Przejdź do treści

Maxigra Go – Opinie oraz efekty i skład – recenzja

Maxigra Go

Maxigra Go to dostępny bez recepty lek w kapsułkach, którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu i utrzymani erekcji u mężczyzn. Jest to produkt dość popularny ze względu na szeroką kampanię reklamową, przez co sporo osób decyduje się na jego zakup. Ma to odzew również w opiniach o produkcie, które każdego dnia pojawiają się w sieci. Z tego, co udało nam się zauważyć, Maxigra Go otrzymuje sporo pozytywnych opinii, jednak jest też dość duża liczba głosów neutralnych i negatywnych. Taka różnorodność sprawiła, że postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu produktowi.

Badania wykazują, że zaburzenia erekcji zdarzają się u coraz młodszych mężczyzn. Przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być różne stany chorobowe, jednak, niestety, znacznie powszechniej spowodowane są one złą dietą i zbyt stresującym trybem życia. Oczywiście mają tutaj także znaczenie zmiany hormonalne i inne dolegliwości, jednak według specjalistów, u młodych panów można poradzić sobie z problemami, zmieniając nawyki i tryb życia.

Młodzi mężczyźni często mają obawy przed udaniem się do lekarza ze swoimi problemami. Z tego względu poszukują środków, dostępnych bez recepty. Leki, które można kupić w drogerii lub aptece internetowej, stanowią dobrą opcję, gdyż łatwo można je znaleźć i zazwyczaj nie kosztują dużo. Panowie, zainteresowani lekiem Maxigra Go, powinni zwrócić uwagę na szczegółowy skład produktu oraz zastanowić się, czy jest to preparat, jakiego właśnie potrzebują. Należy zauważyć także, iż Maxigra Go to lek, przeznaczony tylko dla dorosłych mężczyzn.

Brak erekcji lub niepełny wzwód może być frustrującym problemem, zaburzającym pewność siebie mężczyzny, a często także jego relacje z partnerką. Dostępne na rynku leki bez recepty i suplementy diety mają pomóc w osiągnięciu satysfakcji seksualnej poprzez wzmocnienie i utrzymanie erekcji. Jednym z takich leków jest właśnie Maxigra Go, preparat w kapsułkach dla mężczyzn, którego szczegółową analizę przedstawiamy w tym artykule. Zapraszamy do czytania.

Opinie Maxigra Go

Maxigra Go opinieW internecie znaleźć można sporo opinii o leku Maxigra Go. Jest to produkt dość popularny ze względu na reklamy, a więc normalne, że wielu mężczyzn miało okazję go przetestować. Aktualne opinie o Maxigra Go pojawiają się każdego dnia na forach dyskusyjnych, blogach tematycznych, a także na serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Przeanalizowaliśmy podobne serwisy i udało nam się zauważyć, że komentarze na temat produktu są zróżnicowane. Wielu użytkowników było zadowolonych z działania kapsułek Maxigra Go, twierdząc, że pomogły im one w osiągnięciu satysfakcji seksualnej. Inni uważają, że zakup tego produktu to strata pieniędzy, ponieważ efekty nie są wystarczające lub, że powoduje on sporo skutków ubocznych. Na niektórych stronach przeważały natomiast opinie o tym, że pomimo sporej skuteczności Maxigra Go, lepiej postawić na suplementy diety bez recepty, oparte na naturalnym składzie, gdyż dają one podobne rezultaty, a przy tym są bezpieczniejsze w stosowaniu.

Wszystkie osoby, które chciałyby coś dodać i podzielić się swoją opinią na temat leku na potencję Maxigra Go, zapraszamy do komentowania na dole strony pod artykułem.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Maxigra Go?

Maxigra Go to lek na potencję, dostępny bez recepty, który zawiera jedną z najpopularniejszych substancji, mającą wspomóc męską potencję – sildenafil. I choć składnik ten wykazuje sporą skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji, nie dla każdego będzie odpowiedni, ponieważ może wykazywać wiele skutków ubocznych.

Według opinii nie wszyscy użytkownicy preparatu byli zadowoleni z jego działania. Osoby, które uważają, że nie jest to lek dla nich, mogą poszukać innej, skuteczniejszej lub bezpieczniejszej alternatywy. A takich na rynku jest sporo. Wystarczy przejrzeć rankingi najpopularniejszych produktów na potencję dla mężczyzn, aby znaleźć sporą liczbę suplementów, opartych o naturalny, sprawdzony skład. Z ciekawości sami postanowiliśmy zerknąć na takie zestawienia i stwierdziliśmy, że istnieje dość duża grupa produktów, które mogą pomóc poradzić sobie z problemem w szybki i bezpieczny sposób. Jednym z preparatów, cieszących się rosnącą popularnością jest Erosept w kapsułkach, który może zwrócić uwagę panów, poszukujących zastępstwa dla leku Maxigra Go.

Skład Maxigra Go

Główną substancją czynną leku Maxigra Go jest wspomniany wcześniej sildenafil. Jest to jeden z najpopularniejszych składników, wykorzystywanych do produkcji leków na potencję. Sildenafil do użytku wprowadzony został w 1998 roku po dokładnym przebadaniu, dzięki czemu można dokładnie określić jego działanie na organizm, zarówno to wspomagające erekcję, jak i ewentualne skutki uboczne.

Działanie sildenafilu polega na korzystnym wpływie na rozszerzanie naczyń krwionośnych członka, przez co dochodzi do lepszego jego ukrwienia. W efekcie lek, zawierający sildenafil pomaga osiągnąć i utrzymać wzwód. Skuteczność danego preparatu zależna jest jednak także od odpowiedniej stymulacji seksualnej, gdyż bez niej produkt może nie zadziałać lub jego efekty będą znacznie słabsze.

Sildenafil to główna substancja zawarta w leku Maxigra Go. Substancjami pomocniczymi są: 2,15 mg aspartamu (E951) i 70,4575 mg laktozy jednowodnej.

Osoby, które chcą dodać jakiekolwiek informacje, dotyczące składu preparatu zachęcamy do komentowania na dole strony.

Efekty Maxigra Go

Jakich efektów można się spodziewać po zażyciu leku Maxigra Go? Produkt zawiera sildenafil, którego zadaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepsze ukrwienie członka. W efekcie ma on pomóc w osiągnięciu i uzyskaniu wzwodu w sytuacji pobudzenia seksualnego. A co mówią o tych efektach osoby, które stosowały preparat? Z komentarzy, udostępnionych w sieci wynika, że większość osób jest zadowolonych z efektów stosowania leku. Jednak nie wszystkie. Według niektórych użytkowników Maxigra Go nie wykazała żadnego działania. Inni uważają, że pomimo osiągnięcia erekcji, pojawiły się skutki uboczne, które przewyższyły satysfakcję z udanego stosunku. Jak widać po opiniach o Maxigra Go, nie jest to lek dla każdego i z pewnością niektórzy panowie będą preferowali wybór czegoś o bardziej naturalnym składzie.

Stosowanie Maxigra Go

Lek na potencję Maxigra Go należy stosować tak, jak jest to opisane w ulotce lub skontaktować się w tym zakresie z lekarzem, lub farmaceutą. Według zaleceń producenta należy przyjmować dawkę 25 mg preparatu (1 tabletka) na dobę. Po kontakcie z pacjentem lekarz może zalecić inny sposób dawkowania. W zależności od tolerancji organizmu na lek, dawkę jednorazową można zwiększyć, ale nie należy przekraczać 100 mg sildenafilu na dobę, co odpowiada 4 tabletkom Maxigra Go.

Leku Maxigra Go nie należy stosować częściej niż jeden raz w ciągu doby i nie powinno się przesadzać z częstotliwością jego stosowania. Zaleca się przyjmowanie leku na ok. godzinę przed planowanym stosunkiem. W zależności od organizmu oraz warunków, w jakich przyjmowane są tabletki, pierwszych efektów można spodziewać się już 20 minut po zażyciu preparatu. Tabletki mają smak miętowy. Jedną tabletkę należy żuć przez kilka minut, a następnie połknąć.

Do każdego opakowania Maxigra Go dołączona jest ankieta, którą producent zaleca wypełnić przed zażyciem leku. Ankieta dostępna jest również na oficjalnej stronie producenta. Wypełnienie formularza ma na celu prześledzenie przeciwwskazań, pojawiających się u indywidualnych użytkowników leku i ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa jego przyjmowania.

Skutki uboczne i przeciwwskazania Maxigra Go

Jak każdy lek także Maxigra Go może wywoływać skutki uboczne, które opisane są w ulotce producenta. Oczywistym przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest uczulenie na substancję czynną oraz każdy inny składnik preparatu. Podczas przyjmowania sildenafilu nie należy spożywać alkoholu, gdyż może to nasilić jego toksyczność. Sildenafil nie powinien być też zażywany przez młodych mężczyzn poniżej 18 roku życia, dlatego jest to lek przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Producent zaznacza, że przyjmując sildenafil trzeba mieć na uwadze, iż jego regularne stosowanie może zwiększyć tolerancję organizmu na lek i osłabiać działanie każdej następnej dawki, co często wymusza na mężczyznach stosowania większej ilości produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, gdyż może to doprowadzić do zwiększenia ryzyka działań niepożądanych, wśród których producent wyróżnia:

 • zaczerwienienie twarzy, które pojawia się w nagły sposób;
 • ból głowy o niedużym nasileniu;
 • uderzenia gorąca, zimne poty;
 • nudności, którym mogą towarzyszyć również wymioty;
 • zawroty głowy;
 • uczucie zatkanego nosa;
 • umiarkowane zaburzenia widzenia- widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie.

Dodatkowo przedawkowanie leku może doprowadzić do impotencji wtórnej. Jednym z objawów przyjęcia zbyt dużej dawki leku jest utrzymujący się przez kilka godzin wzwód.

Do rzadko występujący skutków ubocznych przyjmowania preparatu zaliczyć można także:

 • wysypkę i podrażnienie skóry;
 • podrażnienie lub świąd oczu;
 • kołatanie serca;
 • ból mięśni;
 • osłabienie czucia dotyku.

Producent ostrzega także przed niezwykle rzadkimi skutkami ubocznymi, które mogą wystąpić i wymienia wśród nich: omdlenia, wystąpienie udaru, zawał serca, uczucie ucisku w gardle, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie.

Cena Maxigra Go

Lek Maxigra Go dostępny jest bez recepty w opakowaniach, zawierających 2 lub 4 tabletki. Koszt jednego opakowania, w zależności od apteki, wynosi ok. 15-20 złotych. I choć jest to jeden z najtańszych produktów, zawierających sildenafil, biorąc pod uwagę, że jedno opakowanie może starczyć zaledwie na dwie dawki, trzeba zastanowić się, czy taki zakup jest opłacalny.

Gdzie kupić Maxigra Go?

Maxigra Go to lek szeroko dostępny w aptekach stacjonarnych oraz internetowych. Często znaleźć go można także w dyskontach drogeryjnych, takich jak Rossmann. Oferty Maxigra Go popularne są również na portalach aukcyjnych, takich jak Allegro czy OLX. Znalezienie dobrej oferty produktu nie powinno być dla nikogo problemem, gdyż jest on dość popularny.

Analiza Maxigra Go

Trudno jest wydać jednoznaczną opinię na temat leku Maxigra Go na podstawie zamieszczonych w sieci informacji. Nie można powiedzieć, że jest to lek nieskuteczny, gdyż substancja czynna, jaką zawiera, stosowana jest w leczeniu problemów z erekcją od lat i wiadomo, że przynosi pewne rezultaty. A jednak Maxigra Go w dalszym ciągu, obok sporej dawki opinii pozytywnych, zbiera także niemałą liczbę głosów negatywnych. Być może cześć z nich pisana jest przez konkurencję, jednak na forach i mediach społecznościowych można wyczytać, że Maxigra Go nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat, i że skutki uboczne, związane ze stosowaniem produktu zdarzają się dość często.

Nie wykluczamy skuteczności produktu Maxigra Go i nie uważamy, że jest on zły. Być może jednak nie jest to produkt dla każdego, jak twierdzą niektórzy użytkownicy, i czasem warto zastanowić się nad naturalnymi suplementami na potencję, które mogą wykazywać podobne efekty, przy czym są bezpieczniejsze w stosowaniu, gdyż nie wykazują działań niepożądanych.

Podsumowanie Maxigra Go

Maxigra Go to lek na potencję, dostępny bez recepty. Zadaniem produktu jest walka z zaburzeniami erekcji u dorosłych mężczyzn. Produkt zawiera popularną substancję czynną sildenafil, która od lat stosowana jest w lekach na potencję. Maxigra Go działa na zasadzie rozszerzania naczyń krwionośnych w obrębie członka, umożliwiając uzyskanie i utrzymanie wzwodu. Według producenta i użytkowników, kapsułki zadziałają tylko w przypadku podniecenia seksualnego.

Choć Maxigra Go wydaje się być lekiem skutecznym, może wywoływać szereg skutków ubocznych, które dla wielu użytkowników stanowią przeciwwskazanie do stosowania produktu. Na rynku jest to jeden z popularniejszych leków, szeroko dostępnych w aptekach, drogeriach i na aukcjach internetowych. Na tle innych produktów na potencję produkt prezentuje się dobrze, ale nie nadzwyczajnie, dlatego warto zastanowić się, czy stawiać właśnie na Maxigrę, czy też lepiej poszukać bezpieczniejszej, a równie skutecznej alternatywy. Więcej o potencji i erekcji można odnaleźć pod adresem https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs oraz na https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs pod którym opublikowano analizę i inne właściwości.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *