Przejdź do treści

Proslimex – Opinie z forum i szczegóły. Recenzja

Proslimex

Proslimex to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce w postaci tabletek od października 2020 roku. Opinie o produkcie w ostatnim czasie zawierają pozytywne komentarze. Wielu kupujących jest zadowolonych z działania produktu. Opublikowana recenzja zawiera szczegóły dotyczące tego preparatu.

Produkt ten jest omówiony w poniższym artykule. Według ogólnodostępnych danych ma niwelować problem otyłości bez efektu jojo i skutków ubocznych ze względu na naturalny i wartościowy skład.

Aktualizacja
Aktualnie produkt jest dostępny w promocji. Oficjalna oferta w tym szczegóły Proslimex odnaleźć można pod poniższym adresem:

Proslimex – Oferta

ProslimexW tej recenzji ujawnione są nie tylko prawdziwe opinie o Proslimex ale również pozostałe szczegóły takie jak aktualne efekty, ogólny skład a także informacje gdzie kupić prezentowany produkt oraz jego cena i wiele więcej informacji. Suplement dostępny jest w Polsce już od jakiegoś czasu, najprawdopodobniej od października 2020 roku. Producent w swojej ofercie stwierdza działanie dzięki którym możliwe jest zrzucenie nawet 20 kilogramów w ciągu miesiąca. Według rzetelnych opinii działanie produktu jest dość dyskusyjne. Czy Proslimex na odchudzanie to nadal odpowiedni wybór? Jaka jest prawda o przedstawionym suplemencie? Więcej szczegółów można dowiedzieć się również w treści tej publikacji jak i z udostępnionych opinii.

Spis treści

Opinie Proslimex

Recenzowany produkt dostępny jest w Polsce już od dłuższego czasu przez co można odnaleźć opinie na temat tego preparatu. Aktualne opinie o Proslimex wydają się być pozytywne. W wyszukiwarkach można odnaleźć recenzje dotyczące tego produktu jednak wydają się być one nie do końca aktualne a opinie w nich zawarte mogą być po prostu wybiórczo publikowane. Poznając opinie należy pamiętać o weryfikacji ich wiarygodności. Zwykle nierzetelne opinie łatwo jest rozpoznać nawet na pierwszy rzut oka. Należy więc pamiętać o weryfikacji informacji i rozsądnym podejściu do tematu.

Jak już wspomniano na początku, produkt ten dostępny jest od 2020 roku. Przedstawiony produkt można pomylić z innymi suplementami diety, choćby produkty dostępne pod nazwą Slimerix oraz Sliminator. Niestety oba te produkty posiadają wiele negatywnych opinii i recenzji.

Podobny artykuł:  Hepaslimin – Opinie oraz efekty i skład – Analiza

Więcej szczegółów o Proslimex można odnaleźć wśród danych, które udostępnia Główny Inspektorat Sanitarny. Opinie można również odnaleźć na forum a także na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i w wielu innych.
Zachęcamy również do publikowania własnych opinii na temat tego produktu pod naszym artykułem. Dzieląc się szczegółami wspomagasz innym wybór odpowiedniego produktu.

Skład Proslimex

Przechodząc do kolejnej kwestii, która dotyczy tym razem zawartości kapsułek zawartych w opakowaniu tego produktu dochodzimy do składu tabletek. Co prawda szczegółowy skład Proslimex powinien być dostępny w ulotce lub na opakowaniu produktu to posiadając ogólne informacje można wstępnie opisać właściwości tego produktu pod tym względem. Według danych dostępnych na stronie GIS, skład ogólny produktu ma przedstawiać się w następujący sposób:

 • Euterpe oleracea (jagoda Acai)
 • Acacia senegal (L.) Willd. (Akacja senegalska)
 • Capsicum annuum L. (papryka roczna)
 • Camellia sinensis (L.) Kuntze (Herbata chińska)

Należy pamiętać, że przedstawiony powyżej skład to zaledwie skład ogólny produktu. W chwili obecnej ciężko jest odnaleźć szczegółowy skład przedstawionego produktu nie korzystając z oferty w której jest dostępny. Oczywiście jeżeli jesteś jedną z osób, które już zakupiły przedstawiony suplement diety, udostępnij go pod artykułem w sekcji komentarzy. Dzięki temu uzupełnimy dane o dodatkowe szczegóły które mogą być szczególnie przydatne dla osób, które wahają się nad wyborem preparatu.

Czytaj też: Kanabialica na odchudzanie – Opinie oleju CBD >>

Efekty Proslimex

Poznając już opinie i komentarze pod adresem tego produktu można przejść do kolejnego, również interesującego rozdziału. Aktualnie efekty Proslimex udostępniane są w wielu miejscach w sieci i na podstawie ogólnodostępnych danych można wykazać najciekawsze właściwości którymi ma charakteryzować się przedstawiony produkt na odchudzanie.
Według nieoficjalnych źródeł dostęp nich na różnego rodzaju stronach, efekty Proslimex przedstawiać się mają w poniższy sposób:

 • Przyspieszenie metabolizmu
 • Pobudzenie organizmu do spalania tłuszczu
 • Wspomaganie w procesie detoksykacji w organizmie
 • Poprawa samopoczucia

Oczywiście powyższe informacje pochodzą z nieoficjalnych źródeł. Wiedząc, że oferta produktu w której jest dostępny cieszy się znaczną popularnością wśród zainteresowanych to i tak należy zachować rozsądek i dość ostrożnie podejść do tego typu obietnic udostępnianych na stronach internetowych.
Aktualne efekty można odnaleźć wśród rzetelnych opinii, które udostępniane są na stronach z wiarygodną treścią. Zapraszamy również do opublikowania własnej opinii na temat efektów tego produktu pod tym artykułem.

Podobny artykuł:  Oculosin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Odpowiednie dawkowanie Proslimex

W chwili obecnej brak jest jakichkolwiek informacji o odpowiednim stosowaniu tego produktu. Możliwe, iż tego typu szczegóły dostępne są w ulotce lub na opakowaniu produktu. Brak jest również informacji o zalecanym czasie stosowania tego produktu.

Skutki uboczne Proslimex

Według nieoficjalnych informacji produkt ten nie powinien powodować skutków ubocznych. Oczywiście są to nieoficjalne informacje dostępne w sieci. Wyszukując opinii na temat tego produktu nie odnaleziono informacji na temat występowania skutków ubocznych. Oczywiście w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację ze specjalistą.

Cena Proslimex

Omawiany w tym artykule produkt dostępny jest w Polsce. Aktualna cena Proslimex to 137 PLN i jest to cena niezmienna od czasu swojego debiutu w kraju. W sieci pojawiają się również inne oferty cenowe, głównie na aukcjach Allegro lub OLX. Ceny mogą się różnić również od ilości kapsułek.

Gdzie kupić Proslimex

Przedstawiony w tym artykule produkt na odchudzanie dostępny jest wyłącznie przez internet. Nie jest on dostępny w aptekach ani sklepach stacjonarnych.

Należy pamiętać, iż oryginalna oferta przedstawionego produktu dostępna jest wyłącznie na stronie producenta. Należy uważać na ogłoszenia oferujące zakup tego produktu.

Proslimex z darmową dostawą

Produkt ten dostępny jest z szybką i darmową dostawą. Można go otrzymać już następnego dnia od dokonania zamówienia.
Sklep Proslimex: https://poznajmyopinie.pl/oferta/proslimex

Jak szybko schudnąć?

Poradnik na temat sposobów odchudzania został opublikowany na łamach tej strony jakiś czas temu i aktualizowany jest w dodatkowe treści w tym opinie zainteresowanych. Więcej szczegółów można odnaleźć w artykule jak szybko schudnąć w którym zawarte są dodatkowe informacje.

Analiza przeprowadzona w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością wskazała, że niemal 70% Polaków ma problemy związane z otyłością. Problem otyłości to nie tylko problem estetyczny ale również zdrowotny.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

6 komentarzy do “Proslimex – Opinie z forum i szczegóły. Recenzja”

 1. Chciałabym poznać opinie o Proslimex dostępnego w Polsce. Widziałam ofertę i jego cena to 137 PLN. Przydałyby się komentarze.

 2. Jak dla mnie to produkt spełnia oczekiwania. Co do skuteczności nie mam wątpliwości na tą chwile. Zastanawiam się nad drugą sztukę z tego powodu, że akurat ja mam dość spore oczekiwania i zdaje sobie sprawę, że jedna sztuka się nie wyrobi u mnie.

 3. Moja koleżanka stosowała i schudła sporo wiec działa jeśli się sumiennie stosuje

 4. Proslimex posiada u mnie plus za naturalny skład i szybką dostawę. Efekty wydają się być naprawdę ciekawe i realne.

 5. Obecnie nie mam zastrzeżeń. No może do czasu dostawy, bo czekałam na ten preparat 5 dni ale niewiem, czy to nie wynikało z przedświątecznego szału zakupów w tym kraju. Tak czy inaczej wydaje się być dobrej jakości. Trzeba tylko uważać na fałszywe oferty na Allegro i innych stronach. Akurat tutaj w artykule jest odnosnik do oryginalnej oferty także korzostając z niego można być spokojnym. Co do ceny to wiadomo, każdy inaczej ją zinterpretuje ale dla mnie jest ona na akceptowalnym poziomie.

 6. Witam czytelników i zainteresowanych kupnem preparatu Proslimex
  Moim zdaniem super pozytywne opinie o produkcie są daleko przesadzone. Zakupiłem duże opakowanie 60 sztuk i po spożyciu ok połowy czyli 14 dniowej kuracji efekty są dalekie od opisywanych. Praktycznie żadnych rezultatów (ok 1kg mniej ) zamiast obiecywanych 7-10 kg. Zaznaczam iż zakupiłem preparat oryginalny na stronie przedstawiciela Proslimex. Moim zdaniem są to wyrzucone pieniądze i po raz ddrrugi nie zakupie preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *