Przejdź do treści

Neoveris – Opinie i Efekty. Skład oraz aktualna cena

Neoveris

Zależy ci na redukcji żylaków? Neoveris, jest środkiem, który może ci w tym w doskonały sposób pomóc.

Przyczyn oraz powodów powstawania żylaków, jest wiele. Efekt jest jednak ten sam. W walce z żylakami, czyli pęknięciem ścianek żył i owrzodzeniami, wywołanymi wskutek nadmiernego rozszerzenia żył, dużą skutecznością, wykazuje się żel Neoveris.

Opinie Neoveris

Neoveris opinieŻylaki, powstają w efekcie poszerzenia oraz nienaturalnego wydłużenia się żyły. Wiele osób, zmaga się z na co dzień z tym problemem w naszym kraju. Według danych statystycznych choroba ta, obejmuje od 3,5% do 58,9% populacji Polaków.

Opinie Neoveris, pochodzą z forum na temat zdrowia, gdzie osoby z dokuczliwym problemem żylaków, mają szansę podzielić się swoimi spostrzeżeniami, na temat stosowanych przez siebie, na co dzień leków.

Edward z Kołobrzegu, 44 lata:

Siłownia, była zawsze tym, co stanowiło moją główną pasję. Uwielbiam ćwiczyć, podnosić ciężki sztangi i czuć się po tym, jak młody bóg. Sprawiało mi to ogromną satysfakcję i dlatego, przez wiele lat, spędzałem na siłowni długie godziny.

Gdy na moim ciele, pojawiły się żylaki, mocno mnie to zaniepokoiło, bo nie spodziewałem się, że przy moim trybie życia, mogę się ich kiedykolwiek nabawić. Ta nagła skłonność do żylaków, jak się później okazało, była dziedziczna, na co zwrócił mi uwagę lekarz, u którego się konsultowałem w tej sprawie. Miał je mój ojciec oraz mój dziadek. A na dodatek, uprawiając profesjonalnie sporty siłowe przez wiele lat, doznałem wielu kontuzji i urazów, które naturalną tendencję do żylaków, jeszcze wzmocniły.

Lekarz, zalecił mi umiar w chodzeniu na siłownię i podjęcie się leczenia żył. Zacząłem stosować Neoveris, co okazało się dla mnie sukcesem. Z problemem żylaków, uporałem się po pół roku. Może nie udało mi się ich zwalczyć do końca, ale stosowanie żelu sprawiło, że uniknąłem operacji i powikłań, jakie mogły wyniknąć z zaniedbania tej sprawy.

Katarzyna z Zakopanego, 64 lata:

Pracą w księgowości, zajmowałam się zawodowo, ale i była ona czymś, co bardzo lubiłam robić. Od dzieciństwa, czułam, że matematyka jest moim powołaniem i oddawałam się rachunkom, całym swoim sercem. Mój tryb życia, nie należał jednak do najzdrowszych i godnych naśladowania przez innych.

Nie uprawiałam żadnego sportu i jako osoba samotna, nie bardzo dbałam o to, aby moje posiłki były zdrowe i oparte na jakiejkolwiek, zrównoważonej diecie. W pracy długie godziny spędzamy w pozycji siedzącej i rzadko kiedy wstawałam od biurka. Około wiek 55 lat, zauważyłam, że coraz częściej bolą mnie nogi. Mówiłam o tym mężowi, który poradził mi, bym przestała chodzić do pracy w butach na wysokim obcasie.

Tak też zrobiłam i na jakiś czas problem zniknął, potem jednak bóle nóg pojawiły się znowu. Do tego jeszcze, gdy wracałam z pracy, w okolicy stóp, miałam obrzęki. W tej sytuacji, musieliśmy z mężem podjąć jakieś konkretne działania. Zwróciliśmy się o radę do znajomego męża, który z zawodu, był fizjoterapeutą w szpitalu. Znał się na swoim fachu doskonale i doradził mi, bym zaczęła stosować nowość na rynku, jaką jest Neoveris. Żel zadziałał dosłownie natychmiast. Byłam pod ogromnym wrażeniem skuteczność oraz szybkości jego działania.

Agnieszka z Grudziądza, 24 lata:

Jestem osobą, która szczególnie dba o siebie i higienę swojego ciała. Lubię ładnie wyglądać i dlatego zabiegi pielęgnacyjne, sprawiają mi dużą przyjemność. W trakcie, którejś z kąpieli, zauważyłam popękane naczynka krwionośne w okolicach łydek nóg i na udach. Mocno się tym zmarwiłam i postanowiłam natychmiast zadziałać w tej sprawie.

Przeszukałam strony internetowe z lekami i udało się trafić na żel Neoveris. Wiele osób, zachwalało jego pozytywne właściwości oraz skuteczne przeciwdziałanie pajączkom naczyniowym. Sprawdziłam skład żelu i uznałam, że zawarte w nim związki naturalnego pochodzenia, są wystarczającym powodem do tego, bym zdecydowała się na jego zakup. Aplikowałam żel na miejsca, w których dostrzegłam pierwsze, niepokojące mnie zmiany naczyniowe dwa razy dziennie.

Zgodnie z informacjami zawartymi na ulotce, jaka była dołączona do leku. Czytając ją, dowiedziałam się także, że Neoveris działa kojąco na skórę i może zlikwidować brzydkie przebarwienia i plamki. Dzięki niemu, udało mi się pozbyć pajączków na łydkach i udach, a moja skóra wcale na tym nie straciła. Przeciwnie, była lepiej nawilżona, a po drobnych pajaczkach, które tak bardzo mi przeszkadzały, nie został praktycznie na niej, żaden widoczny ślad.

Efekty Neoveris

Jeśli cierpisz z powodu pojawienia się żylaków kończyn dolnych, żylaków przełyku lub odbytu, zacznij stosować żel Neoveris. Spróbuj, a być może, okaże się, że twoje problemy zdrowotne, można jednak łatwo rozwiązać.

Podobny artykuł:  Zielona herbata bez tajemnic! Czym charakteryzuje się ten rodzaj herbaty?

Żel, może skutecznie zapobiegać:

 • dziedzicznej skłonności do powstawania żylaków,
 • obrzękom kończyn, wywołanym przez otyłość,
 • żylakom powstałym w efekcie prowadzenia niezdrowego trybu życia (braku ćwiczeń fizycznych i nieodpowiedniej diecie),
 • żylakom wywołanym urazami
 • żylakom powstałym w efekcie ciąży.

Efekty Neoveris, czyli to na jakie skutki możemy liczyć, stosując regularnie lek:

 • wzmocnienie naczyń krwionośnych,
 • złagodzenie stanów zapalnych i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych
 • polepszenie przepływu krwi w żyłach,
 • wyeliminowanie żylaków i efektu związanego z niewydolnością żylną,
 • redukcja wypukłych żył,
 • zlikwidowanie plam pojawiających się na nogach,
 • znormalizowanie przepływu krwi.

Powikłania, związane z obecnością żylaków, mogą obejmować krwawienia lub zakrzepowe zapalenie żył zakrzepowych. Jeśli nie chcecie się państwo narazić na tego rodzaju niebezpieczeństwa, spróbujcie przetestować innowacyjny żel Neoveris.

Żylaki, oprócz tego, że mają tendencję do pojawiania się na kończynach dolnych, w przełyku i w odbycie, to również występują w mosznie (żylaki powrózka nasiennego), w pęcherzu moczowym oraz w pochwie i macicy.

Inną, bardziej inwazyjną metodą leczenia żylaków, jest skleroterapia, czyli specjalny zabieg, jaki stosuje się w leczeniu wad rozwojowych naczyń krwionośnych oraz wad rozwojowych układu limfatycznego.

Skład Neoveris

Skład Neoveris, to naturalne czynniki w postaci:

 • ekstraktu z kasztana – pomaga on znormalizować krążenie krwii, zwiększa napięcie naczyń włosowatych oraz sprawia, że przepływ krwii jest intensywniejszy;
 • ekstraktu z rumianku – zmiękcza on i wpływa kojąco na skórę, pomaga w stymulowaniu regeneracji komórek, wzmacnia naczynia krwionośne oraz poprawia krążenie kapilarne;
 • trokserutyny;
 • myszopłochu.

Kasztany, zawierają cenne dla naszego zdrowia kumaryny, flawonoidy, saponiny, fenolokwasy i garbniki. Związki te wzmacniają naczynia krwionośne i zapobiegają tworzeniu się pajączków.

W medycynie i kosmetyce, najczęściej wykorzystuje się olejek z rumianku. Stosuje się go także, jako środek przeciwzapalny i przeciwskurczowy, gdy dokuczają nam problemy ze strony układu pokarmowego.

Trokserutyna, która jest jednym z jego składników, jest wykorzystywana głównie w laryngologii i okulistyce. Posiada ona jednak, również właściwości przeciwzakrzepowe oraz działa ochronnie na komórki śródbłonka naczyń. Trokserutyna, jest pochodną rutyny, jaka izolowana i pozyskiwany jest z japońskiego drzewa Sophora japonica. Jest ona, powszechnie stosowanym środkiem, służącym ochronie naczyń krwionośnych. Najnowsze badania laboratoryjne nad trokserutyną, dowodzą, że może być ona w przyszłości wykorzystywana do redukcji wysokiej zawartości cholesterolu.

Podobny artykuł:  Dieta ketogeniczna: Co to jest i dla kogo? Jak zacząć?

Myszopłoch, inaczej nazywany ruszczykiem, to kolejny roślinny składnik, jaki obecny jest w Neoveris. Charakteryzuje go, wysoka zawartość saponin sterydowych, które są wykorzystywane w medycynie w długotrwałych terapiach, leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. W medycynie ludowej, myszopłoch, był wykorzystywany jako lek przeciwzapalny, przeciwdziałający hemoroidom i łagodzący schorzenia dróg moczowych.

Stosowanie Neoveris

Stosowanie Neoveris, może sprawić, że pozbędziemy się raz na zawsze, bólu w nogach. Należy go stosować przeciwko takim objawom żylaków jak pajączki naczyniowe, uczucie ciężkości w nogach, sucha skóra czy nocne skurcze.

Produkt Neoveris, należy nakładać lekkimi ruchami masującymi przez około 3 do 5 minut, dwa razy dziennie, w miejscach występowania żylaków na ciele. Przed pierwszym użyciem, można przeprowadzić test sprawdzający, czy nie jestesmy uczuleni na lek. Neoveris, należy stosować minimalnie przez okres 30 dni, tak aby mogły się pojawić, oczekiwane przez nas oraz reklamowane przez producenta, efekty.

Pamiętajmy, że leczenie żylaków, może się wiązać ze zmianą dotychczasowego trybu życia oraz niekiedy, koniecznością zastosowania procedur medycznych, mających na celu zlikwidowanie objawów oraz poprawę wyglądu żył. Lekarz oprócz stosowania leku, może zalecić nam korzystanie ze specjalnych pończoch uciskowych, wykonywanie ćwiczeń oraz utratę nadwagi.

Zgodnie z wynikami badań, wykonanymi na zlecenie producenta Neoveris, 93% stosujących go osób, pozbyło się żylaków w ciągu jednej, 30 – dniowej kuracji, 87% osób, zauważyło, że ból oraz inne objawy żylaków minęły, a 98% badanych, powróciło do aktywnego trybu życia.

Skutki uboczne Neoveris

Producent zapewnia, że naturalna kompozycja żelu, zapewnia brak i nie występowanie skutków ubocznych.

By żylaki mogły być prawidłowo rozpoznane, przeprowadza się w tym celu szereg badań, a w tym, badania ultrasonograficzne.

Objawy choroby, medycyna dzieli na widoczne i niewidoczne. Pierwszym sygnałem od naszego organizmu, na który powinniśmy zwrócić uwagę, są pajączki naczyniowe i obrzęki. Niewidoczne objawy, to ciężkość w nogach, przesuszona skóra i zmiany koloru skóry.

Cena Neoveris i gdzie kupić

Cena leku w promocji, wynosi 129 zł, a jego stała cena to koszt równy 258 zł. Zatem, jak państwo widzicie, promocja jest wysoka i chyba warto z niej skorzystać, by zaoszczędzić na wydatkach.

Produkt w obniżonej cenie, dostaniemy na stronie producenta.

Piotr Lewandowski

✓ Zweryfikowany
Piotr Lewandowski

Dietetyk. Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *