Przejdź do treści

Opinie o Black Latte – cena i skład napoju na odchudzanie

Black Latte

Napój Black Latte (znany te jako Latte Black) to kawa odchudzająca której oferta dostępna jest od 2018 roku. Recenzja tego produktu z pewnością pomoże odnaleźć niezbędne szczegóły na jego temat w tym również jego opinie.

W poniższym artykule rozpisane zostały jego właściwości i informacje które zwykle poszukują zainteresowani. Nie tracąc czasu na wstęp, przejdźmy do recenzji Black Latte.

koktajl Black LatteDuża dostępność i relatywnie niska cena fast foodów i przetworzonych silnie produktów, brak ruchu na co dzień oraz wiele chorób związanych z osłabieniem metabolizmu – nic dziwnego, że epidemia nadwagi i otyłości w naszym kraju powoli staje się faktem.

Osoby posiadające dużo nadprogramowych kilogramów próbują walczyć z nimi na wiele różnych sposobów, nierzadko również przez przyjmowanie tak zwanych wspomagaczy odchudzania, których celem miałoby być przyspieszenie etapy chudnięcia i likwidację zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jedną z propozycji jest napój Black Latte. Ta mieszanka w formie koktajli jest stosowana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Producent zapewnia, że w jej składzie są wyłącznie naturalne, ekologiczne składniki.

Weźmy zatem na tapet preparat i sprawdźmy, jak działa, z czego się go produkuje, jakie krążą na jego temat opinie i gdzie i za ile można go kupić.

Czy kawa Black Latte jest skuteczne na odchudzanie? Poznajmy najnowsze opinie produktu.


Ranking produktów na Odchudzanie - Luty 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 20.07.2024

 

Opinie Black Latte

W sieci natknąć się można na całe mnóstwo opinii na temat stosowania tego coraz bardziej popularnego środka, którego celem ma być ułatwienie procesu odchudzania.

Są one bardzo urozmaicone, wydaje się zatem, że tak naprawdę tylko osobiste przetestowanie mogłoby przynieść dokładne, wyczerpujące i w pełni bezstronne oceny na temat jego działania.

Producent zapewnia, że dzięki regularnemu stosowaniu koktajli Black Latte schudnąć można nawet 4 kilogramy tygodniowo, co w perspektywie miesiąca dałoby bardzo imponujący (i wręcz grożący pokaźnym efektem jojo) spadek rzędu kilkunastu kilogramów. Wielu internautów przeczy tej opinii, twierdząc, że ich spadki kilogramowe były znacznie mniejsze.

Podobny artykuł:  Fibro Control – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Kawa Black Latte opinie ma różne. Niestety częściej można trafić na negatywne opinie w których recenzowane jest niezadowolenie zainteresowanych tym produktem na odchudzanie.

Opinie o Black Latte z forum

Nie brak jednak również opinii pozytywnych na temat stosowania tego preparatu, pojawiają się informacje na temat tego, że proces zrzucania zbędnych kilogramów został za jego sprawą przyspieszony i że waga spada (choć nie w takim tempie, jak sugerował producent).

Sporo osób wspomaga w ten sposób odchudzanie przez dość długi czas, to grupa zadowolona z wyników, jakie dzięki niemu odnotowuje. Są jednak i tacy, którzy dość szybko zniechęcili się do stosowania owego preparatu i odstawili go.

Warto dodać, że pozytywnie wypowiadają się na temat owego preparatu celebrytki. Mowa między innymi o Charlize Theron czy też Sandrze Bullock. Ciężko jednak stwierdzić, czy są to realne opinie osób.

Inna recenzja: Kanabialica na odchudzanie i recenzja jego działania

Efekty Black Latte

Jeśli chodzi o działanie koktajli Black Latte, zostały przeprowadzone badania kliniczne, które mogą nam sporo powiedzieć na temat efektywności tego środka.

W czasie trwania badania u 99% osób zanotowane zostały spadki masy rzędu 8-16 kg, 97% badanych zadeklarowało, że podniosła się ich wydajność snu. Brakuje jednak informacji na temat tego, jak długo badanie trwało.

W zapowiedzi producenta, jak już wspomnieliśmy, spadki rzędu 3-4 kilogramów w ciągu tygodnia są normą. Spore grono użytkowników zauważyło jednak brak efektów odchudzających lub efekty na znacznie mniejszą skalę od zapowiadanych.

Producent twierdzi, że metabolizm przyspiesza podczas stosowania jego preparatu aż 3,4 razy.

Obiecuje on skuteczne odchudzanie za pomocą swojego produktu, jednak brak wiarygodnych informacji i potwierdzonych efektów przeczy tym obietnicom. O decyzję o tym czy kupić Black Latte można dopytać się specjalisty, który powinien wyjaśnić jego realne działanie na odchudzanie.

Skład Black Latte

Warto podkreślić, że ten preparat oparty jest wyłącznie na działaniu naturalnych, ekologicznych składników, które nie wywołują poważnych niepożądanych efektów.

W koktajlach znajdziemy:

  • aktywowany węgiel, którego zadaniem jest pomoc organizmowi w pozbyciu się zbędnych produktów przemiany materii, dodatkowo zmniejszając apetyt oraz przyspieszając metabolizm, jego zadaniem jest także usprawnienie pracy układy pokarmowego. Dodać warto, że aktywowany węgiel stosuje się z wielkim powodzeniem w przypadku biegunek oraz zatruć. Jest on bezpieczny i od lat chętnie przez Polki i Polaków stosowany. Usunięcie toksyn z organizmu to następstwo stosowania Black Latte.
  • mleko kokosowe, które coraz częściej pojawia się w polskich jadłospisach, zastępując mleko krowie. Tłuszcz w nim zawarty ma za zadanie przyspieszenie pojawienia się uczucia sytości, a w rezultacie jedzenie mniejszych ilości pokarmu. Mleko kokosowe ma także wykazywać pozytywne działanie na pracę jelit.
  • kwas tłuszczowy omega 3, który określić można z powodzeniem mianem zdrowego tłuszczu niezbędnego w zbilansowanej diecie. Daje odczucie sytości. Dzięki niemu w organizmie zwiększa się poziom leptyny, czyli innymi słowy hormonu odpowiedzialnego za tempo rozkładu tłuszczów.
  • L-karnityna skutecznie zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej, jednocześnie przyspieszając tempo przemiany materii.
Podobny artykuł:  Sliminazer opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Dawkowanie i skutki uboczne koktajlu Black Latte

Producent rekomenduje stosowanie jednej łyżki preparatu każdego dnia przez miesiąc. Wypicie koktajlu raz dziennie ma nam zastąpić jeden z posiłków lub przekąskę.

Na przeprowadzenie takiej kuracji potrzeba jednak aż trzech opakowań suplementu diety Black Latte.

Jeżeli chodzi o skutki uboczne preparatu, ze względu na to, że recenzowana kawa zawiera wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia, występują wyłącznie takie, które w znaczący sposób nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Korzystający z tej formy wspomagania procesu odchudzania skarżyli się na zgagę oraz uczucie pełności w żołądku.

Czytaj również: Jak szybko schudnąć w tydzień?

Cena Black Latte

Za jedno opakowanie z dziesięcioma saszetkami tego suplementu diety zapłacić musimy aż 169 złotych! Aby przeprowadzić miesięczną kurację, potrzebujemy trzech opakowań za łączną kwotę 507 złotych.

Jak można zauważyć cena produktu którego działania na odchudzanie nie zostały potwierdzone jest dość wysoka.

Należy pamiętać, że są to niemałe pieniądze. Najlepiej jest zastanowić się nad jego nabyciem.

Gdzie kupić Black Latte?

Kawa Black Latte można zamówić na oficjalnej stronie producenta tego preparatu.

Produktu nie znajdziemy w aptekach, dlatego przy jedynej możliwości w jakiej można go zakupić należy poczekać kilka dni na przesyłkę z tym produktem.

Monika Wieckowska

✓ Zweryfikowany
Monika Wieckowska

Licencjonowany dietetyk, ukończony kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny.
Zainteresowania: Dietetyka i odchudzanie.

5 komentarzy do “Opinie o Black Latte – cena i skład napoju na odchudzanie”

  1. Dokładnie potwierdzam. Niema szału, efektów brak. Moja opinia o Black latte jest negatywna. Szkoda się rozpisywać, niby mają być duda a wychodzi jeden klops.

  2. To jedna wielka ściema! Nic nie działa!!! W składzie oprócz tych wymienianych 100% naturalnych 4 składnikach jest jeszcze kilka innych trujących. Polski dystrybutor jak twierdzi nie odpowiada za skład ( ale zataja kompletny skład). Słodki smak kawy tylko pobudza łaknienie do zjedzenia . Pierwszy raz spróbowałam magicznego proszku i dziala jak kazdy . Odchudza ale tylko portfel i utwierdza w przekonaniu, że bez prawdziwej diety i ćwiczeń żadne kilogramy w dół nie pójdą

  3. Ktoś sprawdzał? Wiele osób pisze, że to ściema ale nie chce mi się wierzyć w każdą opinię. Przydałaby się opinia specjalisty o tym black latte.

  4. Również czekam na aktualne opinie tego napoju. Naprawdę to może działać na odchudzanie?

  5. Czy ktoś jeszcze to stosował na odchudzanie? Jaka jest skuteczność tego koktajlu na odchudzanie? Czy to oszustwo czy jednak coś tam można zauważyć pozytywnego w rezultatach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *