Przejdź do treści

Probaflor – Opinie oraz efekty i skład – recenzja

Probaflor

„Nasze jelito jest siedzibą życia” – jelito jest jednym z największych narządów człowieka, a także odzwierciedla równowagę psychiczną człowieka. Nic więc dziwnego, że wiele stresów w naszym codziennym życiu atakuje również florę jelitową – czasami pozornie znikąd. Ale probiotyki, takie jak Probaflor, mogą mieć tu działanie wspomagające. Jest to probiotyk znanej niemieckiej marki nupure. Co może zrobić ten preparat? Chcieliśmy wiedzieć więcej.

Co to jest Probaflor?

Probaflor to probiotyczny suplement diety, który występuje w postaci kapsułek. Suplement oferowany jest przez niemieckiego producenta nupure, który znany jest z różnych suplementów probiotycznych. Zawiera wiele różnych pożytecznych bakterii, które wspomagają florę jelitową.

Co mówi Stiftung Warentest?

Eksperci z niezależnej fundacji Stiftung Warentest badają i oceniają szeroką gamę produktów, z którymi stykamy się w życiu codziennym. Należą do nich nie tylko urządzenia techniczne, ale także produkty kosmetyczne i suplementy diety. Kapsułki probiotyczne nie zostały do tej pory ocenione. Istnieje jednak badanie przeprowadzone przez TÜV, które dokładniej zbadało firmę nupure. W tym badaniu firma otrzymała najwyższą ocenę „bardzo dobrą” w odniesieniu do jakości produktów, czasu wysyłki i dostawy, rozpatrywania reklamacji oraz ogólnego stosunku ceny do jakości.

Test Probaflor

Probaflor opiniePo naszych intensywnych badaniach chcieliśmy wiedzieć, co tak naprawdę potrafią kapsułki Probaflor. Jaki jest najlepszy sposób na sprawdzenie efektu? Podczas testu, oczywiście. Julia zgłosiła się na ochotnika jako osoba przeprowadzająca test. Po ciężkiej infekcji, która była leczona dużymi dawkami antybiotyków, miała poważne problemy z jelitami i szukała preparatu odpowiedniego do odbudowy flory jelitowej.

Natychmiast zgodziła się na nasz test. Przed rozpoczęciem naszego małego eksperymentu zaprosiliśmy ją do naszych pokoi, aby omówić z nią dokładną procedurę czterotygodniowego testu. Obiecała, że będzie dokładnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania – test mógł się rozpocząć.

Test – Tydzień 1

Julia przyjmowała jedną kapsułkę dziennie. Probiotyk jest łatwy do połknięcia i całkowicie bezsmakowy.

Test – Tydzień 2

Codzienne przyjmowanie kapsułek stało się dla Jutty rutyną. W tym samym czasie spożywa również pokarmy zawierające bakterie kwasu mlekowego, które również wspomagają bakterie jelitowe.
wspierają bakterie jelitowe.

Test – Tydzień 3

Julia powoli zauważa wyraźną poprawę. Jej czynności jelitowe wracają do normy.

Test – Tydzień 4

Nasz test dobiega końca i Julia czuje się dobrze. Nie ma już biegunek i jest tak sprawna jak przed antybiotykoterapią.

Chociaż kapsułki te nie zastąpią zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia, produkt ten może przyczynić się do rehabilitacji jelit i wspierać zdrową florę jelitową.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Oczywiście, zawsze staramy się znaleźć dla Państwa inne skuteczne produkty, dlatego możemy przedstawić Państwu wybór różnych preparatów. Podczas naszych badań natknęliśmy się na kapsułki Germivir, które są oferowane wyłącznie przez sprzedawcę internetowego. Przekonują one nie tylko swoją wysoką skutecznością, co potwierdzają liczne opinie klientów, ale także dobrą tolerancją.


Ranking produktów na detoks - Grudzień 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 12.06.2024

 

Opinie Probaflor

Czy wynik naszego autotestu był teraz przypadkiem? Chcieliśmy się dowiedzieć, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na temat kapsułek. Szybko znaleźliśmy w internecie to, czego szukaliśmy. Wielu użytkowników może potwierdzić pozytywny wpływ kapsułek na ich florę jelitową. Chwalili również dobrą tolerancję produktu.

Czy Probaflor jest w jakikolwiek sposób krytykowany?

Pojawiły się jednak również głosy krytyczne, które skrytykowały dość wysoką cenę kapsułek Probaflor. Tutaj możemy odwołać się do tańszej alternatywy, czyli kapsułek Germivir. Są one oferowane przez sprzedawcę internetowego. Przy zamówieniu masz możliwość wyboru spośród różnych ofert oszczędnościowych. Na przykład w opcji „2 plus 1” lub „3 plus 2” otrzymują Państwo gratisowe opakowania kapsułek probiotycznych, które znacznie obniżają indywidualną cenę preparatu.

Dla kogo przeznaczony jest Probaflor?

Probaflor przeznaczony jest dla wszystkich osób dorosłych, które chcą wesprzeć swoją florę jelitową lub wzmocnić ją w ramach rehabilitacji jelit. Kapsułki mogą być przyjmowane niezależnie od wieku.

Skład Probaflor

Kapsułki zawierają następujące składniki aktywne:

 • Lactobacillus plantarum LP115
 • Lactobacillus rhamnosus PB01
 • Streptococcus thermophilus St-21
 • Lactobacillus casei Lc-11
 • Lactobacillus salivarius Ls-33
 • Bifidobacterium longum BB-536
 • Bifidobacterium animals ssp. lactis SAB-01
 • Lactobacillus acidophilus LA-14
 • Lactococcus lactis Ll-23
 • Bifidobacterium bifidum Bb-02
 • Lactobacillus bulgaricus Lb-07

Podsumowując, kapsułki zawierają dużą ilość różnych szczepów bakterii, które mają pozytywny wpływ na florę jelitową. Ponieważ kapsułki są powlekane enterycznie, składniki aktywne są uwalniane bezpośrednio w jelitach.

Efekty Probaflor

Kapsułki pomagają wzmocnić lub odbudować florę jelitową (np. po terapii antybiotykami).

Czy istnieją oficjalne testy i wyniki badań?

Nawet jeśli nie ma oficjalnych wyników badań dla tych kapsułek, można znaleźć niezliczone referencje w Internecie od użytkowników, którzy już podjęli kapsułki. Potwierdzają one wyniki naszego testu i świadczą o wysokiej skuteczności preparatu.

Stosowanie Probaflor

Zalecana dawka nupure probaflor to jedna kapsułka dziennie. Należy go przyjmować bez popijania, z dużą ilością płynu, około 15 – 20 minut przed śniadaniem.

Gdzie kupić Probaflor?

Młoda atrakcyjna blondynka leżąca na łóżku przed swoim laptopem, uśmiechnięta, trzymająca w ręku kartę kredytową.

Możesz kupić kapsułki probiotyczne zarówno w lokalnej aptece lub zamówić je wygodnie online z dobrą dostępnością. W Internecie, na przykład, ten przedmiot jest oferowany w Amazon, Allegro, Ebay lub w sklepie internetowym.

Cena Probaflor

Kapsułki są również oferowane w Internecie w różnych cenach. W czasie naszych badań, najtańszym dostawcą był sprzedawca internetowy, który oferuje 3-miesięczny pakiet po obniżonej cenie 120 PLN.

Najczęściej zadawane pytania

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących naszych produktów. Tutaj podsumowaliśmy dla Ciebie kilka dodatkowych informacji.

Czy Probaflor junior jest również dostępny dla dzieci?

Nie, kapsułki zostały opracowane specjalnie dla flory jelitowej osób dorosłych. Przygotowanie dla dzieci nie jest obecnie oferowane.

Czy Probaflor pomaga w utracie wagi?

Kapsułki wspomagają rozkład i utrzymanie zdrowej flory jelitowej. Utrata wagi nie jest więc głównym celem preparatu.

Czy mogę również zamówić Probaflor z Allegro?

Tak, można również zamówić kapsułki probiotyczne z Amazon.

Czy kapsułki Probaflor są dostępne w aptekach?

Preparat jest również dostępny w aptekach.

Czy do produktu dołączona jest ulotka z instrukcją?

Tak, każde opakowanie zawiera ulotkę z instrukcją, w której wyszczególnione są wszystkie informacje.

Jakie rozmiary opakowań są oferowane?

Podczas naszych badań odkryliśmy ten produkt w różnych ilościach. Oczywiście, większy rozmiar opakowania zwykle wiąże się z proporcjonalnie niższą ceną.

Analiza Probaflor

Problemy trawienne, takie jak nudności, zaparcia, biegunki i inne, są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa: niezdrowa dieta, brak ruchu, stres i nadmierne spożycie leków, alkoholu, tytoniu i kawy nadwyrężają nasz układ trawienny.

Probiotyk w kapsułkach Probaflor zapewnia ochronę przed tymi problemami i wspiera zdrowie Twoich jelit. Znaleźliśmy tańszą alternatywę i polecamy kapsułki Germivir. Punktują one również za wysoką skuteczność. Przedstawione wyżej dane oparte zostały na zewnętrznych źródłach takich jak forum, analizy i recenzje oraz strony producenta produktu. Więcej na temat detoksu można odszukać pod adresem https://www.healthline.com/nutrition/how-to-detox-your-body oraz na stronie pod adresem https://www.webmd.com/diet/features/detox-diets-cleansing-body pod którym opublikowano dane i inne szczegóły.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *