Przejdź do treści

Prostalis kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Prostalis

Prostata, gruczoł krokowy, zwany inaczej gruczołem sterczowym lub sterczem, pełni niezwykle ważną funkcję w organizmie mężczyzny. Związana jest z rozmnażaniem. Odpowiada za produkcję płynu, w którym znajdują się plemniki. Płyn ten stanowi dla nich funkcję odżywczą. Dysfunkcja lub choroba prostaty jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych, z zagrożeniem utraty życia włącznie. Na szczęście profilaktyka, badania i właściwa suplementacja, np. z użyciem preparatu Prostalis, pomaga nam utrzymać prostatę w dobrym stanie.

Najczęściej występujące problemy związane z prostatą

Prostalis opinieCzęste oddawanie moczu, trudności w oddawaniu moczu lub uczucie niepełnego opróżnienia, mogą być pierwszymi objawami tego, że dzieje się coś niedobrego z prostatą. Jednocześnie niektóre schorzenia mogą rozwijać się bezobjawowo przez kilkanaście lat, dlatego nie należy zaniedbywać regularnych badań po ukończeniu 40 roku życia.

Łagodny przerost gruczołu krokowego

Dotyczy połowy populacji męskiej powyżej 50 roku życia. W tym okresie nieznacznie spada produkcja męskiego hormonu płciowego – testosteronu, natomiast poziom estrogenów pozostaje niezmienny. Ta dysproporcja prowadzi do rozrostu tkanek prostaty: gruczołowej, łącznej i mięśniowej. Procesy te, z różnym nasileniem występują u wszystkich mężczyzn. Najczęściej występującymi objawami są: Częste oddawanie moczu, także w nocy, zwolniony strumień moczu, kłopoty z rozpoczęciem oddawania moczu.

Zapalenie gruczołu krokowego

Schorzenie charakteryzujące się dolegliwościami bólowymi w okolicach krocza. Wyróżniane jest zapalenie ostre i przewlekłe. Przyczyną jest infekcja wywoływana przez bakterie pochodzące z naturalnej flory bakteryjnej jelita grubego. Mikroby wędrują z okolic odbytu i krocza, przez cewkę moczową do pęcherza i prostaty. Nie są dokładnie znane mechanizmy przewlekłego zapalenia prostaty. Przypuszcza się, że przyczynami mogą być: stres, zaburzenia hormonalne, autoimmunologiczne lub emocjonalne. Najczęstszym objawem jest silny ból w okolicy krocza, a także częste i bolesne oddawanie moczu.

Rak gruczołu krokowego

Nowotwór prostaty zajmuje drugie miejsce ze względu na zapadalność i umieralność z przyczyny nowotworów złośliwych. W wyniku upowszechnienia badań markeru PSA, w ostatnich latach liczba zdiagnozowanych przypadków znacznie zwiększyła się w krajach rozwiniętych. W Polsce ponad dwukrotnie. Kluczową rolę we wczesnym rozpoznaniu raka prostaty ma znajomość objawów. Należy do nich częstomocz oraz trudności w oddawaniu moczu.

Skład Prostalis

Prostalis jest preparatem organicznym, którego naturalny skład wspomaga działanie prostaty, hamuje procesy zapalne i infekcje drug moczowych, zapalenie gruczołu krokowego i eliminuje skutki, początkowej fazy przerostu stercza. Prostalis zatrzymuje przewlekły ból i zapobiega poważniejszym problemom związanym z chorobami prostaty. Skład Prostalis jest dobrany w ten sposób, żeby tworzyć uniwersalną formułę wspierającą leczenie i suplementację gruczołu krokowego. Zawiera tylko naturalne składniki, bez elementów syntetycznych lub chemicznych, konserwantów i sztucznych barwników.

Podobny artykuł:  Matcha Slim - Opinie z forum i szczegóły. Recenzja

Śliwka afrykańska (łac. Prunus Africana Kalk)

Tradycyjnie wykorzystywana w medycynie afrykańskiej. Kora tej rośliny hamuje namnażanie się komórek gruczołu krokowego, a także obniża poziom męskich hormonów powodujących rozrost prostaty.

Ekstrakt palmy sabałowej

Zawiera trójglicerydy i fitosterole, które działają hamująco na przerost prostaty. Redukuje poziom alfadihydrotestosteronu, hormonu powodującego zwiększony podział komórek w gruczole krokowym.

Likopen

Jest krotenoidem, który posiada potwierdzone badaniami naukowymi właściwości antyoksydacyjne. U pacjentów z nowotworem prostaty stwierdzono, że likopen spowalnia wzrost guzów nowotworowych, a także zauważono niższy poziom PSA, markera wytwarzanego przez komórki nowotworowe prostaty.

Pestki z dyni

Zawierają łatwo przyswajalny cynk, którego brak może być przyczyną problemów z prostatą. Zawierają fitosterole, które zatrzymują nadmiar pewnej formy testosteronu sprzyjającej rozrostowi prostaty.

Ekstrakt tribulus

Do produkcji ekstraktu używany jest dziko rosnący w Bułgarii Tribulus terrestris. Wyciąg ten wspomaga wydzielanie naturalnego hormonu testosteronu, który wspomaga rozwój masy mięśniowej, popęd seksualny i sermatogenezę.

Ekstrakt z żeń-szenia

Ma wpływ na zachowanie witalności i sprawności seksualnej. Gnisenozydy zawarte w korzeniu żeń-szenia mają właściwości hamujące podział komórek nowotworowych, zapobiegają rozrostowi i przerzutom nowotworów.

Żurawina

Ma właściwości wypłukujące bakterie E-coli, co zmniejsza podatność na zapalenie dróg moczowych, pomaga w całkowitym opróżnieniu pęcherza moczowego.

Ekstrakt ginko biloba

Pozytywnie wpływa na krążenie krwi w tkankach gruczołu krokowego, co pozytywnie wpływa na zdrowie tego organu.

Cynk

Uzupełnianie tego pierwiastka wspiera prawidłowe działanie prostaty.

Efekty Prostalis

Jedno opakowanie Prostalis wystarcza na miesięczną kurację. W tym czasie znika większości problemów związanych z prostatą. Naturalne parcie na pęcherz wraca do normy, nocne oddawanie moczu znika lub zostaje bardzo zredukowane, ustaje pieczenie. Mężczyzna wraca do normalnej aktywności we wszystkich dziedzinach życia i nie musi się martwić, czy w pobliżu będzie toaleta. Kapsułki Prostalis sprawiają, że przyjmując je codziennie, poprawę zauważymy już pierwszego dnia. W następnych dniach zmniejszy się ból i pieczenie przy oddawaniu moczu. Ustąpi także ewentualny stan zapalny. Bezpośrednie działanie na prostatę zapewni większą sprawność seksualną. Efekty Prostalis nie są zaskoczeniem, właśnie ze względu na unikalną recepturę, która umożliwia dzianie bezpośrednio na prostatę.

Stosowanie Prostalis

Prostalis jest suplementem diety skutecznie i trwałe rozwiązującym wiele problemów związanych ze schorzeniami gruczołu krokowego. Docierając do miejsc objętych stanem zapalnym, przywraca fizjologicznie naturalny stan prostaty. Należy przyjmować 1 tabletkę dziennie, obficie popijając, przynajmniej jedną szklanką wody. Ponadto należy dbać o dobową równowagę płynów w organizmie. Prostalis należy stosować przez miesiąc, niezależnie od wystąpienia pozytywnych efektów. Aby w pełni wyeliminować wszelkie problemy, należy przyjmować Prostalis zgodnie z zaleceniami.

Podobny artykuł:  Dietoll kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skutki uboczne Prostalis

Ze względu na swoją unikalną recepturę opartą wyłącznie na składnikach naturalnych i cołkowicie pozbawionej produktów chemicznych, syntetycznych barwników, czy konserwantów, Prostalis jest produktem hipoalergicznym i całkowicie bezpiecznym i niewchodzącym w reakcję z innymi lekami. Nie powoduje uczuleń w przeciwieństwie do innych antybiotyków i maści dla mężczyzn. Zaletą Prostalis jest nie tylko szybką pomoc, ale także brak skutków ubocznych. Zaawansowaną, nowoczesna technologia produkcji pozwoliła stworzyć produkt krystalicznie czysty, złożony wyłącznie z koncentratów roślinnych i naturalnych minerałów, bez zanieczyszczeń. Jednakże w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą urologiem.

Gdzie kupić Prostalis

Preparat Prostalis nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych, ani internetowych. Nie znajdziemy Prostalis także na portalach typu Allegro, czy Amazon. Jedyne dostępne źródło to oficjalna strona internetowa producenta. Daje nam to absolutną pewność, że kupimy oryginalny Prostalis, a nie artykuł zastępczy lub podrobiony. Jednocześnie kupując produkt w ten sposób, otrzymasz Prostalis w najlepszej cenie, wykorzystując 50% zniżki. Aby dokonać zamówienia, należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Następnie skontaktuje się z nami operator, przedstawiciel firmy. Zamówienie realizowane jest w ciągu dwóch, trzech dni roboczych. Wysyłka na terenie kraju jest bezpłatna, a płatność dokonywana jest gotówką przy odbiorze.

Cena Prostalis

Aktualna cena za opakowanie wynosi 139 PLN i stanowi ona 50% poprzedniej ceny.

Opinie Prostalis

Opinie pacjentów i ekspertów urologów są jednoznaczne. Prostalis jest bardzo skuteczny i jego działanie odczuwane jest już w pierwszym tygodniu. Opinie te potwierdzają wyniki badań i porównania z lekami kupowanymi w aptece.

Natomiast opinie mężczyzn sprowadzają się do kilku słów: nie mam bólu, do toalety chodzę jak normalna osoba, czuję się świetnie, nic mnie nie boli.
Jeśli zauważysz, że: częściej chodzisz do toalety, czujesz mrowienie lub ucisk w kroczu, widzisz, że jedno jądro zwisa niżej, erekcja osłabła, zmniejszył się popęd płciowy i przynajmniej raz wystąpiły trudności z oddawaniem moczu, nie lekceważ tych objawów. Zgłoś się bez opieszałości do specjalisty urologa, a tymczasem możesz zacząć przyjmować Prostalis. Więcej o potencji i erekcji i inne dane Prostalis można odszukać pod adresem https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs oraz na https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs pod którym opublikowano analizę i inne właściwości.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *