Przejdź do treści

SmokeQuit – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

SmokeQuit

Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bristolu przeciętny palacz żyje nawet 10 lat krócej niż osoba niepaląca. Każdy papieros kosztuje go 11 minut życia! Obliczono również, że przeciętny palacz (mężczyzna) od 17 do 71 roku życia wypala 311 688 papierosów.

Palenie jest jedną z głównych przyczyn przedwczesnych śmierci. Co roku około 6 milionów ludzi umiera z powodu palenia. Zmniejszenie lub wyeliminowanie palenia w naszym życiu znacząco mniejsza ryzyko zachorowania na śmiertelne choroby i wydłużenie średniej długości życia. Jeden papieros wprowadza do naszego organizmu ponad 4000 szkodliwych substancji, które przez lata gromadzą się w płucach, gardle oraz jamie ustnej i mogą prowadzić do różnych chorób przewlekłych, z których niektóre mogą zakończyć się hospitalizacją i wczesną śmiercią. Palacze są szczególnie narażeni na:

 • Choroby układu oddechowego – rozedmę płuc, przewlekłe zapalenie oskrzeli, raka płuc, raka języka, raka wargi, raka jamy ustnej, raka krtani, raka tchawicy, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, astmę oskrzelową, gruźlicę.
 • Choroby układu krążenia – chorobę niedokrwienną serca, zawał mięśnia sercowego, miażdżycę zarostową kończyn dolnych, nadciśnienie tętnicze, tętniaka aorty.
 • Inne choroby takie jak : raka nerki, raka pęcherza moczowego, raka przełyku, wrzody żołądka oraz dwunastnicy, przepukliny jelitowe, choroby oczu (katarakty, niedowidzenia, degenerację plamkową), impotencję, upośledzenie płodności.

Nikotyna bardzo mocno uzależnia i o tym wie każdy. Pierwsza rzecz to czynnik psychologiczny. Sama czynność kojarzy się nam z czymś przyjemnym – imprezy, rozmowa z przyjaciółmi przerwą z pracy. Ciężko bez niego wyobrazić sobie, np. wypicie kawy, traktujemy go jako środek odstresowujący. Drugim aspektem jest uzależnienie fizyczne. Nikotyna działa na układ nerwowy, daje nam lekkie uczucie euforii i odprężenia, gdy tego zabraknie organizm domaga się kolejnych dawek.

Często stosuje się nikotynowe terapie zastępcze, gdy chcemy rzucić palenie. Polegają one na stopniowym zmniejszaniem ilości nikotyny którą dostarczamy naszemu organizmowi. Przez to czujemy mniejszy głód nikotynowy i stopniowo jesteśmy w stanie dojść do zerowej dawki.

SmokeQuit opinieSmokeQuit są to tabletki przeznaczone specjalnie dla palaczy. Mają one na celu odzwyczaić nałogowców od ich codzienności. Są wykonane z naturalnych produktów odpowiednie dla każdej osoby dorosłej, nie dostarczają one nikotyny dzięki czemu wyjście z nałogu jest bezpieczne i trwałe dla zdrowia. Można je kupić bez recepty składając zamówienie na stronie producenta. Rzucenie palenia jest bardzo trudnym wyzwaniem, szczególnie dla osób którym ta czynność weszła mocno w nawyk i nie wyobrażają sobie dnia bez nikotyny. Organizm człowieka podczas odstawiania palenia jest do niego tak przyzwyczajony, że pojawia się u niego „głód nikotynowy” i myśli tylko o zapaleniu jeśli potrzeba ta nie zostanie zaspokojona, organizm reaguje na odstawienie substancji uzależniającej drażliwością, niepokojem, apatią, zaburzeniami koncentracji. Czasami mogą również wystąpić dolegliwości fizyczne, takie jak bóle i zawroty głowy, drżenie rąk, szybkie bicie serca, arytmia, drżenie mięśni. Tabletki SmokeQuit pozwalają palaczom nałogowym przejść odstawienie w sposób stosunkowo bezbolesny i bez stresu.

Opinie SmokeQuit

Opinie osób, które zakupiły SmokeQuit są bardzo pozytywne. Większość osób deklaruje, że przestało już palić przed zalecanym okresie suplementacji – 30 dni. Obyli się w większości bez głodu nikotynowego a u niektórych rzucenie palenia nastąpiło z dnia na dzień bez skutków ubocznych. Pozbyli się duszności, kaszlu i zadyszek. Zapewniają, że w porównaniu do innych produktów w przypadku tabletek SmokeQuit wypadają znacząco lepiej i mogą je godnie polecić swoim znajomym, jako produkt zaufany.
Cytując jednego internautę który kupił SmokeQuit :

Można powiedzieć, że paleniem zarazili mnie koledzy z pierwszej pracy. Na każdej przerwie wszyscy wychodzili zapalić papierosa, a ponieważ chciałem się do nich przyłączyć, w końcu też zacząłem palić. I tak już zostało. Kilka razy próbowałem rzucić palenie, ale najdłuższy okres bez papierosa trwał chyba tydzień. Przeczytałem o Terapii Rzucania Palenia i bardzo mnie to zainteresowało. Zamówiłem pudełko tabletek i po miesiącu mój nałóg należał już do przeszłości. Nie palę od wielu miesięcy i nie czuję żadnej potrzeby powrotu do palenia.

SmokeQuit Therapy także otrzymał prestiżowy Certyfikat Najwyższej Jakości przyznawany tylko i wyłącznie najlepszym produktom i formułom, które pozytywnie przeszły serie testów i badań klinicznych, wykazując się nadzwyczajnie wysoką skutecznością i wysoką jakością. To międzynarodowe wyróżnienie obejmuje zarówno skład, jak i sposób wykonania.

Efekty SmokeQuit

Działanie SmokeQuit jest terapią opartą na biostymulującym działaniu saponin, naturalnych związków które są uzyskiwane z ekstraktów roślinnych. Saponiny łatwo dyfuzują w obrębie dwuwarstwy lipidowej błony komórkowej, działają one wewnątrz komórki. Mają ważne właściwości antyrodnikowe i immunomodulacyjne. Od razu eliminują chęć sięgnięcia po nikotynę. Saponiny sprzyjają także usuwaniu szkodliwych substancji nagromadzonych po wielu latach palenia. Dzięki unikalnej formule tabletek SmokeQuit które działają na poziome mitochondriów zwalczają one nałóg w 98,7 % co są w stanie potwierdzić liczne badania przeprowadzone nad tym produktem. Ponad to suplement ten tworzy barierę ochronną na oskrzela i płuca, która oczyszcza tkanki z toksyn i wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie.

Badania przeprowadzone na 967 osobach kobietach i mężczyznach w wieku od 18 do 80 lat w renomowanych środach na całym świecie wykazały :

 • Etap 1 (1-7 dni) 93,7% badanych zadeklarowało, że już po 3 dniach zastosowania formuły nie czuło chęci sięgnięcia po papierosa, a po 5 dniach pozbyli się kaszlu i duszności.
 • Etap 2 (7-14 dni) 95,9% osób przyznało, że nie czuje już zawrotów głowy, senności sni chęci ciągłego podjadania, a ich skóra przybrała naturalny koloryt.
 • Etap 3 (14-21 dni) 97,7% ochotników stwierdziło, że kuracja dodała im energii, zadziałała odstresowująco i pozwoliła pozbyć się migren oraz zawrotów głowy.
 • Etap 4 (21-30 dni) ok. 98% badanych zadeklarowało większą znacząco wydolność płuc, nie odczuwali już kłopotów z oddychaniem, oczyścili organizm z toksyn i nie odczuwali już chęci zapalenia papierosa nawet po kilku miesiącach od zakończenia kuracji.

Skład SmokeQuit

Wszystkie składniki SmokeQuit są składnikami naturalnymi co jest wielkim autem tego suplementu. Każdy składnik jest starannie dobrany całość tworzy mocno działającą mieszaninę.

 • Wyciąg z nasion owsa – wspomaga wzmacnianie naczyń krwionośnych. Przywraca i utrzymuje dobry stan zdrowia serca, układu krążenia i nerwowego.
 • Wyciąg z głogu – wyciąg ma właściwości oczyszczające, potrafi on oczyścić cały organizm z toksyn, które zostały nagromadzone podczas palenia papierosów, przede wszystkim eliminuje pozostałości nikotyny w organizmie.
 • Imbir – składnik często stosowany w kuchni. Ma działanie oczyszczające na cały układ krwionośny i limfatyczny. Umożliwia pozbycie się toksyn, również zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi.
 • Dziurawiec zwyczajny – oddziałuje na zmysł węchu. Działa on oczyszczająco na drogi oddechowe, stopniowo wywołując uczucie obrzydzenia do zapachu tytoniu.
Podobny artykuł:  Pregabalina

Stosowanie SmokeQuit

Stosowanie SmokeQuit jest bardzo proste i wygodne. Wymaga jedynie bycia konsekwentnym i wytrwałym mianowicie produkt ten stosujemy 3 razy dziennie codziennie przez 30 dni.
Warto przypilnować sobie regularnego dawkowania wtedy uzyskamy 100 % potencjału tego produktu.

Skutki uboczne SmokeQuit

Dzięki temu, że SmokeQuit jest wykonany w 100% z naturalnych składników i nie występują w nim żadne składniki chemiczne jest on w pełni bezpieczny dla każdego. Produkt ten został przed wprowadzeniem w rynek poddany licznym badaniom i testom laboratoryjnym.

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania tego produktu może być alergia na któryś w produktów będącym w składzie SmokeQuit.

Cena SmokeQuit

SmokeQuit możemy nabyć po 50% zniżce w specjalnej ofercie na oficjalnej stornie producenta. Standardowa cena to 317 zł a po zniżce 137 zł jest to tymczasowa cena, która może ulec zmianie, więc trzeba się szybko decydować na zakup.
W porównaniu miesięczna kuracja plastrami antynikotynowymi kosztuje ok 300 zł, skutki uboczne są bardzo duże a skuteczność ich działania to zaledwie ok. 12 %
Leczenie farmakologiczne cieszy się nieco większą skutecznością na poziomie 19%. Minusami jednak są duże skutki uboczne i koszt kuracji około 400 zł miesięcznie.

Gdzie kupić SmokeQuit

SmokeQuit możemy nabyć na oficjalnej stornie internetowej, gdzie żeby go zarezerwować trzeba wypełnić praktyczny formularz sklepu. Wysyłka następuje po kilku dniach od dokonania zakupu. Płatność jest dokonywana bezpośrednio przy odbiorze, więc nie ma ryzyka, że zostaniesz w jakikolwiek sposób oszukany.

Podsumowanie

Suplement SmokeQuit to bardzo skuteczny i bezpieczny produkt. Wykazuje on wyższość nad innym tego typu produktami ze względu na swoją naturalną formułę i doskonale dobrane składniki wysokiej jakości. Skuteczność jego działania przypisuje tysiące osób jest on w 98.7 % skuteczny i w 100% bezpieczny. Więc jeśli chcesz rzucić skutecznie na zawsze palenie powinieneś sięgnąć po SmokeQuit. Nie warto palić, niesie to za sobą tylko i wyłącznie negatywne skutki i nałóg, z którym potem bardzo trudno wygrać. Pamiętaj, lepiej w ogólne nie palić papierosów, nawet jeden niewinny papieros może być już droga do uzależnienia, które będzie się ciągnęło latami.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *