Przejdź do treści

Titan gel – Opinie oraz efekty i skład – recenzja.

Titan gel

Pokaźnych rozmiarów penis to marzenie każdego mężczyzny. Niektórzy panowie zostali bardzo hojnie wyposażenie przez naturę, inni natomiast nie czują się zbyt komfortowo po rozebraniu się w sypialni.

Nie mogą z powodzeniem stosować wszystkich dostępnych pozycji seksualnych, nierzadko czują zawstydzenie w sytuacjach intymnych (zwłaszcza przed nowymi partnerkami).

Czy jednak są skazani na taki właśnie stan rzeczy? A może jednak da się sprawić, że męski organ osiągnie lepsze, bardziej satysfakcjonujące rozmiary? Panowie coraz częściej posługują się różnymi wspomagaczami, które mają sprawić, że penis będzie większy, grubszy i zarazem stanie się prawdziwą chlubą swojego właściciela.

Jednym z bardziej popularnych środków jest dziś Titan gel. Dowiedzmy się zatem, czy jest on godnych uwagi, czy warto go stosować, czy faktycznie przynosi efekty?

Opinie Titan Gel

Titan gel opinieW sieci pojawia się sporo opinii na temat tego środka. Relatywnie duża grupa mężczyzn twierdzi, iż ten żel na powiększenie penisa pomógł im w uzyskaniu jego lepszych rozmiarów, a tym samym i w większej satysfakcji seksualnej dla nich oraz ich partnerek.

Potwierdzali oni, że stał się on dłuższy nawet o 4,5 centymetrów w ciągu miesiąca stosowania żelu, co wydaje się być bardzo dobrym wynikiem. Dzięki temu również ich samopoczucie na co dzień w znacznym stopniu się poprawiło.

Podkreśla się jednak nierzadko, że wydłużenie i pogrubienie penisa było faktem, lecz tylko w czasie trwania kuracji, po jej zakończeniu natomiast organ ten wracał do swoich pierwotnych rozmiarów, co było dla panów dość frustrujące. Nierzadko zwraca się również uwagę na relatywnie wysoką cenę preparatu. Zdarzały się mężczyznom stosującym ten środek zaczerwienienia w obrębie penisa, przyznawali oni jednak zwykle, że ich powodem było uczulenie na któryś ze składników owego preparatu.

Podobny artykuł:  Insumed kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Efekty Titan Gel

Producent zapewnia, że poszerzenie i wydłużenie penisa staje się faktem podczas stosowania kuracji produktem Titan gel. Ma on stać się dłuższym nawet o 7 centymetrów, a jego obwód ma się poszerzyć nawet o 3 centymetry. Żel o działaniu miejscowym ma także za zadanie poprawienie libido, które z różnych względów nie utrzymywało się na wysokim poziomie.

Jednocześnie producent deklaruje, że pierwsze efekty działania stworzonego przez niego żelu pojawiają się zaledwie po kilku dniach jego stosowania. Na te pełne czekać należy około czterech tygodni.

Skład Titan Gel

Przyznać trzeba, że skład tego żelu jest niezmiernie bogaty i zróżnicowany i to zapewne dzięki takiemu połączeniu składników jego może on wywołać pozytywne efekty. Co takiego konkretnie się w nim znajduje?

  • buzdyganek naziemny – roślina, która w medycynie chińskiej znajduje swoje zastosowanie od wieków, pozytywnie wpływa ona na na poziom testosteronu w męskim organizmie, jednocześnie działając w kierunku polepszenia potencji
  • korzeń maca, czyli rosnące na terenie Peru warzywo zapewniające znakomity wpływ na potencję i płodność, poprawia również ogólny stan organizmu i jego odporność
  • ekstrakt z guarany, który pozytywnie wpływa na potencję, dodając jednocześnie mężczyźnie energii oraz siły
  • Epimedium sagittatum – wyciąg z tej rośliny wykazuje działanie przyrównywane przez wielu do viagry, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepszy dopływ krwi do penisa, co bardzo korzystnie wpływa na odczuwanie przyjemności w czasie stosunku oraz jakość orgazmu

Owe naturalne składniki pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych i są bardzo staranie wyselekcjonowane, co ma w znacznym stopniu pomóc w osiągnięciu przez użytkowników interesujących ich rezultatów.

Dawkowanie i skutki uboczne żelu Titan Gel

Zaleca się codzienne stosowanie maści – najlepsze rezultaty tego działania pojawić się mają po miesiącu stosowania. W jaki sposób to robić? Wcierając żel w penisa, jednocześnie wykonując dłońmi delikatny masaż niczym ten przy kremowaniu rąk. Dodatkowo na pół godziny przed stosunkiem warto go użyć, by zapewnić sobie znacznie lepsze doznania w sypialni oraz lepszy orgazm.

Podobny artykuł:  FaceVitall – Opinie i Efekty. Aktualna cena i skład.

Jeśli zaś chodzi o skutki uboczne stosowania owego preparatu, wspomnieć należy między innymi o łagodnym podrażnieniu skóry, jej pieczeniu i swędzeniu. Nie wynika to jednak z tego, że w żelu Titan żel znajdują się niebezpieczne czy groźne dla zdrowia składniki, a z tego, że można być uczulonym na któryś z nich albo też nieumiejętnie nakładać produkt, stosując zbyt duży nacisk na powierzchnię skóry.

Cena Titan Gel

Tubka żelu kosztuje około 200 złotych. Trzeba jednak podkreślić, że jest to produkt dość wydajny i jedno jego opakowanie z powodzeniem wystarcza na długo.

Gdzie kupić Titan Gel?

Zaleca się jego nabywanie wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, w przeciwnym razie bowiem można niestety kupić podróbkę zamiast oryginalnego środka.

Piotr Lewandowski

✓ Zweryfikowany
Piotr Lewandowski

Dietetyk. Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *