Przejdź do treści

Slim Fast odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Opinie SlimFast i efekty

SlimFast to koktajl na odchudzanie, przeznaczony dla osób zainteresowanych zrzuceniem wagi w nieco łagodniejszy i przyjemniejszy sposób niż w przypadku korzystania z tabletek i podobnych. Już z góry można śmiało założyć, że produktem w postaci koktajlu zazwyczaj nie da się osiągnąć spektakularnych rezultatów, to jednak dla osób, które cenią sobie również smak może być ciekawą propozycją.
Jak można się domyślić, koktajl na odchudzanie Slim Fast dostępny jest w Koktajl na odchudzanie SLimFastpostaci proszku. Aby go przygotować wystarczy po prostu woda lub mleko. Produkt dostępny jest w przeróżnych wariantach smakowych (smak czekoladowy, karmelowy, bananowy, waniliowy, truskawkowy i inne.).
W publikacji tej zostały omówione najciekawsze kwestie dotyczące przedstawionego koktajlu. Szczegóły takie jak ewentualne efekty, skład ogólny, opinie o Slim Fast a nawet informacje o skutkach ubocznych oraz cena i wskazówki o tym gdzie kupić koktajl. Przed zakupem warto jest dołączyć do dyskusji pod naszym artykułem lub po prostu na różnego rodzaju serwisach internetowych, portalach społecznościowych czy też na forum i popularnych blogach.
Czy koktajl na odchudzanie Slim Fast jest naprawdę skuteczny na odchudzanie? Dzięki naszej ogólnej recenzji poznasz najciekawsze informacje i opinie.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 03.05.2024

 

Spis treści

Skład Slim Fast

Jedna z najważniejszych kwestii z którą warto się zapoznać jeszcze przed zakupem. Slim Fast składa się z wielu rodzaju składników. Warto jest je poznać i sprawdzić ewentualne alergeny w nim występujące. W chwili publikacji tej recenzji w składzie znajdują się takie właściwości jak:

 • Magnez.
 • Sód.
 • Niacyna.
 • Mangan.
 • Selen.
 • Ryboflamina.
 • Biotyna.
 • Wapń.
 • Fosfor.
 • Jod.
 • Cynk.
 • Miedź.
 • Żelazo.
 • Potas.
 • Witamina C, D, E, A, B1, B6, B12.

Oczywiście jest to skład ogólny, który może się różnić w zależności od wariantu smakowego. Szczegółowy skład produktu można poznać na stronie producenta, w ulotce lub na opakowaniu koktajlu. Produkt ten może zawierać niebezpieczne dla zdrowia alergeny. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Efekty Slim Fast

Prezentowana seria koktajlu jak już wiadomo przeznaczona jest głównie dla osób, które chciałyby schudnąć. Niestety w chwili obecnej informacje na temat skuteczności produktu nie zostały potwierdzone, dlatego informacje na temat efektów należy brać z dystansem.

 • Pielęgnacja flory bakteryjnej jelit.
 • Szybsze tempo spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Przyspieszenie poziomu metabolizmu.
 • Zmniejszenie poziomu zbędnego apetytu.

Więcej informacji na temat możliwych ale niepotwierdzonych efektów można poznać również na stronie producenta. Dobrą drogą na poznanie faktycznych właściwości może być konsultacja z lekarzem lub innym specjalistą.

Czytaj dalej: Opinie o SlimBerry: Moja Recenzja

Opinie Slim Fast

Prawdopodobnie najciekawsza i najprzyjemniejsza kwestia z jaką również warto się poznać. Wiele dyskusji na temat przedstawionego koktajlu prowadzonych jest na różnego rodzaju serwisach internetowych, forum dyskusyjnych, portali społecznościowych czy też na blogach i wielu innych miejscach w sieci. Opinie o Slim Fast są mieszane, to znaczy ciężko jest stwierdzić czy większość osób jest zadowolona z przedstawionego produktu czy też nie. Mimo, iż koktajl ten dostępny jest w Polsce od naprawdę dawna, to dyskusji na jego temat jest wyjątkowo mało. Warto więc dołączyć do niej pod naszym artykułem i przedstawić swoje doświadczenia jak i ciekawe informacje które mogą być dobrym źródłem informacji dla pozostałych osób.

opinia SlimFast

Opinia dotycząca koktajlu Slim Fast. Źródło: https://dobretabletki.pl/slim-fast/

Skutki uboczne Slim Fast

Istotna kwestia która dotyczy zdrowia organizmu. W czasie publikacji artykułu nie odnaleziono jakichkolwiek przypadków niebezpiecznego działania produktu. Warto jednak mieć na uwadze, iż ze względu na dość obszerny skład koktajlu, znajdować się w nim mogą niebezpieczne dla zdrowia alergeny. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Cena Slim Fast

Koszt koktajlu wydaje się nie być wysoki. W chwili obecnej cena Slim Fast wynosi około 77 PLN.

Gdzie kupić Slim Fast

Prezentowany koktajl na odchudzanie Slim Fast nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych i aptekach. Można go nabyć wyłącznie poprzez internet korzystając ze sklepów internetowych lub po prostu dokonując zamówienia z oficjalnej strony producenta. Warto jednak pamiętać, iż koktajl ten nie posiada udowodnionego działania w przypadku odchudzania. W przypadku chęci zrzucenia zbędnej wagi zalecamy skorzystanie z nieco bardziej sprawdzonych produktów, zwykle dostępnych w formie specjalnych kapsułek.

Czytaj dalej: Recenzja Piperinox: Opinie zainteresowanych

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

3 komentarze do “Slim Fast odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – gdzie kupić.”

 1. Można prosić o rzetelne opinie tego koktajlu? Stosował ktoś? Ma to jakieś odchudzające działania? Zastanawiam się nad nim, mało o nim wiem mimo licznych recenzji. Przydałyby się świeże opinie.

 2. Gdzie mogę kupić Slim Fast na odchudzanie? Czy cena jest nadal taka sama?

 3. Czy ten koktajl na odchudzanie jest dobry? Zastanawiam się między tym a FatFix na podstawie aktualnych opinii. Czy ta cena SlimFast jest aktualna? Na Allegro widziałam różne stawki, tak samo na ebay i amazon. Gdzie kupić gdybym była zainteresowana tym koktajlem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *