Przejdź do treści

SlimBerry na Odchudzanie. Opinie z forum i szczegóły Gdzie kupić.

SlimBerry

SlimBerry to popularny produkt na odchudzanie dostępny w Polsce od kilku lat. Na temat prezentowanego produktu istnieje wiele różnych opinii, które należy poznać przed jego zakupem.

Recenzja zawarta poniżej w której opublikowano przydatne szczegóły pozwoli poznać odpowiedź na pytanie, czy ten produkt na odchudzanie jest skuteczny i czy pozwoli na odpowiednią redukcję masy ciała przy jego odpowiednim stosowaniu.

Zniżka na zakup SlimBerry

W chwili obecnej dostępna jest promocyjna oferta pozytywnie opiniowanego SlimBerry specjalnie dla niecierpliwych. To dzięki naszej redakcji możesz skorzystać z rabatu w każdej chwili.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.06.2024

 

Recenzja SlimBerry na odchudzanieW ostatnim czasie na wielu stronach internetowych można zauważyć dość spore zainteresowanie produktami, które mają na celu wspomóc proces odchudzania w szybki i skuteczny sposób. Nic dziwnego. Wiele z produktów na odchudzanie okazuje się być jednak nieskutecznym lub po prostu ich stosowanie przynosi pewne problemy włącznie z kosztem zakupu. Opinie na temat popularnych produktów można odszukać w naszym serwisie. By uniknąć oszustwa, należy pamiętać o zapoznaniu się z obiektywną recenzją. Zwykle najciekawsze dyskusje na temat publikacji odnajdziesz pod artykułem z możliwością dodania własnego komentarza.

Cała prawda o SlimBerry – jego analiza i wniosek.

Jednak w ostatnich latach pojawił się dość interesujący trend na punkcie pewnego produktu a właściwie suplementu o nazwie SlimBerry często wymieniany również pod nazwą slim berry to produkt, który pojawił się prawdopodobnie w 2017 roku w Polsce i jest do dzisiaj jednym z najczęściej kupowanych preparatów na wspomaganie odchudzania.

Jako, iż jego właściwości są interesujące postanowiono opublikować artykuł na jego temat by dogłębnie przyjrzeć się produktowi, którego oferta jest na tyle ciekawa, iż żal byłoby nie wystosować poniższej recenzji.

Oczywiście opublikowana poniżej treść to głównie osobiste poglądy dotyczące tego środka, dlatego też warto je przyjąć z lekkim dystansem. Warto jednak wiedzieć, że ze względu na długą obecność tego produktu na polskim rynku, pojawiło się naprawdę sporo publikacji na jego temat (mniej lub bardziej zgodne z rzeczywistością).

Jako, iż w tych publikacjach dostępne są zazwyczaj ogólne informacje w których zawarte są takie szczegóły jak skład i efekty oraz opinie SlimBerry czy też jego skutki uboczne, cena i informacje gdzie kupić ten preparat, to w poniższym artykule dowiemy się nieco więcej na temat tego suplementu.

W Polsce dostępna jest interesująca recenzja i opinie tego produktu na odchudzanie. Publikowane są w niej dyskusje na temat tego produktu. Jest to bardzo dobre źródło szczegółów dla osób zainteresowanych odchudzaniem.

Niestety już na starcie warto wspomnieć, że szczegółowy skład preparatu nie jest nam znany przed zakupem, dlatego z bólem będziemy zmuszeni nieco uogólnić informacje dotyczące tego aspektu.

Aronia głównym składnikiem SlimBerry

Należy wspomnieć, że jednym ze składników jest aronia, która według najnowszych badań idealnie odnajduje się w diecie. Jagody te znane też jako Aronia melanocarpa stały się popularne wśród świadomych zdrowia konsumentów. Są uważane za jedno z najbogatszych źródeł utleniaczy.

Jagody można przyjmować jako suplement w kapsułkach ale i też w postaci proszku. Klasyczną propozycją jest dodanie jednej łyżeczki proszku aronii do soku, jogurtu czy też koktajlu.

Slim Berry to produkt na wspomaganie odchudzania, który dostępny jest w Polsce od 2017 roku w atrakcyjnej ofercie. Nie znajdziemy go w aptekach, jego zakup możliwy jest na oficjalnej stronie producenta, także po kliknięciu w poniższy link pod którym można odnaleźć inne szczegóły.

Na samym dole publikacji znajdziesz prawdziwe opinie. Każdy może zamieścić swoją recenzję produktu!

Spis treści

Opinie SlimBerry

Ze względu na dużą popularność omawianego produktu na wielu stronach internetowych (właściwie jest ich naprawdę sporo, dyskusje na jego temat dostępne są m.in. na forum Kafeteria, blogach i portalach społecznościowych oraz na innym mniej lub bardziej popularnych miejscach w sieci) suplement ten jest dość często opiniowany, właściwie niemal każdego dnia prowadzone są coraz to nowsze dyskusje dotyczące choćby jego działania.

Podczas publikacji tej recenzji na wielu stronach można poznać zwykle pozytywne opinie o SlimBerry, które są dość interesującym i być może cennym źródłem informacji.

Również autorka bloga MocDiety poświęciła swoją uwagę w szczegółowej publikacji. Autorka dość dobrze zrecenzowała tabletki na odchudzanie slimberry opinia jej jest przychylna.

Podobny artykuł:  Dm-Norm 4 Mmol krople – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Oczywiście pojawiają się również mniej przychylne komentarze i wypowiedzi (zwykle publikowane przez naciągaczy i oszustów wciskających zamiennik), jednak podczas publikacji tego artykułu nie odnaleziono ich dużo co może być pozytywnym impulsem.

Bardzo często negatywne opinie publikowane są przez konkurencję, która wciska swoje alternatywne produkty (często słabej jakości).

Źródłem wypowiedzi na temat recenzowanych tabletek na odchudzanie, które wydaje się być również bardzo wiarygodnym jest portal DobreTabletki.pl.

Opinie na temat SlimBerry

Komentarze i opinie o SlimBerry pod recenzją produktu. Źródło: DobreTabletki.pl

Jest to kolejne, prawdopodobnie również wiarygodne źródło opinii o SlimBerry które należy znać. Komentarze dostępne są również na forum Kafeteria, ale dość często dyskusje usuwane są przez moderację, dlatego wiele starszych opinii prawdopodobnie przepadło już bezpowrotnie (były one dość ciekawym źródłem szczegółów pomocnych przy odchudzanie z tym produktem).

Jak można zauważyć opinie ma dość pozytywne. Prawdopodobnie każda opinia slimberry została odpowiednio zweryfikowana (jest to duży portal specjalizujący się w recenzjach tabletek na odchudzanie, tak więc źródło opinii wydaje się być wiarygodne).

Na jednym z forum można było odczytać również inną, ciekawą opinię o produkcie.

Stosowałam SlimBerry przez 2 miesiące. Udało mi się schudnąć 10 kilogramów bez treningów. Myślę, że jest to zasługa tego produktu, bo przyjmowałam go systematycznie. Z wieloma opiniami się nie zgadzam, ale co do skuteczności nie mam akurat żadnych wątpliwości.

Poznać prawdę można tylko sprawdzając go osobiście. Tylko tak poznamy całą prawdę i zweryfikujemy rzetelne opinie.

Jeszcze raz warto zauważyć, że produktu ma opinie zazwyczaj pozytywne na serwisach internetowych, w których komentarze i dyskusje są odpowiednio weryfikowane.

Jest to godny uwagi szczegół, bo z pewnością wiele osób zainteresowanych tabletkami oczekuje tylko prawdziwych opinii. Werdykt? Opinie o Slimberry są pozytywne.

Skład SlimBerry

W sieci można odnaleźć informacje o interesujących właściwościach tego preparatu. Niemniej może tak być ze względu na ciekawe składniki zawarte w tym suplemencie.

Na największe wyróżnienie zasługuje jeden z nich, jest to aronia która ma być bogata w takie witaminy jak witamina C, B, E i P a także w składniki mineralne jak miedź, potas, wapń, żelazo i wiele innych. W internecie można odnaleźć znaczącą ilość informacji na temat tego składnika, dlatego też omówienie go w tej recenzji nie będzie potrzebne.

Ostatnio przeprowadzone badania ukazują odchudzające właściwości aronii. Źródło badań przedstawione na anglojęzycznej stronie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31183600

Jest to dobra informacja dla osób, którzy poszukują również naturalnego składnika. Również nieinwazyjnych właściwości.

Warto jednak wspomnieć, że aronia może być pomocna przy usuwaniu nadmiaru wody w organizmie. Można więc się tylko domyśleć, że aronia może być dobrym sposobem między innymi na likwidację cellulitu.

Oczywiście szczegółowy skład SlimBerry powinien być dostępny w ulotce suplementu, dlatego też warto się z nim zapoznać jeszcze przed rozpoczęciem suplementacji.

Produkt może zawierać między innymi alergeny, dlatego zaleca się konsultację z lekarzem nie tylko w przypadku posiadania wątpliwości. Komplet witamin zawartych w tym preparacie teoretycznie powinien przynieść interesujące rezultaty.

Podsumowując, Slimberry skład ma odpowiedniej jakości. Oczywiście przed stosowaniem tabletek należy poznać jego szczegółowy skład a w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się ze specjalistą.

Efekty SlimBerry

Omawiany produkt ma być bogaty w interesujące efekty. Co prawda nie możemy ich potwierdzić (ze względu na to, iż nie było okazji przejść suplementacji za pomocą tego preparatu) to z pojawiających się sygnałów w internecie można dojść do wniosku, że informacje dotyczące wydajności są bardzo zadowalające.

Na stronie producenta można odnaleźć skróconą charakterystykę w kwestii efektów, suplement ten ma wyróżniać się takimi działaniami jak:

 • Wspomaganie spalania zbędnego tłuszczu.
 • Brak zbędnego apetytu.
 • Przyspieszony metabolizm.
 • Poprawa nastroju i inne.

Warto też wspomnieć, że producent oferuje specjalną infolinię (w czasie publikacji recenzji jest ona darmowa co jest dobrą informacją dla osób, które chcą zdobyć jeszcze więcej informacji na temat tego produktu).

Skutki uboczne jak i występowanie ich nie powinno być problemem dla zdrowia, przynajmniej tak sądzi producent tego suplementu.

Produkt ten ma być bezpieczny dla organizmu, jednak w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą między innymi z tego względu, iż suplement ten może zawierać alergeny.

Ostatnie badania wykazują również inne właściwości naturalnego składnika z którego składa się SlimBerry – aronii.

Cena SlimBerry

Recenzowany produkt ma dość często przychylne opinie cena również jest atrakcyjna. W obecnej chwili pieniądze na zakup tabletek to 137 złotych.

Konkurencyjne produkty, bardzo często słabej jakości dostępne są nawet 3 razy drożej. Być może jest to właśnie ten sekret dużej popularności przedstawionego produktu. Jest dostępny w przyzwoitej cenie.

Cena Slimberry - Jakie są koszta preparatu na odchudzanie

Aktualna cena SlimBerry na odchudzanie wynosi 137 złotych

Gdzie kupić SlimBerry

Jak można podsumować, Slimberry opinie ma zazwyczaj pozytywne. Również skład efekty czy też cena mogą zachwycać. Efektywność tego produktu tak czy inaczej zależy również od stylu życia zainteresowanego.

Być może lepiej jest się również odpowiednio przygotować przed stosowaniem go (zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna).

Podobny artykuł:  Resveratrol

W chwili obecnej jest to najbardziej interesujący produkt na odchudzanie opisywany na naszym portalu internetowym.

Prezentowany środek przeznaczony głównie dla osób zainteresowanych odchudzaniem dostępny jest wyłącznie na stronie producenta dokładnie na tej stronie.

Nie można go zakupić w aptekach także tych internetowych co może być nieco kłopotliwe dla osób, które preferują tradycyjne możliwości zakupu. Na szczęście do zakupu Slimberry apteka nie jest potrzeba.

Dostępny jest na oficjalnej stronie producenta na której można zamówić oryginalny produkt w rozsądnej cenie.

Proces zamówienia SlimBerry nie jest skomplikowany, realizacja zamówienia przebiega w łatwy sposób, wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie.

Najczęściej zadawane pytania

Odchudzanie to dość złożony proces, dlatego wiele osób posiada pytania na temat odpowiedniego podejścia do tematy. Mimo, iż powyższa recenzja jest z pewnością wyczerpująca to wiele zainteresowanych potrzebuje również szczegółów przedstawionych w nieco krótszej wersji.

Na pozostałe pytania pomoże również odpowiedzieć konsultant dostępny na stronie producenta. Poniżej przedstawione są najczęściej zadawane pytania na temat recenzowanych tabletek na odchudzanie.

Gdzie można poznać opinie o SlimBerry?

Jest to popularny produkt dlatego można je poznać w wyszukiwarce jak i na odpowiednim forum.

Istnieją również pewne portale informacyjne specjalizujące się w recenzjach i publikacji opinii. Są to między innymi serwisy takie jak Dobretabletki.pl czy też forum Kafeteria.

Należy uważać na negatywne opinie publikowane przez konkurencję. Można je poznać po szczególne po polecaniu zamienników słabej jakości (suplementy Piperinox, African Mango i wiele innych).

Jakie efekty na odchudzanie posiada SlimBerry?

Jak szybko schudnąćNa to pytanie tak naprawdę ciężko odpowiedzieć w skrócie. Jego skuteczność zależy od wielu czynników. Ważne jest odpowiednie i systematyczne dawkowanie, nierzadko również prawidłowy styl życia.

Jeżeli ktoś obiecuje osiągnięcie 20 kilogramów mniej za pomocą wyłącznie tabletek na odchudzanie, jest to prawdopodobnie oszustwo. W przypadku odchudzania na taką skalę, warto jest zapoznać się z naszym artykułem Jak szybko schudnąć nawet 5 kilogramów w tydzień.

Recenzja SlimBerry wskazuje jednak na to, że odpowiednie podejście do tematu w tym zakup dobrego suplementu diety może zauważalnie wspomóc proces odchudzania.

Gdzie kupić SlimBerry?

Produkt ten jest tak popularny, że doczekał się wiele podróbek (Slimberry forte, slim berry plus i wiele innych). Są one tak niskiej jakości, że prawdziwe opinie zostały nadszarpnięte przez niezadowolonych zainteresowanych, którzy dali się nabrać na podrobione wersje.

By dobrze zainwestować pieniądze w oryginał, wystarczy poprostu przejść do oficjalnej strony producenta i tam dokonać zamówienia.

Cena 137 złotych to w zasadzie małe pieniądze na coś, co może naprawdę zauważalnie wspomóc proces odchudzania. Czas na wykonanie zamówienia to zaledwie 3 dni.

Jak stosować Slimberry?

Szczegóły na temat odpowiedniego stosowania można odnaleźć w wielu miejscach. Na ten temat można dowiedzieć się sporo z ulotki.

Również wspomniana infolinia producenta dostępna za darmo to odpowiednie źródło szczegółów Slim Berry.

Kolejną opcją jest poprostu przejście do oficjalnej strony producenta w której zawarte są szczegóły i tym jak stosować recenzowany produkt w formie kapsułek.

Ostrzeżenie przed podróbkami

W ostatnim czasie napływają do nas negatywne opinie slimberry dotyczące jego podrobionych wersji. Są to wersje niestety bardzo do siebie podobne dostępne pod nazwami Slimberry+ oraz SlimBerry Forte.

Są to podróbki, które doszły na rynek o wiele później niż oryginalny produkt. Skutkiem tego są negatywne opinie osób, które również szkodzą producentowi oryginalnych kapsułek jak i zainteresowanym.

W chwili obecnej podrobione wersje zostały wycofane, jednak co jakiś czas mogą się pojawiać w ofercie na Allegro jak i innych sklepach internetowych.

Należy uważać na podróbki. W przypadku posiadania wątpliwości zapraszamy do pozostawienia komentarza pod naszą recenzją.

Uwaga na fałszywe negatywne opinie

Szukając opinii na temat tego produktu zauważyłam, że negatywne opinie najczęściej znajdują się na stronach w których publikowane są fałszywe recenzje tego produktu. Wiele z tych osób opublikowało wątpliwej jakości recenzje tego produktu w których wciskane są podejrzane zamienniki z programu partnerskiego. By zweryfikować rzetelność opinii pod takimi recenzjami starałam się opublikować pozytywną opinię na temat SlimBerry. Bezskutecznie, ponieważ fałszywi recenzenci nie zatwierdzają przychylnych komentarzy pod swoimi artykułami. W obecnej chwili akceptowane są przez nich wyłącznie negatywne opinie przez co zaburzona jest obiektywność wypowiedzi i dyskusji zainteresowanych.

Prawdopodobnie jest to celowy zabieg, by przekonać zainteresowanych produktem SlimBerry swoim zamiennikiem, który zazwyczaj jest nieskuteczny.

Gdzie kupić SlimBerry?

Produkt kupisz na stronie producenta o której wspomniano na początku naszego artykułu.

Ile kosztuje SlimBerry?

Aktualnie oryginalne SlimBerry kosztuje 137 złotych. Jest to cena producenta.

Co to jest SlimBerry?

SlimBerry to produkt przeznaczony dla osób zainteresowanych odchudzaniem.

Jak stosować SlimBerry?

Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie, rano i wieczorem popijając każdą z nich szklanką czystej wody. Więcej informacji można odnaleźć przez infolinię.

Jak długo stosować SlimBerry?

Czas stosowania produktu zależy od naszych oczekiwań. Przy najmniejszych oczekiwaniach możliwe jest stosowanie nawet przez 30 dni.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

25 komentarzy do “SlimBerry na Odchudzanie. Opinie z forum i szczegóły Gdzie kupić.”

 1. Sprawdziłam to z 3 tygodnie temu i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że inni też będą zadowoleni. Ja połączyłam z fitness, rezultaty są naprawdę świetne przy dobrym podejściu do tematu.

 2. Najlepsza i obiektywna recenzja o Slimberry nareszcie! Ogólnie to stosowałam już to i jestem zadowolona z efektów. Opinia moim zdaniem na piątek z plusem, ale szóstki nie dam bo tylko na stronie można kupić.

 3. Jest dobry, tylko ta cena wysoka jak dla mnie. Oczywiście wiem, że konkurencyjne są jeszcze droższe i czasem gorsze. Moja opinia jest pozytywna, poza ceną nic negatywnego od siebie nie dodam. Daje 4 gwiazdki, odejmuje za koszt jedną i długą dostawę ale i tak jest bardzo spoko bo u mnie skuteczny w rezultatach.

 4. Działa bardzo dobrze a się nie spodziewałem tego. Najgorzej że slimberry apteki nie mają u siebie. Trzeba przez to czekać te kilka dni na dostawę, ale to tak już na siłe sie czepiam.

 5. Jeżeli chodzi o odchudzanie to jest dobrze. Pozostałe efekty już nieco naciągane, ale i tak jestem zadowolona. Cena też jest w porządku.

 6. Na odchudzanie u mnie się sprawdził. Z ciekawości zajrzałam na nowe opinie i chyba nie tylko ja jestem zadowolona. Oczywiście te negatywne opinie igoruję, bo widać że są pisane przez naciągaczy na dziwne zamienniki.

 7. Recenzja bardzo pomocna. Widziałem, że na ceneo jest kilka SlimBerry i nie wiedziałem które to oszustwo. Czyli wnioskuję, że ten z tej recenzji jest oryginalny i skuteczny. Te negatywne opinie o Slimberry dotyczą podróbek z Forte albo plus. Oryginał ma tylko SlimBerry w nazwie i jest on skuteczny według opiniujących.

 8. Dziękuję za recenzję. Okazała się nawet pomocna. No cóż, wypróbuję go. Poznałam opinie na forum kafeteria i na Instagramie. Wiele osób niema problemu z odchudzaniem poprzez Slimberry więc też przetestuję. Jestem w dobrej myśli 😉

 9. Stosuję od 2 tygodni i jestem zadowolony. Wszedłem dziś z ciekawości podzielić się na forum swoją opinią i niedowierzam. Te pełne nienawiści negatywne opinie na innych stronach. Skąd się one tam biorą? Na innych otwartych forach są bardzo przychylne komentarze a na dziwnych blogach już negatywne. Nie rozumiałem o co chodzi, ale właśnie czytam, że te negatywne i zarazem fałszywe opinie pisane są przez ich konkurencję. W takim kraju żyjemy, że konkurencja może oczerniać czyjś produkt. Nie leży to w moim interesie, ale takie coś nie powinno mieć miejsca. Ja jestem bardzo zadowolony i zdania raczej nie zmienię. Próbowałem napisać na innym forum sportowym swoją pozytywną opinię, ale skasowali. Chyba komuś naprawdę nie leży w interesie to, żeby pokazywać pozytywne opinie. Ja mogę przyczepić się tylko do dostawy, ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Skoro to działa to raczej nie jest oszustwo.

 10. Widziałam te negatywne opinie pisane przez konkurencję. Myślę, że są o podrobionej wersji która była kiedyś dostępna, gdy sama się zainteresowałam tym produktem. Daje 4 gwiazki. Jedną odejmuję za czas dostawy. Może to było wyjątkowo i miałam pecha.

 11. A co dzieje się po odstawieniu preparatu? Czy przemiana materii nie zaczyna spowalniać ?

 12. Nie stosowałam tego, ale może lepiej jest sprawdzić przed nim dietę? Ja się zastanawiam nad dietą pudełkową. Też dobry sposób na odchudzanie. Pytanie tylko, czy skuteczniejszy od SlimBerry? Tak się zastanawiam i może ktoś ma co do tego sprawdzone informacje.

 13. Zgadzam się z recenzją. Natomiast nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na innych foruach. Zauważalnie są one modyfikowane przez blogerów żeby mogli wcisnąć podejrzany zamiennik. Pozytywne opinie są bardzo często usuwane albo nie przepuszczane. Wiem to, bo miałam taki przypadek i sprawdzałam to. Trzeba uważać na fałszywe opinie konkurencji. W mojej ocenie Slim Berry może coś pomóc, ale to zależy głównie od nas.

 14. Zadowolona jestem z szybkiej dostawy i z ceny. Sprawdzałam inne oferty i tam miałabym za 200 złotych takie tabletki. Te wydają się być dobrej jakości, ale jeszcze ich nie stosowałam. Ciekawa jestem efektów, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, bym mogła schudnąć już w ciągu kilku miesięcy 15 kilogramów tak przykładowo (z 75 kilogramów do 60 kg).

 15. Bardzo fajna recenzja. Dość interesujący produkt, którego co prawda jeszcze nie miałam okazji używać, ale sprawdzę po świętach. Przyjdą nowe kilogramy żeby schudnąć.

 16. U mnie są zmiany po jego stosowaniu. Cena na początku mnie niepokoiła ale postanowiłam zaryzykować. Było warto, bo po tygodniu miałam pierwsze efekty ale potem przestałam stosować i się waga wyrównała do tego sprzed odchudzania. Akurat to z mojej winy. Potem wróciłam i przez to, że zużyłam już połowe kapsułek musiałam kupić kolejny produkt. Z własnej głupoty wydałam 2 razy więcej ale tym razem przy drugiej sztuce już byłam konsekwetna i codziennie według zaleceń stosowałam to. Jak narazie udało mi się schudnąć, nieco poniżej oczekiwań ale jestem zadowolona. Ciekawi mnie jednak kwestia jojo, bo nie doszłam do tego etapu jeszcze.

 17. Dlaczego na innych stronach Slimberry uważane jest za oszustwo? Zastanawia mnie głównie dlatego, że na każdej stronie polecają jakiś inny suplement zamiast niego (Piperinox który też moim zdaniem jest podejrzany, bo na forum Kafeteria znalazłam negatywne opinie że to oszuści) i sama niewiem, czy te negatywne opinie są prawdziwe i czy aby napewno dotyczą oryginalnego SlimBerry. Widziałam że jest kilka.

 18. Sprawdził się i osiągnąłem to co chciałem osiągnąć. Bez żadnych diet i biegania. Da się.

 19. Dość interesujący produkt na który się skusiłem i nie mam zastrzeżeń jak pozostali komentujący. Zastanawia mnie tylko kwestia zniżek, czy da się je otrzymać. Może ktoś coś wie?

 20. Nie jest tak źle jak oczekiwałam a co do dostawy to u mnie bez problemu i w szybkie 2 dni już miałam u siebie w domu od zamówienia. Natomiast co do opakowania to się zgadzam, bo faktycznie szybko się psuje, ale może o to chodziło. Niewiem.

 21. Stosuje od 30 dni i efekty są zauważalne. Chciałam kupić kolejną sztukę, ale produkt ten jest już chyba wycofany bo nie mogę znaleźć go na sprzedaż. Jest ktoś w stanie mi pomóc i wrzucić otwartą ofertę tego produktu na odchudzanie? Chcę kupić kolejne opakowanie.

 22. Z tego co widzę to pojawiają się podróby tego slimberry stąd negatywne opinie i niektórzy twierdzą, że jest to oszustwo. Widziałam ten produkt dawno temu i wiele osób go chwaliło a teraz wiele zainteresowanych sugeruje oszustwo. Moim zdaniem ten oryginalny nie jest już oferowany ale pozostały już tylko te podróby na rynku i trzeba chyba dać sobie spokój z tym slimberry i zainteresować się czymś innym.

 23. Czy można kupić jeszcze te tabletki na odchudzanie w Polsce? Gdzie kupić? Chciałabym sprawdzić ich skuteczność. Jestem bardzo zainteresowana.

 24. Z tego co widzę to alternatywą jest teraz na odchudzanie fatfix którego opinie są dość ciekawe. Jeżeli chodzi o slimberry to nie miałam okazji tego zobaczyć na własne oczy, ale właśnie koleżanka z pracy wspomniała coś o tym fatfix i ma dobrą opinię na jego temat. Nie chcę nikogo naciągać, bo może to być nawet oszustwo ale jak tak przeglądam wiarygodne opinie no to może być spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *