Profolan to OSZUSTWO na wypadanie włosów? – Poznajmy Opinie

Średnia ocen (z sekcji opinie) opiniujących przedstawiony produkt: 1 / 5

Profolan to popularny preparat dla osób zmagających się z problemem łysienia. Dostępny od dłuższego czasu również w Polsce. W artykule znajdziesz recenzję tego produktu oraz opinie i dyskusje na jego temat.

Aktualizacja:

W ostatnim czasie pojawiają się negatywne opinie Profolan niezadowolonych z jego działania klientów. Wiele osób nie doznało pozytywnej różnicy po stosowaniu tego produktu. Profolan to oszustwo?

Poniższa recenzja Profolan może zawierać nieaktualne dane sprzed aktualizacji.

Profolan na łysienie - recenzja i opiniePo zdrowych, bujnych, błyszczących włosach marzy każdy. Niestety nasze pragnienia bardzo często nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Na skutek stresu, kiepskiej diety, różnego rodzaju chorób i dolegliwości oraz uszkodzeń powstałych na skutek nieprawidłowej pielęgnacji kondycja włosów bardzo się pogarsza, a ich wypadanie w nadmiernych ilościach staje się faktem.

Oczywiście nie trzeba się z taką sytuacją godzić, należy zaś walczyć z tym problemem na różnych frontach.

Jednym z powszechnie stosowanych metod stało się dziś przyjmowanie różnego typu suplementów diety mających pozytywny wpływ na naszą fryzurę.

Sporym zainteresowaniem cieszy się Profolan, preparat dla panów występujący w formie tabletek.

Czy jego stosowanie faktycznie jest w stanie w sposób pozytywny wpłynąć na stan włosów w przypadku łysienia androgenowego dotykającego mężczyzn?

Prawdopodobnie NIE!

Opinie o Profolan

Szukając opinii na temat tego suplementu w sieci, odnajdujemy ich wiele. Świadczy to jedynie o popularności owego specyfiku. Panowie, którzy zdecydowali się na przyjmowanie owego suplementu, szybko zauważyli znaczną poprawę kondycji swoich włosów. Niestety opinie tych panów są fałszywe.

Nowe kosmyki, które się pojawiały, oceniane były jako znacznie gęstsze, a nierzadko także nieco ciemniejsze od tych, które mieli do tej pory. Zadbane mieszki włosowe czy też naturalny kolor włosów u mężczyzn to tylko nieliczne efekty profolan według opiniujących. Również i tutaj opinie wydają się być fałszywe. O co tu więc chodzi?

Prawdopodobnie wszystkie pozytywne opinie dotyczące Profolan są zmanipulowane. Są to prawdopodobnie wypowiedzi osób opublikowane przez współpracowników firmy oferującej ten specyfik. Jak można się domyślić, tego typu komentarze nie są rzetelne a co za tym idzie mogą wprowadzać w błąd wielu zainteresowanych.

W opiniach bardzo często pojawiają się informacje dotyczące tego, w jakich miejscach nowe włosy odrastają. Mężczyźni często podkreślają, że pojawiają się one tam, gdzie od pewnego czasu mieli on sporą łysinę. Poza tym wspomina się nierzadko o tym, że odrastające kosmyki są mocniejsze. Problemem jest jednak to, że tego typu opinie pojawiają się wyłącznie na stronach, gdzie oferowany jest ten produkt. Przypadek?

Prawdopodobnie więc są to fałszywe pozytywne opinie wystawiane przez oszustów.

Nie brakuje też negatywnych opinii na temat specyfiku. Dotyczyły one głównie ceny preparatu, która zdaniem wielu mogłaby być niższa.

Niema co ukrywać, cena produktu jest dość wysoka. Czy warto poświęcić tak dużą kwotę pieniędzy?

Ciężko stwierdzić, ale nie wszyscy użytkownicy byli także usatysfakcjonowani rezultatami, jednak nie podali oni informacji o tym, jak długo stosowali preparat.

Podkreślić też warto, że produkt nie jest dedykowany kobietom, panie muszą zatem poszukać innego środka, który wspomógłby ich walkę z osłabianiem się włosów czy też łysieniem.

Niekiedy mężczyźni dzielący się swoimi doświadczeniami oraz uwagami na temat owego suplementu diety zauważali, że dopiero po kilku miesiącach jego stosowania mogli zauważyć jego efekty. Czy jest to prawda?

Profolan opinie posiada również na forum kafeteria, gdzie publikowane są co jakiś czas komentarze. Także pod tą recenzją dość często publikowane są różnego rodzaju wypowiedzi i opinie osób, które stosowały przedstawiony produkt i nie tylko.

Co ciekawe na forum Kafeteria tam, gdzie publikowane są pozytywne opinie od razu można znaleźć podejrzane linki z domeny nplink.net i jest to prawdopodobnie domena przez którą posługują się oszuści prowadzać do podejrzanej oferty Profolan.

Efekty Profolan

Producent zapewnia, że dzięki regularnemu stosowaniu Profolan można w znacznym stopniu poprawić stan swoich włosów. Ma on sprawić, że odrastały będą nowe, stare natomiast zyskają nowy, lepszy wygląd. Poza tym struktura włosa zostaje skutecznie wzmocniona, a proces łysienia ulega zahamowaniu. Ponadto chroni przed przedwczesnym pojawieniem się siwizny. By poznać dalsze efekty stosowania Profolan należy przejść do oficjalnej strony producenta.

Również pod naszym artykułem zamieszczane są co jakiś czas opinie Profolan w tym jego rezultaty i wiele innych szczegółów także takich o których nie wspomina producent.

Wracając do rezultatów, produkt ten ma również pozytywnie wpływać na kolor kosmyków, wzmacniając ich naturalną barwę. Dorośli mężczyźni stosujący ten lek zauważyli także, że stały się one bardziej lśniące.

Nie oszukujmy się, Profolan ma poprowadzoną w dość sprytny sposób marketing przez który publikowane są fałszywe pozytywne opinie. W zasadzie ciężko jest odnaleźć negatywne opinie Profolan, przez to, że są one usuwane. Poprostu są one niewygodne dla firmy oferującej ten suplement diety. Jak wiemy, suplement diety to nie lek więc tym bardziej jego działanie może przynieść słabe efekty.

Skład Profolan

Naturalny skład tego preparatu to jego istotna zaleta. Składniki, na bazie których powstał, pozytywnie wpływają na stan włosów, będąc jednocześnie bezpiecznymi dla zdrowia. Są to między innymi:

 • Pokrzywa zwyczajna, dzięki której proces wypadania włosów zostaje skutecznie spowolniony, natomiast ich kondycja znacznie poprawiona, ponadto ekstrakt z tej popularnej rośliny rewelacyjnie blokuje produkcję w ciele hormonu odpowiadającego za łysienie androgenowe
 • Skrzyp polny sprawia, iż proces wypadania włosów jest zahamowany, skóra głowy nie przetłuszcza się nadmiernie, a łupież przestaje się pojawiać, poza tym z dużą skutecznością niszczy wolne rodniki
 • L-cysteina, dzięki której tworzy się budulec włosa – keratyna
 • Tauryna, której zadaniem jest stymulowanie wzrostu włosa
 • Witamina E, która sprawia, że pojawiają się nowe włosy
 • Witamina B6, za sprawą której nadmierne tempo wypadania włosów zostaje skutecznie zahamowane
 • Miedź odpowiadająca za wzmocnienie struktury włosa
 • Cynk mający na celu przyspieszenie tempa wzrostu włosów
 • Tiamina, czyli witamina B1, która sprawia, że łupież i łojotok przestają być problemem

Dawkowanie i skutki uboczne Profolan

Dziennie przyjmować należy dwie kapsułki preparatu Profolan, każda z nich powinna być popita szklanką wody.

Jeśli zaś mowa o działaniach niepożądanych czy skutkach ubocznych preparatu, nie znaleźliśmy informacji na ten temat. Wynika to zapewne z faktu, iż jest on stworzony na bazie składników naturalnego pochodzenia, które nie należą do tych powodujących potencjalne niebezpieczeństwo dla zdrowia.

Pamiętajmy jednak o tym, że po preparat nie powinny sięgać osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. By mieć pewność tego, że recenzowany produkt nie będzie powodował skutków ubocznych, należy zapoznać się z opinią specjalisty.

Cena Profolan

Za jedno opakowanie preparatu zapłacimy około 187 złotych. Wystarcza on na miesiąc kuracji, znajduje się w nim bowiem 60 kapsułek. Pojedyncze opakowanie tego suplementu diety można jednak nabyć taniej, decydując się na jednorazowy zakup kilku opakowań. Na przykład przy trzech pudełkach trzy kolejne otrzymuje się gratis, płacąc niecałe 563 złote. Można także zdecydować się na nabycie dwóch opakowań za 375 złotych, trzecie otrzymując gratis.

Gdzie kupić Profolan?

Ten suplement diety dostępny jest na oficjalnej stronie jego producenta.

Ostrzeżenie przed ofertami Profolan

Do naszej redakcji dochodzą informacje o tym, iż recenzowany produkt Profolan to oszustwo. Negatywne opinie tego suplementu są usuwane. Natomiast pozytywne publikowane są przez współpracowników firmy, która oferuje ten produkt.

Brak jest również rzetelnych badań co do faktycznych działań tego produktu na wypadanie włosów. W chwili obecnej Profolan to produkt to wielka niewiadoma. Należy również pamiętać, iż cena tego suplementu diety jest bardzo wysoka, 187 złotych za jedno opakowanie.

Naciągacze – tak można opisać osoby, które usilnie promują recenzowany preparat. Osoby te naciągając na jego zakup dostają niemałą prowizję w okolicach 30% za zakup. O tym fakcie można dowiedzieć się w specjalnym panelu dla naciągaczy.

Profolan Oszustwo

Jak można zauważyć w panelu, dostępne są również inne, prawdopodobnie nieskuteczne suplementy diety na które naciągają inni oszuści publikując fałszywe opinie jak choćby Piperinox na odchudzanie już przez nas zrecenzowany. Jest to niemal identyczny produkt jak przedstawiony w tej recenzji Profolan.

Podsumowując, nie warto ryzykować zakupem tego produktu. Wypadanie włosów to niestety dość przykry proces na który wiele zdesperowanych osób poszukuje rozwiązania. Należy jednak pamiętać by zachować rozsądek i weryfikować informacje, by nie dać się oszukać jak w przypadku suplementu Profolan.

2 opinii On Profolan to OSZUSTWO na wypadanie włosów? – Poznajmy Opinie

 • Avatar

  Dokładnie! Miałem go w posiadaniu 4 miesiące temu i zero zmian do tej pory. Nawet gorzej. Cena z kosmosu. Niema gdzie go kupić, bo oferują go tylko oszuści. Pewnie dlatego apteki nie chcą tego sprzedawać i tracić renomy.

 • Avatar

  Zgadzam się. Profolan to oszustwo i opinie są kupowane, specjalnie fałszowane. Naciągacze wciskają go jako zamiennik i dostają za to prowizje. Właśnie dlatego dużo tych fałszywych pozytywnych recenzji i opinii, bo to są naciągacze i tyle. Dobrze, że ktoś zwrócił na to uwagę.

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.