupy 10 chorób powodujących najcięższe kalectwo w świecie. Szacuje się, że każda osoba po przekroczeniu 55 roku życie ma zmiany zwyrodnieniowe stawów. Rozróżniamy chorobę pierwotną i wtórną. Do czynników ryzyka należą: płeć żeńska, starszy wiek, otyłość, niedobór estrogenu, nieprawidłowe odżywianie, osłabienie mięśni okołostawowych. Częstą przyczyną zwyrodnień są ostre urazy jak złamania kości i zwichnięcia. Również przewlekłe przeciążenia stawów mogą być przyczyną powstawania zwyrodnień. Na mechaniczną przyczynę choroby mogą być narażone osoby z wadami postawy, u których stawy pracują w nienaturalnych płaszczyznach. Natomiast wtórna choroba zwyrodnieniowa może być reakcją na inne choroby układu kostno-stawowego. Objawami choroby są: ból stawu, jego sztywność poranna, ograniczenie ruchomości i charakterystyczne trzeszczenie.

Skład Hondrostrong

Hondrostrong jest preparatem innowacyjnym, o oryginalnej niespotykanej formułę opartej na nanotechnologii. Neutralizując ogniska infekcji w stawach, szybko łagodzi stany zapalne. Skład Hondrostrong zawiera wysokie stężenie naturalnych substancji bioaktywnych, niezwykle skutecznych, o głębokim działaniu. Składniki Hondrostrong posiadają wyraźne właściwości rozszerzające naczynia krwionośne i poprawiające ukrwienie. Dzięki temu proces zapalny ulega zmniejszeniu, a ból stopniowo zanika. Oto naturalne składniki preparatu:

 • Zielone małże – mięczaki naturalnie żyjące u wybrzeży Nowej Zelandii. Są tradycyjnym pożywieniem Maorysów, którzy prawie nigdy nie cierpią na choroby stawów, nawet w wieku podeszłym. Badania kliniczne wykazały, że jest to spowodowane spożywaniem małży. Małże zieloną zawierają dużą ilość mukopolisacharydów, które w organizmie człowieka wchodzą w skład międzykomórkowej substancji łączącej, w tym chrząstki stawowej. Dzięki temu mają korzystny wpływ na stawy. Ekstrakt uzyskiwany jest w długotrwałym procesie naturalnym, bez wykorzystania wysokiej temperatury i odczynników chemicznych.
 • Olejek amarantowy – regeneruje uszkodzone tkanki w obrębie stawu. Przeciwdziała kruchości naczyń włosowatych i normalizuje krążenie krwi. Pomaga w przywracaniu funkcji motorycznych stawu, a także zapobiega powstawaniu obrzęków.
 • Ekstrakt z igieł jodły – zawiera szereg witamin, soli mineralnych, polifenole, kwercytynę, fitostreoidy i d-panthenol. Posiada właściwości aseptyczne, przeciwutleniające i przeciwzapalne. Działa zapobiegawczo przeciw reumatyzmowi.
 • Ekstrakt z kardamonu – posiada właściwości przeciwwirusowe i przeciwzapalne. Znajdziemy w nim Składniki mineralne takie jak: wapń, żelazo, magnez, potas, fosfor, cynk i sód, a także witaminy: witaminę C, witaminę B6, tiaminę, niacynę i ryboflawinę. Likwiduje ogniska zapalne w stawach, zwalczając bolesną obrzęki. Przywraca ruchomość stawów.
 • Apitoxin (jad pszczeli) – ma silne działanie przeciwbólowe, rozpoczyna proces naprawiania regeneracji uszkodzonej tkanki łącznej w stawach.
 • Wyciąg z liści ostrokrzewu – działa przeciwbakteryjne, także na bakterie Streptococus, odpowiedzialne za niektóre przypadki reumatyzmu. Leczy zapalenie stawów i bóle reumatyczne.
Podobny artykuł:  BurnBooster opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Stosując regularnie Hondrostrong pozbędziesz się bólu, sztywności stawów i dyskomfortu.

Efekty Hondrostrong

Hondrostrong jest preparatem całkowicie naturalnym i jego największą zaletą jest to, że z jego pomocą można całkowicie wyleczyć bóle ciała, mięśni i stawów. Hondrostrong oddziaływuje bezpośrednio na chory obszar, dzięki unikalnej formule bezpośrednio przenika przez tkankę skóry i wspomaga leczenie struktur ludzkiego ciała. Aktywne składniki Hondrostrong zatrzymują stan zapalny i eliminują toksyny powodujące ból. Stworzony w oparciu o nanotechnologię szybko neutralizuje ogniska zapalne i w możliwie najkrótszym czasie przywraca mobilność stawów. Przywracane są prawidłowe procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Hondrostrong usuwa nadmiar płynów i soli odbudowuje tkankę stawową i chrzęstną. Likwiduje obrzęki i usuwa drobnoustroje chorobotwórcze.

Stosowanie Hondrostrong

Hondrostrong przeznaczony jest przede wszystkim do leczenia chorób stawów, ale także eliminuje ból i obrzęki, poprawia stan chrząstki stawowej i łącznej, pomaga łagodzić różne rodzaje urazów. Stosowanie jest bardzo proste:

 • dokładnie oczyścić skórę w miejscu stosowania
 • odpowiednią ilość kremu delikatnie wmasować aż do całkowitego wchłonięcia
 • zaczekać kilka chwil, aż Hondrostrong całkowicie się wchłonie
 • aplikować 3 razy dziennie

Kurację należy prowadzić przez 3 tygodnie, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. W razie potrzeby leczenie można kontynuować.

Skutki uboczne Hondrostrong

Hondrostrong został dokładnie przetestowany i przeszedł wszystkie wymagane badania kliniczne. Jego skład jest całkowicie naturalny i hipoalergiczny. Stosowanie Hondrostrong jest w pełni bezpieczne, nie powoduje reakcji alergicznych, uzależnień, podrażnień i innych negatywnych reakcji. Jednakże w przypadku podejrzenia jakichkolwiek nieprawidłowości należy skonsultować się ze specjalistą.

Gdzie kupić Hondrostrong

Hondrostrong nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych ani internetowych. Nie znajdziemy też Hondrostrong na portalach typu Allegro. Można kupić go jedynie przez oficjalną stronę internetową producenta. Cena Hondrostrong jest przystępna, a przy zakupie producent oferuje duży, 50% rabat. Aby dokonać zakupu, wpisujemy imię, nazwisko i numer telefonu. Czekamy na kontakt z operatorem. Zamówienie realizowane jest w 2-3 dni robocze, a należność płatna jest gotówką przy odbiorze. Taka organizacja dystrybucji ma tę zaletę, że otrzymujemy produkt oryginalny, a nie podrobiony, lub zamiennik.

Opinie Hondrostrong

Opinie o Hondrostrong są prawie w 100% pozytywne zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów. Oczywiście zawsze mogą pojawić się sceptycy, ale przede wszystkim są to ci, którzy niedokładnie stosowali wskazania zawarte w ulotce. Sądzę, że najlepiej będzie przekonać się o tym osobiście. Opublikowana wcześniej w publikacji analiza Hondrostrong udostępniona jest na podstawie zewnętrznych źródeł na forum oraz blogach z recenzjami i portalach społecznościowych a także ofertach producenta tego produktu. Inne dane udostępnione zostały pod adresem https://www.betterhealth.vic.gov.au/health/conditionsandtreatments/joints oraz na https://www.urmc.rochester.edu/encyclopedia/content.aspx?contenttypeid=85&contentid=P00044 pod którym opublikowano badania i inne właściwości.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *