Fenix Ground Zero – opinie (prawdziwe) oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Średnia ocen (z sekcji opinie) opiniujących przedstawiony produkt: 1 / 5

Fenix Ground Zero to suplement, który niema nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu, jego efekty stosowania nie zostały wiarygodnie potwierdzone a jego skład jest kwestią dyskusyjną.

Jak można zauważyć już na wstępie recenzja tego produktu na spalanie tłuszczu lub też poprostu odchudzanie zdradza nam pierwsze obawy recenzowanego preparatu. Fenix Ground Zero zyskał złą sławę już niemal podczas debiutu na polskim rynku z wielu względów, które zostaną omówione w tej publikacji a właściwie ogólnej, jednak przydatnej recenzji.

Ostrzeżenie PAA | Skład | Efekty Kuracji | Opinie Użytkowników


W artykule tym omówione zostały takie kwestie jak jego skład ogólny (szczegółowy skład powinien być dostępny na stronie producenta lub w ulotce, jednakże pojawiają się tutaj pewne wątpliwości o czym więcej w pierwszym rozdziale tej publikacji), ewentualne efekty stosowania przedstawionego preparatu, którego jak już wiemy nie zostały w wiarygodny sposób potwierdzone (dalsza część informacji znajduje się w drugim rozdziale tego artykułu) a także opinie o Fenix Ground Zero, dostępne na wielu stronach internetowych (głównie blogi, portale społecznościowe czy też fora dyskusyjne jak forum Kafeteria i w innych serwisach internetowych).Spalanie tłuszczu efekty i cena Fenix Ground Zero opinie i skład

Oczywiście w publikacji można odnaleźć inne, również istotne kwestie takie jak krótka informacja o możliwych skutkach ubocznych (podsumowanie informacji z różnych źródeł, dostępne w rozdziale czwartym), cena suplementu (zamieszczona w rozdziale piątym) a także informacje gdzie kupić prezentowany suplement, który błędnie jest nazywany jako spalacz tłuszczu (zamieszczone w szóstym rozdziale).

Czy środek o wdzięcznej nazwie Fenix Ground Zero to dobry sposób na spalanie tłuszczu? Poznaj faktyczne opinie dotyczące tego preparatu, informacje jak i inne dyskusje, które być może okażą się pomocne w podjęciu ostatecznej i właściwej decyzji.

Skład Fenix Ground Zero

Kwestia składników zawartych w przedstawionym suplemencie jest dość istotna, ponieważ dotyczy ona bezpieczeństwa naszego organizmu jak i jego faktycznej skuteczności. W chwili publikacji artykułu w składzie prezentowanego preparatu można odnaleźć między innymi takie składniki jak:

 • Synephrine HCl (synefryna).
 • Bioperine® (ekstrakt z pieprzu).
 • Nelumbo Nucifera Extract.
 • Evodiamine 99%.
 • Beta-Phenethylamine (2-Fenyloetyloamina).
 • Cirsium Oligophyllum Extract (10:1).
 • N-Acetyl Tyrosine.
 • Rauwolfia Vomitoria Extract (std. min. 90% Alkaloids).
 • Raspberry Ketones (ketony malinowe).
 • Aconitum Kusnezoffii Extract (2-Aminoisoheptane, DMHA).
 • Dandelion Root Extract (10:1) (korzeń mniszka).

problem fenix ground zero opinia pzk

Jak można zauważyć skład produktu prezentuje się nawet interesująco, przynajmniej na pierwszy rzut oka, bowiem w sieci można odnaleźć specjalne oświadczenie, w którym Polska Agencja Antydopingowa ostrzega przed stosowaniem tego preparatu.

Głównym powodem jest zawartość niebezpiecznych składników w przedstawionym produkcie, takich jak higenamina (co ciekawe nie zadeklarowano jej w etykiecie suplementu) oraz 1,4 dimetylpentyloamina (zadeklarowany w etykiecie jako Beta-Phenethylamine wprowadzając przy okazji w błąd zainteresowanych).

Jeżeli jesteś jedną z osób zainteresowanych zakupem tego preparatu i informacja ta zniechęciła cię to zakupu, warto zainteresować się produktem SlimBerry, który w kwestii składu nie posiada właściwie tak twardych wątpliwości co przedstawiony w tej publikacji Fenix Ground Zero.

Efekty Fenix Ground Zero

Jak już wcześniej wspomniano, efekty prezentowanego „spalacza tłuszczu” nie zostały potwierdzone w sposób wiarygodny, dlatego też informacje dotyczące tej kwestii powinny być brane z dość dużym dystansem.

Jako, że w sieci zawartych jest niemało informacji dotyczących co do jego właściwości, wybraliśmy te najciekawiej brzmiące które prezentują się następująco:

Ostatnia informacja dotycząca poprawy samopoczucia zapewne wywołała co u niektórych lekki śmiech. Oczywiście przedstawione powyżej informacje to tylko teoria, która została opublikowana na potrzeby marketingu.

Skuteczność Fenix Ground Zero nie została w dalszej chwili potwierdzona w sposób właściwy, dlatego kwestia ta powinna wzbudzić pewne podejrzenia co do efektywności omawianego środka.

Opinie Fenix Ground Zero

Poprzednio wymienione kwestie są dość istotne, jednak zainteresowani zakupem odpowiedniego preparatu na odchudzanie bądź spalanie tłuszczu zwykle kierują się opiniami zamieszczonymi w sieci.

Niestety w internecie na wielu stronach internetowych można odnaleźć niemałą ilość zmanipulowanych wypowiedzi użytkowników (przykładowo negatywna wypowiedź dotycząca prezentowanego preparatu zamieniana jest nierzadko w pozytywną, niestety jest to zabieg powszechny zwłaszcza na pewnym forum w którym można odnaleźć niemałą ilość takich właśnie opinii w sieci).

Te najbardziej wiarygodne opinie o Fenix Ground Zero zwykle są negatywne, głównym argumentem używanym przez osoby niezadowolone z zakupu jest niska skuteczność. Ten fakt nie powinien dziwić między innymi ze względu na niepotwierdzone w sieci informacje co do efektów jakie miałby powodować ten suplement o czym wspomniano w drugim rozdziale tej publikacji.

Opinie Fenix Ground Zero z forum

Największą szansą na odnalezienie zweryfikowanych opinii są portale społecznościowe takie jak Facebook i tym podobne. Kończąc kwestię opinii warto dogłębnie przeanalizować niemal każdą wypowiedź dotyczącą tego preparatu lub poprostu skonsultować się z lekarzem w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości.

Porównaj zwycięzce
Produkt

Spalanie tłuszczu efekty i cena Fenix Ground Zero opinie i skład

 

Fenix Ground Zero

Slim Berry na odchudzanie opinie i efekty

 

SlimBerry

Efektyx Brak efektów spalania tłuszczu✓ Skuteczna utrata wagi
✓ Zmniejszenie uczucia głodu
✓ Zwiększony poziom serotoniny
Możliwe skutki ubocznex Ostrzeżenie wydane przez PZKBRAK efektów ubocznych
Zawartość opakowania30 kapsułek60 kapsułek
Cena249,00 zł137,00 zł – kupisz tutaj
Dawka dobowax Brak informacji2 kapsułki
Wydajnośćx Brak informacji45 dni
Koszty wysyłkix do 9,99 zł długi czas wysyłkiDARMOWA
Opinie☆ ☆ ☆ ☆ 1/5★ ★ ★ ★ ★ 5/5

Skutki uboczne Fenix Ground Zero

Unikając niepotrzebnego wstępu, w chwili obecnej nie odnaleziono jakichkolwiek informacji o spowodowanych skutkach ubocznych groźnych dla zdrowia.

Oczywiście nie oznacza to, iż w każdym przypadku jego stosowanie okaże się bezpieczne, dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą.

Aktualizacja!

Prawdopodobnie jednak występują skutki uboczne. Nasi czytelnicy odnaleźli przypadki, w których Fenix Ground Zero może powodować dość mocne skutki uboczne. Jednym z takich źródeł informacji jest forum SFD na którym sam moderator forum opublikował wypowiedź.

Fenix Ground Zero - opinia z forum

Cena Fenix Ground Zero

W czasie tej publikacji prezentowany środek dostępny jest w cenie około 250 złotych. Jako, iż informacje dotyczące tego preparatu są zazwyczaj wątpliwe tak jak jego efektywność czy też opinie, cena może okazać się ryzykownym wydatkiem. W chwili obecnej warto więc przynajmniej do czasu wyjaśnienia pewnych kwestii wstrzymać się z jego zakupem.

Gdzie kupić Fenix Ground Zero

Jeżeli jednak jesteś z tych osób, które mimo ostrzeżeń pojawiających się w sieci masz chęć na zakup przedstawionego preparatu, warto wiedzieć iż jego dostępność ogranicza się do kilku sklepów, również Allegro. Podsumowując zebrane i omówione w tej publikacji kwestie (i nie tylko, wiele informacji można również odnaleźć w sieci, najlepiej jest skorzystać ze sprawdzonych źródeł informacji). W chwili obecnej zakup Fenix Ground Zero może okazać się ryzykowny ze względu na wiele wątpliwości pojawiających się w sieci na jego temat. Zapraszamy do dyskusji dostępną poniżej.

FAQ – Często zadawane pytania dotyczące Fenix Ground Zero

Spożycie i dawkowanie – jak stosować tabletki Fenix Ground Zero?

Na stronie producenta nie możemy znaleźć żadnych informacji na temat spożycia i dawkowania tabletek. Jest to dość dziwna praktyka, w zasadzie również podejrzana ze względu na to, iż konsument powinien znać takie szczegóły. Brakuje również szczegółów o porach dnia w których należy przyjmować kapsułki. Producent nie udziela podstawowych informacji tej kwestii, pozostawiając klientów z ich wątpliwościami.

Skład Fenix Ground Zero

Jak już wiadomo skład produktu budzi pewne zastrzeżenia, między innymi Polskiej Agencji Antydopingowej, która wystosowała oficjalny komunikat dotyczący tego spalacz tłuszczu. Skład budzi wiele wątpliwości.

Czy mogą wystąpić efekty uboczne?

Na stronie producenta nie opublikowano szczegółów dotyczących skutków ubocznych. Warto raz jeszcze wspomnieć o komunikacie Polskiej Agencji Antydopingowej oraz PZK. Istnieje prawdopodobieństwo występowania efektów ubocznych po stosowaniu spalacza Fenix Ground Zero. Prawdopodobieństwo wzrasta w przypadku gdy zainteresowany wykazuje nietolerancję na jeden lub więcej składników.

Gdzie można kupić Fenix Ground Zero?

Kapsułki Fenix Ground Zero można zamawiać tylko online, w sklepie producenta lub na Allegro.

Czy Fenix Ground Zero jest dostępny w aptekach?

Oferta Fenix Ground Zero nie jest prowadzona w aptekach i sklepach stacjonarnych. Sprzedaż prowadzona jest głównie na Allegro oraz w sklepie internetowych. Nierzadko można spotkać aukcje internetowe w serwisach ogłoszeniowych jak na przykład OLX.

Cena Fenix Ground Zero

Według producenta kapsułki kosztują około 250 złotych. Odnalezienie tańszych ofert jest prawie niemożliwe.

4 opinii On Fenix Ground Zero – opinie (prawdziwe) oraz efekty i skład – gdzie kupić.

 • Avatar

  Znalazłem ostrzeżenie co do tego fenix ground zero tutaj https://pzkaj.pl/?p=2079 i faktycznie recenzja się zgadza. Na forum sportowym wrzucają same pozytywne opinie. Wychwalają jakie to on cuda robi. Moim zdaniem trzeba iść z tym na Policję bo to jawne oszustwo i naciąganie ludzi.

  To nie jest nawet spalacz tłuszczu tylko jakiś syf.

  Swoją drogą zrobili sobie nową nazwę jako Fenix Ground Zero Black Edition żeby odciąć się od prawdziwych opinii. Zna ktoś tych oszustów?

 • Avatar

  Zdecydowanie oszustwo i nie tylko jest to moja opinia. Nie wiadomo kto produktuje to coś. Ja w ostatniej chwili zrezygnowałam. Szkoda mojego zdrowia i jeszcze mam za to płacić. Cena jest wysoka. Opinie są pisane przez producenta, a te właściwie jednoznacznie wskazują, że spalacz nie działa. Jest wiele niewiadomych. Brak szczegółów co do producenta i składu. Jak dla mnie zdecydowanie dużo negatywnych rzeczy. Na Allegro i na OLX też opinie są negatywne. Na forum SFD można znaleźć dyskusje i szczegóły o tym Fenix ground zero. I tak jak ktoś już napisał wcześniej, na tamtym bestbody są fałszywe komentarze które naciągają. To tyle ode mnie. Są inne spalacze tłuszczu, wytarczy poszukać.

 • Avatar

  Oszustwo. Ten Fenix ground zero nie działa. Pracownicy tej firmy oszukują ludzi. Kłamią na forum a ja dałam się nabrać. Dziś się dowiedziałam, że zwrotu nie będzie. Czyste skurwy…stwo.

  nie kupujcie tego i unikajcie tego sklepu bestbody bo naciągają i klamią a potem kontakt się urywa.

 • Avatar

  Nie kupujcie tego gówna które i tak wam nie pomoże. Ten cały Fenix ground zero to ściema, to nawet nie jest spalacz tłuszczu tylko jakieś prochy niewiadomego pochodzenia. Na niezależnych forach są o nim prawdziwe opinie, to coś nie działa a tak jak tu napisano zainteresowała się tym czymś PAA więc szkoda zdrowia na to coś. Spróbujcie czegoś innego, tak jak pisałem to nie jest nawet spalacz tłuszczu i nic to ze spalaniem tłuszczu niema wspólnego. Zwykłe cukierki że tak to opiszę.

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.