Przejdź do treści

Keto Actives opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Keto Actives

Keto Actives to suplement na odchudzanie, który w Polsce dostępny jest już od jakiegoś czasu. Jednak spoglądając na aktualne opinie i recenzje, dotyczące produktu, można mieć spore wątpliwości co do tego, czy są one wiarygodne. Opinie znaleźć możemy na forach dyskusyjnych oraz blogach tematycznych i na samej stronie producenta produktu. W tym artykule przeanalizujemy produkt i przedstawimy recenzję, którą warto przeczytać jeszcze przed zakupem preparatu.
Keto Actives opinieW ostatnim czasie pojawiło się sporo podejrzanych rankingów, dotyczących Keto Actives. Zestawienia te pokazują suplement jako najlepszy w zakresie zrzucania tkanki tłuszczowej. Jednak znacznie zwiększona ilość pojawiających się reklam może świadczyć o tym, iż jest to działanie komercyjne. Tego typu rankingi to prawdopodobnie zwykłe oszustwo, tworzone przez współpracowników producenta, których zadaniem jest zmylić konsumenta i zachęcić do skorzystania z oferty.
Bardzo często produkt ten usilnie wciskany jest przez naciągaczy jako alternatywa. Wielu naganiaczy wprowadza zainteresowanych w oszustwo naciągając prawdę poprzez wychwalające opinie keto actives, które niemal zawsze są fałszywe (publikowane przez samych naciągaczy).

Jest to tym bardziej widoczne, że niedawno pojawiło się także sporo negatywnych komentarzy na temat Keto Actives. Ujawniają one głosy niezadowolonych użytkowników, którzy dali się nabrać i twierdzą, że te kapsułki na odchudzanie nie są tak dobre, jak się je przedstawia. Zobaczmy, czy opinie na temat Keto Actives to faktycznie oszustwo, o którym wspomnieli nieusatysfakcjonowani opiniujący. Czy suplement na odchudzanie Keto Actives to oszustwo czy naprawdę działa?

Spis treści

W skrócie…

Na podstawie aktualnych, rzetelnych opinii dowiesz się, że:

 • Tabletki Keto Actives nie działają: Brak udowodnionych działań i badań które mogłyby potwierdzić realnie efekty.
 • Informacje podawane przez producenta Keto Actives są w znacznej części naciągane i prawdopodobnie fałszywe: Jest ku temu wiele podejrzeń.
 • Prawdziwe opinie o Keto Actives prawdopodobnie w większości są negatywne: A pozytywne opinie, które można odszukać na innych stronach zostały napisane przez partnerów biznesowych producenta suplementu Keto Actives.
 • W Polsce odnaleźć można inne, skuteczne tabletki na odchudzanie: Mimo, iż Keto Actives nie wydaje się być solidnym produktem to w sklepach można odnaleźć lepsze tabletki na odchudzanie.

Więcej szczegółów w tym pełna analiza dostępna jest w dalszej części artykułu. Należy pamiętać, że inny produkt tego producenta dostępny pod nazwą Piperinox również został zrecenzowany i zaopiniowany przez odwiedzających.

Jaka jest prawda o suplemencie Keto Actives?

Opinie o Keto Actives

Kapsułki na odchudzanie, które tu opisujemy, dostępne są na naszym rynku od 2017 roku. Jednak to dopiero w 2020 roku zaczęło pojawiać się coraz więcej reklam, zachęcających do ich zakupu. Wzbudziło to nasze zainteresowanie, ponieważ przedstawione oferty budzą wiele wątpliwości. Dlaczego? Opis suplementu Keto Actives bardzo przypomina inny suplement, który także wzbudził wiele wątpliwości wśród użytkowników. Mowa o Ketomorin na odchudzanie. Wystarczy porównać oba produkty, które zresztą dostępne są na jednej stronie ofertowej. Spoglądając na znajdujące się tam opinie o produkcie, można wysnuć wniosek, że są one fałszywe, a więc opisane przez współpracowników producenta, którym zależy na jak najwyższej sprzedaży suplementu. Chcąc mieć pewność, czy tak jest naprawdę, postanowiliśmy zweryfikować znajdujące się na stronie opinie.

Sprawdziliśmy więc aktualnie opinie o Keto Actives, które znaleźć można na forach dyskusyjnych oraz serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Jak się okazuje, wiele z opublikowanych na portalach głosów wydaje się nierzetelnych, co stanowi duży problem, ponieważ osoby zainteresowane produktem to właśnie na opiniach w internecie bazują swoją decyzję o kupnie. Osoby zainteresowane zachęcamy więc do weryfikacji przedstawionych na portalach komentarzy, można to zrobić, konsultując się z dietetykiem, który oceni skuteczność preparatu. W razie wątpliwości warto także skorzystać z porady lekarza online. Opinia specjalisty z pewnością będzie bardziej wiarygodna niż komentarze na forach, dlatego warto zdecydować się na ten krok. Jeżeli nie wiesz, jak wykonać konsultację online, przykład znajduje się pod tym linkiem: https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi.

Aktualnie opinie o Keto Actives znaleźć można także w sekcji dolnej tego artykułu.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 14.04.2024

 

Keto Actives – negatywne opinie

W internecie znajdziemy sporo negatywnych opinii o Keto Actives. Czy są one wiarygodne? Również nie wszystkie. Warto zwrócić uwagę na negatywne opinie, w których proponowane są inne produkty na odchudzanie. Takie również budzą wątpliwość co do ich rzetelności.

Negatywne opinie dostępne są głównie na forach i Facebooku. Nie znajdziemy ich na blogach tematycznych, gdyż takie prowadzone są przez współpracowników producenta, którzy otrzymują prowizję ze sprzedaży preparatu, także więc nie warto bazować na pozytywnych recenzjach blogowych. Co więcej, nawet jeżeli pod pozytywną recenzją napisaną na blogu ktoś chce wrzucić negatywą opinię, zazwyczaj nie zostaje ona zaakceptowana przez moderatora. Możesz to zrobić u nas. Jeżeli chcesz zamieścić negatywną opinię o Keto Actives, nie musisz się bać, że jej nie zaakceptujemy.

Opinia Keto Actives

Opinia o Keto Actives

Pod naszym artykułem znaleźć można aktualnie opinie, czekamy także na dalsze komentarze, dotyczące produktu, które każdy zainteresowany może zamieścić.

Czy pozytywne opinie o Keto Actives są rzetelne?

Choć opinii zachwalających produkt znajdziemy w internecie sporo, większość z nich niestety nie jest rzetelnych. W sieci funkcjonuje mnóstwo stron internetowych, prowadzonych przez współpracowników producenta, którzy czerpią zyski z naciągania osób, chcących schudnąć. Dlatego przed zakupem produktu warto skonsultować się z osobą, która posiada profesjonalną wiedzę w zakresie odchudzania (np. dietetyk, lekarz). Nie zalecamy także sugerować się komentarzami i metamorfozami, zamieszczonymi na stronie producenta, gdyż prawdopodobnie i one są fałszywe.

Keto Actives – fałszywe rankingi

W ostatnich kilku miesiącach w sieci pojawiły się także podejrzane rankingi tabletek odchudzających, w których zdecydowany prym wiedzie prezentowany przez nas Keto Actives. Niestety w tych rankingach nie zawarto informacji o badaniach, na temat skuteczności i skutków ubocznych suplementu. Dodatkową niepewną kwestią są zdjęcia osób opiniujących, które pojawiały się w sieci na innych stronach i istnieje podejrzenie, iż są to zdjęcia kradzione. Nie ma też żadnych rzetelnych głosów od osób, które uczestniczyłyby w głosowaniu, dotyczącym rankingu tabletek na odchudzanie. Podsumowując, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż rankingi, w których wygrywa Keto Actives są fałszywe i mają po prostu naciągnąć klientów na kupno produktu. Jeżeli jesteś jedną z osób, która dała się nabrać na tę manipulację, prosimy o pozostawienie komentarza na końcu artykułu.

Skład Keto Actives

Niestety, ale trudno jest znaleźć szczegółowy skład produktu przed dokonaniem zakupu. Jest to problematyczne, szczególnie dla osób, które muszą uważać na substancje aktywne z powodu alergii lub innych problemów zdrowotnych. Udało nam się dotrzeć do składu produktu, który dostępny jest na etykiecie od producenta. Aktualny skład Keto Actives przedstawia się w poniższy sposób:

 • Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej.
 • CLA.
 • Kofeina bezwodna
 • Ashwagandha.
 • Chrom.
 • Ekstrakt z papryki rocznej.

Jest to ogólny skład, który udało nam się ustalić, nie odpowiadamy jednak za jego rzetelność. Wszystkie osoby, które przetestowały produkt i mają więcej informacji na temat zawartych w nim składników, zapraszamy do komentowania pod artykułem. Osoby, które cierpią na alergie oraz inne problemy zdrowotne, zachęcamy do konsultacji ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu.

Efekty Keto Actives

Efekty Keto Actives są często negatywnie oceniane przez użytkowników. Oczywiście, jeżeli uda nam się trafić na rzetelne opinie. Co mówią o Keto Actives osoby, które miały okazję przetestować produkt? Twierdzą one, że efektów po prostu nie ma, co oznacza, iż nie opłaca się stosować suplementu. Tymczasem na stronie producenta oraz blogach współpracowników, można znaleźć informacje, że efekty stosowania Keto Actives to:

 • przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej;
 • poprawa metabolizmu;
 • zmniejszenie apetytu;
 • więcej energii do działania.

Ciekawe jest to, że już sam producent informuje, iż „efekty są indywidualne, a działanie zależne jest od preferencji organizmu”. Brzmi podejrzanie, prawda? Co więcej, nie ma żadnych potwierdzonych badań, które mogłyby być podstawą do twierdzenia, iż produkt jest skuteczny.

    Porównanie
Produkt Keto Actives Ideal Slim
Produkt Keto Actives
Ideal Slim
Efekty x Nie udało się wykryć żadnego efektu Skuteczna utrata wagi
Podwyższony metabolizm
Hamuje uczucie głodu
Skutki Uboczne Brak Brak
Zawartość Kapsułki Syrop
Dawkowanie 2 kapsułki 2 łyżeczka syropu
Cena x 169 PLN 159 PLN
Dostawa x 15 PLN DARMOWA
Ocena ⭐ ☆ ☆ ☆ ☆ 1/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawy x 2-6 dni 1-3 dni
Sklep  

Oferta Ideal Slim

Dawkowanie Keto Actives

Zgodnie z informacją, jaką zamieścił producent, Keto Actives należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce na ok. 20 minut przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody.

Skutki uboczne Keto Actives

Na stronie z ofertą nie ma zamieszczonych informacji, dotyczących ewentualnych skutków ubocznych stosowania suplementu. Przed rozpoczęciem kuracji wato więc zapytać o opinię specjalistę.

Cena Keto Actives

Suplement na odchudzanie Keto Actives dostępny jest w Polsce w cenie 179 złotych. Biorąc pod uwagę wątpliwą skuteczność produktu, koszt opakowania jest stanowczo zbyt wysoki, zwłaszcza, iż inne kapsułki na odchudzanie znajdziemy dużo taniej. W niższej cenie znajdziemy takie produkty jak Bioslimin który staje się coraz popularny w Polsce a nawet koktajl na odchudzanie Keto Light o którym ostatnio opublikowaliśmy analizę.

Gdzie kupić Keto Actives?

Kapsułki na odchudzanie Keto Actives kupić można tylko przez internet na stronie producenta. Nie jest on dostępny w sklepach stacjonarnych ani internetowych.

Podsumowując, nierzetelne komentarze oraz rankingi, brak szczegółowych informacji na temat skutków ubocznych oraz składu i wysoka cena pozwalają nam twierdzić, iż Keto Actives to produkt nieopłacalny.

Natalia Gryska

✓ Zweryfikowany
Natalia Gryska

21 komentarzy do “Keto Actives opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii”

 1. Przydałyby się prawdziwe i aktualne opinie o Keto Actives na odchudzanie. Czy jest to oszustwo? Mam problem z podjęciem słusznej decyzji.

 2. Dałem się na to nabrać bo trafiłam na bloga na którym wychwalali opiniami a się po czasie okazało, że te opinie są pisane przez naciągaczy. Strata czasu i pieniędzy. Nikomu nie można dziś ufać, wszędzie naciągają nawet na tabletkach odchudzających.

 3. Te tabletki na odchudzanie to oszustwo. Kupiłam Keto actives i bardzo żałuję. Strata pieniędzy i jeszcze mają czelność do mnie wydzwaniać i naciągać na kolejną sztukę. Omijajcie z daleka.

 4. Proszę tego nie kupować po kilku tygodniach stosowania przytyłam 4 kilogramy, czuję się gorzej i mam zgagę. Zdecydowanie jest to ściema i oszustwo a ja straciłam tylko czas.

 5. Dobrze, że trafiłam na tutejsze opinie bo chciałam już zamówić bo wszędzie wychwalali a się okazuje, że to naciągacze zasrani wciskają oszustwo na odchudzanie. Kolejna nauczka żeby uważać i sprawdzać aktualne opinie.

 6. Dałam się nabrać. Na jednym z forum obiecywali, że schudnę z keto actives 10 kilogramów w 2 tygodnie a przytyłam w ten czas prawie 3 kilogramy. Zostałam oszukana i wprowadzona w błąd przez naciągaczy. Dodatkowo wydzwaniają do mnie co jakiś czas także nie podawać numeru bo potem będziecie żałować a nie wiadomo gdzie te dane trafiają jeszcze.

 7. Proszę nie kupować tego. Nie schudłam a przytyłam 3 kilogramy w miesiąc. To oszustwo na które dałam się nabrać. Ciągle mi się odbijało i czułam się ociężale po stosowaniu kapsułek.

 8. Potwierdzam. Wprowadzają ludzi swoją ofertą w błąd. Ci pseudoblogerzy publikują fałszywe recenzje i biorą za sprzedaż prowizje naciągając w oszustwo. Obiecują, że się schudnie po tym 15 kilogramów a co do czego to efektów brak. Na forum są fałszywe opinie które naciągają. Chciałam napisać negatywny komentarz to mi go nie opublikowali tak więc sami sobie piszą te opinie wychwalające i to widać nawet gołym okiem.

 9. Na jednym z blogów zachęcili mnie do zakupu Keto actives zamiast FatFix i to był błąd, ponieważ to gówno nie działa. Kilkaset złotych poszło z dymem bo na jednym z blogów wcisnęli mi alternatywę. Naganiacze. Nikomu nie można już ufać.

 10. Dokładnie, ja też wyczytałam wszędzie same super opinie. Zamówiłam to i minęły dwa tygodnie, a waga ani drgnęła od tylu czasu. Nie polecam bo to naciąganie ludzi i prawdopodobnie oszustwo!

 11. Niestety dałam się wciągnąć a właściwie naciągnąć i chcę teraz zrezygnować z zamówienia z Keto Actives. Na różnych forach publikowane są dziwne opinie i komentarze które mnie zachęciły ale wyszło na jaw, że nie jest to tak obiecujący produkt na odchudzanie jak przedstawia go na stronie producent. Obecnie czekam na kontakt zwrotny ze sprzedają firmą.

 12. Z tego co widzę na różnych moderowanych forum no to jednak negatywne opinie o keto actives mają coś do rzeczy. Sama podchodzę do tego produktu z dystansem. Podejrzanie wciskają go jako alternatywę dla innych produktów. Dodatkowo zdaje sobie sprawę z tego, że zdecydowana większość recenzentów to wspólnicy którzy dostają kasę za reklamowanie tego więc te wszystkie pozytywne recenzje i opinie z mojego punktu widzenia są nierzetelne i być może nawet fałszywe.

 13. Czy da się to zwrócić? Szukam informacji w jaki sposób mogę dokonać zwrotu, na jaki adres i tak dalej. Rozumiem, że muszą mi zwrócić całą kasę?

 14. Niestety kolejne oszustwo. Po 3 tygodniach, diecie i aktywności fizycznej, przytyłam 1kg. Jak poprosiłam o zwrot kasy, bo przecież produkt nie działa to dostałam e-maila, że nie podlega on zwrotowi. A na oficjalnej stronie jest wyraźnie napisane że zwracają kasę jak nie działa. Porażka… Szczerze nie polecam.

 15. To jest oszustwo i cała ta oferta to naciąganie. Nie przyjmują zwrotów a na stronach piszą, że dają zwrot kasy a to nieprawda! Dostałam wiadomość, że Keto Actives nie podlega zwrotom więc jest to oszustwo i tyle bo na tych swoich stronach jest napisane, że jak nie zadziała na odchudzanie to oddadzą pieniądze. Omijać z daleka. Są lepsze produkty na odchudzanie.

 16. Niestety , kupiłam kilka opakowań . Po dwóch opakowaniach zero !!! efektu.

 17. To oszustwo i naciąganie ludzi. Większość recenzji i opinii są fałszywe i naciągają na zakup jako lepszy produkt na odchudzanie, jako alternatywa a prawda jest taka, że to gówno nie działa. Nie nabierajcie się na ten produkt bo to jest poprostu oszustwo na które szkoda czasu i pieniędzy. Dużo ludzi na forum pisze, że jest to ściema i to na takiej stronie, gdzie się moderuje opinie i posty więc są też strony na których nie mogą naciągać i tam też lepiej sprawdzać opinie o Keto Actives niż na tych sponsorowanych blogach przez naciągaczy. Wiem co piszę bo poznałam ten temat.

 18. Dałam się nabrać i oszukać Efektów po 4 tygodniach stosowania nie widać a mimo to widzę fałszywe opinie o pozytywnym wydźwięku i domyślam się, że faktycznie padłam ofiarą oszustwa. Nie da się tego nawet zwrócić i więc ta gwarancja lub zwrot kasy to kłamstwo i naciąganie.

 19. Potwierdzam. To oszustwo na odchudzanie na które i ja dałam się nabrać. Naciągają na to mocno. Jak ktoś jest niezadowolony z produktu to nagle urywają kontakt i blokują telefon. Przynajmniej ja tak miałam ale na innych forum z rzetelnymi opiniami piszą to samo, że to oszustwo. Jest też dużo cwaniaczków co zachęcają na innych blogach do wypróbowania a potem cisza. Nie polecam.

 20. Keto Actives to oszustwo

  Dałam się oszukać i straciłam kilkaset złotych. To jest naciąganie i ciekawe ile ludzi się na to nabrało bo ja nie zauważyłam efektów. Dosłownie zero skuteczności i w dodatku nie robią zwrotów tak jak obiecali!

 21. Suplement jest tylko i wyłącznie uzupełnieniem diety więc jeśli wszyscy tu zebrani liczą, że kupią magiczną tabletkę i problem zniknie to życzę powodzenia. Nie tabletka jest problemem, a to że szukacie drogi na skróty 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *