Przejdź do treści

Mensil Max – Opinie oraz efekty i skład – recenzja

Mensil Max

Mensil Max to tabletki do rozgryzania i żucia na potencję, przeznaczone dla mężczyzn w celu poprawy sprawności seksualnej. Jest to produkt dostępny bez recepty, który w założeniu ma ułatwić osiągnięcie erekcji i ją przedłużyć. Mensil Max to preparat dość znany na rynku produktów na potencję, ponieważ jest dobrze rozreklamowany, co sprawia, że wiele osób decyduje się na jego wypróbowanie.

Badania pokazują, że problemy z potencją zdarzają się coraz częściej już nie tylko u mężczyzn po 40-tym roku życia, ale coraz młodszych. Ma na to wpływ wiele czynników. Jednym z nich są problemy hormonalne, które mogą wynikać zarówno z różnego rodzaju schorzeń, jak i złego trybu życia, czy też problemów psychicznych. Żyjemy w czasach, w których trudno jest unikać stresu. Szybkie tempo życia, połączone z nieodpowiednią dietą i brakiem ruchu, pogoń za pieniędzmi oraz środowisko pełne zanieczyszczeń – wszystko to wykazuje niekorzystny wpływ na zdrowie każdego człowieka. U mężczyzn może przyczynić się między innymi do kłopotów z osiągnięciem erekcji oraz satysfakcji seksualnej. Panowie rzadko lubią mówić o swoich problemach i wielu z nich wstydzi się poinformować o tym lekarza. To właśnie dla takich mężczyzn stworzono dostępne bez recepty produkty na potencję, takie jak Mensil Max.

Mensil Max to preparat, który ma pomóc dorosłym mężczyznom pozbyć się problemów z erekcją. Każdego dnia pojawiają się nowe opinie o produkcie, gdyż jest on dosyć popularny ze względu na dobrze sfinansowaną kampanię reklamową. Według producenta i spotów reklamowych Mensil Max działa już po 12 minutach i pozwala na uzyskanie erekcji nawet do 5 godzin od chwili zażycia. Tak długie działanie wyróżnia ten preparat na tle innych, o podobnym składzie. Mensil Max dostępny jest w postaci białych, trójkątnych, dwuwypukłych tabletek do żucia.

Ze względu na dużą popularność tabletek na potencję Mensil Max, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się produktowi. W tym artykule przedstawimy opinie o Mensil Max, jego skład oraz wyjaśnimy, jakie powinien mieć działanie.

Opinie Mensil Max

Mensil Max opinieKażdego dnia w internecie pojawiają się nowe opinie o Mensil Max. Przeglądając fora internetowe, blogi tematyczne i serwisy społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, można zauważyć, że spora ilość komentarzy na temat preparatu jest pozytywna, choć nie wszystkie. Co prawda wielu użytkowników twierdzi, że Mensil Max wykazuje działanie, jakie podaje producent na ulotce, to jednak jest też sporo głosów, mówiących o tym, że nie zapewnia on odpowiedniej skuteczności lub też, że wykazuje zbyt dużo skutków ubocznych, co oznacza, że lepiej postawić na naturalny suplement diety na potencję, który jest bezpieczniejszy dla zdrowia.

Aktualne opinie o Mensil Max można znaleźć w sieci bez problemu. Niektóre komentarze negatywne być może są pisane przez konkurencję, jednak trudno jest nam stwierdzić, które, gdyż opinii negatywnych jest całkiem sporo. Analizując opinie o Mensil Max, stwierdziliśmy, że pomimo sporej skuteczności nie jest to produkt dla każdego, a co więcej, może wykazywać dość zróżnicowane skutki uboczne.

Każda osoba, która chce podzielić się swoją opinią o Mensil Max, może to zrobić, komentując na dole strony pod artykułem.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Mensil Max?

Mensil Max to produkt, którego główną substancją czynną jest sildenafil – substancja bardzo często wykorzystywana w lekach i preparatach na potencję dla mężczyzn. Choć skuteczność tegio składnika została udowodniona, organizm człowieka może się do niej przyzwyczajać, co oznacza, że z czasem zwiększa się tolerancja na dany produkt i efekty mogą wygasać. Co więcej, sildenafil znany jest także z tego, że wywołuje skutki uboczne.

Panowie, którzy poszukują bezpieczniejszego środka na poprawę sprawności seksualnej, mogą sprawdzić dostępne bez recepty suplementy diety na potencję, oparte na naturalnym składzie. Lista takich produktów jest dość szeroka, a ich jedną cechą wspólną jest wysokie bezpieczeństwo stosowania. Wystarczy sprawdzić ranking naturalnych suplementów na potencję dla mężczyzn, aby zauważyć listę produktów, które wykazują dużą skuteczność. Przeszukując dostępne w internecie opinie, zauważyliśmy, że dobrym zdaniem internautów cieszy się produkt o nazwie Erosept, który oparty został na naturalnych, sprawdzonych składnikach, a więc dla wielu może być ciekawą alternatywą dla Mensil Max.

Podobny artykuł:  FibraSlim – Opinie oraz efekty i skład – Analiza

Skład Mensil Max

Substancją czynną leku jest sildenafil. W jednej tabletce produktu znajduje się 50 mg sildenafilu.

Pozostałe substancje pomocnicze, znajdujące się w produkcie to: aspartam (E 951), 2,15 mg, laktoza jednowodna 70,4575 mg, polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidom K-30, aromat miętowy, kroskameloza sodowa, wodorotlenek potasu, stearynian megnezu, kwas solny.

Sildenafil to substancja, która umożliwia osiągnięcie długotrwałego wzwodu poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i stymulację przepływu krwi w członku. Dodatkowo składnik ten blokuje enzym, hamujący erekcję, ułatwiając jej osiągnięcie. Według producenta, po zażyciu Mensil Max, wystarczy delikatny bodziec seksualny, aby osiągnąć wzwód, który może utrzymać się nawet przez kilka godzin.

Sildenafil to substancja powszechnie stosowana w lekach na potencję, jednak według specjalistów działa ona jedynie wtedy, gdy problemy z erekcją mają podłoże neurologiczne lub psychiczne. Produkt może nie zadziałać w przypadku, gdy przyczyną problemów jest zanik ciał jamistych penisa lub niskie ciśnienie krwi.

Efekty Mensil Max

Mensil Max to preparat na potencję dla dorosłych mężczyzn, dostępny w postaci tabletek do żucia. Jest to ciekawa i prosta forma podania, która nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Zadaniem Mensil Max jest pomoc w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji, Substancja czynna produktu, jaką jest sildenafil powoduje, że do prącia dociera więcej krwi poprzez rozszerzone naczynia krwionośne, co ma ułatwić uzyskanie erekcji.

Erekcja prącia następuje po uwolnieniu się tlenku azotu w ciałach jamistych w sytuacji pobudzenia seksualnego. Tlenek azotu aktywuje enzym cyklazę guanylową, co zwiększa poziom cyklicznego guanozynomonofosforanu. Przyczynia się to do rozkurczu mięśnie gładkich, przez co więcej krwi dociera do członka. Producent zaznacza, że aby produkt mógł dobrze działać, konieczne jest pobudzenie seksualne mężczyzny.

Mensil Max to jeden z niewielu preparatów, które wykazują efekty do kilku godzin po zażyciu kapsułki. Według producenta Mensil Max może wspierać erekcję nawet do 5 godzin po zastosowaniu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie się do planowanego stosunku seksualnego

Wszystkie osoby, które mają więcej informacji na temat działania preparatu na potencję Mensil Max, zachęcamy do komentowania pod artykułem.

Stosowanie Mensil Max

Lek Mensil Max przeznaczony jest tylko dla dorosłych mężczyzn, a do jego pełnego działania konieczna jest stymulacja seksualna. Produkt powinien być stosowany zgodnie z ulotką załączoną do opakowania lub tak, jak zaleci to lekarz.

Producent zaleca przyjmowanie jedną tabletkę na ok. godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie powinno się sięgać po preparat częściej niż raz na dobę, aby uniknąć ewentualnych skutków ubocznych. Lekarz może zwiększyć zalecaną dawkę leku nawet do 100 mg na dobę.

Osoby z zaburzeniami czynności wątroby oraz innymi schorzeniami przewlekłymi powinny skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania leku Mensil Max. Specjalista może odradzić zażywanie produktu lub tez nakazać stosowanie dawki indywidualnej, która ma być bezpieczna dla kondycji pacjenta. Należy także poinformować lekarza o wszystkich innych, przyjmowanych lekach.

Lek do podawania doustnego. Tabletkę należy rozgryźć, a następnie połknąć bez popijania.

Skutki uboczne Mensil Max

Mensil Max to lek na bazie sildenafilu, substancji, która, pomimo sporej skuteczności, może wywoływać także skutki uboczne. Zbierając informacje na temat produktu w sieci, zerknęliśmy na komentarze o Mensil Max i dane na temat skutków ubocznych, o jakich piszą użytkownicy oraz jakie wymienia producent. Udało nam się stworzyć listę, którą warto poznać przed rozpoczęciem stosowania preparatu.

Skutki uboczne, zdarzające się bardzo często (1/10 osób): ból głowy.
Skutki uboczne o średniej częstotliwości (1/100 osób): zawroty głowy, zaburzenia widzenia, nudności, uderzenia gorąca, niestrawność. Dodatkowo producent informuje o działaniach niepożądanych, które zdarzają się znacznie rzadziej, takich jak: senność, ból oczu, zapalenie spojówek, światłowstręt, kołatanie serce, szum w uszach, krwawienia z nosa, ból mięśni, wysypka, krwiomocz, drgawki, omdlenia, uraz naczyniowy itd.

Podobny artykuł:  Gua Sha Mask – Opinie i Efekty. Skład oraz aktualna cena

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu, a także:

  • pacjenci, przyjmując na co dzień azotany oraz leki, uwalniające tlenek azotu;
  • cierpiący na choroby serca i wątroby;
  • osoby po przebytym zawale serca lub udarze;
  • w przypadku niskiego ciśnienia krwi.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące stosowania leku Mensil Max, a także cierpiący na choroby przewlekłe, jak i przyjmujący na stałe jakiekolwiek leki, powinni skontaktować się z lekarzem.

Każdy, kto chce dodać swoją opinię na temat skutków ubocznych Mensil Max, może to zrobić, komentując na dole strony pod artykułem.

Cena Mensil Max

Cena jednego opakowania Mensil Max jest stosunkowo niska, ponieważ waha się w przedziale 20-40 złotych, w zależności od tego, ile tabletek znajduje się w paczce. Lek dostępny jest w ilości dwóch lub czterech tabletek na opakowanie. Biorąc pod uwagę, że są to tak małe ilości, cena nie wydaje się już tak atrakcyjna, gdyż wychodzi na to, że jedno opakowanie może starczyć na nie więcej, niż 4 zastosowania produktu.

Gdzie kupić Mensil Max?

Mensil Max to lek dostępny bez recepty, który bez problemu znajdziemy w aptekach stacjonarnych oraz internetowych. Produkt jest dość popularny ze względu na szeroką kampanię reklamową, a jego dostępność jest spora. Oferty Mensil Max można znaleźć także na popularnych serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro czy OLX.

Analiza Mensil Max

Mensil Max to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn w celu poprawy erekcji. Substancją czynną leku jest sildenafil, powszechnie stosowany w różnych produktach na problemy z erekcją. Czym ten preparat różni się od innych o podobnym składzie? Z pewnością ciekawa jest sama forma jego przyjmowania, gdyż tabletek nie należy popijać, a jedynie rozgryźć i połknąć. Producent obiecuje również, że w przypadku Mensil Max efekt można osiągnąć nawet do 5 godzin po jego zażyciu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie się do stosunku seksualnego. Opinie o Mensil Max są zróżnicowane i dlatego nam również trudno jest wydać osąd na temat produktu. Nie można powiedzieć, że lek nie działa, gdyż zawarty w nim sildenafil został dokładnie przebadany, a jego działanie potwierdzone. Może się jednak okazać, że Mensil Max nie jest lekiem dla każdego, gdyż każdy organizm może na niego inaczej zareagować. Co więcej, sildenafil to substancja, na którą ciało wytwarza tolerancję, co oznacza, że po pewnym czasie rezultaty przy takim samym dawkowaniu mogą się zmniejszać.

W sieci znaleźliśmy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie o Mensil Max. Wielu użytkowników jest zadowolonych z działania produktu, znaleźliśmy jednak także sporo głosów na temat skutków ubocznych, które zdarzają się dość często. Pojawiają się także komentarze typowo negujące działanie leku oraz krytykujące jego cenę i małą ilość tabletek w opakowaniu. Mensil Max to produkt, który może zainteresować osoby, mające problemy z erekcją, należy jednak pamiętać, iż sam producent ostrzega, iż zadziała on tylko wtedy, gdy problemy wynikają z czynników psychologicznych i neurologicznych. Warto więc przed rozpoczęciem stosowania Mensil Max zastanowić się nad tym, jaka jest przyczyna problemów i być może postarać się ją rozwiązać.

Według nas Mensil Max to produkt, którego nie można uznać za nieskuteczny. Nie jest to jednak żadna bomba wśród produktów na potencję, a według opiniujących, można znaleźć bezpieczniejsze produkty bez recepty o takiej samej skuteczności, które jednak nie wykazują skutków ubocznych. Więcej w temacie potencji i erekcji można odszukać pod adresem https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs oraz na https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs pod którym opublikowano badania i inne właściwości.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

1 komentarz do “Mensil Max – Opinie oraz efekty i skład – recenzja”

  1. Jakie są aktualne opinie o Mensil Max? Przydało by się jakieś forum na temat tego produktu. Cena się nie zmieniła tak jak jego skład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *