Przejdź do treści

Kilo Tropfen – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Kilo Tropfen

Minęło już trochę czasu od ostatniej diety, a Twoje spodnie znowu uwierają i w pasie pojawiły się wybrzuszenia? Jesteś jak wiele innych osób i nadszedł czas, aby znów zrobić coś dla swojej sylwetki. Niestety, łatwiej powiedzieć niż zrobić – o czym może się przekonać każdy, kto próbował diety. Aby ułatwić sobie drogę do upragnionej wagi, z pomocą ma nam przyjść wiele preparatów, w tym Krople Kilo, które mają wspomagać odchudzanie. Czy to prawda? Chcieliśmy się tego dowiedzieć.

Co to są Krople Kilo?

Kilo Tropfen opinieKrople Kilo to preparat ziołowy, który wprowadza organizm w stan ketozy. Zwiększa to spalanie tłuszczu i rozpuszcza jego zapasy w organizmie. Jednocześnie krople te mają tłumić uczucie głodu, zapobiegać zachciankom i przyspieszać utratę wagi.

Test Kilo Tropfen

Chcieliśmy się dowiedzieć, jak dobrze działają te kapsułki odchudzające i czy rzeczywiście mogą pomóc w utracie wagi. Dlatego poszukiwaliśmy testerów, którzy chcieliby zmniejszyć swoją wagę.

Nasza czytelniczka Joana zgłosiła się na ochotnika do roli osoby testującej. Ma 32 lata, waży 78 kg i mierzy 1,73 m. Od urodzenia dziecka ma o kilka kilogramów za dużo na biodrach, które chciałaby znowu zrzucić. Ponieważ jest bardzo zajęta pracą i rodziną, nie ma czasu na regularne ćwiczenia, dlatego ucieszyła się, gdy usłyszała o naszym teście. Krople Kilo nie są dostępne w sklepach stacjonarnych, dlatego zamówiliśmy je online na stronie producenta.

Joana obiecała, że będzie dokładnie przestrzegać instrukcji dotyczących dawkowania oraz że nie zmieni diety w ciągu czterech tygodni, czyli w okresie testowym. Po dwóch dniach otrzymaliśmy naszą przesyłkę – można było rozpocząć test.

Test Kilo Tropfen – Tydzień 1

Zgodnie z zaleceniami producenta, Joana zażyła 3 krople pod język rano i wieczorem, pozostawiła je w ustach przez 30 sekund przed połknięciem, a następnie wypiła dużą szklankę wody. Joana umieszcza również kolejne 3 krople pod językiem przed każdym posiłkiem. Krople mają lekko gorzki smak, ale nie są nieprzyjemne. Dawkę można łatwo podawać za pomocą pipety.

Podobny artykuł:  Ashwagandha - Opinia i Analiza. Jaka najlepsza? Jak działa?

Test Kilo Tropfen – Tydzień 2

Już na początku drugiego tygodnia testu Joana zauważyła, że jej porcje stały się mniejsze i jadła mniej. Częściej też rezygnowała z podwieczorku, nie była głodna.

Test Kilo Tropfen – Tydzień 3

Na wadze pojawiły się pierwsze sukcesy. Na początku trzeciego tygodnia testu Joana schudła już 3,1 kg – bez żadnych zmian w diecie, dodatkowych ćwiczeń czy żmudnego liczenia kalorii.

Test Kilo Tropfen – Tydzień 4

Nasz test zbliżał się ku końcowi i zaprosiliśmy Joanę, aby ponownie do nas dołączyła. Już na pierwszy rzut oka było widać, że Joana zdołała zredukować swoją wagę. Była zachwycona, waga pokazała prawie 5 kg mniej. Ubrania znów były luźne, a ona czuła się dobrze. Dobrze tolerowała krople, przez cały czas trwania badania nie wystąpiły żadne działania niepożądane. Dla niej test się opłacił i będzie nadal stosować dietę wspomagającą, ponieważ nie osiągnęła jeszcze pożądanej wagi.

Doświadczenia i opinie klientów dotyczące publicznych kilo dropsów

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu chcieliśmy się dowiedzieć, jak inni użytkownicy oceniają ten preparat. Podczas naszych poszukiwań w Internecie szybko znaleźliśmy liczne opinie klientów, które bardzo pozytywnie opisywały Kilo Drops. Oprócz skutecznego działania, wielokrotnie chwalono dobrą tolerancję i łatwość przyjmowania kropli.

Po niezliczonych próbach, by jeść mniej lub żyć wyłącznie na smoothie, w końcu udało mi się osiągnąć sukces. Będę nadal przyjmować krople, bo do osiągnięcia celu pozostało mi jeszcze trochę czasu, a jestem pewna, że dzięki kroplom będę mogła przeciwdziałać temu w dłuższej perspektywie. Jak dotąd jestem zachwycony!

Czy istnieje również krytyka kropli Kilo?

Oczywiście pojawiają się też głosy krytyczne, które krytykują powolne działanie kropli. Ale bądźmy szczerzy – nadwaga nie pojawiła się z dnia na dzień i z dnia na dzień też nie zniknie. Ponadto preparaty ziołowe mają opóźnione działanie, ale mimo to można osiągnąć znaczący sukces w redukcji wagi z pomocą kropli Kilo Drops.

Co mówi Stiftung Warentest?

Testerzy niezależnej fundacji badają wiele produktów, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Oprócz urządzeń technicznych, wśród produktów ocenianych przez testerów znajdują się kosmetyki i suplementy diety, do których należą krople odchudzające. Obecnie krople Kilo Drops nie zostały jeszcze przetestowane.

Dla kogo przeznaczone są Krople Kilo?

Krople odchudzające przeznaczone są dla wszystkich osób dorosłych, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, które szukają pomocy na drodze do osiągnięcia pożądanej wagi.

Skład kropli Kilo Drops

Krople zawierają następujące substancje czynne:

 • Olej MCT
 • Olej z nasion konopi
 • Witamina K
 • Omega 3
 • CLA
Podobny artykuł:  Maxon Forte – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Efekty kropli Kilo Drops

Przyjmując krople, można uzyskać następujący efekt:

 • Wzmocnienie metabolizmu
 • Zwiększone spalanie tłuszczu
 • Uczucie pełności pojawia się szybciej
 • Zmniejszenie łaknienia
 • Zmniejszenie masy ciała

Czy istnieją oficjalne testy i wyniki badań?

Mimo że nie ma oficjalnych badań nad Kilo Drops, wyniki naszego testu i liczne pozytywne opinie użytkowników dowodzą, że jest to skuteczny spalacz tłuszczu, który pomaga w redukcji wagi.

Krople Kilo – właściwy sposób ich stosowania

Producent zaleca następujący sposób użycia i dawkowania:

 • Codziennie rano i wieczorem należy umieścić 3 krople bezpośrednio pod językiem.
 • Krople należy pozostawić w ustach przez około 30-60 sekund, a następnie połknąć (substancje czynne zawarte w kroplach są wchłaniane bezpośrednio przez błonę śluzową jamy ustnej i przetwarzane w organizmie).
 • Po zakończeniu wypić szklankę wody.

Gdzie można kupić krople Kilo?

Krople odchudzające można z łatwością zamówić online, bezpośrednio na stronie producenta.

Jaka jest cena kropli Kilo?

Jedną butelkę można kupić za 49,95 euro plus 4,95 euro za wysyłkę i obsługę. Z kolei krople ketogeniczne w sklepie internetowym baaboo są już dostępne w niskiej cenie 39,95 euro, a dzięki atrakcyjnym pakietom oszczędnościowym można obniżyć cenę indywidualną nawet do 23,97 euro. Dostawa na baaboo jest wolna od kosztów wysyłki.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 17.05.2024

 

Najczęściej zadawane pytania

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących prezentowanych przez nas produktów. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze z nich.

Czy efekt działania kropli Kilo Drops jest fałszywy?

Nie, efekt jest prawdziwy – może to potwierdzić wiele osób, które zredukowały swoją wagę z pomocą kropli, a także nasza testerka Joana.

Czy można zamówić Krople Kilo z Amazon?

Nie, Kilo Drops nie są obecnie dostępne w serwisie Amazon.

Ile jest w butelce kropli Kilo Drops?

Jedna fiolka zawiera 10 ml.

Czy krople Kilo Drops są dostępne w aptekach?

Nie, krople można wygodnie zamówić przez Internet bez recepty.

Podsumowanie

W końcu nie da się obejść zdrowszej diety w celu trwałej utraty wagi, ale Krople Kilo to łatwy sposób na rozpoczęcie odchudzania, a pierwsze sukcesy na wadze szybko stają się widoczne. Krople dietetyczne są również odpowiednie do utrzymania pożądanej wagi, ponieważ są dobrze tolerowane i nie powodują skutków ubocznych.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *