Holisten NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Prawdziwe Opinie

Holisten ma sprawić, że odchudzanie stanie się możliwe bez większego wysiłku. Ponad połowa polaków ma nadwagę. Statystycznie rzecz biorąc, mężczyźni są bardziej narażeni na nadwagę niż kobiety. Przyczyny tego są różne. Często jednak główną rolę odgrywa niezdrowy styl życia. Większość ludzi jednak nie ma czasu i środków, aby przestrzegać ścisłej diety lub w życiu codziennym.

Nadwaga może nie tylko wpływać na samoocenę, ale ma również wiele negatywnych konsekwencji zdrowotnych. Na przykład, osoby z nadwagą są statystycznie bardziej narażone na choroby układu krążenia i cukrzycę. Tym bardziej ważne jest, aby w porę coś z tym zrobić – na przykład za pomocą Holisten.

Im wcześniej zaczniesz coś robić z otyłością, tym lepiej dla Twojego zdrowia. Oczywiście chcieliśmy dowiedzieć się, co kryje się za obietnicami producenta, więc przyjrzeliśmy się bliżej kapsułkom. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić wyniki naszych badań nad Holisten.

Aktualizacja:

Aktualnie Holisten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a ofertę odnaleźć można pod poniższym adresem.

Holisten – Oferta

Spis treści

Co to jest Holisten?

Holisten opinieKapsułki te są ponad-the-counter preparat, który ma pomóc Ci schudnąć. Według producenta, składniki aktywne mają nie tylko optymalizować metabolizm, ale także hamować uczucie głodu. Producent podaje, że składniki Holisten zostały przebadane przez niezależne laboratorium i są w 100% “Made in Germany”.

Dla kogo Holisten?

Według producenta, suplement ten powinien umożliwić ogromną utratę wagi bez większego wysiłku, co dałoby użytkownikom pozytywny efekt dla nich samych i ich obrazu ciała. Ponieważ jednak nie chcemy polegać wyłącznie na oświadczeniach producenta, poddaliśmy Holisten testowi na własnej skórze. Ale o tym więcej później.

Kapsułki Holisten są odpowiednie dla wszystkich ludzi, którzy są niezadowoleni ze swojej wagi i chcieliby zmniejszyć procentową zawartość tłuszczu w organizmie. Wiek, waga wyjściowa czy płeć nie powinny odgrywać większej roli w przyjmowaniu, ponieważ jest to preparat bez recepty, który składa się wyłącznie ze składników ziołowych.

Według producenta Holisten, zmiana diety lub ćwiczeń nie jest konieczna, aby osiągnąć wymarzoną wagę osobistą dzięki kapsułkom. Ważne jest tylko, aby przyjmować tabletki przez co najmniej 30 dni, aby osiągnąć pożądany efekt.

Test Holisten

Oczywiście chcieliśmy się dowiedzieć, co tak naprawdę kryje się za obietnicami producenta. Dlatego wspólnie z wolontariuszem przeprowadziliśmy 4-tygodniowy test produktu. 34-letnia Iza wsparła nas w naszym teście Holisten jako wolontariuszka. Przed rozpoczęciem badania powiedziała nam, że od lat miała problemy z nadwagą.

Oczywiście, w wyniku tego miała również problemy z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Wypróbowała dziesiątki diet w przeszłości bez powodzenia i szukała ziołowej i skutecznej metody, aby zmniejszyć swoją wagę. Dlatego też była ona idealną osobą do przeprowadzenia testu Holisten.

Test Holisten – Tydzień 1

Zanim Iza miała rozpocząć nasz test, zaprosiliśmy ją do naszego prywatnego gabinetu na wstępną rozmowę. Na tym spotkaniu wyjaśniliśmy resztę procedury badania i na co powinna zwrócić uwagę podczas przyjmowania kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie z wystarczającą ilością płynu. Najlepiej przyjmować tabletki Holisten rano przed śniadaniem i wieczorem przed pójściem spać.

Pod koniec naszej rozmowy uzgodniłyśmy trzy kolejne spotkania z Izą w ciągu najbliższych tygodni. Wizyty te służyły lepszej kontroli i dokumentacji wyników. Zrobiliśmy również kilka zdjęć i pomiarów Izy, abyśmy mogli lepiej porównać jej stan przed i po w ostatnim tygodniu.

Test Holisten – Tydzień 2

Minęły już prawie dwa tygodnie naszego okresu testowego. To oznaczało, że nadszedł czas na naszą pierwszą wizytę kontrolną. Pierwsze sukcesy były już widoczne na wadze. W ciągu ostatnich dwóch tygodni Iza straciła już 1,8 kg masy ciała.

W naszej indywidualnej rozmowie powiedziała nam, że dzięki Holisten czuje się o wiele lepiej w codziennym życiu. Zgłosiła również, że poprawił się jej sen. Nigdy nie miała żadnych skutków ubocznych ani komplikacji.

Test Holisten – Tydzień 3

Minęła już ponad połowa naszego okresu próbnego. Pod koniec trzeciego tygodnia zaprosiliśmy Izę z powrotem do naszego gabinetu. Waga wykazała dalszy spadek wagi o 2,5 kilograma. Iza była bardziej niż zadowolona z tymczasowych rezultatów, co mogliśmy również zobaczyć po jej szerokim uśmiechu.

Powiedziała nam, że nie tylko czuła się znacznie lepiej w swoim ciele, ale również jej samoocena wyraźnie wzrosła. Podekscytowani, rozpoczęliśmy ostatnią fazę naszego wspólnego testu produktu Holisten.

Test Holisten – Tydzień 4

Minął czwarty i ostatni tydzień naszego autotestu. Oczywiście umówiliśmy się też z Izą na wizytę kontrolną pod koniec tego tygodnia. Po pierwsze, nasz tester ponownie wszedł na wagę. Tam zaobserwowaliśmy dalszy spadek wagi o 1,5 kilograma. Tak więc, nasz test osoba udało się stracić 5,8 kg masy ciała w ciągu czterech tygodni tylko biorąc kapsułki.

Dzięki Holisten nie tylko znacznie poprawiła się jej sylwetka, ale również sprawność fizyczna. Na koniec badania zrobiliśmy Izie kilka zdjęć i porównaliśmy je ze zdjęciami sprzed czterech tygodni. Widać tam było wyraźne zmniejszenie obwodu jej brzucha. Nasza testerka była bardziej niż zadowolona z wyników i powiedziała nam, że chce kontynuować przyjmowanie kapsułek, aż osiągnie swoją wymarzoną wagę. W ten sposób nasz zespół mógł również zakończyć test z pozytywnym wynikiem.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Kapsułki Holisten przekonały nie tylko naszą osobę testującą, ale także cały nasz zespół. Ale wiemy również, że wiele kobiet i mężczyzn chce zmniejszyć swoją wagę bez zbytniego wysiłku. Najpóźniej, gdy nadchodzi lato, ludzie naturalnie chcą wrócić do formy.

Ponieważ codziennie otrzymujemy nowe zapytania na ten temat, chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejną skuteczną alternatywę dla Holisten: Bioslimin który udowodnił już swoją skuteczność w kilku niezależnych badaniach i seriach testów.

Ponadto, preparat ten pomógł również wielu naszym czytelnikom skutecznie zredukować wagę. Formuła aktywnych składników nie tylko przyspiesza metabolizm, ale także tłumi uczucie głodu, dzięki czemu nie musisz się martwić o zachcianki podczas diety.

ProduktHolisten
Cechy Skuteczna utrata wagi
Podwyższony metabolizm
Hamuje uczucie głodu
Skutki Uboczne Brak
ZawartośćKapsułki
Dawkowanie2 kapsułki
Cena 137 PLN
Dostawa DARMOWA
Ocena⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawy1-3 dni
SklepOferta Holisten

Opinie Holisten

Zanim napiszemy artykuł o produkcie, zawsze dokładnie sprawdzamy, co inni klienci myślą o danym produkcie. Dlatego nasz zespół aktywnie poszukiwał doświadczeń związanych z Holisten w Internecie i znalazł to, czego szukaliśmy na większych forach i sieciach społecznościowych.

Stwierdziliśmy, że wiele opinii klientów o Holisten odpowiada doświadczeniom, które nasza testerka Iza wyniosła z naszego testu. Większość klientów było w stanie stracić pięć do ośmiu kilogramów masy ciała w ciągu czterech tygodni z kapsułek.

U wielu użytkowników Holisten poprawiła się również sprawność fizyczna. Nie dziwi więc fakt, że wielu klientów stwierdziło poprawę jakości snu i większą koncentrację w życiu codziennym. W szczególnie pozytywny sposób podkreślono również, że dostawa artykułów będzie szybka i bezproblemowa.

Kapsułki Holisten również pomogły mi zrzucić kilka kilogramów w dość krótkim czasie. Do tej pory najlepszy suplement odchudzający, który próbowałem. Nie tylko szybko tracisz na wadze, ale także czujesz się o wiele lepiej w ogóle. Bardziej witalny i jakoś świeższy. Zdecydowanie polecam.

Holisten to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce. Na jego temat można odnaleźć trochę opinii, zwykle na forum dietetycznym a nawet wśród analiz i recenzji produktu. Opinie o Holisten dostępne są też na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Aktualne doświadczenia na temat produktu można odnaleźć również pod tym artykułem.

opinia Holisten

Co mówią użytkownicy produktu? Opinie o Holisten w większości są pozytywne i najczęściej zainteresowani chwalą bogaty skład produktu. W ostatnim czasie użytkownicy chwalą naturalny skład produktów które są bezpieczne. Wśród pozytywnych opinii o Holisten można odszukać również takie które dotyczą samej oferty. Opiniujący doceniają na forum i portalach społecznościowych szybką wysyłkę oraz cenę. Czasem można odszukać i negatywne opinie jednak obecnie występują dość rzadko. Dotyczą one zazwyczaj już czasu dostawy. Prawdopodobnie występuje ten problem rzadko lub przy wysokim zainteresowani, jednak zazwyczaj produkt dociera do zainteresowanych już po trzech dniach od wykonania zamówienia.

Czy istnieje raport z badania przeprowadzonego przez Stiftung Warentest?

Fundacja Warentest znana jest prawie wszystkim w Niemczech. Ta organizacja non-profit została założona w 1964 roku i do dziś prowadzi kampanie na rzecz praw konsumentów. Na stronie internetowej fundacji można znaleźć artykuły na temat wielu różnych produktów i można uzyskać dobry przegląd skuteczności i tolerancji produktów.

Przeprowadziliśmy również więcej badań tutaj, ale nie byliśmy jeszcze w stanie znaleźć raportu Stiftung Warentest na temat Holisten. Niestety, nie udało nam się jeszcze dowiedzieć, kiedy i czy w ogóle to się zmieni. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, oczywiście natychmiast poinformujemy o tym naszych czytelników.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące Holisten?

Szczególnie w dzisiejszych czasach może być trudno podjąć właściwą decyzję o zakupie, ponieważ istnieje tak duży wybór różnych produktów i dostawców. Dlatego właśnie niezależne testy i badania są tak ważne, aby dowiedzieć się, jak dobry jest dany produkt.

Na stronie internetowej Holisten czytamy, że kapsułki zostały już przebadane klinicznie i są regularnie sprawdzane przez laboratorium. Jeśli szukać produktu w Internecie, można również znaleźć wiele stron internetowych, które oceniły kapsułki jako dobre lub bardzo dobre.

Stosowanie Holisten i dawkowanie

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy upewnić się, że tabletki na odchudzanie są przyjmowane prawidłowo. Producent zaleca przyjmowanie od dwóch do czterech kapsułek dziennie z wystarczającą ilością płynu. Na początku wystarczą dwie tabletki Holisten dziennie, aby zredukować masę ciała.

Jeśli chcesz zwiększyć efekt działania kapsułek, możesz przyjmować do czterech kapsułek dziennie. Jeśli jednak zdecydujesz się przyjmować dwie tabletki Holisten dziennie, powinny być one przyjmowane rano przed śniadaniem i wieczorem przed pójściem spać.

Jeśli zażywasz cztery kapsułki Holisten, powinieneś zażyć je około 20-30 minut przed głównym posiłkiem. Organizm potrzebuje tego czasu, aby móc naprawdę wchłonąć aktywne składniki i przekazać je do organizmu. Aby osiągnąć trwałe rezultaty, przyjmowanie preparatu powinno trwać co najmniej 30 dni.

Efekty Holisten

Efekt Holisten nie jest długi w najbliższych, jeśli kapsułki są podejmowane regularnie i zgodnie z instrukcjami producenta. Po pierwsze, magazynowanie tłuszczu w organizmie zostaje zatrzymane poprzez przekształcanie węglowodanów bezpośrednio w energię (ATP) z pożywienia.

Ma to na celu zapobieganie przekształcaniu się spożytych węglowodanów w tłuszcze. Pozostałe składniki aktywne zawarte w Holisten zapewniają, że zmagazynowany tłuszcz może zostać rozłożony, a metabolizm zoptymalizowany.

Równocześnie równowaga hormonalna zostaje przywrócona, co może być szczególnie korzystne dla kobiet. Holisten hamuje również apetyt, dzięki czemu czujesz się mniej głodny i nie musisz się martwić o zachcianki.

Skład Holisten

Wiele różnych czynników odgrywa rolę w ocenie produktu. Jednakże, składniki aktywne i skład są jednymi z najważniejszych kryteriów. Dlatego w dalszej części chcielibyśmy bardziej szczegółowo omówić poszczególne składniki Holisten i wyjaśnić ich wpływ na organizm:

 • Berberyna – ma zapewniać lepsze uczucie sytości i zapobiegać łaknieniu.
 • Bacopa Monnieri  –  aktywny składnik pochodzi z Indii i jest tam znany od wieków jako naturalny spalacz tłuszczu.
 • L-karnityna – ten składnik służy jako wypełniacz i zagęstnik w kapsułkach. Producent celowo nie stosuje żelatyny, dzięki czemu tabletki są odpowiednie również dla wegan i wegetarian.
 • Garcinia Cambogia: Jest to również jeden z głównych składników aktywnych w kapsułkach Holisten. Ekstrakt służy utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia i działa przeciwzapalnie. Jednocześnie wzmacnia się układ odpornościowy i organizm zostaje uwolniony od wszelkich złogów i toksyn.

Aktualny skład Holisten można sprawdzić w wyszukiwarce którą udostępnia Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie.

Skutki uboczne Holisten

Przed przyjęciem nowego suplementu, to całkowicie normalne, że obawiasz się możliwych komplikacji i skutków ubocznych. Producent twierdzi, że nie ma żadnych znanych skutków ubocznych Holisten, ponieważ kapsułki są wykonane z czysto ziołowych składników.

Dlatego też nie ma limitu wieku dla tego preparatu. Płeć również nie ma znaczenia przy stosowaniu Holisten. Powikłania mogą wystąpić tylko wtedy, gdy cierpisz na alergię lub nietolerancję jednego lub więcej składników. W takim przypadku należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić Holisten

Jeśli chcesz kupić Holisten, możesz to zrobić szybko i łatwo za pośrednictwem strony internetowej producenta. Kapsułki można znaleźć w aptekach, ale ich ceny są znacznie wyższe niż w sklepie producenta. Udało nam się również znaleźć preparat w znanych sklepach internetowych, takich jak Amazon czy Allegro.

Odradzamy jednak zakup Holisten tutaj, ponieważ nie odbywa się to bezpośrednio przez producenta, ale przez osoby trzecie, prywatnych sprzedawców. Kapsułki odchudzające nie są obecnie dostępne w znanych sieciach drogerii, takich jak Rossmann.

Cena Holisten

Cena Holisten może się różnić w zależności od miejsca zakupu kapsułek. Dlatego może warto porównać ceny. W sklepie producenta a więc oficjalnie, cena Holisten to 137 złotych. Jednakże, jeśli zainteresuje Cię nieoficjalna oferta tego produktu w cenie innej niż ta podana wyżej to ryzykujesz zakupem podrobionej, być może nawet niebezpiecznej wersji produktu. Właśnie dlatego należy skorzystać z oficjalnej oferty producenta, która została udostępniona w tej analizie Holisten.

Jeśli zbadasz kapsułki w Internecie, zawsze znajdziesz posty na forum i komentarze twierdzące, że Holisten został zaprezentowany na “Die Höhle der Löwen”. Sprawdziliśmy to, ale nie mogliśmy znaleźć żadnego związku między tym preparatem a znanym programem telewizyjnym. Producent kapsułek również wielokrotnie dystansował się od tych stwierdzeń.

Najczęściej zadawane pytania

Kapsułki Holisten stały się coraz bardziej popularne w ostatnich tygodniach i miesiącach, co zauważamy również po licznych pytaniach, które otrzymujemy na temat tego produktu. Jednak niestety nie mamy możliwości czasowych, aby odpowiedzieć na każde pytanie. Dlatego w dalszej części chcielibyśmy nieco bardziej szczegółowo omówić najczęściej zadawane pytania:

Czy istnieje forum Holisten?

Podczas naszych poszukiwań nie udało nam się znaleźć konkretnego forum, na którym omawiano by wyłącznie ten produkt. Jednak na większych forum można znaleźć wiele wpisów i komentarzy na temat produktu, dzięki czemu można uzyskać przegląd opinii klientów.

Co to jest Holisten?

Jeśli badasz kapsułki online, zawsze natkniesz się na Holisten. W naszych badaniach, byliśmy w stanie ustalić, że jest to jeden i ten sam produkt, który obejmujemy w tym poście. Kapsułki mają umożliwić utratę wagi bez diety lub ćwiczeń, a także poprawić ogólne samopoczucie fizyczne.

Czy kapsułki Holisten są odpowiednie również dla wegan i wegetarian?

Tak. Kapsułki są wyposażone w roślinną otoczkę kapsułki i dlatego produkt doskonale nadaje się również dla wegan i wegetarian, którzy chcą zredukować swoją wagę. Producent celowo nie stosuje żelatyny ani innych dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Jak długo muszę przyjmować Holisten?

Według producenta zalecane jest przyjmowanie kapsułek przez co najmniej cztery tygodnie. Oczekiwany spadek wagi w tym okresie wynosi od pięciu do ośmiu kilogramów. W pierwszych dniach organizm musi się jeszcze przyzwyczaić do składników aktywnych oraz odpowiednio je wchłonąć i przetworzyć. Dlatego pierwszy spadek wagi jest zwykle zauważalny dopiero w drugim lub trzecim tygodniu. Aby jednak osiągnąć długotrwały sukces, konieczne jest przyjmowanie kapsułek przez okres 30 dni.

Czy Holisten można kupić w aptekach?

Nie, kapsułki nie są dostępne w aptekach i aptekach internetowych. Należy jednak pamiętać, że mogą pojawić się podrobione wersje tego produktu w podejrzanych sklepach internetowych. Dlatego zalecamy zakup produktu bezpośrednio na stronie producenta.

Holisten z darmową dostawą

Produkt ten dostępny jest z szybką i darmową dostawą. Z promocyjnej oferty można skorzystać po kliknięciu w poniższy link do sklepu.
Sklep Holisten: https://poznajmyopinie.pl/oferta/holisten

Analiza Holisten

W naszym teście kapsułki Holisten okazały się być prawdziwym cudownym produktem dla każdego, kto chce schudnąć bez zbytniego wysiłku. W ciągu zaledwie jednego miesiąca można stracić nawet do ośmiu kilogramów. Sport lub diety nie są konieczne do tego, tylko ciągłe przyjmowanie tabletek.

Dwie kapsułki dziennie są wystarczające do osiągnięcia pożądanego efektu. Nasze badania wykazały również, że wielu innych klientów mogło już świętować wielkie sukcesy dzięki zastosowaniu tego preparatu. Możemy zatem polecić przyjmowanie Holistenu wszystkim osobom dotkniętym tym problemem. Przedstawione powyżej dane i szczegóły oparte zostały na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, portalach społecznościowych oraz blogach i ofertach producenta. Więcej na temat odchudzania można odszukać pod adresem https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/weight-loss/basics/weightloss-basics/hlv-20049483 pod którym udostępniono badania i inne szczegóły.

Na sam koniec tej wyczerpującej analizy prosimy o udostępnienie odpowiedzi na pytanie: Skąd wiesz o Holisten? Jeżeli o tym produkcie wiesz dzięki stronie internetowej, podaj nam jej adres w sekcji dyskusji.

Autorem artykułu jest Monika Więckowska

Holisten NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Prawdziwe Opinie 1Konsultantka dietetyczna.

✓ Zweryfikowany

Wasze opinie i komentarze On Holisten NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Prawdziwe Opinie

 • Jutro otrzymam i wrzucę osobistą recenzję Holisten. Myślę, że taka analiza ode mnie też się przyda. Za miesiąc dam znać.

 • Trzeba uważać na oszustwa związane z podrobionym Holisten. Zobaczyłam je na Allegro i w innych sklepach. Z tego co wyczytałam na różnych źródłach to Holisten jest dostępny na oficjalnej stronie producenta.

 • Czy preparat mogą używać osoby chorujące na nadciśnienie?

 • Nie wiem czy moja opinia na temat produktu będzie się liczyć ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Nie mam zastrzeżeń i uwag.

 • Zastanawiałam się czy opublikować tu opinię o Holisten na odchudzanie w formie kapsułek. Na obecnym etapie jakim jestem produkt spełnia moje oczekiwania. Cena i stosowanie jak najbardziej mi odpowiadają. Nie zauważyłam skutków ubocznych. Efekty są ale trzeba brać pod uwagę swoją aktywność fizyczną i styl życia.

 • Znalazłam na forum opinie o Holisten i zgoda, są bardzo pozytywne i raczej wiarygodne. Pytanie tylko co z efektem jo jo? Czy występuje po zaprzestaniu stosowania? Tak wiem, że to jest zależne od genów i tak dalej ale pytam z ciekawości bo widzę, że tylko tu prowadzona jest dyskusja o produkcie.

 • Na Allegro są podróby i radzę omijać to z daleka bo podrobione Holisten to oszustwo i to w wyższej niż oryginał cenie. Oryginał kosztuje mniej niż 150 PLN. Wszystko, co jest powyżej tej kwoty to oszustwo. Sprzedaż nie jest prowadzona w sklepach internetowych i aptekach. Oryginalny Holisten można kupić tylko na stronie producenta co zostało podane wyżej w artykule.

 • Mam Holisten. Zamówiłam od producenta. Ale boję się wziąć tabletek kupionych przez Internet. Tak wiem głupie… Ale czasem coś do głowy przychodzi później. Doradźcie

 • Aktualnie opinia o Holisten jest u mnie zadowalająca. Tak jak poprzednicy napisali, czas dostawy bardzo szybki. Sam produkt wygląda na wysokiej jakości. Efekty u mnie zadowalające. Zaciekawił mnie bardzo skład produktu stąd moje zainteresowanie. Cena napewno jest dyskusyjna natomiast ja osobiście nic do niej nie mam.

 • Czy ten produkt faktycznie działa, czy to jedno wielkie oszustwo?

 • Moja opinia Holisten jest pozytywna. Szybkość realizacji przebiegła bardzo szybko. Otrzymałam produkt po dwóch dniach od zamówienia. Czytałam opinie na forum i wiele opiniujących jest zadowolonych. Mam nadzieję, że i ja będę.

 • Sprawdzałam dziś opinie Holisten na forum i nawet na facebooku. Nikt nie opiniował tego, ewentualnie źle szukałam. Dopiero tu znalazłam już coś jeżeli chodzi o dyskusje.

 • Mam od miesiąca. Póki co żadnych zastrzeżeń. No może do czasu dostawy bo otrzymałam po 4 dniach.

 • Wczoraj się o nim dowiedziałam a dziś zamówiłam więc jestem ciekawa jakie efekty zastam po stosowaniu Holisten.

 • Dostałam przed chwilą i zabieram się za test holisten który otrzymałam. Jak narazie proces realizacji zamówienia przeszedł bezproblemowo. Jestem ciekawa jak z praktyczną skutecznością.

 • Obecnie moja opinia jest pozytywna i jestem zadowolona z produktu który otrzymałam aczkolwiek na innych stronach widziałam juz podróby tego produktu na co polecam uważać

 • Jestem zainteresowany.

 • Witam Moi. Drodzy biorę Holisten od 4 dni.
  Jestem na diecie ale wszystko jem w małych ilościach schudłam w 4 dni – 3 kg na razie polecam

 • Czy Holisten posiada wiarygodne opinie? Wszędzie widzę jakieś podejrzane strony z ofertami i wymyślonymi recenzjami. Mam wrażenie, że jest to oszustwo na odchudzanie ale mogę się mylić.

 • Moim zdaniem Holisten to oszustwo na odchudzanie na które ludzie się nabierają.

 • Aktualne opinie Holisten są pozytywne patrząc po forum dietetycznych. Swoją drogą ciekawa analiza, uzupełniona o szczegóły które mnie interesowały. Pozdrawiam.

 • Czy posiadacie własne, aktualne opinie o Holisten? Podzielcie się tu nimi na forum. Czy efekty są zadowalające? Jak oceniacie skład produktu i jego ogólną ofertę?

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.