SlimBerry na Odchudzanie. Opinie z forum i szczeg贸艂y Gdzie kupi膰.

SlimBerry to popularny produkt na odchudzanie dostępny w Polsce od kilku lat. Na temat prezentowanego produktu istnieje wiele różnych opinii, które należy poznać przed jego zakupem.

Recenzja zawarta poniżej w której opublikowano przydatne szczegóły pozwoli poznać odpowiedź na pytanie, czy ten produkt na odchudzanie jest skuteczny i czy pozwoli na odpowiednią redukcję masy ciała przy jego odpowiednim stosowaniu.

Zniżka na zakup SlimBerry

W chwili obecnej dostępna jest promocyjna oferta pozytywnie opiniowanego SlimBerry specjalnie dla niecierpliwych. To dzięki naszej redakcji możesz skorzystać z rabatu w każdej chwili.

SlimBerry – Oferta

Recenzja SlimBerry na odchudzanieW ostatnim czasie na wielu stronach internetowych można zauważyć dość spore zainteresowanie produktami, które mają na celu wspomóc proces odchudzania w szybki i skuteczny sposób. Nic dziwnego. Wiele z produktów na odchudzanie okazuje się być jednak nieskutecznym lub po prostu ich stosowanie przynosi pewne problemy włącznie z kosztem zakupu. Opinie na temat popularnych produktów można odszukać w naszym serwisie. By uniknąć oszustwa, należy pamiętać o zapoznaniu się z obiektywną recenzją. Zwykle najciekawsze dyskusje na temat publikacji odnajdziesz pod artykułem z możliwością dodania własnego komentarza.

Cała prawda o SlimBerry – jego analiza i wniosek.

Jednak w ostatnich latach pojawił się dość interesujący trend na punkcie pewnego produktu a właściwie suplementu o nazwie SlimBerry często wymieniany również pod nazwą slim berry to produkt, który pojawił się prawdopodobnie w 2017 roku w Polsce i jest do dzisiaj jednym z najczęściej kupowanych preparatów na wspomaganie odchudzania.

Jako, iż jego właściwości są interesujące postanowiono opublikować artykuł na jego temat by dogłębnie przyjrzeć się produktowi, którego oferta jest na tyle ciekawa, iż żal byłoby nie wystosować poniższej recenzji.

Oczywiście opublikowana poniżej treść to głównie osobiste poglądy dotyczące tego środka, dlatego też warto je przyjąć z lekkim dystansem. Warto jednak wiedzieć, że ze względu na długą obecność tego produktu na polskim rynku, pojawiło się naprawdę sporo publikacji na jego temat (mniej lub bardziej zgodne z rzeczywistością).

Jako, iż w tych publikacjach dostępne są zazwyczaj ogólne informacje w których zawarte są takie szczegóły jak skład i efekty oraz opinie SlimBerry czy też jego skutki uboczne, cena i informacje gdzie kupić ten preparat, to w poniższym artykule dowiemy się nieco więcej na temat tego suplementu.

W Polsce dostępna jest interesująca recenzja i opinie tego produktu na odchudzanie. Publikowane są w niej dyskusje na temat tego produktu. Jest to bardzo dobre źródło szczegółów dla osób zainteresowanych odchudzaniem.

Niestety już na starcie warto wspomnieć, że szczegółowy skład preparatu nie jest nam znany przed zakupem, dlatego z bólem będziemy zmuszeni nieco uogólnić informacje dotyczące tego aspektu.

Aronia głównym składnikiem SlimBerry

Należy wspomnieć, że jednym ze składników jest aronia, która według najnowszych badań idealnie odnajduje się w diecie. Jagody te znane też jako Aronia melanocarpa stały się popularne wśród świadomych zdrowia konsumentów. Są uważane za jedno z najbogatszych źródeł utleniaczy.

Jagody można przyjmować jako suplement w kapsułkach ale i też w postaci proszku. Klasyczną propozycją jest dodanie jednej łyżeczki proszku aronii do soku, jogurtu czy też koktajlu.

Slim Berry to produkt na wspomaganie odchudzania, który dostępny jest w Polsce od 2017 roku w atrakcyjnej ofercie. Nie znajdziemy go w aptekach, jego zakup możliwy jest na oficjalnej stronie producenta, także po kliknięciu w poniższy link pod którym można odnaleźć inne szczegóły.

Na samym dole publikacji znajdziesz prawdziwe opinie. Każdy może zamieścić swoją recenzję produktu!

Spis treści

Czytaj r贸wnie偶:  Slimetrol Pro - opinie i recenzja. Ca艂a Prawda i Moja Analiza Opinii

Opinie SlimBerry

Ze względu na dużą popularność omawianego produktu na wielu stronach internetowych (właściwie jest ich naprawdę sporo, dyskusje na jego temat dostępne są m.in. na forum Kafeteria, blogach i portalach społecznościowych oraz na innym mniej lub bardziej popularnych miejscach w sieci) suplement ten jest dość często opiniowany, właściwie niemal każdego dnia prowadzone są coraz to nowsze dyskusje dotyczące choćby jego działania.

Podczas publikacji tej recenzji na wielu stronach można poznać zwykle pozytywne opinie o SlimBerry, które są dość interesującym i być może cennym źródłem informacji.

Również autorka bloga MocDiety poświęciła swoją uwagę w szczegółowej publikacji. Autorka dość dobrze zrecenzowała tabletki na odchudzanie slimberry opinia jej jest przychylna.

Oczywiście pojawiają się również mniej przychylne komentarze i wypowiedzi (zwykle publikowane przez naciągaczy i oszustów wciskających zamiennik), jednak podczas publikacji tego artykułu nie odnaleziono ich dużo co może być pozytywnym impulsem.

Bardzo często negatywne opinie publikowane są przez konkurencję, która wciska swoje alternatywne produkty (często słabej jakości).

Źródłem wypowiedzi na temat recenzowanych tabletek na odchudzanie, które wydaje się być również bardzo wiarygodnym jest portal DobreTabletki.pl.

Opinie na temat SlimBerry
Komentarze i opinie o SlimBerry pod recenzją produktu. Źródło: DobreTabletki.pl

Jest to kolejne, prawdopodobnie również wiarygodne źródło opinii o SlimBerry które należy znać. Komentarze dostępne są również na forum Kafeteria, ale dość często dyskusje usuwane są przez moderację, dlatego wiele starszych opinii prawdopodobnie przepadło już bezpowrotnie (były one dość ciekawym źródłem szczegółów pomocnych przy odchudzanie z tym produktem).

Jak można zauważyć opinie ma dość pozytywne. Prawdopodobnie każda opinia slimberry została odpowiednio zweryfikowana (jest to duży portal specjalizujący się w recenzjach tabletek na odchudzanie, tak więc źródło opinii wydaje się być wiarygodne).

Na jednym z forum można było odczytać również inną, ciekawą opinię o produkcie.

Stosowałam SlimBerry przez 2 miesiące. Udało mi się schudnąć 10 kilogramów bez treningów. Myślę, że jest to zasługa tego produktu, bo przyjmowałam go systematycznie. Z wieloma opiniami się nie zgadzam, ale co do skuteczności nie mam akurat żadnych wątpliwości.

Poznać prawdę można tylko sprawdzając go osobiście. Tylko tak poznamy całą prawdę i zweryfikujemy rzetelne opinie.

Jeszcze raz warto zauważyć, że produktu ma opinie zazwyczaj pozytywne na serwisach internetowych, w których komentarze i dyskusje są odpowiednio weryfikowane.

Jest to godny uwagi szczegół, bo z pewnością wiele osób zainteresowanych tabletkami oczekuje tylko prawdziwych opinii. Werdykt? Opinie o Slimberry są pozytywne.

Skład SlimBerry

W sieci można odnaleźć informacje o interesujących właściwościach tego preparatu. Niemniej może tak być ze względu na ciekawe składniki zawarte w tym suplemencie.

Na największe wyróżnienie zasługuje jeden z nich, jest to aronia która ma być bogata w takie witaminy jak witamina C, B, E i P a także w składniki mineralne jak miedź, potas, wapń, żelazo i wiele innych. W internecie można odnaleźć znaczącą ilość informacji na temat tego składnika, dlatego też omówienie go w tej recenzji nie będzie potrzebne.

Ostatnio przeprowadzone badania ukazują odchudzające właściwości aronii. Źródło badań przedstawione na anglojęzycznej stronie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31183600

Jest to dobra informacja dla osób, którzy poszukują również naturalnego składnika. Również nieinwazyjnych właściwości.

Warto jednak wspomnieć, że aronia może być pomocna przy usuwaniu nadmiaru wody w organizmie. Można więc się tylko domyśleć, że aronia może być dobrym sposobem między innymi na likwidację cellulitu.

Oczywiście szczegółowy skład SlimBerry powinien być dostępny w ulotce suplementu, dlatego też warto się z nim zapoznać jeszcze przed rozpoczęciem suplementacji.

Produkt może zawierać między innymi alergeny, dlatego zaleca się konsultację z lekarzem nie tylko w przypadku posiadania wątpliwości. Komplet witamin zawartych w tym preparacie teoretycznie powinien przynieść interesujące rezultaty.

Czytaj r贸wnie偶:  Proslimin - opinie i recenzja. Ca艂a Prawda i Moja Analiza

Podsumowując, Slimberry skład ma odpowiedniej jakości. Oczywiście przed stosowaniem tabletek należy poznać jego szczegółowy skład a w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się ze specjalistą.

Efekty SlimBerry

Omawiany produkt ma być bogaty w interesujące efekty. Co prawda nie możemy ich potwierdzić (ze względu na to, iż nie było okazji przejść suplementacji za pomocą tego preparatu) to z pojawiających się sygnałów w internecie można dojść do wniosku, że informacje dotyczące wydajności są bardzo zadowalające.

Na stronie producenta można odnaleźć skróconą charakterystykę w kwestii efektów, suplement ten ma wyróżniać się takimi działaniami jak:

 • Wspomaganie spalania zbędnego tłuszczu.
 • Brak zbędnego apetytu.
 • Przyspieszony metabolizm.
 • Poprawa nastroju i inne.

Warto też wspomnieć, że producent oferuje specjalną infolinię (w czasie publikacji recenzji jest ona darmowa co jest dobrą informacją dla osób, które chcą zdobyć jeszcze więcej informacji na temat tego produktu).

Skutki uboczne jak i występowanie ich nie powinno być problemem dla zdrowia, przynajmniej tak sądzi producent tego suplementu.

Produkt ten ma być bezpieczny dla organizmu, jednak w przypadku posiadania wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą między innymi z tego względu, iż suplement ten może zawierać alergeny.

Ostatnie badania wykazują również inne właściwości naturalnego składnika z którego składa się SlimBerry – aronii.

Cena SlimBerry

Recenzowany produkt ma dość często przychylne opinie cena również jest atrakcyjna. W obecnej chwili pieniądze na zakup tabletek to 137 złotych.

Konkurencyjne produkty, bardzo często słabej jakości dostępne są nawet 3 razy drożej. Być może jest to właśnie ten sekret dużej popularności przedstawionego produktu. Jest dostępny w przyzwoitej cenie.

Cena Slimberry - Jakie są koszta preparatu na odchudzanie
Aktualna cena SlimBerry na odchudzanie wynosi 137 złotych

Gdzie kupić SlimBerry

Jak można podsumować, Slimberry opinie ma zazwyczaj pozytywne. Również skład efekty czy też cena mogą zachwycać. Efektywność tego produktu tak czy inaczej zależy również od stylu życia zainteresowanego.

Być może lepiej jest się również odpowiednio przygotować przed stosowaniem go (zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna).

W chwili obecnej jest to najbardziej interesujący produkt na odchudzanie opisywany na naszym portalu internetowym.

Prezentowany środek przeznaczony głównie dla osób zainteresowanych odchudzaniem dostępny jest wyłącznie na stronie producenta dokładnie na tej stronie.

Nie można go zakupić w aptekach także tych internetowych co może być nieco kłopotliwe dla osób, które preferują tradycyjne możliwości zakupu. Na szczęście do zakupu Slimberry apteka nie jest potrzeba.

Dostępny jest na oficjalnej stronie producenta na której można zamówić oryginalny produkt w rozsądnej cenie.

Proces zamówienia SlimBerry nie jest skomplikowany, realizacja zamówienia przebiega w łatwy sposób, wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie.

Najczęściej zadawane pytania

Odchudzanie to dość złożony proces, dlatego wiele osób posiada pytania na temat odpowiedniego podejścia do tematy. Mimo, iż powyższa recenzja jest z pewnością wyczerpująca to wiele zainteresowanych potrzebuje również szczegółów przedstawionych w nieco krótszej wersji.

Na pozostałe pytania pomoże również odpowiedzieć konsultant dostępny na stronie producenta. Poniżej przedstawione są najczęściej zadawane pytania na temat recenzowanych tabletek na odchudzanie.

Gdzie można poznać opinie o SlimBerry?

Jest to popularny produkt dlatego można je poznać w wyszukiwarce jak i na odpowiednim forum.

Istnieją również pewne portale informacyjne specjalizujące się w recenzjach i publikacji opinii. Są to między innymi serwisy takie jak Dobretabletki.pl czy też forum Kafeteria.

Należy uważać na negatywne opinie publikowane przez konkurencję. Można je poznać po szczególne po polecaniu zamienników słabej jakości (suplementy Piperinox, African Mango i wiele innych).

Czytaj r贸wnie偶:  Kilo Tropfen 鈥 opinie, sk艂ad, cena, gdzie kupi膰?

Jakie efekty na odchudzanie posiada SlimBerry?

Jak szybko schudnąćNa to pytanie tak naprawdę ciężko odpowiedzieć w skrócie. Jego skuteczność zależy od wielu czynników. Ważne jest odpowiednie i systematyczne dawkowanie, nierzadko również prawidłowy styl życia.

Jeżeli ktoś obiecuje osiągnięcie 20 kilogramów mniej za pomocą wyłącznie tabletek na odchudzanie, jest to prawdopodobnie oszustwo. W przypadku odchudzania na taką skalę, warto jest zapoznać się z naszym artykułem Jak szybko schudnąć nawet 5 kilogramów w tydzień.

Recenzja SlimBerry wskazuje jednak na to, że odpowiednie podejście do tematu w tym zakup dobrego suplementu diety może zauważalnie wspomóc proces odchudzania.

Gdzie kupić SlimBerry?

Produkt ten jest tak popularny, że doczekał się wiele podróbek (Slimberry forte, slim berry plus i wiele innych). Są one tak niskiej jakości, że prawdziwe opinie zostały nadszarpnięte przez niezadowolonych zainteresowanych, którzy dali się nabrać na podrobione wersje.

By dobrze zainwestować pieniądze w oryginał, wystarczy poprostu przejść do oficjalnej strony producenta i tam dokonać zamówienia.

Aktualna cena SlimBerry dostępna jest pod tym adresem.

Cena 137 złotych to w zasadzie małe pieniądze na coś, co może naprawdę zauważalnie wspomóc proces odchudzania. Czas na wykonanie zamówienia to zaledwie 3 dni.

Jak stosować Slimberry?

Szczegóły na temat odpowiedniego stosowania można odnaleźć w wielu miejscach. Na ten temat można dowiedzieć się sporo z ulotki.

Również wspomniana infolinia producenta dostępna za darmo to odpowiednie źródło szczegółów Slim Berry.

Kolejną opcją jest poprostu przejście do oficjalnej strony producenta w której zawarte są szczegóły i tym jak stosować recenzowany produkt w formie kapsułek.

Ostrzeżenie przed podróbkami

W ostatnim czasie napływają do nas negatywne opinie slimberry dotyczące jego podrobionych wersji. Są to wersje niestety bardzo do siebie podobne dostępne pod nazwami Slimberry+ oraz SlimBerry Forte.

Są to podróbki, które doszły na rynek o wiele później niż oryginalny produkt. Skutkiem tego są negatywne opinie osób, które również szkodzą producentowi oryginalnych kapsułek jak i zainteresowanym.

W chwili obecnej podrobione wersje zostały wycofane, jednak co jakiś czas mogą się pojawiać w ofercie na Allegro jak i innych sklepach internetowych.

Należy uważać na podróbki. W przypadku posiadania wątpliwości zapraszamy do pozostawienia komentarza pod naszą recenzją.

Uwaga na fałszywe negatywne opinie

Szukając opinii na temat tego produktu zauważyłam, że negatywne opinie najczęściej znajdują się na stronach w których publikowane są fałszywe recenzje tego produktu. Wiele z tych osób opublikowało wątpliwej jakości recenzje tego produktu w których wciskane są podejrzane zamienniki z programu partnerskiego. By zweryfikować rzetelność opinii pod takimi recenzjami starałam się opublikować pozytywną opinię na temat SlimBerry. Bezskutecznie, ponieważ fałszywi recenzenci nie zatwierdzają przychylnych komentarzy pod swoimi artykułami. W obecnej chwili akceptowane są przez nich wyłącznie negatywne opinie przez co zaburzona jest obiektywność wypowiedzi i dyskusji zainteresowanych.

Prawdopodobnie jest to celowy zabieg, by przekonać zainteresowanych produktem SlimBerry swoim zamiennikiem, który zazwyczaj jest nieskuteczny.

Gdzie kupić SlimBerry?

Produkt kupisz na stronie producenta o której wspomniano na początku naszego artykułu.

Ile kosztuje SlimBerry?

Aktualnie oryginalne SlimBerry kosztuje 137 złotych. Jest to cena producenta.

Co to jest SlimBerry?

SlimBerry to produkt przeznaczony dla osób zainteresowanych odchudzaniem.

Jak stosować SlimBerry?

Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie, rano i wieczorem popijając każdą z nich szklanką czystej wody. Więcej informacji można odnaleźć przez infolinię.

Jak długo stosować SlimBerry?

Czas stosowania produktu zależy od naszych oczekiwań. Przy najmniejszych oczekiwaniach możliwe jest stosowanie nawet przez 30 dni.

Autorem artykułu jest Monika Więckowska

SlimBerry na Odchudzanie. Opinie z forum i szczegóły Gdzie kupić. 1Konsultantka dietetyczna.

✓ Zweryfikowany

Wasze opinie i komentarze On SlimBerry na Odchudzanie. Opinie z forum i szczeg贸艂y Gdzie kupi膰.

 • Z tego co widz臋 to alternatyw膮 jest teraz na odchudzanie fatfix kt贸rego opinie s膮 do艣膰 ciekawe. Je偶eli chodzi o slimberry to nie mia艂am okazji tego zobaczy膰 na w艂asne oczy, ale w艂a艣nie kole偶anka z pracy wspomnia艂a co艣 o tym fatfix i ma dobr膮 opini臋 na jego temat. Nie chc臋 nikogo naci膮ga膰, bo mo偶e to by膰 nawet oszustwo ale jak tak przegl膮dam wiarygodne opinie no to mo偶e by膰 spoko.

 • Czy mo偶na kupi膰 jeszcze te tabletki na odchudzanie w Polsce? Gdzie kupi膰? Chcia艂abym sprawdzi膰 ich skuteczno艣膰. Jestem bardzo zainteresowana.

 • Z tego co widz臋 to pojawiaj膮 si臋 podr贸by tego slimberry st膮d negatywne opinie i niekt贸rzy twierdz膮, 偶e jest to oszustwo. Widzia艂am ten produkt dawno temu i wiele os贸b go chwali艂o a teraz wiele zainteresowanych sugeruje oszustwo. Moim zdaniem ten oryginalny nie jest ju偶 oferowany ale pozosta艂y ju偶 tylko te podr贸by na rynku i trzeba chyba da膰 sobie spok贸j z tym slimberry i zainteresowa膰 si臋 czym艣 innym.

 • Stosuje od 30 dni i efekty s膮 zauwa偶alne. Chcia艂am kupi膰 kolejn膮 sztuk臋, ale produkt ten jest ju偶 chyba wycofany bo nie mog臋 znale藕膰 go na sprzeda偶. Jest kto艣 w stanie mi pom贸c i wrzuci膰 otwart膮 ofert臋 tego produktu na odchudzanie? Chc臋 kupi膰 kolejne opakowanie.

 • Nie jest tak 藕le jak oczekiwa艂am a co do dostawy to u mnie bez problemu i w szybkie 2 dni ju偶 mia艂am u siebie w domu od zam贸wienia. Natomiast co do opakowania to si臋 zgadzam, bo faktycznie szybko si臋 psuje, ale mo偶e o to chodzi艂o. Niewiem.

 • Do艣膰 interesuj膮cy produkt na kt贸ry si臋 skusi艂em i nie mam zastrze偶e艅 jak pozostali komentuj膮cy. Zastanawia mnie tylko kwestia zni偶ek, czy da si臋 je otrzyma膰. Mo偶e kto艣 co艣 wie?

 • Sprawdzi艂 si臋 i osi膮gn膮艂em to co chcia艂em osi膮gn膮膰. Bez 偶adnych diet i biegania. Da si臋.

 • Dlaczego na innych stronach Slimberry uwa偶ane jest za oszustwo? Zastanawia mnie g艂贸wnie dlatego, 偶e na ka偶dej stronie polecaj膮 jaki艣 inny suplement zamiast niego (Piperinox kt贸ry te偶 moim zdaniem jest podejrzany, bo na forum Kafeteria znalaz艂am negatywne opinie 偶e to oszu艣ci) i sama niewiem, czy te negatywne opinie s膮 prawdziwe i czy aby napewno dotycz膮 oryginalnego SlimBerry. Widzia艂am 偶e jest kilka.

 • U mnie s膮 zmiany po jego stosowaniu. Cena na pocz膮tku mnie niepokoi艂a ale postanowi艂am zaryzykowa膰. By艂o warto, bo po tygodniu mia艂am pierwsze efekty ale potem przesta艂am stosowa膰 i si臋 waga wyr贸wna艂a do tego sprzed odchudzania. Akurat to z mojej winy. Potem wr贸ci艂am i przez to, 偶e zu偶y艂am ju偶 po艂owe kapsu艂ek musia艂am kupi膰 kolejny produkt. Z w艂asnej g艂upoty wyda艂am 2 razy wi臋cej ale tym razem przy drugiej sztuce ju偶 by艂am konsekwetna i codziennie wed艂ug zalece艅 stosowa艂am to. Jak narazie uda艂o mi si臋 schudn膮膰, nieco poni偶ej oczekiwa艅 ale jestem zadowolona. Ciekawi mnie jednak kwestia jojo, bo nie dosz艂am do tego etapu jeszcze.

 • Bardzo fajna recenzja. Do艣膰 interesuj膮cy produkt, kt贸rego co prawda jeszcze nie mia艂am okazji u偶ywa膰, ale sprawdz臋 po 艣wi臋tach. Przyjd膮 nowe kilogramy 偶eby schudn膮膰.

 • Zadowolona jestem z szybkiej dostawy i z ceny. Sprawdza艂am inne oferty i tam mia艂abym za 200 z艂otych takie tabletki. Te wydaj膮 si臋 by膰 dobrej jako艣ci, ale jeszcze ich nie stosowa艂am. Ciekawa jestem efekt贸w, dlatego chcia艂abym si臋 dowiedzie膰 jak jeszcze bardziej zwi臋kszy膰 wydajno艣膰, bym mog艂a schudn膮膰 ju偶 w ci膮gu kilku miesi臋cy 15 kilogram贸w tak przyk艂adowo (z 75 kilogram贸w do 60 kg).

 • Zgadzam si臋 z recenzj膮. Natomiast nie zgadzam si臋 z negatywnymi opiniami na innych foruach. Zauwa偶alnie s膮 one modyfikowane przez bloger贸w 偶eby mogli wcisn膮膰 podejrzany zamiennik. Pozytywne opinie s膮 bardzo cz臋sto usuwane albo nie przepuszczane. Wiem to, bo mia艂am taki przypadek i sprawdza艂am to. Trzeba uwa偶a膰 na fa艂szywe opinie konkurencji. W mojej ocenie Slim Berry mo偶e co艣 pom贸c, ale to zale偶y g艂贸wnie od nas.

 • Nie stosowa艂am tego, ale mo偶e lepiej jest sprawdzi膰 przed nim diet臋? Ja si臋 zastanawiam nad diet膮 pude艂kow膮. Te偶 dobry spos贸b na odchudzanie. Pytanie tylko, czy skuteczniejszy od SlimBerry? Tak si臋 zastanawiam i mo偶e kto艣 ma co do tego sprawdzone informacje.

 • A co dzieje si臋 po odstawieniu preparatu? Czy przemiana materii nie zaczyna spowalnia膰 ?

 • Widzia艂am te negatywne opinie pisane przez konkurencj臋. My艣l臋, 偶e s膮 o podrobionej wersji kt贸ra by艂a kiedy艣 dost臋pna, gdy sama si臋 zainteresowa艂am tym produktem. Daje 4 gwiazki. Jedn膮 odejmuj臋 za czas dostawy. Mo偶e to by艂o wyj膮tkowo i mia艂am pecha.

 • U mnie bez sza艂u…

 • Stosuj臋 od 2 tygodni i jestem zadowolony. Wszed艂em dzi艣 z ciekawo艣ci podzieli膰 si臋 na forum swoj膮 opini膮 i niedowierzam. Te pe艂ne nienawi艣ci negatywne opinie na innych stronach. Sk膮d si臋 one tam bior膮? Na innych otwartych forach s膮 bardzo przychylne komentarze a na dziwnych blogach ju偶 negatywne. Nie rozumia艂em o co chodzi, ale w艂a艣nie czytam, 偶e te negatywne i zarazem fa艂szywe opinie pisane s膮 przez ich konkurencj臋. W takim kraju 偶yjemy, 偶e konkurencja mo偶e oczernia膰 czyj艣 produkt. Nie le偶y to w moim interesie, ale takie co艣 nie powinno mie膰 miejsca. Ja jestem bardzo zadowolony i zdania raczej nie zmieni臋. Pr贸bowa艂em napisa膰 na innym forum sportowym swoj膮 pozytywn膮 opini臋, ale skasowali. Chyba komu艣 naprawd臋 nie le偶y w interesie to, 偶eby pokazywa膰 pozytywne opinie. Ja mog臋 przyczepi膰 si臋 tylko do dostawy, ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Skoro to dzia艂a to raczej nie jest oszustwo.

 • Dzi臋kuj臋 za recenzj臋. Okaza艂a si臋 nawet pomocna. No c贸偶, wypr贸buj臋 go. Pozna艂am opinie na forum kafeteria i na Instagramie. Wiele os贸b niema problemu z odchudzaniem poprzez Slimberry wi臋c te偶 przetestuj臋. Jestem w dobrej my艣li 馃槈

 • Recenzja bardzo pomocna. Widzia艂em, 偶e na ceneo jest kilka SlimBerry i nie wiedzia艂em kt贸re to oszustwo. Czyli wnioskuj臋, 偶e ten z tej recenzji jest oryginalny i skuteczny. Te negatywne opinie o Slimberry dotycz膮 podr贸bek z Forte albo plus. Orygina艂 ma tylko SlimBerry w nazwie i jest on skuteczny wed艂ug opiniuj膮cych.

 • Na odchudzanie u mnie si臋 sprawdzi艂. Z ciekawo艣ci zajrza艂am na nowe opinie i chyba nie tylko ja jestem zadowolona. Oczywi艣cie te negatywne opinie igoruj臋, bo wida膰 偶e s膮 pisane przez naci膮gaczy na dziwne zamienniki.

 • Je偶eli chodzi o odchudzanie to jest dobrze. Pozosta艂e efekty ju偶 nieco naci膮gane, ale i tak jestem zadowolona. Cena te偶 jest w porz膮dku.

 • Dzia艂a bardzo dobrze a si臋 nie spodziewa艂em tego. Najgorzej 偶e slimberry apteki nie maj膮 u siebie. Trzeba przez to czeka膰 te kilka dni na dostaw臋, ale to tak ju偶 na si艂e sie czepiam.

 • Jest dobry, tylko ta cena wysoka jak dla mnie. Oczywi艣cie wiem, 偶e konkurencyjne s膮 jeszcze dro偶sze i czasem gorsze. Moja opinia jest pozytywna, poza cen膮 nic negatywnego od siebie nie dodam. Daje 4 gwiazdki, odejmuje za koszt jedn膮 i d艂ug膮 dostaw臋 ale i tak jest bardzo spoko bo u mnie skuteczny w rezultatach.

 • Najlepsza i obiektywna recenzja o Slimberry nareszcie! Og贸lnie to stosowa艂am ju偶 to i jestem zadowolona z efekt贸w. Opinia moim zdaniem na pi膮tek z plusem, ale sz贸stki nie dam bo tylko na stronie mo偶na kupi膰.

 • Sprawdzi艂am to z 3 tygodnie temu i jestem zadowolona. Mam nadziej臋, 偶e inni te偶 b臋d膮 zadowoleni. Ja po艂膮czy艂am z fitness, rezultaty s膮 naprawd臋 艣wietne przy dobrym podej艣ciu do tematu.

Dodaj komentarz:

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.