Przejdź do treści

Eroprostin – Opinie i Efekty. Skład oraz aktualna cena

Eroprostin

Eroprostin to tabletki wyprodukowane na bazie roślin, których zadaniem jest, leczenie stanów zapalnych prostaty. Ponadto ich stosowanie przywraca prawidłowy przepływ moczu, oraz wzmacnia zdrowie seksualne.

Opinie Eroprostin

Eroprostin opiniePrzeglądając internet można trafić na wiele rekomendacji tego produktu na różnych stronach poświęconych walce z chorobami prostaty. Ponadto opinie klientów na witrynach sprzedających leki oraz na forach internetowych są zawsze pozytywne. Przytaczamy słowa jednego z klientów, którzy zakupili Eroprostin:

Czułem taki ból, że nie potrafiłem nawet pomyśleć o seksie z własną żoną. Czekając w kolejce do doktora szykowałem się na operacje pełen złych przeczuć. Lekarz jednak uznał, że problem nie jest aż tak duży i nie wymaga tak poważnych kroków. Zamiast tego przepisał mi Eroprostin. Teraz, po dwóch miesiącach jestem ponownie sprawny, co więcej mam wrażenie, że nawet sprawniejszy niż wcześniej.

napisał Adam, lat 38, mieszkaniec Bełchatowa. Oprócz tego także lekarze chwalą ten środek. Poniżej znajdziesz opinię prof. Adama Sadowskiego, lublińskiego urologa:

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego rozwija się powoli i w wielu przypadkach przebiega bezobjawowo, ale mimo to jego konsekwencje mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć komplikacji, polecam użycie Eroprostin. W mojej własnej praktyce medycznej byłem przekonany, że tylko ten środek zapewnia znaczną poprawę zdrowia. Doskonale łagodzi objawy bólu i dzień po dniu doprowadza prostatę do porządku. Eroprostin nie powoduje żadnych alergii, w przeciwieństwie do wielu innych leków i maści. Działa doskonale, jest absolutnie bezpieczny, działa kompleksowo, rewitalizuje prostatę i wzmacnia zdrowie mężczyzn.

Pani Joanna – farmaceutka pracująca w jednej z wrocławskich aptek zapytana o Eroprostin powiedziała:

Choć jako farmaceutka powinnam raczej przyciągać klientów do mojej apteki to jednak, często zdarza mi się polecić zakup online Eroprostinu mężczyznom, którzy zwrócili się do mnie ze swoim problemem, a nawet receptą lekarzy, przepisujących syntetyczne, mało skuteczne środki. Jednak zauważyłam, że ci klienci wracają do mojej apteki. Dlaczego? Ponieważ Eroprostin pomógł, co wzbudziło ich zaufanie do mnie i mojej apteki.

Efekty Eroprostin

Jak podaje producent leku efektywność kuracji przekracza 95%. Już po pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek widać efekty. Na początku odchodzi ból i pieczenie w pachwinach. Potem stabilizuje się oddawanie moczu. Jest pełne i nie tak częste jak wcześniej. Zahamowany i wyeliminowany zostaje stan zapalny. Następnie wraca normalna erekcja, a ciało nabiera wigoru. Wyrównuje się także obniżony poziom libido. Miesiąc po przyjęciu pierwszej dawki pacjenci z reguły nie czują już żadnych z obciążających ich wcześniej dolegliwości. Po zakończonej kuracji pacjenci mogą spać spokojnie. Nawroty choroby po stosowaniu Eroprostinu zdarzają się niezwykle rzadko. Uwaga! Nie należy przerywać leczenia gdy ustąpią objawy. Tylko pełna kuracja może dać długofalowe efekty.

Skład Eroprostin

To, co wyróżnia lek Eroprostin spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku, to jego w 100% naturalny skład. Ponad 80% jego składu to ekstrakty i wyciągi pozyskane z mniej lub bardziej znanych roślin. Reszta to pierwiastki naturalnie występujące w ludzkim organizmie. Ekologiczny skład i skuteczne działanie stawiają Eroprostin na wysokiej pozycji w walce z przerostem gruczołu krokowego. Poniżej przedstawiamy listę składników:

  • Palma sabałowa (Serenoa repens) – ekstrakt z owoców tej amerykańskiej palmy jest środkiem powszechnie używanym w walce z rakiem prostaty oraz rozrostem gruczołu krokowego.
  • Ostryż długi (Curcuma longa)- potocznie kurkuma. Wyciąg z korzeni ostryżu długiego ma za zadanie wzmocnienie organizmu poprzez zahamowanie procesu namnażania się wirusów.
  • Brokuł (Brassica oleracea var. italica) – ekstrakt z liści i kwiatów brokuła uznawany jest za skuteczny preparat w walce z nowotworami. Ponadto wspomaga odtruwanie organizmu z związków kancerogennych, metali ciężkich oraz pestycydów.
  • Granat właściwy (Punica granatum) – ekstrakty z kory i liści granatu działa podobnie jak wyciąg z palmy sabałowej, co więcej stymuluje wzrost poziomu libido.
  • Inulina – jest to naturalny prebiotyk pochodzenia roślinnego, który stymuluje namnażanie się flory bakteryjnej jelit, podnosząc w ten sposób odporność organizmu.
  • Selen – jest to pierwiastek naturalnie występujących w ludzkim organizmie, a więc jest jednym z niezbędnych w diecie człowieka mikroelementów. Jako naturalny przeciwutleniacz chroni komórki i tkanki przed działaniem wolnych rodników. Ma także pozytywny wpływ na ruchliwość plemników.

Stosowanie Eroprostin

Jeśli chodzi o dawkowanie to przede wszystkim należy zastosować się do wskazań doktora prowadzącego proces leczenia. Producent podaje, że powinno się przyjmować po 1 tabletce przed posiłkiem, 3 razy dziennie. W celu uzyskania maksymalnej wydajności zaleca się przyjmować porcje preparatu regularnie, o określonych godzinach. Bardzo ważne jest, by nie przerywać leczenia po ustąpieniu dokuczliwych objawów. Eroprostin działa bardzo szybko. Już po pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek, pacjenci przestają odczuwać ból, po 2 – 3 tygodniach zwykle czują się już wyleczeni. Jednak nawet wtedy nie powinno się przerywać kuracji. Dlaczego? Otóż pełne leczenie ma na celu nie tylko poprawę stanu zdrowia chorego, ale też zabezpieczenie go przed nawrotami zapalenia prostaty oraz niedopuszczenie do przeobrażenia się tej choroby w jej formę przewlekłą, która powodować może między innymi bezpłodność, impotencję, a nawet raka prostaty.

Przeciwwskazania Eroprostin

Jedyną przeszkodą do stosowania Eroprostinu jest uczulenie na którykolwiek ze składników leku. Poza tym, oprócz bariery wiekowej producent nie podaje żadnych przeciwwskazań do stosowania Eroprostinu. Minimalny wiek kwalifikujący do rozpoczęcia leczenia tym środkiem to 18 lat. Jednak lek ten kierowany jest przede wszystkim do mężczyzn powyżej 30 roku życia.

Skutki uboczne Eroprostin

Ani na stronie producenta, ani wśród opinii klientów nie znajdzie się nawet jedna wzmianka na temat skutków ubocznych Eroprostinu. Dlaczego? Ponieważ każdy ze składników leku jest produktem w 100% naturalnym, nie wywierającym skutków ubocznych. Jedynie osoby uczulone na którykolwiek z komponentów nie powinny przyjmować tabletek Eroprostin. Warto pamiętać również, że alkohol znacznie zmniejsza skuteczność leku, dlatego należy ograniczyć jego spożycie na czas trwania leczenia.

Stosowanie innych leków

Producent nie podaje żadnych przeciwwskazań do stosowania Eroprostinu z innymi lekami. Jednak, jeśli aktualnie leczymy, bądź leczyliśmy w przeszłości przerost prostaty warto skonsultować z lekarzem stosowanie suplementu Eroprostin.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Nie stwierdzono żadnego wpływu leku Eroprostin na zdolności percepcyjne kierowców i operatorów maszyn.

Cena Eroprostin

Jako, że Eroprostin sprzedawany jest wyłącznie na stronie producenta, nie spotkamy się z wahaniami cen. Obecnie wytwórca oferuje kupno leku w promocyjnej, o połowę niższej cenie równej 147 zł za opakowanie zawierające 30 tabletek.

Gdzie kupić Eroprostin?

Eroprostin możemy znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Jeśli podczas wyszukiwania produktu pojawi się on na innych witrynach znaczy to, że albo mamy do czynienia z podróbką, albo z partią przeterminowaną. Zazwyczaj jednak będzie to link przekierowujący na stronę wytwórcy. Nie znajdziemy także Eroprostinu w aptekach, ani w innych stacjonarnych sklepach sprzedających suplementy diety.

Podsumowanie

Preparat Eroprostin to dobry wybór dla każdego mężczyzny. Jego potwierdzona skuteczność, konkurencyjna cena, brak skutków ubocznych oraz w 100% naturalny skład sprawiają, że suplement Eroprostin znajduje się w ścisłej czołówce walki z przerostem gruczołu krokowego. Przede wszystkim jednak, wobec braku profilaktyki należy pamiętać o regularnych badaniach.

Czym jest prostata?

Prostata wbrew obiegowej opinii nie jest chorobą. Prostatę czyli inaczej gruczoł krokowy, albo stercz posiada każdy mężczyzna. Jest to narząd gruczołowo-mięśniowy stanowiący część męskiego układu płciowego. To w niej powstaje wydzielina będąca nośnikiem plemników i to ona stanowi podstawę nasienia. Gruczoł krokowy znajduje się poniżej pęcherza moczowego i częściowo przechodzi przez niego cewka moczowa. Dlatego w przypadku rozrostu prostaty pojawiają się problemy z oddawaniem moczu.

Jakie są choroby i zagrożenia dla prostaty?

Najpowszechniej występującym problemem z gruczołem krokowym jest jego rozrost, skutkujący problemami z oddawaniem moczu. Może to być ból i uczucie pieczenia podczas opróżniania pęcherza. Może to być też inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu. Wcześnie zdiagnozowany przerost prostaty nie jest obecnie dolegliwością trudną do wyleczenia. Bardziej niebezpieczny jest rak prostaty. Choroba ta często potrafi przebiegać bez objawów przez bardzo długi czas. Dlatego zaleca się mężczyznom po 40 roku życia regularne badania prostaty. Do wyboru są różne metody diagnostyczne: ultrasonografia, tomografia, rezonans magnetyczny, biopsja, niekoniecznie więc musi być to dla mężczyzn nieprzyjemnym badaniem. Nie należy zaniedbywać regularnych kontroli u specjalistów. W początkowym stadium wyleczenie pacjenta z raka prostaty ma dobre rokowania. Im dłużej nowotwór rozwija się niezauważony, tym większe prawdopodobieństwo przerzutów. Innym schorzeniem gruczołu krokowego jest gruczolak prostaty oraz stwardnienie prostaty. Zła kondycja stercza może ponadto prowadzić do impotencji, bezpłodności, a także do zapalenia pęcherzyka nasiennego.

Kiedy udać się do lekarza?

Przede wszystkim, najbardziej alarmującym symptomem są problemy z oddawaniem moczu: ciągłe uczucie parcia na pęcherz, nietrzymanie moczu, pieczenie w cewce moczowej, wrażenie niepełnego opróżnienia pęcherza. Oprócz wyżej wymienionych do wizyty u specjalisty powinny skłonić nas objawy takie jak: ból w dolnej części pleców, osłabienie i bóle głowy, gorączka, obniżone libido, przedwczesny wytrysk oraz ból w kroczu lub pachwinach.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *