Przejdź do treści

Vanefist Neo odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Opinie Vanefist Neo i efekty

Suplement na odchudzanie Vanefist Neo to produkt dostępny od połowy 2019 roku w Polsce. Produkt nie cieszy się ogromną popularnością, to jednak pojawiają się opinie na jego temat i właśnie w tej publikacji zostały one zawarte i krótko omówione (jak i wiele innych pozostałych kwestii). W artykule tym poznasz wiele szczegółów o Vanefist Neo. prezentacja Vanefist NeoZrecenzowane zostały takie kwestie jak efekty, skład ogólny (szczegółowy skład dostępny jest na stronie producenta) oraz wspomniane wcześniej opinie o Vanefist Neo. Innymi, pozostałymi kwestiami dotyczącymi tego produktu są również ewentualne skutki uboczne, odpowiednie dawkowanie, cena oraz szczegóły gdzie kupić przedstawiony suplement na odchudzanie. Tuż pod wymienionymi szczegółami odnajdziesz również możliwość dyskusji i komentarze. Są one sprawdzone pod kątem merytorycznym tak, aby były jak najbardziej obiektywne i nie wprowadzały w błąd przyszłych zainteresowanych. Czy kapsułki na odchudzanie Vanefist Neo są skuteczne na odchudzanie? W poniższym artykule dowiesz się więcej na jego temat.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 20.07.2024

 

Skład Vanefist Neo

Przedstawiony produkt przeznaczony dla osób zainteresowanych odchudzaniem ma składać się wyłącznie z bezpiecznych składników. Na stronie producenta odnaleźć można informacje o tym, iż „to co go wyróżnia, to naturalny skład” tak więc można przyjąć, że jest to także produkt naturalny, ale jednak nie wyjątkowy pod tym względem w przeciwieństwie do innych tego typu suplementów.
Należy pamiętać, że w składzie znajdować się mogą niebezpieczne alergeny, dlatego przed stosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

W chwili publikacji tej publikacji, skład ogólny Vanefist Neo przedstawia się w następujący sposób:

  • Tiamina – jej zadaniem jest wspieranie prawidłowej pracy układu trawiennego.
  • Niacyna – zadaniem prezentowanego składnika jest obniżanie poziomu cholesterolu.
  • Witamina C – dość znana właściwość, która między innymi ma hamować produkcję tłuszczu.
  • Yerba mate – silny stymulant, który ma oczyszczać organizm z toksyn a także zwiększyć energię.
  • Zielona kawa – ma wspierać aktywne spalanie tłuszczu i działać pobudzająco na organizm. CGA zawarte w zielonej kawie znacznie przyczynia się do metabolizmu lipidów i glukozy, zostało to potwierdzone w badaniach z 2013 roku.
  • Bacopa monnieri – ma wspomagać proces oczyszczania organizmu i chronić przed szkodliwym działaniem.
  • Garcinia cambogia – ma stymulować procesy metaboliczne i redukować apetyt.
Podobny artykuł:  Idealica opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Z pozostałych szczegółów na podstawie informacji opublikowanych w sieci należy również wspomnieć również o zawartych w produkcie witaminach z grupy B (B1, B2, B3, B6, B9, B12), witaminie E a także o chromie, który ma również zmniejszać apetyt. Na podstawie informacji zawartych na stronie producenta produkt ma mieć również charakter środka multiwitaminowego. Oczywiście są to szczegóły przedstawione na stronach producenta, dlatego należy je przyjąć z rozwagą, z dystansem.

Czytaj dalej: Opinie o SlimBerry: Moja Recenzja

Opinie Vanefist Neo

Jako, że jest to produkt nowy, w chwili obecnej z małą popularnością to jednak już teraz w sieci na wielu stronach internetowych można odnaleźć dyskusje na jego temat. Niestety opinie o Vanefist Neo w obecnej chwili są mieszane a wiele z komentarzy nie wydaje się być obiektywnych. Jest to dość znany problem, ponieważ wiele z tych opinii może być celowo manipulowanych w celu zachęcenia lub zniechęcenia do zainteresowania się ofertą suplementu. Jednak jest dobra wiadomość dla osób, których nie chcą się poddać i oczekują obiektywnych opinii o Vanefist Neo. Pod naszą publikacją odnajdziesz możliwość dyskusji jak i opinie na temat tego suplementu. Jak już wspomniano wcześniej na początku artykułu, dyskusje te są sprawdzane pod kątem merytorycznym a opinie co do których są zastrzeżenia, są po prostu usuwane a jego autor blokowany za celową manipulację.
Poza naszą stroną w której znajdziesz obiektywne dyskusje, niestety znajduje się wiele innych stron internetowych, w których celowo wprowadza się zainteresowanych w błąd. Są to różnego rodzaju portale społecznościowe, blogi czy też forum dyskusyjne, także na forum Kafeteria gdzie nierzadko wypowiedzi pisane są przez pracowników lub manipulantów.dyskusje i opinie o Vanefist NeoJak widać powyżej, komentarze na jednej ze stron są jednoznaczne, jednak na innych pojawiają się te przychylny. Ciężko jest stwierdzić, dlatego w obecnym czasie można uznać, że suplement ten posiada mieszane opinie społeczności. Jednak te aktualne najlepiej jest sprawdzić pod naszym artykułem. Przy okazji zachęcamy do oceny.

Efekty Vanefist Neo

Prezentowany suplement teoretycznie ma pomóc w zmniejszeniu wagi jednak jego działania nie zostały potwierdzone w sposób wiarygodny. Właśnie z tego powodu najlepiej jest się wstrzymać z jego zakupem do czasu udowodnienia jego działania, jego właściwości i skuteczności. W obecnej chwili pozostaje tylko gdybać i liczyć na niemałe szczęście odchudzając się tym suplementem.
Na stronie producenta można odnaleźć pewne szczegóły co do efektów jego produktu. Prezentują się one w następujący sposób.

 • Zmniejszenie apetytu.
 • Przyspieszenie trawienia.
 • Zwiększenie tempa spalania komórkowego.
 • Usuwanie toksyn.
 • Przyspieszenie tempa przemiany materii.
Podobny artykuł:  Varicolen - Opinie, Efekty, Skład, Dawkowanie, Cena, Gdzie kupić?

Jak już wspomniano wcześniej, efekty te nie zostały w chwili obecnej potwierdzone w wiarygodny sposób, dlatego powyższe informacje należy przyjąć z przymrużeniem oka. W ramach wskazówki warto wiedzieć, że najważniejszym a przynajmniej jednym z najważniejszych czynników, które zwykle mają znaczny wpływ na zrzucenie zbędnych kilogramów jest przyspieszenie procesu metabolizmu lub po prostu zmiana diety i aktywność fizyczna.

Dawkowanie Vanefist Neo

Istotna kwestia, ponieważ producent suplementu zaleca przyjmowanie 1-2 kapsułki dziennie. Każdą z nich zaleca się popić szklanką czystej wody. Odpowiednie dawkowanie jest dość istotne, ma to wpływ na skuteczność działania. Kapsułki to jedyna forma w której dostępny jest omawiany produkt. Są one przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Nie zaleca się jego stosowania przez dzieci jak i kobiety będące w okresie ciąży.

Skutki uboczne Vanefist Neo

Omawiany produkt w teorii powinien być bezpieczny dla organizmu. Tak twierdzi również producent tego suplementu, na jego stronie z ofertą nie znaleziono zastrzeżeń w kwestii ubocznych efektów. W chwili publikacji artykułu nie znaleziono przypadków o występowaniu tego typu incydentów, jednak w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację ze specjalistą. Kapsułki suplementu mogą zawierać alergeny.

Cena Vanefist Neo

Niestety suplement ten nie należy do tanich. W porównaniu z większością podobnych produktów, w tej kwestii wypada nieco gorzej. W obecnej chwili cena Vanefist Neo to 157 złotych. Jest to prawdopodobnie jedyna oferta cenowa w Polsce.

Gdzie kupić Vanefist Neo

Stacjonarnie niema możliwości zakupu przedstawionych kapsułek, dlatego jedyna drogą na realizację zamówienia jest skorzystanie ze strony internetowej. Po odpowiednim wypełnieniu formularza zamówieniowego, produkt powinien zostać po kilku dniach pod podany w zamówieniu adres.
Niestety ze względu na niepotwierdzone w wiarygodny sposób działania Vanefist Neo jak i jego efekty a także niejednoznaczne, pełne wątpliwości opinie jego zakup może być dość ryzykowny.

Czytaj też: BioSlimin - Opinie produktu na Odchudzanie >>

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

10 komentarzy do “Vanefist Neo odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Ja sprawdzam i da znać czy działa, ale mam już wątpliwości. Co będzie to się okaże, dam szczegóły za miesiąc.

 2. Moja opinia o vanefist neo jest negatywna a to za sprawą niskiej skuteczności. Na odchudzanie jak dla mnie zbyt słaby i pytanie jak to zwrócić teraz? Gdzie mam napisać prośbę o zwrot tego produktu?

 3. ja tez mam wątpliwości…bo biorę już dwa tygodnie i nic!!!! Chce zwrot pieniędzy…

 4. Zakupiłam Vanefist w sierpniu na 3-miesięczna kurację. Zużyłam już 6 opakowań, i NIC !!!! Waga nawet nie drgnęła w dół.
  Ludzie nie dajcie się nabrać! To wyrzucone do śmietnika pieniądze. Wysłałam prośbę o zwrot pieniędzy, ale cisza, ani pieniędzy, ani ze mną jakiegokolwiek kontaktu.

 5. Jest to środek dla mnie nie wart tych pieniędzy. Na odchudzanie napewno nie działa. Biorę już prawie 3 miesiące i waga ani nie drgnęlą. Mam po tym dolegliwości typu jelitowego i suchość w ustach .

 6. Kłamstwo. Biorę już dwa tygodnie waga ani drgnęła. Czuje się oszukana za te pieniądze. 300 zł mogłam kupić sobie inny produkt wybrać. Nie dajcie się zwieść.

 7. To jest ściema ja zakupiłam od razu 2 opakowania zapłaciłam ponad 500 zł codziennie przyjmowałam 2 razy dziennie i o dziwo jeszcze ważę więcej jak ważyłam uczciwie byłoby zwrócić pokrzywdzonym pieniądze to jest oszustwo drodzy państwo nie kupujcie kota w worku pozdrawiam

 8. To jest ściema ja zakupiłam od razu 2 opakowania zapłaciłam ponad 500 zł codziennie przyjmowałam 2 razy dziennie i o dziwo jeszcze ważę więcej jak ważyłam uczciwie byłoby zwrócić pokrzywdzonym pieniądze to jest oszustwo drodzy państwo nie kupujcie kota w worku pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *