Przejdź do treści

Holisten – Opinie i Efekty – Czy to Oszustwo?

Holisten

Holisten ma sprawić, że odchudzanie stanie się możliwe bez większego wysiłku. Ponad połowa polaków ma nadwagę. Przyczyną jest głównie nieodpowiednie odżywianie jak i brak odpowiedniej aktywności fizycznej. Sposobów na odchudzanie jest wiele, niestety zdecydowana większość jest nieskuteczna lub bardzo czasochłonna a niekiedy zbyt droga. Jedna z ciekawych metod na odchudzanie ma być stosowanie suplementu diety Holisten który według producenta jest w stanie rozwiązać problem otyłość.Holisten - apteka

Aktualizacja:

Aktualnie Holisten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a ofertę odnaleźć można pod poniższym adresem.

Holisten – Oferta

Promocyjna oferta Holisten dostępna od 21.04.2024.

Co to jest Holisten?

Holisten opinieKapsułki znane są z tego, że mogą pomóc ci schudnąć. Według producenta, składniki aktywne mają nie tylko optymalizować metabolizm, ale także hamować uczucie głodu. Producent podaje, że składniki Holisten zostały przebadane przez niezależne laboratorium i są w 100% naturalne.

Dla kogo Holisten?

Według producenta, suplement ten powinien umożliwić ogromną utratę wagi bez większego wysiłku, co dałoby użytkownikom pozytywny efekt dla nich samych i ich obrazu ciała. Ponieważ jednak nie chcemy polegać wyłącznie na oświadczeniach producenta, zrobiono test Holisten.

Kapsułki Holisten są odpowiednie dla wszystkich ludzi, którzy są niezadowoleni ze swojej wagi i chcieliby zmniejszyć procentową zawartość tłuszczu w organizmie. Wiek, waga czy płeć nie powinny odgrywać większej roli w przyjmowaniu, ponieważ jest to produkt bez recepty, który składa się wyłącznie ze składników ziołowych.

Według producenta Holisten, zmiana diety lub ćwiczeń nie jest konieczna, aby osiągnąć wymarzoną wagę osobistą dzięki kapsułkom. Ważne jest tylko, aby przyjmować tabletki przez co najmniej 30 dni, aby osiągnąć pożądany efekt.

Test Holisten

Od obietnic najbardziej z pewnością ważna jest rzeczywistość. Czy obietnice producenta Holisten mogą się sprawdzić w rzeczywistości? Jakiś czas temu odszukaliśmy 4-tygodniowy test produktu na popularnej stronie i forum dietetycznym. 34-letnia Iza wzięła udział w teście Holisten jako wolontariuszka. Testerka przed przystąpieniem do testu miała mieć problem z nadwagą i otyłością brzuszną.

Oczywiście, w wyniku tego miała również problemy z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Wypróbowała dziesiątki diet w przeszłości bez powodzenia i szukała ziołowej i skutecznej metody, aby zmniejszyć swoją wagę. Dlatego też była ona idealną osobą do przeprowadzenia testu Holisten.

Test Holisten – Tydzień 1

Zanim Iza miała rozpocząć test, zaproszono ją do prywatnego gabinetu na wstępną rozmowę. Na tym spotkaniu wyjaśniono resztę procedury badania i na co powinna zwrócić uwagę podczas przyjmowania kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie z wystarczającą ilością płynu. Najlepiej przyjmować tabletki Holisten rano przed śniadaniem i wieczorem przed pójściem spać.

Pod koniec tej rozmowy uzgodniono trzy kolejne spotkania z Izą w ciągu najbliższych tygodni. Wizyty te służyły lepszej kontroli i dokumentacji wyników. Zrobiono również kilka zdjęć i pomiarów Izy, abyśmy móc lepiej porównać jej stan przed i po w ostatnim tygodniu.

Test Holisten – Tydzień 2

Minęły już prawie dwa tygodnie okresu testowego. To oznaczało, że nadszedł czas na pierwszą wizytę kontrolną. Pierwsze sukcesy były już widoczne na wadze. W ciągu ostatnich dwóch tygodni Iza straciła już 1,8 kg masy ciała, czytamy na popularnym forum.

W indywidualnej rozmowie powiedziała, że dzięki Holisten czuje się o wiele lepiej w codziennym życiu. Zgłosiła również, że poprawił się jej sen. Nigdy nie miała żadnych skutków ubocznych ani komplikacji.

Test Holisten – Tydzień 3

Minęła już ponad połowa okresu próbnego. Pod koniec trzeciego tygodnia zaproszono Izę z powrotem do gabinetu. Waga wykazała dalszy spadek wagi o 2,5 kilograma. Iza była zadowolona z tymczasowych rezultatów, co można było również zobaczyć po jej szerokim uśmiechu, opublikowano tak na forum.

Powiedziała nam, że nie tylko czuła się znacznie lepiej w swoim ciele, ale również jej samoocena wyraźnie wzrosła. Rozpoczęto więc ostatnią fazę wspólnego testu produktu Holisten.

Test Holisten – Tydzień 4

Minął czwarty i ostatni tydzień tego testu. Oczywiście umówiono się też z Izą na wizytę kontrolną pod koniec tego tygodnia. Po pierwsze, testerka ponownie weszła na wagę. Tam zaobserwowano dalszy spadek wagi o 1,5 kilograma. Test pokazał, że udało się stracić 5,8 kg masy ciała w ciągu czterech tygodni głównie biorąc kapsułki.

Według źródła testu udało się osiągnąć cel nie poświęcając dużej uwagi aktywności fizycznej a nawet diecie. Jest to dość istotne, ponieważ inne metody odchudzania są drogie i czasochłonne. W tym przypadku, według opublikowanego testu udało się zrzucić kilkanaście kilogramów bez najmniejszych problemów. Test ten oczywiście został zakończony pozytywnym wynikiem.

Test ten był udostępniony na Medonet. Podobny test Holisten udostępniony został na Abczdrowie a także na forum dietetycznym.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Obecnie brak interesującej nas alternatywny dla tego produktu.

Kapsułki Holisten przekonały nie tylko osobę testującą, ale także cały zespół. Ale wiemy również, że wiele kobiet i mężczyzn chce zmniejszyć swoją wagę bez zbytniego wysiłku.

Ponadto wielu opiniujących udostępnia wiele zalet omawianego suplementu diety jako, że pozwala skutecznie zmniejszyć wagę o czym można dowiedzieć się w wielu źródłach. Na podstawie etykiety omawianego produktu mozna uznać, że nie tylko przyspiesza metabolizm, ale także niweluje uczucie głodu.

Produkt Holisten
Cechy Skuteczna utrata wagi
Podwyższony metabolizm
Hamuje uczucie głodu
Skutki Uboczne Brak
Zawartość Kapsułki
Dawkowanie 2 kapsułki
Cena 137 PLN
Dostawa DARMOWA
Ocena ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawy 1-3 dni
Sklep Oferta Holisten

Aktualnie popularnym suplementem diety na odchudzanie jest Fatoslimin dostępny w Polsce w cenie 137 złotych. Posiada pozytywne opinie i recenzje i identyczne właściwości co omawiany w tym artykule produkt.

Opinie Holisten

Aktualne opinie poniekąd zgadzają się z wynikami omówionego wcześniej testu. Zainteresowani byli w stanie schudnąć do 8 kilogramów w ciągu kilku tygodni bez stosowania diet odchudzających czy wyczerpujących aktywności fizycznych.

U wielu użytkowników Holisten poprawiła się również sprawność fizyczna. Nie dziwi więc fakt, że wielu klientów stwierdziło poprawę jakości snu i większą koncentrację w życiu codziennym. W szczególnie pozytywny sposób podkreślono również, że dostawa artykułów będzie szybka i bezproblemowa.

Kapsułki Holisten również pomogły mi zrzucić kilka kilogramów w dość krótkim czasie. Do tej pory najlepszy suplement odchudzający, który próbowałem. Nie tylko szybko tracisz na wadze, ale także czujesz się o wiele lepiej w ogóle. Bardziej witalny i jakoś świeższy. Zdecydowanie polecam.

Holisten to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce. Na jego temat można odnaleźć trochę opinii, zwykle na forum dietetycznym a nawet wśród analiz i recenzji produktu. Opinie o Holisten dostępne są też na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Aktualne doświadczenia na temat produktu można odnaleźć również pod tym artykułem.

opinia Holisten

Co mówią użytkownicy produktu? Opinie o Holisten w większości są pozytywne i najczęściej zainteresowani chwalą bogaty skład. Wśród pozytywnych opinii o Holisten można odszukać również takie które dotyczą samej oferty. Opiniujący doceniają na forum i portalach społecznościowych szybką wysyłkę oraz cenę. Czasem można odszukać i negatywne opinie jednak obecnie występują dość rzadko. Dotyczą one zazwyczaj już czasu dostawy. Prawdopodobnie występuje ten problem rzadko lub przy wysokim zainteresowaniu, jednak zazwyczaj produkt dociera już po trzech dniach od wykonania zamówienia.

Czy są jakieś inne oficjalne testy i badania dotyczące Holisten?

Szczególnie w dzisiejszych czasach może być trudno podjąć właściwą decyzję o zakupie, ponieważ istnieje tak duży wybór różnych produktów i dostawców. Dlatego właśnie niezależne testy i badania są tak ważne, aby dowiedzieć się, jak dobry jest dany produkt.

Na stronie internetowej Holisten czytamy, że kapsułki zostały przebadane i są w sposób ciągły sprawdzane przez laboratorium. Szukając produktu można również odszukać wiele stron internetowych, które oceniły kapsułki pozytywnie.

Stosowanie Holisten i dawkowanie

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy upewnić się, że tabletki na odchudzanie są przyjmowane prawidłowo. Według etykiety produktu, zalecane spożycie to 2 kapsułki dziennie.

Jeśli chcesz zwiększyć efekt działania kapsułek, możesz przyjmować do czterech kapsułek dziennie. Jeśli jednak zdecydujesz się przyjmować dwie tabletki Holisten dziennie, powinny być one przyjmowane rano przed śniadaniem i wieczorem przed pójściem spać.

Jeśli zażywasz cztery kapsułki Holisten, powinieneś zażyć je około 20-30 minut przed głównym posiłkiem. Organizm potrzebuje tego czasu, aby móc naprawdę wchłonąć aktywne składniki i przekazać je do organizmu. Aby osiągnąć trwałe rezultaty, przyjmowanie preparatu powinno trwać co najmniej 30 dni.

Efekty Holisten

Efekty Holisten zazwyczaj się różnią u opiniujących ale można je wyróżnić. Po pierwsze, magazynowanie tłuszczu w organizmie zostaje zatrzymane poprzez przekształcanie węglowodanów bezpośrednio w energię (ATP) z pożywienia. Inne właściwości składu zawartego w Holisten mają zapewnić to, że zmagazynowany tłuszcz zostanie rozłożony, a metabolizm odpowiednio zwiększony.

Równocześnie równowaga hormonalna zostaje przywrócona, co może być szczególnie korzystne dla kobiet. Holisten hamuje również apetyt, dzięki czemu czujesz się mniej głodny i nie musisz się martwić o zachcianki.

Znane korzyści i zalety Holisten:

 • Redukcja tłuszczu
 • Zwiększony metabolizm
 • Brak efektu jojo
 • Brak skutków ubocznych
 • Naturalny skład

Skład Holisten

Wiele różnych czynników odgrywa rolę w ocenie produktu. Jednakże, składniki aktywne i skład są jednymi z najważniejszych kryteriów. Dlatego w dalszej części chcielibyśmy bardziej szczegółowo omówić poszczególne składniki Holisten i wyjaśnić ich wpływ na organizm:

 • Berberyna – ma zapewniać lepsze uczucie sytości i zapobiegać łaknieniu.
 • Bacopa Monnieri  –  aktywny składnik pochodzi z Indii i jest tam znany od wieków jako naturalny spalacz tłuszczu.
 • L-karnityna – ten składnik służy jako wypełniacz i zagęstnik w kapsułkach. Producent celowo nie stosuje żelatyny, dzięki czemu tabletki są odpowiednie również dla wegan i wegetarian.
 • Garcinia Cambogia: Jest to również jeden z głównych składników aktywnych w kapsułkach Holisten. Ekstrakt służy utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia i działa przeciwzapalnie. Jednocześnie wzmacnia się układ odpornościowy i organizm zostaje uwolniony od wszelkich złogów i toksyn.

Aktualny skład Holisten można sprawdzić w wyszukiwarce którą udostępnia Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie.

Skutki uboczne Holisten

Producent twierdzi, że nie ma żadnych znanych skutków ubocznych Holisten, ponieważ kapsułki są wykonane z czysto ziołowych składników.

Płeć również nie ma znaczenia przy stosowaniu Holisten. Powikłania mogą wystąpić tylko wtedy, gdy cierpisz na alergię lub nietolerancję jednego lub więcej składników. W takim przypadku należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić Holisten

Sprzedaż Holisten dostępna jest przez internet za pośrednictwem strony internetowej producenta. Kapsułki te nie są dostępne w aptekach, nie są też dostępne w znanych sieciach drogerii, takich jak Rossmann. Udało nam się znaleźć produkt w znanych sklepach internetowych, takich jak Amazon czy Allegro.

Odradzamy jednak zakup Holisten na Allegro i Amazon (jak i w innych sklepach), ponieważ nie odbywa się to bezpośrednio przez producenta, ale przez osoby trzecie, prywatnych sprzedawców. Możliwe jest oszustwo i brak możliwości odzyskania poniesionych kosztów.

Cena Holisten

W sklepie producenta a więc oficjalnie, cena Holisten to 137 złotych. Należy pamiętać, że jest to cena oryginalnego produktu. W koszt należy doliczyć opłatę za przesyłkę kurierską (około 15 złotych). W tym przypadku wysyłką zajmuje się wyłącznie firma kurierska DPD. Nie jest możliwa dostawa do paczkomatu InPost.

Holisten z darmową dostawą

Produkt ten dostępny jest z szybką i darmową dostawą. Z promocyjnej oferty można skorzystać po kliknięciu w poniższy link do sklepu.
Sklep Holisten: https://poznajmyopinie.pl/oferta/holisten

FAQ – Często zadawane pytania dotyczące Holisten

Kapsułki Holisten stały się coraz bardziej popularne w ostatnich tygodniach i miesiącach, co zauważamy również po licznych pytaniach, które otrzymujemy na temat tego produktu. W dalszej części chcielibyśmy nieco bardziej szczegółowo omówić najczęściej zadawane pytania:

Czy istnieje forum Holisten?

Podczas naszych poszukiwań nie udało nam się znaleźć konkretnego forum, na którym omawiano by wyłącznie ten produkt. Jednak na większych forum można znaleźć wiele wpisów i komentarzy na temat produktu, dzięki czemu można uzyskać przegląd opinii klientów.

Co to jest Holisten?

Jeśli badasz kapsułki online, zawsze natkniesz się na Holisten. W naszych badaniach, byliśmy w stanie ustalić, że jest to jeden i ten sam produkt, który obejmujemy w tym poście. Kapsułki mają umożliwić utratę wagi bez diety lub ćwiczeń, a także poprawić ogólne samopoczucie fizyczne.

Czy kapsułki Holisten są odpowiednie również dla wegan i wegetarian?

Tak. Kapsułki są wyposażone w roślinną otoczkę kapsułki i dlatego produkt doskonale nadaje się również dla wegan i wegetarian, którzy chcą zredukować swoją wagę. Producent celowo nie stosuje żelatyny ani innych dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Jak długo muszę przyjmować Holisten?

Według producenta zalecane jest przyjmowanie kapsułek przez co najmniej cztery tygodnie. Oczekiwany spadek wagi w tym okresie wynosi od pięciu do ośmiu kilogramów. W pierwszych dniach organizm musi się jeszcze przyzwyczaić do składników aktywnych oraz odpowiednio je wchłonąć i przetworzyć. Dlatego pierwszy spadek wagi jest zwykle zauważalny dopiero w drugim lub trzecim tygodniu. Aby jednak osiągnąć długotrwały sukces, konieczne jest przyjmowanie kapsułek przez okres 30 dni.

Czy Holisten można kupić w aptekach?

Nie, kapsułki nie są dostępne w aptekach i aptekach internetowych. Należy jednak pamiętać, że mogą pojawić się podrobione wersje tego produktu w podejrzanych sklepach internetowych. Dlatego zalecamy zakup produktu bezpośrednio na stronie producenta.

Analiza Holisten

W opublikowanym teście kapsułki Holisten okazały się być ciekawym produktem dla każdego, kto chce schudnąć bez zbytniego wysiłku. W ciągu zaledwie jednego miesiąca można stracić nawet do ośmiu kilogramów a więc ćwiczenia lub diety nie są konieczne.

Producent twierdzi, że dwie kapsułki dziennie są wystarczające do osiągnięcia pożądanego efektu. Aktualne badania opinii wykazały również, że wielu innych klientów mogło już świętować wielkie sukcesy dzięki zastosowaniu tego preparatu. Możemy zatem zainteresować przyjmowanie Holistenu wszystkim osobom dotkniętym tym problemem. Przedstawione powyżej dane i szczegóły oparte zostały na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, portalach społecznościowych oraz blogach i ofertach producenta. Więcej na temat odchudzania można odszukać pod adresem https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/weight-loss/basics/weightloss-basics/hlv-20049483 pod którym udostępniono badania i inne szczegóły. Odpowiadając na pytanie tytułu artykułu: Holisten prawdopodobnie nie jest oszustwem.

Na sam koniec tej wyczerpującej analizy prosimy o udostępnienie odpowiedzi na pytanie: Skąd wiesz o Holisten? Z góry dziękujemy za odpowiedzi i opinie.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

31 komentarzy do “Holisten – Opinie i Efekty – Czy to Oszustwo?”

 1. Czy posiadacie własne, aktualne opinie o Holisten? Podzielcie się tu nimi na forum. Czy efekty są zadowalające? Jak oceniacie skład produktu i jego ogólną ofertę?

 2. Aktualne opinie Holisten są pozytywne patrząc po forum dietetycznych. Swoją drogą ciekawa analiza, uzupełniona o szczegóły które mnie interesowały. Pozdrawiam.

 3. Moim zdaniem Holisten to oszustwo na odchudzanie na które ludzie się nabierają.

 4. Czy Holisten posiada wiarygodne opinie? Wszędzie widzę jakieś podejrzane strony z ofertami i wymyślonymi recenzjami. Mam wrażenie, że jest to oszustwo na odchudzanie ale mogę się mylić.

 5. Witam Moi. Drodzy biorę Holisten od 4 dni.
  Jestem na diecie ale wszystko jem w małych ilościach schudłam w 4 dni – 3 kg na razie polecam

 6. Obecnie moja opinia jest pozytywna i jestem zadowolona z produktu który otrzymałam aczkolwiek na innych stronach widziałam juz podróby tego produktu na co polecam uważać

 7. Dostałam przed chwilą i zabieram się za test holisten który otrzymałam. Jak narazie proces realizacji zamówienia przeszedł bezproblemowo. Jestem ciekawa jak z praktyczną skutecznością.

 8. Wczoraj się o nim dowiedziałam a dziś zamówiłam więc jestem ciekawa jakie efekty zastam po stosowaniu Holisten.

 9. Mam od miesiąca. Póki co żadnych zastrzeżeń. No może do czasu dostawy bo otrzymałam po 4 dniach.

 10. Sprawdzałam dziś opinie Holisten na forum i nawet na facebooku. Nikt nie opiniował tego, ewentualnie źle szukałam. Dopiero tu znalazłam już coś jeżeli chodzi o dyskusje.

 11. Moja opinia Holisten jest pozytywna. Szybkość realizacji przebiegła bardzo szybko. Otrzymałam produkt po dwóch dniach od zamówienia. Czytałam opinie na forum i wiele opiniujących jest zadowolonych. Mam nadzieję, że i ja będę.

 12. Aktualnie opinia o Holisten jest u mnie zadowalająca. Tak jak poprzednicy napisali, czas dostawy bardzo szybki. Sam produkt wygląda na wysokiej jakości. Efekty u mnie zadowalające. Zaciekawił mnie bardzo skład produktu stąd moje zainteresowanie. Cena napewno jest dyskusyjna natomiast ja osobiście nic do niej nie mam.

 13. Mam Holisten. Zamówiłam od producenta. Ale boję się wziąć tabletek kupionych przez Internet. Tak wiem głupie… Ale czasem coś do głowy przychodzi później. Doradźcie

 14. Na Allegro są podróby i radzę omijać to z daleka bo podrobione Holisten to oszustwo i to w wyższej niż oryginał cenie. Oryginał kosztuje mniej niż 150 PLN. Wszystko, co jest powyżej tej kwoty to oszustwo. Sprzedaż nie jest prowadzona w sklepach internetowych i aptekach. Oryginalny Holisten można kupić tylko na stronie producenta co zostało podane wyżej w artykule.

 15. Znalazłam na forum opinie o Holisten i zgoda, są bardzo pozytywne i raczej wiarygodne. Pytanie tylko co z efektem jo jo? Czy występuje po zaprzestaniu stosowania? Tak wiem, że to jest zależne od genów i tak dalej ale pytam z ciekawości bo widzę, że tylko tu prowadzona jest dyskusja o produkcie.

 16. Zastanawiałam się czy opublikować tu opinię o Holisten na odchudzanie w formie kapsułek. Na obecnym etapie jakim jestem produkt spełnia moje oczekiwania. Cena i stosowanie jak najbardziej mi odpowiadają. Nie zauważyłam skutków ubocznych. Efekty są ale trzeba brać pod uwagę swoją aktywność fizyczną i styl życia.

 17. Nie wiem czy moja opinia na temat produktu będzie się liczyć ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Nie mam zastrzeżeń i uwag.

 18. Trzeba uważać na oszustwa związane z podrobionym Holisten. Zobaczyłam je na Allegro i w innych sklepach. Z tego co wyczytałam na różnych źródłach to Holisten jest dostępny na oficjalnej stronie producenta.

 19. Jutro otrzymam i wrzucę osobistą recenzję Holisten. Myślę, że taka analiza ode mnie też się przyda. Za miesiąc dam znać.

 20. Wrzucam opinię po dwóch miesiącach. Jestem bardzo zadowolony. Nie skończyłem na jednej sztuce bo rezultaty miałem świetne już po 3 tygodniach i zachęcony efektami załatwiłem sobie drugą sztukę i jest elegancko. Przyznam się, że byłem sceptycznie do tego nastawiony ale zaskoczyłem się pozytywnie.

 21. Widziałam opinie na popularnym forum i uważam, że można schudnąć bez problemu.

 22. Moim zdaniem jest to oszustwo bo może i cena jest super ale skuteczność może być niesatysfakcjonująca. Oczywiście to moje zdanie i każdy będzie miał swoje na ten temat.

 23. Szczerze? Dobre samopoczucie to efekt wydanych pieniędzy. Czujesz się lepiej, bo działa efekt zakupu. Powiem tak, przestałem jeść cukier, ciastka, słodycze. Od razu schudłem kilka kilogramów. Stosując Holisten nie do końca osiągnąłem ten efekt stosując mnóstwo sportu i działań dodatkowych. Dopiero po prostu odstawienie cukru zadziałało. Czy produkt dobry? Nie wiem, u mnie nie zadziałało.

 24. Dzięki za podaną specyfikacje Holistenu i dyskusję. Ogólnie przeglądałem komentarze na Facebooku z doświadczeniami stosowania i więcej jest tych pozytywnych doświadczeń niż negatywnych ale rozumiem ludzi, którzy uważają to za oszustwo.

 25. No cóż, zamówiłam suplement w którym jest 60 kapsułek i zobaczymy co z tego będzie. Miła pani kilka godzin po płatności przekazała mi przez telefon nawet cenne rady odnośnie odchudzania. Na adres email dostałam też poradnik co i jak także wydaje się to być ciekawym rozwiązaniem.

 26. Jestem zadowolona. Jedyna wada jest taka, że nie jest dostępny w aptekach i nie da się go kupić stacjonarnie. Trzeba to robić tylko na stronie producenta a i nie każdy wie która to strona sądząc po opiniach. No i kwestia wielu podróbek zalanych w Polsce. Trzeba uważać ale sam produkt jest ciekawy.

 27. Ten produkt to totalne dno! Nie dajcie się nabrać. Ale brawo za reklamę produktu. Tutaj producent zrobił wszystko aby dobrze sprzedać przysłowiowe gó…o w papierku.

 28. Według mojego przypadku działa bardzo dobrze. Nie wiem, czy te negatywne opinie nie pochodzą od trenerów personalnych którzy stracą zainteresowanie klientów z powodu tego produktu. Niestety jak widać są lepsze i szybkie sposoby na odchudzanie niż korzystanie z trenera personalnego a może i diet pudełkowych które kosztują po 2 000 złotych miesięcznie a niewiele pomagają. A tu mamy kapsułki za 137 złotych i nawet jakby je trzeba było stosować co miesiąc to i tak wychodzi o wiele taniej niż inne metody odchudzanie. Taka moja opinia. Szczera ale jak najbardziej prawdziwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *