Przejdź do treści

Bravera Control – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Bravera Control

Jest na świecie wielu mężczyzn, którzy zmagają się z przedwczesnym wytryskiem. Mają oni nie tylko problem z przedwczesnym wytryskiem, ale również z zadowoleniem partnerki. Dyskomfort psychiczny, brak pewności siebie czy poczucie upokorzenia- te stany najczęściej zagrażają męskiej seksualności. O ile przyjmowanie suplementów w postaci kremów, maści, a także kapsułek, jest w pełni zrozumiałe, o tyle używanie aerozolu już nie każdy potrafi zrozumieć. Bravera Control to specyfik, który (działając w formie aerozolu) zgodnie z informacją podaną przez producenta- obniża wrażliwość członka na bodźce, co przekłada się na komfortowe życie seksualne dla dwojga partnerów.

Skład Bravera Control

Bravera Control opinieW porównaniu do np. często spotykanych w sklepach suplementów na przedwczesny wytrysk, skład Bravera Control jest dość mizerny. Oczywiście nie chodzi tu o stężenie substancji czynnych, lecz o ich ilość. Skład Bravera Control to tylko kilka podstawowych substancji czynnych. Opakowanie leku składa się z butelki z pompką rozpylającą 8 ml roztworu. W jego skład wchodzi:

 • lidokaina- jedna z najważniejszych substancji. Lidokaina działa miejscowo i znieczula. Wpływa ona przede wszystkim na skórę członka, zmniejszając jej wrażliwość na bodźce zewnętrzne. W rzeczywistości oznacza to mniej intensywny wzwód i mniejszą zdolność do wytrysku. W medycynie lidokaina jest używana bardzo często i to głównie jako substancja łagodząca ból, a nawet prowadząca do miejscowego znieczulenia. W Bravera Control występuje ona w znacznie mniejszym stężeniu, dzięki czemu jej działanie nie jest wszechstronne;
 • mirystynian izopropylu- bardzo ważny składnik Bravera Control. Działa przede wszystkim jako związek pomocniczy (ale nie tylko). Jest to związek o kleistej i wodnistej strukturze, który- ze względu na swą formę- wspaniale sprawdza się jako nośnik substancji aktywnych w różnych suplementach diety i preparatach. Poza tym tworzy on na powierzchni skóry charakterystyczną powłokę, która spowalnia proces odparowywania wody i zwiększa poziom nawilżenia skóry;
 • kwas stearynowy- substancja, z której składa się wiele różnych maści i kremów. Doskonale nadaje się ona jako rozpuszczalnik dla wielu różnych substancji aktywnych. Poza tym- ze względu na swoją budowę- idealnie rozprowadza się po powierzchni skóry. Co warto podkreślić, z kwasu tego bardzo często składają się mydła, co zresztą łatwo zrozumieć, biorąc pod uwagę jego neutralny wpływ na skórę;
 • eter monoetylowy glikolu dietylenowego– substancja stosowana w kosmetyce jako środek odżywiający, nawilżający. Ze względu na swój charakterystyczny skład substancja ta zwiększa lepkość produktów kosmetycznych. Często używa się ją również jako nośnik zapachowy (tak jak np. w produkcie Bravera Control).

Podsumowując powyższy skład Bravera Control, można dojść do wniosku, że najważniejszą substancją aktywną, która wchodzi w skład Bravera Control, jest w większości lidokaina. Wobec powyższego lidokaina ogranicza wrażliwość na bodźce fizyczne, dlatego może być ona z powodzeniem stosowana jako substancja hamująca wytrysk.

Stosowanie Bravera Control

Stosowanie Bravera Control należy przeprowadzić zgodnie z opisem ulotki dołączonej do opakowania produktu.

Przed pierwszym nałożeniem preparatu należy, trzymając pojemnik pionowo, przydusić pompkę rozpylającą co najmniej 10 razy, aby ją napełnić i uzyskać prawidłowe rozpylenie. Jeżeli pompka rozpylająca nie była używana przez okres co najmniej dziesięciu dni, trzeba ponownie przygotować ją do użycia poprzez trzykrotne naciśnięcie i rozpylenie Bravera Control w powietrze. Dzięki temu płyn dokładnie wypełni całą rurkę, co oczywiście dobrze wpłynie na skuteczność późniejszej aplikacji.

Podobny artykuł:  Prolistin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Prawidłowe stosowanie preparatu polega na podaniu go na skórę na 5 do 15 minut przed współżyciem. Należy odchylić napletek z żołędzi i trzymając pojemnik w pozycji pionowej (zaworem do góry), spryskać preparatem całą powierzchnię żołędzi i trzonu prącia.

Jeżeli po 5 minutach na prąciu pozostanie nadmiar preparatu, należy go usunąć.

Wskazane stosowanie Bravera Control to 3 do 7 naciśnięć pompki, aby pokryć trzon i żołądź prącia. Od kolejnego zastosowania powinny minąć co najmniej 4 godziny. Maksymalna dawka Bravera Control w ciągu 24 godzin to 22 naciśnięcia pompki.

Przed pierwszym stosowaniem Bravera Control warto skonsultować to z lekarzem lub farmaceutą. Stosowanie Bravera Control nie powinno trwać dłużej niż 1 miesiąc bez nadzoru lekarza.

Nie stwierdzono szkodliwego wpływu preparatu Bravera Control na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn i urządzeń.

Efekty Bravera Control

Bravera Control to produkt w formie aerozolu a efekty Bravera Control są wyłącznie chwilowe i pomocnicze. Należy jasno podkreślić, że substancje zawarte w preparacie działają przede wszystkim wspomagająco, a nie leczniczo. Środek ten należy do grupy produktów do leczenia doraźnego, które skutecznie przedłużają stosunek już od pierwszego zastosowania.

Jak podaje producent, Bravera Control zmniejsza wrażliwość członka na dotyk, co pozwala na opóźnienie wytrysku. O ile kwestia skuteczności komponentów tego produktu może budzić wątpliwości, o tyle trzeba przyznać, że efekty Bravera Control rozwiewają je skutecznie i są widoczne u mężczyzny. Dlaczego?

 • Ze względu na to, że produkt ma lotny charakter, zawarte w nim składniki łatwo docierają do skóry prącia, równomiernie i szczelnie i pokrywając ją specjalnym płaszczem ochronnym;
 • delikatna struktura Bravera Control sprawia, że zostaje on szybko wchłonięty przez skórę, a co za tym idzie- nie pozostawia po sobie nieładnych i trudnych do usunięcia plam;
 • forma aerozolu skutecznie ogranicza emisję produktu, dzięki czemu jedno opakowanie wystarczy na znacznie dłuższy okres niż np. maść o takiej samej objętości.

Jak już wspomniano, w skład Bravera Control wchodzi lidokaina, która ma działanie miejscowo znieczulające. Efekty Bravera Control to zahamowanie wyzwalania i przewodzenia impulsów wzdłuż włókien nerwowych i w zakończeniach nerwowych. Penis jest mniej wrażliwy na bodźce fizyczne.

Jak obiecuje producent, stosowanie Bravera Control wydłuża współżycie i opóźnia wytrysk, a efekty Bravera Control można zaobserwować już po pierwszym zastosowaniu. Dzięki temu, że ma formę aerozolu, składniki produktu łatwo wnikają do skóry prącia, tworząc specjalną warstwę ochronną.

Bravera Control ma postać sprayu co ułatwia jego stosowanie i jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Delikatna struktura pozwala na szybkie wchłonięcie preparatu przez skórę i nie pozostawia widocznych śladów. Dodatkowo produkt odznacza się bardzo dużą wydajnością, 8 ml leku pozwala użyć go ok. 30 razy.

Skutki uboczne Bravera Control

Czy skutki uboczne Bravera Control występują? Tak jak u innych preparatów na przedwczesny wytrysk również w przypadku Bravera Control można zauważyć występowanie skutków ubocznych. Kto zatem nie powinien stosować Bravera Control?

 • preparatu nie powinni stosować mężczyźni, którzy wykazują nadwrażliwość na którykolwiek z powyższych składników leku, wchodzących w skład produktu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych po zastosowaniu Bravera Control należy jak najszybciej przerwać jego stosowanie i- o ile to możliwe- spłukać go ze skóry za pomocą bieżącej wody. Jeśli reakcje alergiczne występują się przez dłuższy czas, należy zgłosić się do lekarza. Warto zaznaczyć, że alergia na preparat może wystąpić również u partnerki;
 • preparatu nie powinna stosować partnerka w ciąży. Nie zbadano, jak substancje zawarte w preparacie, mogą wpływać na stan płodu. Z tego samego względu nie zaleca się stosowania Bravera Control w sytuacji, gdy kobieta karmi piersią. Jest bowiem ograniczone ryzyko, że niektóre substancje czynne przedostaną się do pokarmu matki;
 • zabronione jest w każdym przypadku stosowanie preparatu bezpośrednio na podrażnioną lub zmienioną stanem zapalnym skórę. Istnieje bowiem ryzyko, że wystąpią skutki uboczne Bravera Control i działania niepożądane. Może także ulec powiększeniu obszar wspomnianych zmian skórnych. Co ważne- to samo dotyczy kobiet mężczyzn używających tego preparatu;
 • Bravera Control nie powinny również stosować osoby w wieku poniżej 18 roku życia, gdyż ma takie substancje czynne, które mogą zaburzyć proces rozwoju narządów płciowych;
 • preparatu nie powinny też stosować osoby w podeszłym wieku, ze względu ma możliwość wystąpienia różnych powikłań.
Podobny artykuł:  Lordliness – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Lek Bravera Control zawsze należy stosować zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce dołączonej do opakowania, lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Tylko takie uważne stosowanie spowoduje, że skutki uboczne Bravera Control nie wystąpią. Przed pierwszym zastosowaniem leku zawsze należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie Bravera Control

Opinie Bravera Control znajdują się na forum i stronach internetowych aptek. Tam też pojawiają się coraz to nowsze opinie Bravera Control. Opinie Bravera Control zaobserwować można również na portalach społecznościowych. Mężczyźni, którzy stosowali Bravera Control, oceniają produkt jako skuteczny i wygodny w użyciu. Niektórym internautom stosowanie preparatu pozwoliło wydłużyć czas trwania stosunku nawet do 45 minut. Negatywne Opinie Bravera Control są mniej spotykane. W tej grupie mężczyźni zauważyli problemy z utrzymaniem erekcji czy zbytnim znieczuleniem członka.

Cena Bravera Control

Jaka jest cena Bravera Control? Cena Bravera Control jest porównywalna z ceną innych preparatów na przedwczesny wytrysk. Za butelkę 8ml (96 mg/g) zapłacimy od 33,50 zł do 49,99 zł. Należy dodać, że taka cena Bravera Control nie jest wygórowana, bo Bravera Control to pierwszy i jedyny taki lek na polskim rynku przeznaczony do leczenia przedwczesnego wytrysku. Zaleta preparatu jest również to, że jest dostępny bez recepty.

Gdzie kupić Bravera Control?

Mężczyzna, który szuka preparatu na przedwczesny wytrysk, na pewno zastanawia się, gdzie kupić Bravera Control. Należy pamiętać, że dbanie o własne zdrowie i przyjmowanie oryginalnych suplementów diety jest bardzo ważne, dlatego nie można pozwolić sobie na ryzyko zakupu produktu oszukanego. Na szczęście jest miejsce, gdzie można kupić Bravera Control bezpiecznie. Tym miejscem jest apteka. Preparat jest dostępny bez recepty w aptekach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. W przypadku zamówień składanych przez internet nie należy zamawiać produktu z odbiorem w paczkomacie. Należy kupować tylko w aptekach internetowych oznaczonych szyldem legalnej apteki internetowej. Bardzo ważne jest, aby wystrzegać się zakupu leków z nielegalnych źródeł.

Więcej o potencji i erekcji i inne dane Bravera Control można odszukać pod adresem https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs oraz na https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs pod którym opublikowano analizę i inne właściwości.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *