Przejdź do treści

Spermax Control – Opinie i Efekty. Skład oraz aktualna cena

Spermax Control

Spermax Control to innowacyjny produkt przeznaczony dla mężczyzn, który zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego i pozwala znacząco przedłużyć stosunek oraz zwiększyć satysfakcję z seksu.

Opinie Spermax Control

Spermax Control - opinieSuplement cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami od mężczyzn, którzy postanowili go przetestować. Wielu z nich myślało także o swoich partnerkach, którym znacznie dłuższy stosunek seksualny dawał dużo większą satysfakcję. Mężczyźni są w większości zgodni co do tego, że Spermax Control zapewnił im mocniejszą i trwalszą erekcję, a także dłuższy i bardziej obfity wytrysk, co wiąże się z dłuższym przeżywaniem orgazmu. Poprawiło się także libido. Suplement miał również dodać więcej energii i odsuwać znacząco uczucie zmęczenia, co wpływało dodatkowo na dłuższy i bardziej satysfakcjonujący seks.

Jednocześnie osoby, które stosowały Spermax Control zaznaczają, że nie odczuwały u siebie żadnych znaczących skutków ubocznych, nie czuli się otępiali i przyjmowanie kapsułek nie wywołało problemów z codziennym funkcjonowaniem.

Efekty Spermax Control

Producent podaje, że Spermax Control oddziałuje kompleksowo na życie seksualne osób, które go stosują, sprawiając, że osoby te mogą cieszyć się dłuższym i bardziej satysfakcjonującym seksem. Spermax Control ma wydłużyć stosunek aż o 30 minut, dzięki czemu jest on bardziej satysfakcjonujący także dla partnerki. Dodatkowo, suplement poprawia siłę erekcji i sprawia, że jest trwalsza. Podnosi libido, a także ma właściwości relaksujące i odprężające dzięki zawartości żeń-szenia i ziela owsa. Spermax Control dodaje energii i usuwa zmęczenie, a to za sprawą zawartości guarany, czyli naturalnego źródła kofeiny. Finalnie, Spermax Control zwiększa ilość produkowanej spermy, przyczyniając się do tego, że orgazmy są dłuższe i mocniej odczuwalne. Pozwala kontrolować przedwczesną ejakulację, która jest problemem wielu mężczyzn. Wpływa także na to, jak mózg odbiera bodźce seksualne. Podsumowując, preparat ma sprawić, że seks będzie trwał dłużej i stanie się bardziej satysfakcjonujący i przyjemny dla obu partnerów.

Skład Spermax Control

Spermax Control jest suplementem diety zawierającym silne substancje aktywne w optymalnie dobranych i zbalansowanych dawkach. Na produkt składa się duża ilość naturalnych ekstraktów. Na liście znajduje się ich aż 18, a najważniejsze z nich to:

 • L-arginina – poprawia produkcję tlenku azotu w organizmie, tym samym zwiększając dopływ krwi do członka. Ma to zapewniać długotrwałą i silną erekcję. L-arginina pozwala także zwiększyć produkcję spermy.
 • Żeń-szeń brazylijski i żeń-szeń właściwy – ekstrakty z tych roślin odpowiadają za popęd seksualny i sprawiają, że mężczyzna ma częściej ochotę na seks. Łagodzą również stres i zwiększają wydolność organizmu.
 • Ziele owsa – podobnie do żeń-szenia, ziele owsa relaksuje, pozwala się odprężyć i poprawia wydolność organizmu. Jest to szczególnie ważne w przypadku mężczyzn mających problemy ze zbliżeniem, mierzących się z niską samooceną i problemami z kontaktem fizycznym. Wyciąg z ziela owsa skutecznie minimalizuje nerwowość i stres.
 • Lubczyk – co ciekawe, zaliczany jest do afrodyzjaków. Jako składnik suplementu Spermax Control usprawnia pobudliwość na bodźce seksualne.
 • Guarana – to naturalne źródło kofeiny ma za zadanie pobudzać organizm i dodawać energii z dobrego źródła. Jest to nieocenione wsparcie dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem niskiego libido, a także mężczyznom przepracowanym, zestresowanym i przemęczonym.
 • Muszkatołowiec – podnosi libido i sprawia, że organizm staje się wyczulony na bodźce seksualne.
 • Witania ospała (żeń-szeń indyjski) – poprawia wydolność organizmu, dodaje energii. Odpowiada za lepsze samopoczucie oraz wpływa na jakość i ilość spermy.
 • Korzeń maca – wpływa na większą odczuwalność bodźców seksualnych oraz poprawia popęd seksualny. Odpowiada za długotrwałą i silną erekcję oraz obfity wytrysk.
Podobny artykuł:  Goji Cream krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Producent zastrzega, że w składzie suplementu nie występują żadne substancje chemiczne. To sprawia, że stosowanie go jest bezpieczne i nie przekłada się na efekty uboczne lub problemy zdrowotne.

Stosowanie Spermax Control

Producent zaznacza, że suplement należy przyjmować regularnie. Zalecana dawka do spożycia to dwie kapsułki dziennie, po jednej rano i wieczorem. Niedopuszczalne jest zwiększanie proponowanej dawki. Ze względu na silne działanie substancji czynnych Spermax Control, przekraczanie dawki mogłoby prowadzić do pojawienia się nieprzewidzianych skutków ubocznych.

Zdaniem producenta, stosowanie Spermax Control nie wpływa w żaden negatywny sposób na funkcjonowanie wątroby, nerek, czy serca.

Może być stosowany przez mężczyzn aktywnych seksualnie powyżej 18 roku życia.

Suplementu nie powinny przyjmować osoby wykazujące reakcje alergiczne na którąkolwiek z substancji aktywnych zawartych w Spermax Control.

W czasie kuracji Supermax Control odradza się spożywania alkoholu, który obniża ciśnienie krwi i z tego względu może znacząco hamować działanie suplementu, którego celem jest podniesienie ciśnienia krwi i pomoc w utrzymaniu długotrwałej, silnej erekcji.

Podczas kuracji powinno się odstawić tłuste potrawy oraz cytrusy. Producent przekonuje, że one również mogą blokować skuteczne działanie suplementu.

Skutki uboczne Spermax Control

Producent podaje, że podczas testów nie wykazano żadnych standardowych skutków ubocznych. Można więc przyjąć, że jest to produkt zupełnie bezpieczny, który nie wywołuje niepożądanych reakcji organizmu, a także nie wpływa negatywnie na pracę najważniejszych organów wewnętrznych takich jak serce, nerki, czy wątroba.

Nie wolno jednak zapominać, że każdy suplement diety lub inny wyrób farmaceutyczny może potencjalnie wywołać nawet lekkie dolegliwości żołądkowe i tak też może być w tym przypadku. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że osoby poddające się kuracji powinny zwrócić uwagę na swoje samopoczucie, zwłaszcza w pierwszych dniach stosowania suplementu. Może bowiem dojść do ujawnienia się alergii na którąś z substancji aktywnych. Często zdarza się, że pacjenci są nieświadomi, że może do nich dojść do reakcji ze strony układu immunologicznego, ponieważ nigdy wcześniej nie stwierdzono u nich alergii na dany składnik. Należy podkreślić, że w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej lub dolegliwości żołądkowych powinno się zaprzestać dalszej kuracji. Warto także skonsultować swój stan z lekarzem lub wykonać testy alergiczne.

Cena Spermax Control

W każdym opakowaniu produktu Spermax Control znajduje się 60 kapsułek. Biorąc pod uwagę fakt, że producent zaleca przyjmowanie dziennej dawki dwóch kapsułek, szacuje się, że jedno opakowanie wystarczy na 30 dni, czyli cały miesiąc. Cena za jedno opakowanie waha się w granicach od około 80 złotych do 90 złotych (szacując na podstawie ceny programu start), a zatem jest to produkt dość drogi i z pewnością nie na każdą kieszeń. Cena opakowania zależy wyłącznie od wybranego pakietu spośród kilku możliwych opcji. Oto ich podsumowanie:

 1. PROGRAM START składa się z dwóch opakowań, a jego koszt to około 180 złotych. Łącznie 120 tabletek wystarczy na odbycie dwumiesięcznej kuracji.
 2. PROGRAM POLECANY to trzy opakowania, czyli łącznie 180 kapsułek. Taki zestaw producent wycenia już na 537 złotych, choć na stronie producenta oferowana jest zniżka o 37% do ceny 340 złotych. Dodatkowe opakowanie wydłuży kurację o miesiąc w stosunku do programu start.
 3. PROGRAM MAKSYMALNA PRZYJEMNOŚĆ to najdroższy z zestawów, który kosztuje ponad 1000 złotych (zniżka o 56% pozwala zmniejszyć koszt do 475 złotych), ale dla tych, którzy planują dłuższą kurację może to być bardzo atrakcyjna oferta, bowiem w paczce zainteresowani znajdą aż 6 opakowań! To daje aż 360 kapsułek, które pozwolą prowadzić kurację aż przez pół roku.
Podobny artykuł:  Zapalenie pęcherza moczowego - objawy i przyczyny. Jak leczyć?

Ceny standardowe podawane na stronie producenta zwalają z nóg, ale duże zniżki są bardzo atrakcyjne.

Gdzie kupić Spermax Control?

Preparat można kupić na stronie producenta, a zarazem dystrybutora. Ponadto, suplement zaczyna być dostępny w internetowych aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, a także na platformach zajmujących się e-handlem takich jak Allegro. Sporadycznie można się doszukać zestawów takich samych objętościowo, jak na stronie producenta, ale nieco tańszych. Niektórzy internauci ostrzegają jednak, że złożenie zamówienia na stronie producenta gwarantuje, że produkt będzie oryginalny i dobrej jakości, natomiast kupując z innych źródeł można natrafić na oszustów, którzy sprzedają podrobione produkty w niższej cenie. Jak wykazała powyższa analiza, cena za ten produkt do najniższych nie należy (także u innych dystrybutorów), więc warto zachować ostrożność w każdym wypadku.

Zdecydowanym atutem Spermax Control jest możliwość zamówienia paczki przez Internet. Pozwala to uniknąć ciekawskich lub krytycznych spojrzeń, których niektórzy się obawiają. Proces zamawiania paczki jest sam w sobie bezpieczny i przejrzysty. Sposoby dostarczenia paczki są standardowe: paczka dostarczona przez kuriera na podany adres lub do paczkomatu. Producent zapewnia, że szanuje prywatność konsumentów, dlatego każda przesyłka jest starannie opakowana, ma neutralny wygląd i w żaden sposób nie zdradza tego, co zawiera. Taki stan rzeczy potwierdzają internauci, którzy mieli okazję testować usługi producenta.

Możliwa jest także wysyłka za granicę, ale w takim przypadku należy zapłacić z góry. W przypadku zamówień na terenie Polski można uiścić opłatę z góry, a także przy odbiorze paczki u kuriera.

Piotr Lewandowski

✓ Zweryfikowany
Piotr Lewandowski

Dietetyk. Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *