Przejdź do treści

Piperinox opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Piperinox na odchudzanie i efekty

Piperinox jest produktem na odchudzanie, który dostępny jest w Polsce od roku. Debiut tego preparatu nie był tak znacząco duży jak w przypadku konkurencyjnych kapsułek na odchudzanie (takich jak SlimBerry, Slimetrol i wiele innych) to opinie o Piperinox co jakiś czas się pojawiają na różnego rodzaju stronach.

W internecie jest wiele pozytywnych opinii o Piperinox, ale nie obeszło się także bez wypowiedzi, które krytykują i zniechęcają do stosowania tego suplementu diety. Również istnieje wiele wątpliwości co do przedstawionej oferty. Oczywiście jest to moja osobista opinia. Jaka jest prawda o suplemencie Piperinox?

Spis treści

W skrócie…

Na podstawie aktualnych, prawdziwych opinii dowiesz się, że:

 • Tabletki Piperinox nie działają: Brak udowodnionych działań i badań które miałyby potwierdzić rzeczywiste efekty.
 • Informacje podawane przez producenta Piperinox są w znacznej części fałszywe i naciągane: Jest ku temu wiele podejrzeń.
 • Prawdziwe opinie o Piperinox są w większości negatywne: A pozytywne opinie, które można odszukać na innych stronach zostały napisane przez producenta suplementu Piperinox.
 • W Polsce odnaleźć mozna inne, skuteczne tabletki na odchudzanie: Mimo, iż Piperinox nie wydaje się być solidnym produktem to w sklepach można odnaleźć lepsze produkty na odchudzanie.

Więcej szczegółów w tym pełna analiza dostępna jest w dalszej części artykułu.

Opinie PiperinoxOpinie o Piperinox i efekty

Przedstawione tabletki na odchudzanie dostępne są od 2018 roku aż do dziś. Jest to wystarczający okres, aby móc zapoznać się z przeróżnymi dyskusjami na temat produktu. Należy jednak pamiętać, że opinie i recenzje na różnych forach i blogach nie zawsze mogą być rzetelne. Pamiętajmy o weryfikacji informacji i rozsądnym podejściu do tematu.

Opinie można odnaleźć na wielu stronach (różnego rodzaju forum dyskusyjne, blogi, najlepiej portale społecznościowe jak Facebook czy YouTube i wiele innych). Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest weryfikacja informacji z dietetykiem lub innym specjalistą.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady i szukasz opinii specjalisty, zapytaj lekarza stacjonarnie lub online w sprawie Piperinox. Opinia eksperta z pewnością jest bardziej wartościowa, niż wątpliwej wiarygodności opinie, które może napisać każdy. Możesz to zrobić między innymi korzystając z poniższego linku:

https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi

Negatywne Opinie

Na początek, przyjrzyjmy się negatywnym opiniom publikowanym tam, gdzie recenzenci nie linkują w swoich artykułach do oferty tego produktu poprzez link programu partnerskiego.

Negatywne Opinie na forum Wykop

opinie na forum Wykop

Dyskusja na temat oferty Piperinox w dalszym ciągu jest dostępna na forum. W tym miejscu niemal każda opinia zawierająca link programu partnerskiego lub reklama jest natychmiast usuwana przez moderatorów. Jest to dobre źródło wiarygodnych opinii, dostępne na Wykop.pl

Opinia eksperta na Forum SFD

Dyskusja o Piperinox poprowadzona została również na forum SFD. Jeden z ekspertów tak wyraził swoją opinię:

Opinia o Piperinox z Forum SFD

Opinia eksperta o Piperinox z forum SFD.pl

Jak można zauważyć, forum SFD wydaje się być równie rzetelnym miejscem do zadawania opinii. Jest to moderowane forum, na którym niemal każdy opiniujący musi sie liczyć z opinią ekspertów i innych użytkowników.

Pozostałe negatywne opinie, ale bez linków do programu partnerskiego dostępne są między innymi na forum SFD. Jest to wiarygodne źródło opinii niż na Wykop.pl, ale komentarze są moderowane.

Opinie o Piperinox na forum SFD

Analiza:

Forum SFD pozwala na dyskusje bez linków do programów partnerskich, co daje szanse, że opinie są obiektywne w przeciwieństwie do stron, w których publikowane są dziwne recenzje z linkiem partnerskim do oferty tego produktu.

Jak można zauważyć, część z opiniujących osób posiada status eksperta na forum. Jedna z nich zwróciła na opłacalność piperyny w Piperinox. Suplementy z tym składnikiem dostępne są już od 30 złotych, tak twierdzi jeden z forumowiczów. Omawiany produkt kosztuje 169 złotych.

Zastanawiające jest również to, że omawiany suplement nie jest oferowany w aptekach. Jak myślicie, dlaczego?

Wniosek:

Wiele wskazuje na to, że negatywne opinie o Piperinox znalezione na forum SFD napisane zostały przez osoby, które już stosowały ten produkt lub posiadają wiedzę na temat odchudzania i są w stanie rzetelnie ocenić działanie preparatu.

Oczywiście pojawiają się tam jakieś pozytywne opinie, ale moim zdaniem samo źródło opinii wydaje się być rzetelne, bo nie zauważyłam by ktokolwiek promował tam link z programu partnerskiego tego produktu.

Zachwalające opinie o Piperinox

Obok opinii bez linków, częściej spotykane są te z linkami. Praktycznie w każdej recenzji widzę wyrazy pokroju „Zamów teraz” z linkiem afiliacyjnym (takim linkiem, za który dostaje się prowizje od sprzedaży) do oferty tego produktu. Moim zdaniem takie opinie mogą nie być wtedy rzetelne, bo znajdują się one w miejscu pod recenzją, w której autor publikuje link afiliacyjny do produktu, za który otrzymuje on prowizję. Poprostu pod takim artykułem komentarze mogą być manipulowane przez autorów lub właścicieli strony.

Przykładowe źródło pozytywnych opinii z linkiem programu partnerskiego (moim zdaniem takie strony z linkiem programu partnerskiego są mniej rzetelne).

Opinie na blogu

Opinie z linkiem programu partnerskiego (podkreślone na czerwono) za który właściciel bloga dostaje prowizję do sprzedaży. Moim zdaniem takie źródło pozytywnych opinii jest nierzetelne.

Analiza:

Czy te opinie zostały napisane przez użytkowników preparatu, czy jest to zwyczajnie zabieg marketingowy?

Pierwszą kwestią na którą chciałabym zwrócić Wasza uwagę jest to, że na takiej stronie jak wyżej (może ją założyć każdy) mogą być usuwane lub modyfikowane negatywne opinie o produkcie.

W ostatnim czasie dość modny stał się tak zwany marketing szeptany, także zalecam aby każdy miał to na uwadze i podchodził do takich komentarzy z dystansem.

Wniosek:

Podsumowując, moim zdaniem takie komentarze pod artykułem w których są linki programu partnerskiego (tak jak przykładowo ten zaznaczony na czerwono na zdjęciu) nie są rzetelne i nie powinniśmy ich brać pod uwagę. W obecnej chwili najlepiej jest poprostu zapoznać się z opinią dietetyka lub innego specjalisty, który z pewnością powinien nam pomóc odnaleźć skuteczniejszy i mniej ryzykowny sposób na skuteczne odchudzanie.

Przy poznawaniu opinii należy dogłębnie przeanalizować dyskusję tak, aby móc ocenić rzeczywistą wiarygodność osoby wypowiadające się na temat produktu. Jest to ważna informacja dla tych, którzy nigdy nie stosowali tego typu produktu.

Bardzo często negatywne opinie pod recenzjami Piperinox są usuwane. Prawdziwe opinie i komentarze można odnaleźć tylko tam, gdzie między innymi recenzowany produkt nie jest reklamowany, choć moim zdaniem jeszcze lepiej jest poprostu zapoznać się z opinią dietetyka lub innego specjalisty.

Poradnik i wskazówki: Jak szybko schudnąć w 7 dni: Opinia

W dalszej części publikacji poruszone zostały szczegóły dotyczące tego produktu. Omówione zostały takie kwestie jak opinie Piperinox i efekty, skład ogólny, odpowiednie dawkowanie, skutki uboczne oraz cena i szczegóły gdzie kupić prezentowane tabletki na odchudzanie.

Także pod poniższą publikacją możliwy jest udział w dyskusji na temat tego produktu. Odnaleźć tam można między innymi opinie, komentarze czy też zapytania ofertowe i doświadczenia innych osób, które miały okazję przetestować prezentowane kapsułki.

Czy Piperinox jest dobrym sposobem na odchudzanie? Przed zakupem należy poznać garść najważniejszych szczegółów. Poniżej recenzja tego produktu dostępnego w formie tabletek.

 

Fałszywe opinie na stronie z ofertą Piperinox?

Przechodząc do oficjalnej strony na której można kupić Piperinox możemy odnaleźć na przykład poniższą opinię ze zdjęciem opiniującej.

Fałszywa opinia o Piperinox

Przykładowa fałszywa opinia o Piperinox na stronie z oficjalną ofertą produktu: piperinox.pl

Zwróćmy jednak szczególną uwagę na fotografię kobiety. Już tutaj jesteśmy wprowadzani w błąd, ponieważ przedstawiona na zdjęciu kobieta nie uzyskała takich efektów poprzez stosowanie Piperinox jak wskazują informacje na stronie (bo są przedstawione w taki sposób, jakby ta pani schudła za pomocą Piperinox). Fotografia wykonana została ponad 3 lata temu (nie nowsze niż z 2016 roku), podczas gdy Piperinox dostępny jest zaledwie od roku (od 2018r). Zdjęcie skopiowane, oryginalne źródło prezentuje się w poniższy sposób:

Jak można zauważyć po opisie, prawdopodobnie osoba znajdująca na zdjęciu podstępnie wykorzystana jako opiniująca Piperinox nie schudła za pomocą tego produktu, a za pomocą diety wegańskiej. Jest to jawne wprowadzanie zainteresowanych w błąd.

Podobny przypadek istnieje z następną „pozytywnie opiniującą” ten produkt. Zobaczmy:

Podmieniona opinia

Jak widzimy na miniaturce, tak niby wygląda przed i po stosowaniu omawianego produktu Pani Marta. Problem jest jednak taki, iż przedstawiona osoba jako pozytywnie opiniująca Piperinox nie mogła uzyskać takich rezultatów po stosowaniu Piperinox, ponieważ fotografia jest jeszcze z czasów, gdy produkt ten nie był dostępny (data podkreślona na czerwono):

Inna fałszywa opinia

Zdjęcie jest z około 2017 roku, produkt natomiast był dostępny dopiero w 2018 roku. Kolejna fałszywa zagrywka wprowadzająca w błąd.

Możliwe, że pozostałe osoby pozytywnie opiniujące również są fałszywe. Szczerze, nawet nie miałam chęci już dalej sprawdzać, bo uważam, że już wiele nieścisłości tu opublikowałam.

Przedstawiony suplement diety dostępny jest od 2018 roku.

Uważaj na nierzetelne pozytywne opinie

Recenzowane tabletki na odchudzanie Piperinox budzą wątpliwości i pewne podejrzenia. Brak potwierdzonej skuteczności (w sposób wiarygodny), wysoka cena i brak negatywnych opinii na różnych blogach i forum, gdzie publikowany jest link programu partnerskiego (negatywne opinie już można odnaleźć w miejscach bez linku partnerskiego) . W obecnej chwili opublikowane na stronie głównej piperinox.pl są głównie opinie osób, które miałyby być zadowolone ze stosowania tego produktu, jednak istnieją pewne wątpliwości co do ich wiarygodności.

W ostatnim czasie zgłosiła się do nas osoba, która wyjaśniła i udowodniła dlaczego prawdziwe komentarze mogą być usuwane. Osobiście dowiedziałam się jak mogą działać naciągacze promujący produkt. Jest to dość prosty proceder.

Każda osoba reklamująca Piperinox może dostać specjalną prowizję za sprzedaż tego produktu. Zwykle jest to około 35% prowizji. Wygląda to tak:

Piperinox to oszustwo

Jest to zdjęcie z panelu w którym każdy użytkownik programu partnerskiego może rozliczyć się się za sprzedaż Piperinox. Im więcej osób się przekona do tego produktu tym więcej osoba polecająca Piperinox dostanie pieniędzy ze sprzedaży. Jest to dobra podstawa do tego, by sądzić, że wiele pozytywnych opinii może być pisanych przez uczestników programu partnerskiego produktu Piperinox, by zwiększyć swoje dochody z prowizji polecenia.

Właśnie z tego powodu prawdziwe, negatywne opinie produktu mogą być usuwane aby nie zniechęcić zainteresowanych do zakupu. Prawdopodobnie właśnie dlatego jako osoba zainteresowana powinieneś/powinnaś uważać na osoby opiniujące ten produkt.

Oczywiście nie znaczy to, że każda recenzja produktu musi być nierzetelna. Należy jednak wziąć pewne informacje pod uwagę.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 30.06.2024

 

Skład Piperinox

Szczegółowe dane tej kwestii powinny być dostępne na oficjalnej stronie producenta. Producent na swojej stronie chwali się składem bez związków chemicznych. W czasie publikacji artykułu skład ogólny prezentuje się w poniższy sposób (źródło: piperinox.pl):

 • Ekstrakt z kory cynamonowca.
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego BioPerine.
 • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy.
 • Ekstrakt z owoców papryki rocznej (pieprz kajeński).
 • Ekstrakt z imbiru lekarskiego.
 • Ekstrakt z nasion guarany.
 • Chrom.

Jak już wspomniano wcześniej, jest to ogólny skład Piperinox. Szczegółowy można odnaleźć na stronie producenta, w ulotce lub na opakowaniu produktu. Należy również pamiętać, iż w składzie tabletek mogą znajdować się niebezpieczne dla organizmu alergeny. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem.

Czy piperyna działa na odchudzanie?

Według najnowszych badań, piperyna (inaczej czarny pieprz – Piper nigrum) może wspomóc proces odchudzania. Stosowany jest w dietetyce ale też w perfumerii. Jej dietetyczne właściwości korzystnie stymulując enzymy trawienne poprawia zdolność trawienną i znacznie skraca czas przesyłu pokarmu z przewodu pokarmowego.

Piperyna swoimi właściwościami zbliżona jest do aronii. Obecność aronii w diecie według aktualnych badań może być skutecznym sposobem na odchudzanie.

Efekty Piperinox

Dość interesująca kwestia do omówienia. Głównym powodem jest tak naprawdę brak potwierdzonych efektów. Brak jest realnych źródeł szczegółów kwestii efektów Piperinox na odchudzanie.

Na stronie w której oferowany jest ten produkt można przeczytać o różnego rodzaju efektach stosowania, działań przedstawionych kapsułek, jednak problemem jest to, iż nie zostały one w wiarygodny sposób potwierdzone co tworzy niemałą dezinformację dla osób zainteresowanych tym produktem. Na stronie producenta napisano o takich odchudzających efektach Piperinox jak:

 • Zmniejszenie apetytu.
 • Zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej.
 • Zapobieganie magazynowaniu się tkanki tłuszczowej.
 • Zwiększenie pokładów energii.
 • Poprawa wydolności organizmu.
 • Poprawa metabolizmu.
 • Poprawa procesu trawienia.

Moja opinia o PiperinoxOczywiście należy jeszcze raz wspomnieć, iż wymienione wyżej właściwości odchudzające i działania produktu nie zostały w chwili obecnej potwierdzone. Bezpieczny proces odchudzania i skuteczność to podstawa. Ciężko też stwierdzić jak bardzo z wymienionych wyżej składników faktycznie wpływa na odchudzanie.

Wiele producentów różnego rodzaju produktów na odchudzanie (czy to w postaci plastrów, najczęściej w formie tabletek) obiecuje utratę masy ciała w tym poprawę poziomu metabolizmu. Często też składniki z których stworzone są suplementy diety są bardzo podobne. Sama piperyna stosowana jest w naprawdę wielu produktach a o jej działaniach odchudzających brakuje w dalszym ciągu jednoznacznych szczegółów.

Odpowiednie dawkowanie Piperinox

Jako, że produkt Piperinox dostępny jest wyłącznie w formie kapsułek, producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki dziennie między posiłkami. Przyjmowaną kapsułkę zaleca się popić szklanką czystej wody. Więcej szczegółów tej kwestii można odnaleźć na stronie producenta, w ulotce lub na opakowaniu produktu. Wiele podobnych suplementów diety posiada bardzo podobne dawkowanie.

Skutki uboczne Piperinox

Poznając szczegóły tego produktu na stronie producenta jak i na blogach w których opublikowano informacje na jego temat można dojść do wniosku, iż produkt ten nie powinien powodować skutków ubocznych przy jego odpowiednim stosowaniu. Oczywiście zaleca się konsultację z lekarzem w przypadku posiadania wątpliwości co do kapsułek na odchudzanie.

Cena Piperinox

Przedstawiony w tej publikacji preparat na odchudzanie Piperinox dostępny jest w kilku wariantach cenowych. Najtańszym wariantem jest zakup pojedynczego produktu w cenie 169 PLN za opakowanie. Kolejnym wariantem cenowym ze średniej półki jest zakup pakietu (Standard) zawierający 3 opakowania Piperinox w łącznej cenie 338 PLN. Ostatnim, najdroższym i największym pakietem dostępnym w ofercie producenta jest pakiet zawierający 6 opakowań produktu w cenie 507 PLN.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych cen jak i pakietów znajdziesz na stronie producenta Piperinox.

Cena recenzowanych tabletek na odchudzanie wydaje się być dość duża. Są to niemałe pieniądze, dlatego należy dokładnie poznać inne szczegóły dotyczące tego produktu w tym wiarygodne opinie (zamieszczane również pod tą recenzją). W nieco niższej cenie można odnaleźć inne produkty jak na przykład Kanabialica czy też Bioslimin który z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny w Polsce.

Gdzie kupić Piperinox

Przedstawiony produkt na odchudzanie Piperinox dostępny jest bez recepty jednak jego zakup nie jest możliwy w aptekach. Jego dostępność ogranicza się wyłącznie przez internet na stronie producenta lub też na różnego rodzaju sklepach internetowych i serwisach ogłoszeniowych. Oczywiście w przypadku chęci zakupu Piperinox, najrozsądniej jest skorzystać z oficjalnej oferty produktu na stronie producenta w którym można nabyć oryginalny preparat. Dostępna jest pod poniższym linkiem (proces zamówienia to zaledwie tylko minut).

Na sam koniec raz jeszcze warto przypomnieć o tym, iż efekty Piperinox na odchudzanie nie zostały w obecnej chwili potwierdzone, tak jak właściwości składu. Przed zakupem warto jest poznać wiarygodne opinie i komentarze na temat tego produktu.

    Porównanie
Produkt Piperinox Ideal Slim
Produkt Piperinox Ideal Slim
Efekty x Nie udało się wykryć żadnego efektu Skuteczna utrata wagi
Podwyższony metabolizm
Hamuje uczucie głodu
Skutki Uboczne Brak Brak
Zawartość Kapsułki Syrop
Dawkowanie 2 kapsułki 2 łyżeczka syropu
Cena x 169 PLN 159 PLN
Dostawa x 15 PLN DARMOWA
Ocena ⭐ ☆ ☆ ☆ ☆ 1/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawy x 2-6 dni 1-3 dni
Sklep  

Oferta Ideal Slim

Jak szybko schudnąć?

Całkiem niedawno na naszej stronie opublikowano interesującą opinię o tym jak szybko schudnąć i oczywiście bezinwazyjnie. W przypadku zainteresowania odchudzaniem można zainteresować się opublikowanymi poradami i wskazówkami.

Badania przeprowadzone w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością potwierdzają, że prawie 70% Polaków cierpi na nadwagę. Jest to dobry powód, aby zmotywować się do odpowiedniego działania i przy tym zachować trzeźwość umysłu będąc odpornym na wszelkiego rodzaju oferty tabletek na odchudzanie.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

34 komentarze do “Piperinox opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii”

 1. Moja opinia o piperinox jest taka, że nie jest skuteczny tak jak napisali na stronie w której go zamówiłam. Trochę to dziwne, myślałam że to mi pomoże schudnąć, ale wychodzi na to, że te opinie zostały kupione i nikt tego nie brał tak naprawdę z tych co dobrze go oceniają. Szkoda czasu na ten suplement diety, którego efekty są naprawdę marne a jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia.

 2. Piperinox to jakaś lipa a opinie pozytywne kupione. Biorę miesiąc i nic nie schudłem. gwarantują 100% satysfakcji, w takim razie domagam się zwrotu pieniędzy ponieważ to nie pomaga!!!!

 3. Niestety mnie też się nie przydał, ani jeden kg mniej. Pozdrawiam wytrwałych bez suplementów tego podobnych 🙂

 4. Justyna Wężyk

  Zgadzam się. Opinie o Piperinox są manipulowane. To jest prawdopodobnie oszustwo na które wiele osób się nabiera. Ciężko jest znaleźć prawdziwe opinie na forum.
  Chciałabym dostać zwrot za zakupiony piperinox 3 miesiące temu. Jak się skontaktować w tej sprawie? Mi nie działa na odchudzanie. Jeżeli nie dostanę od nich zwrotu to zgłaszam to oszustwo na policje.

 5. Również potwierdzam brak efektów. Te wszystkie pozytywne opinie chyba są kupione. Wciśnięto mi ten piperinox jako zamiennik innego produktu i z tego co widzę dokonałam beznadziejnego wyboru. Prawie 3 miesiące straty. Jedyne z czym się zgodzę to brak skutków ubocznych ale co mnie to obchodzi, jak te tabletki nie działają. Porażka jednym słowem i oszustwo.

 6. Zawiodłam się a wziełam to zamiast slimberry właśnie i żałuję. Wychodzi na to, że to oszuści którzy wciskają piperinox jako nieskuteczny zamiennik i pisząs farmazony jaki to on skuteczny i dobry co jest oczywiście fałszem i oszustwem. Strata czasu i pieniędzy, bo cena oczywiście jest bardzo wygórowana i niema tańszych ofert. Moja rada to zdaleka od tego piperinoks.

 7. w ogóle nie zadziałało!!! NIE POLECĘ !!! OSZUSTWO !!! TO NIE DZIAŁA ani 1 kilograma a brałam tak jak mi zalecano.
  Oszuści i tyle

 8. Dzisiaj zakupiłem Piperinox za 135 złotych. Jestem dość leniwy, także za bardzo nie wierzę w takie środki. Powiedziałem więc sobie, że jak to powstrzyma apetyt jak w rzewnych opisach napisano, to mniej więcej tyle wydam na żywność. Pozwoliłem sobie jednak poświęcić 2 godziny by poczytać te wyżej wymienione opinie i widać, że chyba wydałem kasę bez sensu. Te wszystkie opisy o szybkich odchudzaniu dzięki piperinox dopiero teraz pozwoliły mi zapalić czerwoną lapmkę. Chciałbym po 2 tygodniach podać efekty ale już się domyślam, że nic z odchudzania nie będzie. Przy okazji przestrzegam przed ich drugim produktem na odchudzanie o nazwie probiox plus i chyba jeszcze keto actives który wciskają nieświadomym konsumentom. Szkoda pieniędzy i żałuję, że dopiero teraz się połapałem że dałem się na to nabrać. Nie jeden raz z resztą.

 9. Dziękuję za obszerną recenzję i opinie. Tak się spodziewałam, że może to być oszustwo i straciłabym pieniądze bez obiecanych efektów odchudzających tego Piperinox, bo to wszystko brzmiało dość bajkowo. Na szczęście w porę się zorientowałam i nie zdążyłam tego kupić.

 10. No i super! Dzięki za recenzję. Teraz wiem, że to kolejne oszustwo na które lepiej jest uważać.

 11. Nie rozumiem, dlaczego znalazłam tu negatywne opinie o Piperinox a na innych blogach są inne?

 12. Bo tam gdzie masz pozytywne opinie to zwykle są fałszywe pisane przez współpracowników afilacji nutriprofits. Za polecenie piperinox dostają 35% prowizji od sprzedaży. Tak więc logiczne, że będą pisać ściemy, przychylne opinie tylko po to, by zachęcić i zarobić. Negatywne opinie by tylko zniechęciły do zakupu. Z resztą zobacz, że na większości blogach nie da się przesłać negatywnej opinii o Piperinox, bo tylko im to przeszkodzi w naciąganiu nieświadomych ludzi. Moim zdaniem Piperinox to oszustwo. Nie trzeba tego kupować by o tym wiedzieć. Ściema ściema i jeszcze raz ściema. Jak dla mnie to są oszuści i perfidni naciągacze.

 13. Czyli negatywne opinie są ukryte żeby nikt nie połapał się, że to tak naprawdę nie działa.

 14. Jest mi bardzo wstyd, że dałam się nabrać na tę ofertę. Naciągacze i oszuści. Miał się poprawić metabolizm i są to obietnice rzucone na wiatr. Nic nie zauważyłam z efektów, totalnie zero. Moim zdaniem słusznie się uznaje, że to oszustwo i potwierdzam, że w internecie jest wiele naciągaczy z nierzetelnymi opiniami.

 15. Naciągają z tym produktem. W większości recenzji jakiegokolwiek produktu na odchudzanie wciskają ten piperinox a rzeczywistość rozczarowuje. Sama dałam się nabrać, bo zainteresowałam się koktajlem choco lite a wcisneli mi piperinox. Nie dość że jest to drogi produkt to jeszcze nie działa. Nie schudłam po nim a te pozytywne opinie o preparacie są fałszywe jak tak się przyjrzeć.

 16. Też uważam, że piperinox to oszustwo. Nie akceptują negatywnych opinii i sami piszą te pozytywne a ludzie się nabierają. No i te zdjęcia które ukradli od innych osób twierdząc, że to niby przez ich produkt schudli co jest bzdurą bo nikt nie schudnie. No chyba, że portfel.

 17. Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że ten piperinox nie zadziała. Szkoda czasu na to.

 18. Brałem przez 3 miesiące i zamiast schudnąć przybyło mi 2 kg to jest oszustwo

 19. Uważam, że to oszustwo. Usuwają negatywne opinie a ci ludzie którzy właśnie wychwalają są jak dla mnie bardzo podejrzani. Prosta analiza, wystarczy napisać coś dobrego to akceptują opinię, jak coś złego to już nie. Nie nabierajcie się na to!!!

 20. Fajna analiza. Już na początku ten piperinox wydawał się dla mnie trochę podejrzany. Natomiast co do opinii to faktycznie nie akceptują negatywnych a te pozytywne sami sobie piszą przez co wielu klientów wprowadzanych jest w błąd. Chyba to podlega pod organy ścigania.

 21. Patrząc na te zdjęcia osób odchudzonych 35 kg w ciągu 3 miesięcy, zastanawia mnie gdzie się podziała ich skóra, która powinna zwisać,tak było u mojej mamy jak schudła i dlatego twierdzę, że jest to wielkie oszustwo.

 22. Widziałam opinie na forum, że Piperinox to oszustwo. Dobrze, że poszukałam więcej szczegółów o tym suplemencie, bo prawie bym go kupiła.

 23. Piperinox to oszustwo i zamiast schudnąć to przytyłam 5 kilogramów. Nie chcą zwrócić mi pieniędzy. Naciągają inne produkty które pewnie też są oszustwem. Ostatnio dzwonili i chcieli mi wcisnąć Keto Actives o którym też czytałam i prawdziwe opinie o nim też są negatywne.

 24. Niestety ja osobiście nie odczułam rezultatów. Nic z efektów, tylko wydałam zbędnie kase.

 25. U mnie brak efektów po 30 dniach stosowania. Brałam systematycznie a i tak nie zauważyłam rezultatów. Chciałabym zwrócić to jak najszybciej i odzyskać koszt zakupu.

 26. Odradzam brania, naciąganie naiwnego klienta. Klienta łapią szybko, stale zwiększają dawki co skutkuje coraz to większymi zakupami, których końca nie ma. A skutków też nie ma, kasy też nie ma. Bogacą się naszym kosztem, ludzi którzy chcą wierzyć ze pomoże. Nie prawda, nie pomaga.
  Czytałam wiele opinii pozytywnych, myślę jednak, że to pracownicy, bardzo natrętni, piszą tak dobrze by pozyskać nowych klientów.
  Odradzam, ja byłam głupia. Straciłam fortunę a efektów zero tylko kłopoty ze zdrowiem.

 27. Zdecydowanie oszustwo na które wywaliłam pieniądze w błoto. Piperinox nie jest skuteczny a te wszystkie obiecane efekty to ściema dla plebsu. Dałam się naciąć na ofertę i jest mi z tego powodu głupio. Nie polecam. Dodatkowo wciskają kolejne suplementy na odchudzanie, które również posiadają negatywne opinie na forum. Te wszystkie pozytywne recenzje o Piperinox to ściema i oszustwo.

 28. Oszustwo i nie schudłam nawet kilograma. Te opinie pozytywne są pisane przez pracowników bo nawet dietetyk mi powiedział, że produkt to ściek i niema sensu zawracać nim głowy.

 29. Zostałam oszukana bo tabletki na odchudzanie nie działają. Piperinox to oszustwo w mojej opinii i straciłam kase w tym czas. Te pozytywne opinie to naciąganie i nikt normalny w tym mój dietetyk by tego nie polecił. Szkoda, że jestem taka naiwna czasem i daje się ponieść emocjom ale ku przestrodze, omijajcie ten produkt z daleka.

 30. Oszustwo bo chcieli mnie naciągnąć jeszcze na keto actives na odchudzanie i nawet opinie usuwają na niektórych blogach i piszą swoje pozytywne więc uważajcie bo robią wszystko by nabrać ludzi na to coś. Szukałam szczegółów i sie okazało, że rekrutują ludzi i naciągają za prowizje biednych ludzi na oszustwo. Naciągają i się chwalą zarobkami oszuści. Ja straciłam czas i kase. Jak najdalej od nich bo mają nieciekawe opinie jak widać.

 31. Dałem się oszukać. Zero efektów od miesiąca. Nawet przytyłem 3 kilogramy. Zwykłe naciąganie.

 32. U mnie Piperinox nie działa tak jak obiecuje producent. Cena jest bardzo wysoka a efekty niewidoczne a właściwie to ich brak po tygodniach stosowania. Mój komentarz ku przestrodze.

 33. Ja też dałam się oszukać bo według producenta miały być efekty ale po miesiącu nie schudłam nawet kilograma mimo, że obiecano super efekty i skuteczność. Szkoda, że nie trafiłam na tą analizę to wtedy bym nawet nie myślała żeby to brać. Oczywiście środków nie otrzymałam i mam zamiar zgłosić to oszustwo.

 34. Absolutnie nie polecam Piperinox na odchudzanie i to co wyżej w tej analizie to wszystko się nawet dziś aktualnie zgadza. Oszustwo na które dałem się nabrać. Nie polecam tego na odchudzanie bo efektów brak. Dziękuję autorce za tę analizę bo jest przydatna, ja akurat za późno na nią trafiłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *