Przejdź do treści

Keto White – Opinie i Efekty. Czy to Oszustwo?

Keto White

Keto White, Ketone Bodies Activator, został przetestowany jako produkt, mogący nam pomóc w odchudzaniu. Na jego opakowaniu, dostrzec możemy słowa weight loss, które należy tłumaczyć jako “utratę wagi.”

Właśnie. Na czym w zasadzie, polega ten proces i dlaczego stosowanie suplementu diety, Keto White, może nam to zadanie, znacznie ułatwić? Dowiemy się tego, zapoznając się z opiniami osób, którym udało się już schudnąć oraz osiągnąć swój wymarzony cel w postaci szczupłej sylwetki.

Opinie Keto White

Joanna z Bydgoszczy, wiek 34 lat:

Przez wiele lat, zmagałam się z problemem otyłości, który rozpoczął się, gdy skończyłam 18 lat. Pracowałam w biurze jako sekretarka, więc można powiedzieć, że prowadziłam siedzący tryb życia. Gdy wyszłam za mąż, w wieku 26 lat, ważyłam 85 kg przy wzroście 173 cm. Byłam gruba, chociaż mój mąż uważał, że kochanego ciała nigdy dość. Zaczęłam uczęszczać na ćwiczenia zumba po pracy i wprowadziłam kilka zmian w naszej diecie. Do obiadu, dodawałam sałatkę ze świeżych warzyw, a na śniadanie, zamiast jajecznicy na boczku, zaczęliśmy jeść z mężem, owsiankę z suszonymi owocami i żytni chleb z hummusem z soczewicy. Potem dowiedziałam się o tym, że istnieje rewelacyjny, nowy sposób na odchudzanie, zwany dietą ketogeniczną. Mąż, znalazł wiele informacji na ten temat i zachęcił mnie do jej wypróbowania. By zwiększyć moc efektu diety ketogenicznej, zaczęłam stosować Keto White. I faktycznie! Osiągnęłam sukces. Zgubiłam 15 kg i zaczęłam się bardziej sobie podobać. Mąż również uznał, że moje odchudzanie jednak miało właściwy sobie sens. Poczuliśmy się znowu jak byśmy mieli po 20 lat.

Maciek ze Starachowic, wiek 51 lat:

Byłem gruby. Nie dało się tego nie zauważyć ani przed nikim ukryć. Przez długi okres czasu, ważyłem aż 118 kg. Nie należałem do zbyt wysokich wzrostem mężczyzn, bo miałem jedynie 180 cm. Moi koledzy z pracy, w porównaniu ze mną, byli dużo szczuplejsi, a tym samy, lepiej sprawni fizycznie niż ja. Nie to było jednak najgorsze, bo pracując z nimi, nie miałem z powodu swojej wagi większych kompleksów. Dopiero, gdy zmieniłem pracę, nadwaga zaczęła mi na serio ciążyć. Nowa praca, polegała w większości na wysiłku fizycznym i wymagała ode mnie, dobrej kondycji oraz sprawności. Przez pierwsze trzy miesiące, które minęły od momentu zatrudnienia mnie, szef spoglądał na moją pracę dość nie przychylnym okiem. Zacząłem się obawiać, że jeśli nic nie zmienię, szybko stracę nową posadę, która była naprawdę dobrze płatna. Poprosiłem o radę żonę, która na początku zaczęła na mnie krzyczeć, z obawy, że będziemy musieli teraz, utrzymywać się z jednej pensji. Szybko jednak, udało się nam wspólnie znaleźć rozwiązanie. Nasz najstarszy syn, który dużo czasu spędzał przed komputerem, znalazł w sieci absolutny hit, jeśli chodzi o odchudzanie. Był nim Keto White, który szybko zacząłem stosować. Po trzech miesiącach, efekty były już widoczne. Udało mi się zrzucić 6 kg. Szef, dzięki Bogu, nie wyrzucił mnie z pracy, a ja zauważyłem, że praca idzie mi coraz sprawniej i szybciej mogę wykonywać powierzone mi zadania. Ciesząc się z osiągniętego przez siebie sukcesu, postanowiłem także, zacząć uprawić sport. I tak właśnie, zakochałem się w jeździe na rowerze. Na którym dziś, jeżdżę już każdego dnia. Myślę, że jestem dobrym przykładem na to, że czasem w życiu warto wprowadzić pewne zmiany. Tym bardziej, że można dzięki nim, poczuć się naprawdę lepiej i na dłużej, odzyskać wiarę we własne możliwości.

Efekty Keto White

Keto White opinieDlaczego dieta ketogeniczna jest tak skuteczna i na jakie efekty możemy liczyć, stosując regularnie proszek Keto White? Metoda diety keto działa, ponieważ oparta jest na samoregulującym się mechanizmie, pozyskiwania energii ze zmagazynowanego w naszym ciele, nadmiaru tłuszczu.


Podobny artykuł:  Enlargement – Opinie i Efekty. Skład oraz aktualna cena

Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 21.04.2024

 
Dieta ketogeniczna oparta na działaniu suplementu Keto White, jest dietą, w której obowiązują nas jedynie naturalne składniki. Dzięki nim, możemy wprowadzić nasz organizm w stan ketozy. Jest to naturalny proces, który polega na tym, że nasze ciało funkcjonuje produktywnie, pomimo tego, że przyjmuje kalorycznie niskie dawki pokarmu. Intensywne spalanie tłuszczu, rozpocząć się może dopiero wtedy, gdy nasz organizm, zostanie wprowadzony w stan ketozy.

Skład Keto White

Jakie składniki wchodzą w skład Keto White? Są to:

 • ekstrakt z malin,
 • ekstrakt z nasion guarany,
 • wyciąg z jagód Acai,
 • spirulina,
 • ketony z jagód,
 • ekstrakt ze stewii.

Surowiec lekarski z maliny właściwej, jest bogaty w błonnik, polifenole, witaminy A, B1, B2, B3 i C. Ekstrakt z malin, to także karetonoidy, tokoferole, wapń, magnez i żelazo. Spożywanie błonnika, ma ogromne znaczenie dla przewodu pokarmowego. Badania naukowe, prowadzone nad właściwościami błonnika, dowiodły, że ma on korzystny wpływ na zdrowie i może zapobiegać wielu chorobom, w tym nowotworom przewodu pokarmowego.

Nasiona guarany, zawierają 4 razy więcej kofeiny, niż ziarna kawowca. W Amazonii, gdzie guarana występuje powszechnie, zażywa się ją w różnej postaci, by podnieść poziom sprawności fizycznej oraz psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Amazońscy Indianie, nazywają guaranę “darem od Boga” i uważają, że doskonale się ona sprawdza w roli afrodyzjaka. Guarana, oprócz wysokiej zawartości kofeiny, jest bogata również w teobrominę i teofilinę.

Skład Keto White, to również wyciąg z jagód Acai. Owoce te, zawierają duże ilości manganu, co sprawia, że spożywając je szybciej chudniemy. Mangan, zmniejsza przyswajalność żelaza w naszym organizmie. Jagody Acai, są powszechnie używane przez mieszkańców Brazylijskiej dżungli, a miąższ z tych jagód, jest podstawą tradycyjnej kuchni brazylijskiej.

Spirulina, to rzecz dobrze znana profesjonalnym dietetykom. Bogata w białko oraz wiele witamin, taki jak: witamina A, B, C, D, E i K, a także w magnez i beta karoten, spirulina, jest handlową nazwą, używaną do określenia tzw. cyjanobakterii. Czyli gromady organizmów samożywnych sinic, które mogą dobroczynnie, oddziaływać na ludzki organizm. Bakterie posiadają również, właściwości toksyczne, ale nie dotyczy to tych, które są dopuszczone do przemysłu spożywczego (sinic).

Stosowanie Keto White

Produkt Keto White, ma postać proszku. W jednym plastikowym opakowaniu, znajduje się go 150 g. Proszek, przed użycie Keto White należy rozpuścić w wodzie. Do opakowania dołączona jest miarka, dzięki której wiemy dokładnie, jaką porcję suplementu, należy rozpuścić każdego dnia, w szklance przegotowanej i przestudzonej wody. Jedna porcja Keto White, wchłania się w naszym organizmie, przez około 10 minut.

Podobny artykuł:  Calominal NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Prawdziwe Opinie

Odchudzanie, jak wiemy, jest procesem, którym może trwać, często dość długo. Dlatego należy się uzbroić w cierpliwości i wytrwałość oraz nie rezygnować przed osiągnięciem zamierzonego z góry celu, którym może być zdrowie oraz szczupła sylwetka. Czy warto powalczyć z samym sobą o to, żeby schudnąć? Na pewno. Zyskamy dzięki temu zdrowie, urodę ,dobre samopoczucie, zwiększoną ilość energii oraz lepszą kondycję fizyczną.

Producent Keto White, zapewnia nas na swojej stronie domowej, że regularne stosowanie preparatu:

 • zwiększa tempo metabolizmu nawet o 70 %,
 • zatrzymuje produkcję glukozy i komórek tłuszczowych,
 • pomaga naszemu ciału w procesie redukcji i w spalaniu tłuszczu,
 • może wpłynąć na zmniejszenie efektu cellulitu,
 • redukuje oraz zatrzymuje powstawanie zmarszczek,
 • wpływa na poziom kortyzolu, a co za tym idzie, poprawia nasze samopoczucie psychiczne,
 • wpływa pozytywnie na funkcje mózgu oraz działanie układu nerwowego.

W obszarze diety opartej o suplement Keto White, nie powinniśmy spożywać węglowodanów. Wówczas, na pewno osiągniemy zamierzony cel. Jeśli nie zrezygnujemy z mąki i cukru, może być nieco trudniej i na pewno dłużej, będziemy walczyć z nadmiarem własnych, niechcianych kilogramów. Mowa tu oczywiście o sytuacji, gdy węglowodany stanowią główną podstawę, naszej dotychczasowej diety.

Jeśli najczęściej jemy słodycze, produkty bogate w cukier oraz mąkę, to powinniśmy zacząć stopniowo redukować ich ilość w spożywanych przez nas posiłkach. Powstałą w ten sposób lukę, możemy zastąpić zdrowymi produktami, których na rynku spożywczym, jest coraz więcej. Moda na zdrową żywność, panuje już od kilku, ładnych lat i zdołała na stałe zadomowić się na sklepowych półkach marketów oraz discount’ów zajmujących się sprzedażą żywności.

Skutki uboczne Keto White

Safe to use – bezpieczny w zastosowaniu. Tego możemy się dowiedzieć z informacji, jaka zawarta jest na opakowaniu Keto White. Oznacza to, że codziennie wypijany przez nas drink keto, nie powinien się dla nas wiązać z żadnymi skutkami ubocznymi. Producent suplementu, zapewnia nam w pełni bezpieczny sposób, stosowania proszku Keto White.

Skutkiem ubocznym, mogą być reakcje alergiczne, które jak zapewnia producent suplementu, wynikać mogą jedynie, z naszej „indywidualnej nietolerancji, na któryś ze składników preparatu”. Jeśli dostrzeżemy niepokojące objawy lub pojawienie się po zażyciu Keto White jakichkolwiek stanów chorobowych, natychmiast powinniśmy zaprzestać stosowania dietetyku.

Cena Keto White

Cena promocyjna produktu to 159 zł. Jest to cena ze zniżką. Stronę producenta suplementu, znajdziemy dostępną w Polsce. Na stronie, możemy także zamówić odchudzający proszek Keto White.

Sklep Uroda i Zdrowie, jest kolejnym miejscem po stronie producenta leku, w którym możemy zaopatrzyć się w Keto White. Wszelkie potrzebne do tego celu informacje, znajdziemy na oficjalnej stronie producenta. Najlepiej jednak jest, zaopatrywać się w tego rodzaju środki, bezpośrednio na stronie producenta leku, ponieważ w ten sposób, na pewno unikniemy sytuacji, zakupu podróbki lub analogu suplementu Keto White.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

1 komentarz do “Keto White – Opinie i Efekty. Czy to Oszustwo?”

 1. Niestety opinie o Keto White są trochę naciągane bo schudłam z nim co prawda ale jest też efekt jojo co mnie zniechęca do ponownego zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *