Keto Actives opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Keto Actives to suplement na odchudzanie, który w Polsce dostępny jest już od jakiegoś czasu. Jednak spoglądając na aktualne opinie i recenzje, dotyczące produktu, można mieć spore wątpliwości co do tego, czy są one wiarygodne. Opinie znaleźć możemy na forach dyskusyjnych oraz blogach tematycznych i na samej stronie producenta produktu. W tym artykule przeanalizujemy produkt i przedstawimy recenzję, którą warto przeczytać jeszcze przed zakupem preparatu.

Keto Actives opinieW ostatnim czasie pojawiło się sporo podejrzanych rankingów, dotyczących Keto Actives. Zestawienia te pokazują suplement jako najlepszy w zakresie zrzucania tkanki tłuszczowej. Jednak znacznie zwiększona ilość pojawiających się reklam może świadczyć o tym, iż jest to działanie komercyjne. Tego typu rankingi to prawdopodobnie zwykłe oszustwo, tworzone przez współpracowników producenta, których zadaniem jest zmylić konsumenta i zachęcić do skorzystania z oferty.

W skrócie…

Na podstawie aktualnych, rzetelnych opinii dowiesz się, że:

 • Tabletki Keto Actives nie działają: Brak udowodnionych działań i badań które mogłyby potwierdzić realnie efekty.
 • Informacje podawane przez producenta Piperinox są w znacznej części naciągane i prawdopodobnie fałszywe: Jest ku temu wiele podejrzeń.
 • Prawdziwe opinie o Keto Actives prawdopodobnie w większości są negatywne: A pozytywne opinie, które można odszukać na innych stronach zostały napisane przez partnerów biznesowych producenta suplementu Keto Actives.
 • W Polsce odnaleźć można inne, skuteczne tabletki na odchudzanie: Mimo, iż Keto Actives nie wydaje się być solidnym produktem to w sklepach można odnaleźć lepsze tabletki na odchudzanie.

Więcej szczegółów w tym pełna analiza dostępna jest w dalszej części artykułu. Należy pamiętać, że inny produkt tego producenta dostępny pod nazwą Piperinox również został zrecenzowany i zaopiniowany przez odwiedzających.

Jaka jest prawda o suplemencie Piperinox?

Jest to tym bardziej widoczne, że niedawno pojawiło się także sporo negatywnych komentarzy na temat Keto Actives. Ujawniają one głosy niezadowolonych użytkowników, którzy dali się nabrać i twierdzą, że te kapsułki na odchudzanie nie są tak dobre, jak się je przedstawia. Zobaczmy, czy opinie na temat Keto Actives to faktycznie oszustwo, o którym wspomnieli nieusatysfakcjonowani opiniujący. Czy suplement na odchudzanie Keto Actives to oszustwo czy naprawdę działa?

Spis treści

Opinie o Keto Actives

Kapsułki na odchudzanie, które tu opisujemy, dostępne są na naszym rynku od 2017 roku. Jednak to dopiero w 2020 roku zaczęło pojawiać się coraz więcej reklam, zachęcających do ich zakupu. Wzbudziło to nasze zainteresowanie, ponieważ przedstawione oferty budzą wiele wątpliwości. Dlaczego? Opis suplementu Keto Actives bardzo przypomina inny suplement, który także wzbudził wiele wątpliwości wśród użytkowników. Mowa o Ketomorin na odchudzanie. Wystarczy porównać oba produkty, które zresztą dostępne są na jednej stronie ofertowej. Spoglądając na znajdujące się tam opinie o produkcie, można wysnuć wniosek, że są one fałszywe, a więc opisane przez współpracowników producenta, którym zależy na jak najwyższej sprzedaży suplementu. Chcąc mieć pewność, czy tak jest naprawdę, postanowiliśmy zweryfikować znajdujące się na stronie opinie.

Sprawdziliśmy więc aktualnie opinie o Keto Actives, które znaleźć można na forach dyskusyjnych oraz serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Jak się okazuje, wiele z opublikowanych na portalach głosów wydaje się nierzetelnych, co stanowi duży problem, ponieważ osoby zainteresowane produktem to właśnie na opiniach w internecie bazują swoją decyzję o kupnie. Osoby zainteresowane zachęcamy więc do weryfikacji przedstawionych na portalach komentarzy, można to zrobić, konsultując się z dietetykiem, który oceni skuteczność preparatu. W razie wątpliwości warto także skorzystać z porady lekarza online. Opinia specjalisty z pewnością będzie bardziej wiarygodna niż komentarze na forach, dlatego warto zdecydować się na ten krok. Jeżeli nie wiesz, jak wykonać konsultację online, przykład znajduje się pod tym linkiem: https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi.

Aktualnie opinie o Keto Actives znaleźć można także w sekcji dolnej tego artykułu.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Luty 2021 r.

Czym są tabletki na odchudzanie w tym analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 26.02.2021

Keto Actives – negatywne opinie

W internecie znajdziemy sporo negatywnych opinii o Keto Actives. Czy są one wiarygodne? Również nie wszystkie. Warto zwrócić uwagę na negatywne opinie, w których proponowane są inne produkty na odchudzanie. Takie również budzą wątpliwość co do ich rzetelności.

Negatywne opinie dostępne są głównie na forach i Facebooku. Nie znajdziemy ich na blogach tematycznych, gdyż takie prowadzone są przez współpracowników producenta, którzy otrzymują prowizję ze sprzedaży preparatu, także więc nie warto bazować na pozytywnych recenzjach blogowych. Co więcej, nawet jeżeli pod pozytywną recenzją napisaną na blogu ktoś chce wrzucić negatywą opinię, zazwyczaj nie zostaje ona zaakceptowana przez moderatora. Możesz to zrobić u nas. Jeżeli chcesz zamieścić negatywną opinię o Keto Actives, nie musisz się bać, że jej nie zaakceptujemy.

Pod naszym artykułem znaleźć można aktualnie opinie, czekamy także na dalsze komentarze, dotyczące produktu, które każdy zainteresowany może zamieścić.

Czy pozytywne opinie o Keto Actives są rzetelne?

Choć opinii zachwalających produkt znajdziemy w internecie sporo, większość z nich niestety nie jest rzetelnych. W sieci funkcjonuje mnóstwo stron internetowych, prowadzonych przez współpracowników producenta, którzy czerpią zyski z naciągania osób, chcących schudnąć. Dlatego przed zakupem produktu warto skonsultować się z osobą, która posiada profesjonalną wiedzę w zakresie odchudzania (np. dietetyk, lekarz). Nie zalecamy także sugerować się komentarzami i metamorfozami, zamieszczonymi na stronie producenta, gdyż prawdopodobnie i one są fałszywe.

Keto Actives – fałszywe rankingi

W ostatnich kilku miesiącach w sieci pojawiły się także podejrzane rankingi tabletek odchudzających, w których zdecydowany prym wiedzie prezentowany przez nas Keto Actives. Niestety w tych rankingach nie zawarto informacji o badaniach, na temat skuteczności i skutków ubocznych suplementu. Dodatkową niepewną kwestią są zdjęcia osób opiniujących, które pojawiały się w sieci na innych stronach i istnieje podejrzenie, iż są to zdjęcia kradzione. Nie ma też żadnych rzetelnych głosów od osób, które uczestniczyłyby w głosowaniu, dotyczącym rankingu tabletek na odchudzanie. Podsumowując, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż rankingi, w których wygrywa Keto Actives są fałszywe i mają po prostu naciągnąć klientów na kupno produktu. Jeżeli jesteś jedną z osób, która dała się nabrać na tę manipulację, prosimy o pozostawienie komentarza na końcu artykułu.

Skład Keto Actives

Niestety, ale trudno jest znaleźć szczegółowy skład produktu przed dokonaniem zakupu. Jest to problematyczne, szczególnie dla osób, które muszą uważać na substancje aktywne z powodu alergii lub innych problemów zdrowotnych. Udało nam się dotrzeć do składu produktu, który dostępny jest na etykiecie od producenta. Aktualny skład Keto Actives przedstawia się w poniższy sposób:

 • Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej.
 • CLA.
 • Kofeina bezwodna
 • Ashwagandha.
 • Chrom.
 • Ekstrakt z papryki rocznej.

Jest to ogólny skład, który udało nam się ustalić, nie odpowiadamy jednak za jego rzetelność. Wszystkie osoby, które przetestowały produkt i mają więcej informacji na temat zawartych w nim składników, zapraszamy do komentowania pod artykułem. Osoby, które cierpią na alergie oraz inne problemy zdrowotne, zachęcamy do konsultacji ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu.

Efekty Keto Actives

Efekty Keto Actives są często negatywnie oceniane przez użytkowników. Oczywiście, jeżeli uda nam się trafić na rzetelne opinie. Co mówią o Keto Actives osoby, które miały okazję przetestować produkt? Twierdzą one, że efektów po prostu nie ma, co oznacza, iż nie opłaca się stosować suplementu. Tymczasem na stronie producenta oraz blogach współpracowników, można znaleźć informacje, że efekty stosowania Keto Actives to:

 • przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej;
 • poprawa metabolizmu;
 • zmniejszenie apetytu;
 • więcej energii do działania.

Ciekawe jest to, że już sam producent informuje, iż „efekty są indywidualne, a działanie zależne jest od preferencji organizmu”. Brzmi podejrzanie, prawda? Co więcej, nie ma żadnych potwierdzonych badań, które mogłyby być podstawą do twierdzenia, iż produkt jest skuteczny.

  Porównanie
ProduktKeto ActivesIdeal Slim
ProduktKeto Actives
Ideal Slim
Efektyx Nie udało się wykryć żadnego efektu Skuteczna utrata wagi
Podwyższony metabolizm
Hamuje uczucie głodu
Skutki Uboczne Brak Brak
ZawartośćKapsułkiSyrop
Dawkowanie2 kapsułki2 łyżeczka syropu
Cenax 169 PLN 159 PLN
Dostawax 15 PLN DARMOWA
Ocena⭐ ☆ ☆ ☆ ☆ 1/5⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawyx 2-6 dni1-3 dni
Sklep 

Oferta Ideal Slim

Dawkowanie Keto Actives

Zgodnie z informacją, jaką zamieścił producent, Keto Actives należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce na ok. 20 minut przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody.

Skutki uboczne Keto Actives

Na stronie z ofertą nie ma zamieszczonych informacji, dotyczących ewentualnych skutków ubocznych stosowania suplementu. Przed rozpoczęciem kuracji wato więc zapytać o opinię specjalistę.

Cena Keto Actives

Suplement na odchudzanie Keto Actives dostępny jest w Polsce w cenie 179 złotych. Biorąc pod uwagę wątpliwą skuteczność produktu, koszt opakowania jest stanowczo zbyt wysoki, zwłaszcza, iż inne kapsułki na odchudzanie znajdziemy dużo taniej.

Gdzie kupić Keto Actives?

Kapsułki na odchudzanie Keto Actives kupić można tylko przez internet na stronie producenta. Nie jest on dostępny w sklepach stacjonarnych ani internetowych.

Podsumowując, nierzetelne komentarze oraz rankingi, brak szczegółowych informacji na temat skutków ubocznych oraz składu i wysoka cena pozwalają nam twierdzić, iż Keto Actives to produkt nieopłacalny.

Autorem artykułu jest Natalia Gryska

Keto Actives opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii 2Konsultacja dietetyczna.
✓ Zweryfikowany

Wasze opinie i komentarze On Keto Actives opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

 • Proszę tego nie kupować po kilku tygodniach stosowania przytyłam 4 kilogramy, czuję się gorzej i mam zgagę. Zdecydowanie jest to ściema i oszustwo a ja straciłam tylko czas.

 • Te tabletki na odchudzanie to oszustwo. Kupiłam Keto actives i bardzo żałuję. Strata pieniędzy i jeszcze mają czelność do mnie wydzwaniać i naciągać na kolejną sztukę. Omijajcie z daleka.

 • Przydałyby się prawdziwe i aktualne opinie o Keto Actives na odchudzanie. Czy jest to oszustwo? Mam problem z podjęciem słusznej decyzji.

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.