Berber Fast opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

Berber Fast to produkt na odchudzanie dostępny w Polsce w formie kapsułek od 2020 roku. Aktualne opinie o produkcie zawierają negatywne komentarze. Wielu zainteresowanych jest niezadowolonych z działania produktu. Opublikowana analiza i recenzja zawiera szczegóły tego produktu na odchudzanie.

Berber FastOmówiony suplement diety Berber Fast według ogólnodostępnych danych został zarejestrowany przez podmiot Profit Box Sp. z o. o. 9 września 2020 roku. Aktualnie jest to jedyny produkt zarejestrowany przez wspomnianą wcześniej firmę o czym świadczą dane udostępnione przez Główny Inspektorat Sanitarny. Od czasu wprowadzenia produktu do obrotu minęły już ponad 2 miesiące. To idealny moment na analizę tego produktu która została przedstawiona między innymi w tym artykule. Artykuł zawiera takie szczegóły jak efekty i skład produktu, aktualne opinie oraz cena i informacje gdzie kupić omówiony produkt w przypadku zainteresowania ofertą.

Aktualnie na topie na odchudzanie: Caralean:

Caralean – Oferta

Recenzja w tym opinie i analiza dostępna jest w artykule Caralean na odchudzanie. W ostatnim czasie bardzo popularny produkt dostępny w Polsce.

W ostatnim czasie pojawiają się różnego rodzaju reklamy Berber Fast w których opublikowane są cudowne właściwości tego produktu. Opublikowane w sieci wątpliwej rzetelności rankingi tabletek na odchudzanie przedstawiają ten produkt jako numer 1. Oczywiście tego typu rankingi nie są poparte żadnymi badaniami czy też sondażami, dlatego na obecną chwilę wydają się być po prostu bardzo naciągane (lub po prostu fałszywe).

Od jakiegoś czasu publikowane są negatywne opinie w których dowiedzieć się można o braku skuteczności tego produktu. Oczywiście tego typu opinie dostępne są w sieci, najczęściej odnaleźć je można na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter a nierzadko również na forum lub blogach dietetycznych i w wielu innych miejscach. Przyglądając się bliżej ofercie w której dostępny jest ten preparat a także samemu produktowi można odnieść wrażenie, że jego właściwości mogą być bardzo naciągane. Czy Berber Fast to oszustwo na odchudzanie o którym wspominają opiniujący?


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2021 r.

Czym są tabletki na odchudzanie w tym analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 21.06.2021

 

Spis treści

Opinie Berber Fast

Analizowany produkt w postaci kapsułek dostępny jest w Polsce od 2020 roku. Od czasu debiutu na rynku polskim minęło wystarczająco czasu, by móc zebrać i zanalizować dostępne w internecie opinie i pozostałe dyskusje. W wyszukiwarkach odnaleźć można również recenzje wątpliwej rzetelności w których produkt ten jest wychwalany a opinie dostępne w sekcjach komentarzy prawdopodobnie manipulowane lub też pisane przez osoby reklamujące ten specyfik. Jednak przy odpowiednim podejściu do tematu można natrafić na negatywne opinie, które dostępne są na różnego rodzaju stronach internetowych, zazwyczaj na forum lub też portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Odnoście negatywnych recenzji, tu nie trzeba się rozpisywać. Wystarczy wyszukać w wyszukiwarce szczegóły dostępne pod hasłem Berber Fast oszustwo. Od niedawna publikowane są również negatywne recenzje w których dowiedzieć się możemy o fałszywych personach które promują przedstawiony suplement, m.in. o Andrzeja Suchodolskiego który tak właściwie nie istnieje. Uznajmy więc, że osoba ta jest fikcyjna. Pan Andrzej Suchodolski obecny w różnego rodzaju reklamach stara się z całych sił przekonać nas do zakupu Berber Fast publikując dość przesadzone właściwości produktu.

Aktualne opinie o Berber Fast odnaleźć można również pod tym artykułem w której prowadzona jest dyskusja na temat przedstawionego produktu na odchudzanie. Zachęcamy również do publikacji własnej opinii na temat analizowanego suplementu diety. Dzieląc się własnymi doświadczeniami wspomagasz zainteresowanym wybór odpowiedniego produktu.

Skład Berber Fast

Kolejną kwestią, którą należy omówić jest skład prezentowanego suplementu diety. Oczywiście szczegółowy skład Berber Fast dostępny jest w ulotce lub na opakowaniu produktu, ale by go poznać konieczny byłby zakup a tego typu informacje niestety nie są publicznie dostępne. Znamy natomiast skład ogólny Berber Fast który przedstawia się w następujący sposób:

 • Bacopa monnieri (L.) Wettst. (Bakopa drobnolistna)
 • Berberis aristata DC. ()
 • Rhodiola rosea L. (Różeniec górski)
 • Karnityna

Oczywiście przedstawiony powyżej skład to skład ogólny. Dane te udostępnia publicznie Główny Inspektorat Sanitarny w swoim rejestrze produktów. Oczywiście jeżeli jesteś jedną z tych osób, która zakupiła ten produkt i ma dostęp do szczegółowych danych, prosimy o udostępnienie w sekcji dyskusji szczegółowego składu zawartego na etykiecie lub opakowaniu produktu. Dzięki temu uzupełnimy ten artykuł o dodatkowe szczegóły, które mogą być przydatne dla przyszłych zainteresowanych.

Należy pamiętać, by w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości skonsultować się ze specjalistą. W składzie mogą być zawarte alergeny.

Efekty Berber Fast

Kwestia ta należy do jednej z najciekawszych, które wymagają omówienia. W przypadku Berber Fast efekty a właściwie ich brak w praktyce odbija się na negatywnych opiniach których dowiedzieć się można na różnego rodzaju stronach internetowych. Według opinii dostępnych na części forum, Berber Fast nie jest wydajny w swoim działaniu mimo, iż producent chwali się w swoich reklamach wysoką skutecznością potwierdzonymi różnymi badaniami. Niestety brak jest jakichkolwiek źródeł do tego typu badań.
Pomijając wątpliwości warto przejść do innych szczegółów które są udostępniane na niezbyt wiarygodnych recenzjach. Według nich efekty Berber Fast przedstawiać się mają w poniższy sposób:

 • Zwiększona energia
 • Poprawa nastroju
 • Wstrzymanie apetytu
 • Korzystne działanie na florę bakteryjną jelit
 • Przyspieszony proces spalania tkanki tłuszczowej

Oczywiście opublikowane powyżej dane to niepotwierdzone efekty. Brak jest jakichkolwiek badań i wiarygodnych potwierdzeń działania tego produktu.

Aktualne efekty można odnaleźć wśród wiarygodnych opinii, które zwykle dostępne są na stronach w których brak jest odnośników czy też przekierowań do strony z ofertą w której można zakupić produkt. Szczegóły na temat efektów można odnaleźć również wśród opinii, które odnaleźć można również pod tym artykułem w sekcji komentarzy.

Odpowiednie dawkowanie Berber Fast

Aktualnie ciężko jest odnaleźć wiarygodne informacje na temat odpowiedniego dawkowania kapsułek z których składa się analizowany produkt. Być może dane te są dostępne w ulotce lub na opakowaniu produktu, jednak by je otrzymać należałoby zakupić recenzowany produkt co wiązało by się z ryzykiem inwestycji w nieskuteczny produkt.

Skutki uboczne Berber Fast

Obecnie brak jest jakichkolwiek informacji o skutkach ubocznych jakie mogłyby wystąpić przy stosowaniu tego suplementu diety. Należy jednak pamiętać, że w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z odpowiednim specjalistą.

Cena Berber Fast

Jak już wiadomo, przedstawiony produkt dostępny jest w Polsce. Aktualna cena Berber Fast to 127 PLN. Oczywiście odnaleźć można tańsze lub też droższe oferty produktu, jednak przedstawiona cena jest oficjalna i dostępna na oficjalnej stronie producenta.

Gdzie kupić Berber Fast

Analizowany w tej publikacji produkt na odchudzanie dostępny jest wyłącznie przez internet. Nie jest dostępny w aptekach ani w sklepach stacjonarnych co dla pewnej grupy osób może być niemałym problemem.

Należy wspomnieć, że oferta przedstawionych tabletek na odchudzanie budzi wiele wątpliwości. Jednak w przypadku chęci z zakupu, produkt ten dostępny jest na stronie internetowej a także na serwisach aukcyjnych takich jak OLX i Allegro.

Jak szybko schudnąć?

O tym jak szybko i skutecznie schudnąć pisaliśmy już jakiś czas temu. Więcej szczegółów można odnaleźć w publikacji jak szybko schudnąć w którym zawarte są interesujące porady i pozostałe szczegóły tego procesu.

Autorem artykułu jest Monika Więckowska

Berber Fast opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii 1Konsultantka dietetyczna.

✓ Zweryfikowany

Wasze opinie i komentarze On Berber Fast opinie i recenzja. Cała Prawda i Moja Analiza Opinii

 • Drugi raz dałam się nabrać na to. Pierwszym razem w poprzednim roku naciągnęli mnie na keto actives na odchudzanie i nie miałam efektów i dałam se spokój. Myślałam, że trafiłam na oszustwo tak wyjątkowo więc jakimś cudem trafiłam na jakimś blogu na berber fast i po miesiącu stosowaniu też nie odczułam efektów. Dla mnie to bzdura i jestem bardzo zawiedziona.

 • Ja też zostałam oszukana .zamówiłam 1 op.ale pani zadzwoniła do mnie że 30 TB.to za mało i wysłała mi 2 x. po 60 za. 280 zł. I tak dałam się oszukać

 • Oczczywiscie dałam się nabrać na reklamę która wyskoczyła. Złożyłam zamówienie za pobraniem a dopiero później czytałam komentarze. Na szczęście jak Pani do mnie zadzwoniła o potwierdzenie zamówienia kazałam je anulować. Była bardzo miła i anulowała.
  Powiedziala ze mam do tego prawo. I jeśli będę później zainteresowana to mam zadzwonić.

 • Niestety u mnie nie działa i podejrzewam, że berber fast to oszustwo. Za dużo podejrzań.

 • Oczywiście, że wielka ściema. Pieniążków też sie nie da odzyskać. Pani z infolini zapewniała, ze można z nia sie kontaktować ale niestety to tez oszustwo.

 • Niewiem, czy jest to oszustwo ale wiem, że ta oferta wygląda trochę podejrzanie bo niema takiego specjalisty który testował ten produkt.

 • To oszusci i naciagacze. Po 3 tygodniach stosowania zero skutku. Zadzwonila pani opiekunka z zapytaniem jakie efekty i raczyla mnie poinformowac ze powinnam jeszcze jedne tabletki brać. Wiem że pisze to samo co inni ale taka jest prawda. Taka sama wersja ze zapomniała mnie poinformowac i w promocyjnej cenie za 239 zł kupie 2 opakowania dodatkowych tabletek dzięki którym schudne na pewno. Podziękowałam i sie rozlaczylam. Nie wierzcie w te tabletki

 • Totalne oszustwo najpierw namawiają na zakup 3 opakowań A potem jak sie reklamuje to reklamacji nie uwzględniają tłumacząc że do miesiąca można tylko reklamować ale jak do miesiąca jeżeli ktos kupił na 3 miesiące to nawet po 2 miesiącach powinni pzyjac reklamację jak by to był tak dobry produkt ale ja ta sprawę oddam do sądu bo takie oszustwa istnieć nie mogą

 • Ja zamówiłam 1 opakowanie w cenie 89 zł a ta Pani do mnie zadzwoniła powiedziała że będzie moją opiekunką i że da mi 3 opakowania za 300 zł pod warunkiem że jak schudne to że będe ją polecać zadzwoniła do mnie Pani po 3 tygodniach już nie ta sama co mówiła że będzinie prowadzić mówi że nagle muszę kupić inne tabletki bo te które kupilam są na oczyszczenie organizmu a poprzednia kobieta mówiła że te trzy opakowania które kupilam wystarczą a ta druga mówi że teraz przechodzimy do drugiego etapu spalania tkanki tłuszczowej i że ona mi je wyśle już dziś bez żadnej mojej zgody tak wepchnela mi te tabletki oczywiście jak one przyjdą nie przyjme ich masakra naciągacze.

 • Naiwnie – uwierzyłam i zamówiłam 2 opakowania po otrzymaniu zniżki do 87 zł za opakowanie w efekcie zapłaciłam 174 z zł, ale perfidnie mnie oszukano, ponieważ przysłano – 1 opakowanie.Okazało się, że za to jedno opakowanie zapłaciłam 174 zł .

 • Nie działa. Żadnych rezultatów.

 • Skoro tak dużo negatywnych opinii, proszę o kontakt ze mną na meil: milioterka@gmail.com napiszemy pozew zbiorowy. W regulaminie jest tak dużo punktów które można podważyć że istnieje możliwość odzyskania pieniędzy.

 • Dla mnie jedno wielkie oszustwo. Przy zakupie Berber Fast jesteś nawet zachęcany do kupna większej ilości , gdyż efekty ponoć są lepsze. Kompletnie żadnej zmiany u mnie. Reklama , że zostaną zwrócone pieniądze to kolejna ściema. Po napisaniu maila, żadnej reakcji ze strony sprzedającego, a mija już miesiąc. Mają cię po prostu gdzieś. Uważajcie wszyscy chcący się odchudzić. Portfel odchudzicie ale nie swoją wagę.

 • Jestem bardzo zawiedziona. 399zł pozniej. Moze i dobry marketing ale oszukują ludzi. Dodatkowe tabletki 2 w cenie 1 w ramach rekompensaty, Za to ze nie powiedział mi Pan co powinien powiedzieć podczas pierwszej rozmowy przed moim błędem zlożenia zamowienia, że drugi środek jest konieczny….. no nic. Wesolych Swiat. Pozdrawiam.

 • Ten produkt to mega oszustwo. Zero działania i chyba o to chodzi bo za każdym razem jak Pani z tej firmy lub infolinii dzwoni z pytaniem jakie są efekty i jak mówię że żadne to proponuje kolejny produkt i po kolejnych tygodniach kolejny produkt. Dochodzi do tego że można brać trzy razy dziennie po trzy kapsułki sporej wielkości, wiec można sobie tylko zamulić wątrobę. Nie polecam !!!!

 • Dołączam się do negatywnych opinii po stosowaniu preparatu
  przez miesiąc zero postępu. Ale telefon był z,, ber-fast”-z zapytaniem o postępy . Najciekawsze było stwierdzenie że powinienem stosować następny preparat po zjedzeniu kolacji tylko na początku mówiono że ostatni posiłek ma być max około 17-tej to gdzie ta kolacja. Preparat następny po konsultacji z bossem po okazyjnej cenie proponowano mi prawie na siłę sprzedać. Produkt oszukańczy szkoda zachodu i pieniędzy by oszustwo żerowało na potrzebujących zmiany swojego zdrowia i wyglądu.

 • Berger fast to bubel stosowania go dwa miesiące i nic nie schudłam a do tego miałam problemy zdrowotne naciagaja ile się da jak nie te tabletki to proponują inne nie dajcie się nabrać

 • Dzwoniła do mnie pani z potwierdzeniem zamówienia, grzecznie jej odmówiłam ponieważ po przeczytaniu opini na tem produktu zrozumiałam że szkoda pieniędzy jeśli jest tyle negatywnych komentarzy a produkt też nie należy do najtańszych. Pani od potwierdzenia zamówienia była chamska i bezczelna i na tym etapie nigdy od producenta tego nic już nie zamówię.

 • To wielka ściema, rozpoczęłam trzecie opakowanie i nic, waga ani drgnie. W międzyczasie dzwoniła do mnie moja “opiekunka” z pytaniem o efekty odchudzania. Gdy mówiłam, że ani grama nie schudłam zawsze słyszałam ” cierpliwości, organizm narazie się oczyszcza, potrzebuje pani więcej opakowań” . I tak dałam się namówić na 3 opakowania, straciłam 400 zł. Mało tego, namawiano mnie na inny ich produkt, Bogu dzięki nie dałam się namówić na kolejny bubel.

 • Ślicznie dziękuję za opinię.
  Dobra robota.

 • Zwykli naciągacze. Miałby być efekty, a po miesiącu stosowania, a nie ma żadnych. Stracone pieniądze i nic więcej. Chcialem zwrócić jedno opakowanie i wysłałem e mail celem reklamacji, bez jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej. Ja po tych tabletkach tylko źle się czułem. Nie polecam!!!

 • Stosuje miesiąc i nic. Nie działają. Oszustwo i kolejni naciągacze. Tak bardzo miały być skuteczne i co tydzień miał ktoś dzwonic i pytać o rezultaty i co? Od 4 tygodni 0 telefonu.

 • Moim zdaniem jest to naciąganie. Zamówiłam 3 opakowania za ok.400 zł po czym dowiedziałam się, że zostałam źle poinformowana Okazało się że po 3 tygodniach powinnam zacząć dokładać jeszcze jedne tabletki, za które powinnam dać ok. 300 zł za 2 opakowania. Nie polecam

 • Otrzymałam 60 kapsułek preparatu Berberys Fast ,w przesyłce nie było ulotki o preparacie i nie było pudełka widocznego w reklamach.Informacjs na plastikowym opakowaniu jest nie do odczytania,srebrne malutkie literki na niebieskim ,błyszczącym tleMysle,że zostałam oszukana podobnie jak zeszłego roku kupiłam Eliminator.Wtedy nie schudłam ani grama po miesiącu.Nie polecam kupowania tych preparatów.

 • U mnie nie działa. Kupiłam miesiąc temu i nadal bez rezultatów.

 • Miesiąc temu stosowałem i nie doznałem rezultatów. Dla mnie oszustwo i naciąganie.

 • U mnie nie działa ale zużyłam tylko pół. Jednak mam wątpliwości czy cokolwiek to zmieni gdy go bym dokończyła.

 • Dziala czy nie?

Caralean - popularny produkt na odchudzanie

Produkt ten dostępny jest z szybką i darmową dostawą. Można go otrzymać już następnego dnia od dokonania zamówienia.

Caralean - Analiza

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.