Przejdź do treści

Keto Balance – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Keto Balance

Bardzo wielu z nas spotkało się z sytuacją, gdy pewnego dnia, okazało się, że ulubiona sukienka lub spodnie okazały się za ciasne. Stajemy na wadze i ku naszemu rozczarowaniu, wynik okazuje się dużo wyższy, niż tego oczekiwalibyśmy. Oczywiście nie pozostawiamy tego bez reakcji. W panice podejmujemy działania polegające przeważnie na przejście na restrykcyjną dietę. Niestety, po chwilowych sukcesach i powrocie do starych nawyków żywieniowych, okazuje się, że nadwaga jest jeszcze większa. Frustracja i rozczarowanie jest na tyle wysokie, ile trudu włożyliśmy w proces odchudzania. Na szczęście w tej nierównej walce nie jesteśmy osamotnieni, spróbujmy sięgnąć po KETO Balance.

Skład Keto Balance

Keto Balance opinieKeto Balance jest preparatem produkowmym według unikalnej formuły, która dopuszcza jedynie składniki naturalne. Nie zawiera żadnych syntetycznych składników chemicznych, alkoholu, sztucznych barwników, czy środków konserwujących. Ekstrakty i wyciągi zastosowane w Keto Balance, także pozyskiwane są w sposób naturalny.

  • N-Acetyl-L-Karnityna – jest acetylowaną formą karnityny i substancją należącą do grupy witaminopodobnych. Jest obecna w organizmie człowieka w sposób naturalny. Pełni rolę utrzymania odpowiedniego stosunku koenzymów A, odpowiadających za efektywność transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów w komórkach. Zwiększając zdolności energetyczne mitochondriów, jest suplementem wspomagającym spalanie większej ilości wolnych kwasów tłuszczowych. Zabezpieczając przed powstawaniem złogów lipofuscyny, wspiera funkcje ochronne układu nerwowego. Syntetyzowana jest w wątrobie, nerkach i mózgu z aminokwasów. W organizmie człowieka obficie występuje w mięśniach.
  • Witamina B3 – jest to wspólną nazwa związku kwasu nikotynowego i jego amidu. Niewielkie ilości witaminy B3 produkowane są w organizmie człowieka z tryptofanu, podstawowego aminokwasu. Tryptofan należy do grupy aminokwasów egzogennych, a więc muszą być dostarczane z pożywieniem. Witamina B3 bierze udział w spalaniu, rozkładzie i przemianach metabolicznych kwasów tłuszczowych, węglowodanów i aminokwasów. Wspomaga procesy uwalniania energii i produkcji czerwonych krwinek. Rozszerza naczynia krwionośne, chroni przed toksycznym działaniem środków chemicznych i reguluje poziom cholesterolu. Przyczyną niedoboru może być długotrwałe stosowanie niektórych leków, nadużywanie alkoholu, zaburzenie wchłaniania jelitowego, lub upośledzone wchłanianie z przewodu pokarmowego. Charakterystycznymi objawami niedoboru witaminy B3 to „zespół 4d”: dermatitis – zapalenie skóry, diarrhoea – biegunka, dementia – otępienie, death – śmierć. Doskonałym sposobem suplementacji witaminy B3 jest zastosowanie Keto Balance.
  • Ekstrakt z guarany – Guarana jest rośliną występującą w lasach deszczowych dorzecza Amazonki. Dzięki właściwościom energetyzującym i rewitalizującym, od tysięcy lat stosowana jest przez miejscową ludność. Wiele jej składników przyspiesza metabolizm lub zmniejsza stany zapalne. Obecność katechiny powoduje zmniejszenie stanu zapalnego, który obejmując komórki tłuszczowe i zmniejsza metabolizm. Guarana związana jest ze stymulacją genów spowalniających produkcję komórek tłuszczowych. Badania wykazują pozytywny wpływ na utrzymanie odpowiedniego stanu bakterii jelitowych.
  • Kofeina – jest związkiem organicznym występującym w ziarnach kawy i wielu innych roślinach. Kofeina ma różne nazwy w zależności od źródeł pochodzenia: teina, gdy źródłem jest herbata, guaranina, gdy pochodzi z guarany i mateina, gdy pochodzi z yerba mate. Przyspiesza metabolizm kwasów tłuszczowych i zwiększa siłę skurczu mięśni. Przyjęcie dawki większej niż 300 mg/dobę zwiększa termogenezę, pozwalając na spalenie większej ilości kalorii podczas wysiłku. Działanie kofeiny polega na poprawie ukrwienie powierzchniowych warstw skóry, co powoduje lepsze ukrwienie tkanki tłuszczowej i stymuluje komórki do spalania tłuszczu.
  • Wyciąg z zielonej herbaty – dzięki obecności katechiny, która ogranicza wchłanianie tłuszczów z pokarmów, wspomagane jest ich spalanie w organizmie. Zawiera aminokwasy, antyoksydanty oraz witaminy K, PP i z grupy B. Jest źródłem składników mineralnych: magnezu, wapnia, żelaza, krzemu, jodu, fluoru, miedzi i manganu. Zawiera teinę, dodaje energii, wspomaga trawienie, a także obniża poziom trójglicerydów, złego cholesterolu, zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca, miażdżycy tętnic i powstawania zakrzepów.
  • Owoc maliny – ketony malinowe – keton malinowy jest związkiem organicznym, fenolem, występującym w owocach malin. Przez zwiększenie temperatury wewnętrznej organizmu, zwiększa metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Pełnią funkcję przeciwutleniacza zmniejszając ilość tłuszczu przyswajanego przez organizm z pożywienia. Przyspiesza przepływ krwi, co zwiększa metabolizm i pozytywnie wpływa na proces utraty wagi. Wspomaga pracę wątroby, a także wspiera organizm w walce z cukrzycą i miażdżycy.
  • L-lizyna – jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów białkowych. Jest związkiem egzogennym i nie jest wytwarzana w organizmie człowieka, musi być dostarczana z pożywienia. Pełni wiele ważnych funkcji: niezbędna przy budowie białek, wchłania wapń, jest obecna przy wytwarzaniu hormonów, oraz uczestniczy w procesach odnowy tkanek. Spożycie L-lizyny wpływa korzystnie na odchudzanie, budowanie masy mięśniowej i regenerację tkanek. Pozytywnie wpływa także na elastyczność i dobrą kondycję skóry.
  • L-glutamina – organiczny związek chemiczny z grupy α-aminokwasów. Jest jednym z 20 podstawowych aminokwasów kodowanych przez geny, wchodzącym w skład wielu białek roślinnych i zwierzęcych. Odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie azotu. Nie jest aminokwasem egzogennym, jest syntezowana w organizmach żywych z kwasu glutaminowego. W pewnych warunkach takich jak: stres, choroba, lub wysiłek fizyczny gwałtownie wzrasta zapotrzebowanie organizmu na L-glutaminę, co zmniejsza jej zapas. Dlatego dodatkowo należy ją suplementować. L-glutamina może sprzyjać redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Magnez – pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspiera czynności układu trawiennego. Przyspiesza lub spowalnia procesy metaboliczne, a zatem może nam ułatwić, lub utrudnić odchudzanie. Magnez jest jednym z trzech pierwiastków, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom cukru i cholesterolu we krwi. Korzystnie wpływa na proces redukcji tkanki tłuszczowej. Żadna dieta nie będzie skuteczna, jeśli organizm będzie cierpiał z powodu braku magnezu.
  • Wapń – niedobór wapnia przyczynia się do fizycznego odczuwania głodu przez organizm, natomiast jego właściwą podaż sprzyja tłumieniu głodu. Niedobór wapnia negatywnie wpływa na fizjologię komórek tłuszczowych, nakazując im odkładanie zapasów.
Podobny artykuł:  Lumos krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 20.07.2024

 

Efekty Keto Balance

Keto Balance przyspiesza proces ketozy w organizmie, w ten sposób, aby energia czerpana była ze spalania zapasów tłuszczu, a nie ze spożywanych węglowodanów. Głównymi zaletami Keto Balance jest nie tylko aktywacja ketozy, ale także przekształcenie tłuszczu w energię, poprawę zdrowia mózgu, zmniejszenie łaknienia, utratę wagi, usprawnienie procesu trawienia i ulepszenie jakości snu. Keto Balance sprawia, że tłuszcz przetwarzany jest w sposób naturalny w procesie, który może trwać nawet do 12 godzin po spożyciu posiłku. Przynosi natychmiastową ulgę i poprawia samopoczucie. Sięgając po Keto Balance, przekonasz się jak łatwo zmienić swoje życie zrzucając zbędne kilogramy. Redukcja masy ciała przywróci energię i witalność.

Stosowanie Keto Balance

Zgodnie z zapewnieniem producenta, stosowanie Keto Balance ma rozpocząć proces ketozy. Ketoza to pozyskiwanie energii z tłuszczów, a nie z glukozy, która dostarczana jest do organizmu wraz z węglowodanami. Zwykle osiągnięcie tego stanu zajmuje około tygodnia. Jednakże zastosowanie diety polegającej na wyeliminowaniu węglowodanów jest trudne i wymaga dużego samozaparcia. Stosując Keto Balance, rozpoczniesz ten proces bez niepotrzebnego stresu. Wystarczy, zgodnie z ulotką załączoną do produktu przez producenta, stosować tabletki przez miesiąc. A ponieważ badania labortoryjne i testy kliniczne stwierdzają, że Keto Balance nie powoduje uzależnienia, więc jeśli jeszcze nie jesteśmy zadowoleni z efektu, można kurację powtórzyć. Zalecane są 3 proste kroki stosowania Keto Balance: przyjmować 1 tabletkę rano i wieczorem, robić to 30 minut przed posiłkiem i obficie popić, powtarzać tę procedurę codziennie, przez jeden miesiąc.

Skutki uboczne Keto Balance

Jak informuje nas na swojej oficjalnej stronie internetowej producent, Keto Balance nie powoduje skutków ubocznych. I rzeczywiście, unikalna formuła nie zawiera żadnych składników mogących powodować, chociażby uczulenie. W Keto Balance nie znajdziesz glutenu, laktozy, czy orzechów, natomiast wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego, w związku z tym nie wykazują żadnych niepożądanych działań.

Podobny artykuł:  Removio żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Opinie Keto Balance

Opinie użytkowników jednoznacznie potwierdzają wysoką skuteczność stosowania Keto Balance. W internecie możemy znaleźć forum, na którym użytkownicy dzielą się swymi spostrzeżeniami i motywami, które ich skłoniły do sięgnięcia po specyfik i skutkami kuracji. Oczywiście znajdziemy także wypowiedzi negatywne, ale przeważnie związane są z nieprzestrzeganiem zasad podanych w ulotce, lub spodziewaniem się efektów zbyt wcześnie i zbyt radykalnych. Także specjaliści-dietetycy po zapoznaniu się z ulotką, wyrażają się z uznaniem o Keto Balance.

Cena Keto Balance

Bieżącą cena Keto Balance wynosi 137 zł za opakowanie. Cena bardzo często ulega zmianie ze względu na akcje promocyjne producenta. Zwykle dla klienta dokonującego zakupu po raz pierwszy, producent oferuje 50% zniżki.

Gdzie kupić Keto Balance?

Keto Balance nie jest dostępny w aptekach, ani stacjonarnych ani internetowych. Jest to celowe działanie producenta, aby uniknąć sztucznego wzrostu ceny, wynikającego z działalności różnego rodzaju pośredników, hurtowników, itd. Jednocześnie nie jest zalecane kupowanie na portalach handlowych typu Allegro, Ceneo lub eBuy. Istnieje duże ryzyko, że w zamian za niższą cenę, otrzymamy produkt podrobiony, lub tzw. zamiennik. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku artykuł jakościowo będzie znacznie odbiegał od oryginału, jeśli w ogóle zadziała. Ponadto artykuły te nie są w żaden sposób kontrolowane i z reguły nie posiadają wymaganych atestów. Najlepszym sposobem jest zakup bezpośrednio ze strony producenta. Nie musimy przeglądać żadnych zagranicznych serwisów, funkcjonuje wygodna, polska wersja. Procedura jest bardzo prosta. Podajemy swoje imię i numer telefonu, a następnie skontaktuje się z nami operator celem weryfikacji i omówienia warunków sprzedaży. Dostawa zwykle realizowana jest w przeciągu kilku dni roboczych. Warto często odwiedzać stronę producenta, gdyż często pojawiają się różnego rodzaju zniżki i promocje.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *