Przejdź do treści

O Nas

Artykuły zawarte na naszej stronie zostały opublikowane na podstawie wiedzy redaktorów. Baza doświadczeń naszych autorów w tym ukończone studia i kursy pozwalają poszerzać wiedze zainteresowanym i udzielać wartościowych porad.

Nasz cel. Nasza misja.

Dążymy do tego, by miejsce w którym się teraz znajdujesz było zaufanym i jednocześnie interesującym źródłem informacji. Naszym celem jest publikacja wartościowych artykułów uzasadnionych odpowiednimi badaniami.

Nasza praca to publikowacja wartościowych artykułów dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia. Niemal każda recenzja produktu to realne testy oparte również doświadczeniami innych osób, dlatego to miejsce w którym się znajdujesz to cenne źródło faktycznych szczegółów.
Nasi autorzy są otwarci na wszelkiego rodzaju pytania i dyskusje. Kontakt z naszym zespołem możliwy jest poprzez adres: [email protected]


Nasz zespół:

Monika Więckowska

Monika Więckowska

Z zawodu jestem dietetykiem i początkującym prawnikiem. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński. Interesuje się medycyną naturalną, a także zdrowym trybem życia. Stronę PoznajmyOpinie.pl stworzyłam z zamiłowania do dzielenia się swoją wiedzą z innymi, ale także chęci pomagania.

Bezpośredni kontakt Email: [email protected]

 

 

 

 


Gabriela Czarnota

Gabriela Czarnota

Była studentka na SWPS – jestem psychoterapeutą oraz psychodietetykiem. Ukończyłam liczne kursy związane ze zdrowym odżywianiem. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę w dziale odchudzanie. Jestem współzałożycielką portalu PoznajmyOpinie i trenerem personalnym. Szczęśliwa żona i przyszła mama.

 

 

 

 


Natalia Gryska

Natalia Gryska

Nazywam się Natalia Gryska. Matka, kobieta, wariatka 🙂 Ukończyłam studia resocjalizacyjne, jednak to, co robię stanowi dziś moją pracę, pasję, zamiłowanie. Kocham sport – biegam, jeżdżę rowerem, trenuję na siłowni. Zawodowo od 8 lat tworzę teksty głównie w kategorii opinie i dieta, starając się ubrać ciekawie w słowa każdy zlecony mi temat. Połączyłam pasję z pracą, co sprawiło, że jestem szczęśliwą, spełnioną i zadowoloną z siebie kobietą.