Przejdź do treści

Wintex – opinie oraz efekty i skład – recenzja.

Wintex

Wintex to żel na aktywnej formule terapeutycznej, który pomaga w walce z żylakami. Stosowanie przebiega w dwóch fazach. W pierwszej fazie, żel ma łagodny efekt chłodzący, po którym zwykle następuje natychmiastowa ulga dla nóg. Innymi słowy, objawy znikają. W drugiej fazie składniki aktywne żelu wnikają w głąb skóry i zaczynają wzmacniać ściany naczyń krwionośnych.

Może to zapobiec ewentualnym powikłaniom. Żel na żylaki jest jednym z najbardziej popularnych naturalnych metod usuwania żylaków. Żel można kupić w promocyjnej cenie bezpośrednio na stronie producenta.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego ziołowego usuwania żylaków, zachęcamy do dalszego czytania tego artykułu. Zobacz jak stosować ten zabieg, jaka jest cena żelu w Polsce, apteki, skutki uboczne, opinie użytkowników, składniki aktywne, forum, skład, ulotka, przeciwwskazania.

Obiecaliśmy, że przekażemy Państwu wszystkie informacje na temat firmy Wintex i dotrzymujemy słowa. Więc od razu informujemy, że produkt można kupić na oficjalnej stronie producenta, a jeśli chcesz kupić produkt w cenie ofertowej, czyli z 50% zniżką, będziesz musiał zamówić tylko z Polski. Taką informację podaje producent w swoich wymaganiach i należy jej przestrzegać.

Żel na żylaki nie był dystrybuowany na innych stronach internetowych ani w aptekach w Polsce. Preparatu nie znajdziesz nawet w najbardziej popularnych aptekach. Jeśli przypadkiem znajdziesz produkt o tej nazwie na innej stronie internetowej, to może to być tylko podróbka, która nie jest oryginalnym produktem oferowanym przez producenta. Jego zakup nie przyniesie oczekiwanych i obiecanych przez producenta rezultatów.

Efekty Wintex

Wintex opinieW takiej różnorodności składników i metod usuwania żylaków z środków ludowych, trudno jest dokonać wyboru. Przede wszystkim należy zauważyć, że alternatywne usuwanie żylaków , co do zasady, ma na celu poprawę tonu ściany naczynia i przyspieszenie krążenia krwi przez żyły.

Wintex to naturalny żel chłodzący do stóp, który skutecznie usuwa żylaki. Wzbogacony organicznie skład produktu zawiera rzadkie składniki ziołowe, które skutecznie zmniejszają dyskomfort i ciężkość nóg.

Ponadto żel Wintex jest w stanie zneutralizować wszystkie inne objawy żylaków, takie jak skurcze, obrzęki, zmiany skórne i ból. Nad tym skutecznym żelem od kilku lat pracują specjaliści z całego świata.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć i nowoczesnego sprzętu, eksperci byli w stanie wybrać najbardziej odpowiednie składniki do tego celu. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać pozytywne efekty. Zalety i główne efekty to zmniejszenie obrzęków, likwidacja ciężaru nóg, bólu i skurczów, wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i przywrócenie elastyczności.

Żel na żylaki normalizuje krążenie krwi, koi i nawilża skórę, pomaga łagodzić stany zapalne. Pomaga poprawić krążenie krwi w naczyniach włosowatych, rozpuszcza skrzepy krwi, odżywia i tonizuje skórę, łagodzi ból, eliminuje zmęczenie i podrażnienia skóry.

Podobny artykuł:  Dieta na zdrowe włosy. Jak przeciwdziałać wypadaniu?

Żel posiada wszystkie niezbędne i przydatne właściwości do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Może stać się również dużą pomocą w przypadku żylaków, a wszystko dzięki swoim unikalnym właściwościom: sprawia, że żyły stają się niewidoczne, a także całkowicie usuwa sieć naczyniową; znacząco wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, nadając im dodatkową elastyczność i jędrność.

W 100% naturalny żel na żylaki łagodzi wszelkie bóle i dyskomfort, które mogą wystąpić z żylakami; łagodzi zmęczenie i ciężkość nóg, które występują pod koniec dnia pracy; promuje resorpcję skrzepów krwi, które tworzą się wewnątrz uszkodzonych naczyń; eliminuje obrzęk tkanek miękkich i zmniejsza skurcze nocne.

Środek ten tonizuje również naczynia dotknięte żylakami i przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu tkanki i komórki szybciej nasycają się tlenem i substancjami odżywczymi; przekształca powierzchnię skóry stóp i poprawia jej strukturę; przywraca utraconą odporność naczyń krwionośnych i chroni je przed kruchością; przeciwstawia się zmianom patologicznym i zaburzeniom troficznym, które często powstają w zaawansowanym stadium tej choroby; daje uczucie świeżości i elastyczności stóp.

Skład Wintex

Zawarte w nim składniki mają działanie chłodzące, dzięki czemu preparat jest w stanie szybko uśmierzyć ból, zlikwidować obrzęki, a także uczucie ciężkości i pieczenia w stopach. Dotyczy to nie tylko objawów, ale również przyczyn ich występowania.

Wintex przy pomocy 100% naturalnych składników, jest w stanie pomóc na każdym etapie choroby, niezależnie od przyczyny problemu.

Skład Wintex:

 • Olej z pestek winogron – kwasy Omega-6 i Omega-9, flawonoidy, witaminy A, E, C, witaminy z grupy i garbniki zawarte w oleju z pestek winogron w kompleksowym połączeniu, pomagają zwiększyć elastyczność i wzmocnić ściany naczyń krwionośnych działają rozszerzająco na naczynia krwionośne. Efekt ten, obniża poziom złego cholesterolu, zapobiegając tworzeniu się blaszek miażdżycowych, a także zapobiega powstawaniu zakrzepów i rozwojowi procesów zapalnych w tętnicach i żyłach.
 • Olejek z mięty pieprzowej – Mięta pieprzowa jest ziołem bogatym w składniki odżywcze, a także bogatym w mentol. Jego właściwości przeciwzapalne i tonizujące tonizują ściany naczyń krwionośnych. Mogłoby się wydawać, że to czyni miętę idealnym środkiem do usuwania żylaków, ale roślina ta ma również działanie rozszerzające naczynia krwionośne.
 • Olej kokosowy – ma właściwości przeciwzapalne i nawilżające, pomoże zmniejszyć swędzenie i podrażnienie skóry dotkniętej żylakami.Olejek eukaliptusowy – działa obkurczająco na naczynia krwionośne, uelastycznia i wygładza skórę, zmniejsza ucisk na żyły i wzmacnia naczynia krwionośne.

Stosowanie Wintex

Aby osiągnąć maksymalny efekt, żel należy stosować ściśle według zaleceń producenta podanych w instrukcji użycia. Ponadto, stosowanie żelu nie będzie powodować szczególnych trudności. Żel nakładać na obszar z rozszerzonymi żylakami delikatnymi masującymi ruchami przez 2-5 minut do całkowitego wchłonięcia.

Podobny artykuł:  Rapid Slim opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Czas trwania stosowania wynosi 1 miesiąc, ale może być kontynuowane. Wintex może być stosowany przez absolutnie każdego, kto cierpi na żylaki, ponieważ nie ma żadnych skutków ubocznych. Produkt nie zawiera żadnych składników chemicznych ani modyfikowanych genetycznie.

Środek nie jest zalecany dla osób z indywidualną nietolerancją na którykolwiek ze składników kompozycji. W związku z tym przed rozpoczęciem stosowania należy wykonać test skórny.

Gdzie kupić Wintex?

Jak już wspomniano, wypełniając formularz zamówienia bezpośrednio na stronie producenta, skorzystasz z tego zabiegu za połowę ceny. Co ważne, ta obniżka cen dotyczy w tej chwili tylko zamówień dokonywanych z naszego kraju.

Ponadto, produkt ziołowy nie został rozpowszechniony na innych stronach do zakupu tam, a jeśli znajdziesz produkt o tej samej nazwie, to jest to fałszywy, podrobiony produkt. Żelu na żylaki nie znajdziemy w aptekach, nawet tych najbardziej popularnych.

Opinie Wintex

Na podstawie komentarzy użytkowników, którzy już dokonali stosowanie żelem na żylaki Wintex, możemy stwierdzić, że jest to produkt z mocami stosowania dla wszystkich cierpiących na żylaki.

Żel zapewnia wydajność, łagodzi objawy spowodowane przez żylaki, takie jak obrzęki, ciężkość nóg, pieczenie, gdy żyły włosowate wyskakują, skurcze i będzie chronić przed zespołem zmęczonych stóp.

Według opinii ekspertów i testów klinicznych, żel wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność w zapobieganiu i usuwaniu żylaków w każdym stadium. Na podstawie uzyskanych danych ustalono, że żel na żylaki nie tylko likwiduje objawy żylaków, ale jest również w stanie wyeliminować samą przyczynę choroby – osłabienie ściany żyły.

Ponadto produkt ziołowy przywraca wytrzymałość i elastyczność naczyń krwionośnych, a ponadto zapewnia szybką likwidację obrzęków. Żel zmniejsza ból, zaburzenia troficzne i inne zmiany patologiczne spowodowane niewydolnością żylną i tętniczą.

Wierzymy we wszystko, co producent mówi na swojej stronie internetowej o korzystnym działaniu żelu, ale chcieliśmy się upewnić, że wszystko jest opisane poprawnie i dlatego zdecydowaliśmy się zbadać wszystkie dostępne informacje bardziej szczegółowo.

Po zebraniu wszystkich informacji, biorąc pod uwagę opinie ekspertów i komentarze użytkowników, doszliśmy do wniosku, że żel ziołowy jest opisany najdokładniej jak to możliwe.

Dlatego w chwili obecnej śmiało polecamy stosowanie kuracji, pod warunkiem zakupu oryginalnego produktu wyłącznie na oryginalnej stronie producenta i ścisłego przestrzegania zaleceń zawartych w ulotce. Przedstawione powyżej dane i szczegóły produktu powstały na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, blogach i stronach producenta oraz portalach społecznościowych.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

1 komentarz do “Wintex – opinie oraz efekty i skład – recenzja.”

 1. Maść jest do du.. A nie na żylaki, strata prawie 400 zł na maści, które nawet nie uśmieżyły bólu nóg – nie mówiąc tu o „zniknięciu żylaków” tak jak w niektórych komentarzach jest pokazane ( nie dajcie się nabrać, ponieważ stracicie niepotrzebnie pieniądze, które można przeznaczyć na coś bardziej wartościowego.)
  Maść stosowałam przez 3 miesiące ( 1 tubka powinna starczyć na miesiąc) rezultat przed i po użyciu maści taki sam, zero poprawy w wyglądzie a ból nóg jak był tak został.
  Samo zamówienie maści już przykuło uwagę mojej córki dlaczego nie można tak jak i wszystkiego zamówić normalnie poprzez wypełnienie danych przez stronę a trzeba przez telefon. (gdzie nie widać co jest wypełniane i czy dane są poprawne)
  Sama rozmowa także przebiegła ciężko, ponieważ pani która mnie „obsługiwała” była Ukrainką z którą ciężko było się dogadać, ponieważ mało mówiła po polsku i ciągle przerywało połączenie. Co do pytań które były przez nią zadawane to trafiały się takie na które nawet ja nie znałam odpowiedzi.
  Chcąc kupić 2 opakowania tej maści ( ponieważ po miesiącu wiadomo że rezultatu się nie odczuje) nie było można bo „nie obejmowała tego promocja” więc zostało albo kupić 1 sztukę albo od razu 3.
  Naprawdę nie dajcie się nabrać na „pozytywne komentarze i zdjecia” bo to pic na wodę fotomontaż. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *