Adipex Retard na odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – recenzja.

Średnia ocen (z sekcji opinie) opiniujących przedstawiony produkt: 3 / 5

Środek produkowany i chętnie kupowany w Czechach, w naszym kraju zaś nielegalny. Adipex Retard, bo o nim mowa, to lek o działaniu odchudzającym. Ponieważ epidemia otyłości ostatnimi czasy rozprzestrzenia się niezwykle szybko, również Polki i Polacy Adipex retard na odchudzaniecoraz częściej poszukują gotowych medykamentów do walki z nadprogramowymi kilogramami. I nierzadko dowiadują się właśnie wtedy o istnieniu tego środka. W artykule wyjaśniamy, czym w istocie są tabletki na odchudzanie Adipex Retard i dlaczego nie został przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Środków Biobójczych dopuszczony do użytku na terenie Polski. Środek ten śmiało można zaliczyć do grona produktów kontrowersyjnych przez występujące skutki uboczne. Podkreślmy, że nie jest to suplement diety (czyli innymi słowy środek spożywczy mający na celu uzupełnienie diety zwykle bez skutków ubocznych przy odpowiednim stosowaniu), lecz silny lek, którego zażywanie może powodować poważne konsekwencje. Sprawdźmy zatem, na czym konkretnie zasadza się jego działanie, jakie są opinie użytkowników, jaka jest jego cena, skład oraz dawkowanie! Poniżej recenzja Adipex Retard na odchudzanie z opiniami zainteresowanych pod recenzją.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Wrzesień 2019 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.09.2019

Opinie o Adipex Retard

Internet pełen jest opinii na temat tego środka. Niektórzy podkreślają, że właśnie dzięki niemu pozbyli się nadprogramowych kilogramów w szybki sposób, inni jednak stanowczo przestrzegają przed stosowaniem tego środka. Podkreśla się to, że podczas jego zażywania uczucie głodu właściwie nie występuje, zatem stosujący owe tabletki nie przyjmują wtedy prawie żadnego pokarmu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że taka postawa powoduje wiele niedoborów pokarmowych, co skutkuje rozstrojeniem całego organizmu.

Jeśli mowa o opiniach na temat leku Adipex Retard, warto przytoczyć te traktujące o szybkości jego działania. Pojawiały się także informacje na temat tego, że mimo niedostarczania ciału pokarmu pracowało ono na pierwszy rzut oka normalnie, chęci do działania jaj najbardziej występowały. Jednak długotrwałe stosowanie tego środka wielu osobom przyniosło wyniszczenie organizmu zamiast pozytywnych skutków.

Przez niektórych jest on nazywany cudownym lekiem na odchudzanie, przez innych jednak środkiem, który w sposób fatalny wpłynął na pracę organizmów osób stosujących go nawet przez krótki czas. Pamiętajmy, że jego główny składnik wykazuje działanie silnie uzależniające. Proces termogenezy zostaje podczas jego przyjmowania znacznie nasilony, co w dużym stopniu przyspiesza przemianę materii.

Efekty Adipex Retard

W sieci pojawiają się informacje na temat tego, że osoby z dużą nadwagą albo otyłością w ciągu miesiąca stosowania leku potrafiły zmniejszyć swoja masę ciała nawet o 10-15 kilogramów, te z niewielką nadwagą odpowiednio mniej. Wedle relacji dostępnych w Internecie jego przyjmowanie w połączeniu ze spożywaniem bardzo małych ilości pokarmu nie przynosiło jednak konsekwencji w postaci braku energii czy chęci do działania. Jednak warto podkreślić, że ten stan wywołany został przez pochodną amfetaminy, a zatem środka działającego silnie i przynoszącego bardzo wiele niebezpiecznych konsekwencji.

Skład Adipex Retard

Kluczowy składnik tego leku na odchudzanie to fentermina, dokładniej żywiczan fenterminy. Jedna tabletka ma 75 mg tej substancji. To innymi słowy pochodna amfetaminy. Działanie substancji opiera się na hamowaniu łaknienia, jest więc ona nierzadko nazywana lekiem anorektycznym. Z tego właśnie powodu tabletki na odchudzanie Adipex Retard nie są dopuszczone do obrotu w Polsce.

Pozostałymi elementami składowymi leku są: utwardzony olej sojowy, wosk żółty, utwardzony olej roślinny, częściowo utwardzony olej roślinny, lecytyna sojowa, żelatyna, 85% glicerol, 70% sorbitrol, sól sodowa hydroksybenzoesanu propylu, sól sodowa hydroksybenzoesanu etylu, tlenek tytanu, mekrogol 1750, żółcień chinolinowa, żółcień pomarańczowa, homowanilina, metoksyacetofenon.

Dawkowanie i skutki uboczne Adipex Retard

Jeśli chodzi o przyjmowanie leku, każdorazowo powinno być ono skonsultowane z lekarzem. Przypomnijmy, że lek nie jest dopuszczony do obrotu w naszym kraju i określono jego działanie jako niebezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Z dostępnych w ulotce informacji wynika, że lek przyjmować należy raz dziennie. Jedna tabletka powinna zostać spożyta godzinę przed śniadaniem lub godzinę po nim. Niedopuszczalne jest kruszenie leku czy jego przełamywane, bowiem substancje aktywne mogłyby wtedy zadziałać w sposób niepożądany. Okres przyjmowanie produktu powinno się jednak ograniczyć do minimum, bowiem im jest on dłuższy, tym większe jest prawdopodobieństwo pojawienia się niebezpiecznych tego konsekwencji.

Do skutków ubocznych stosowania leku Adipex Retard zaliczamy między innymi: biegunkę, zaparcia, drażliwość, zwiększone ciśnienie krwi czy zawroty głowy. Mowa także o tych rzadszych i poważniejszych. Wspomnieć należy choćby o omamach, nerwowości, nieregularnym i przyspieszonym biciu serca albo niemającym żadnego konkretnego powodu gniewie. Producent podaje również listę efektów ubocznych występujących niezwykle rzadko, należą do nich między innymi: niewyraźne mówienie, bardzo silne bóle głowy, osłabienie jednej strony ciała czy zmiany widzenia. W niektórych przypadkach przyjmowanie leku doprowadzić może nawet do śmierci.

Cena Adipex Retard

Jak już wspominaliśmy, wspomniane tabletki na odchudzanie nie są w naszym kraju dostępne w obiegu. Można zakupić je jedynie nielegalnie, średnia jego cena to 150-160 złotych za jedno opakowanie zawierające 30 tabletek.

Gdzie kupić Adipex Retard?

Dostępny jest on w sieci (nielegalnie, co warto podkreślić raz jeszcze). W Czechach i Malezji można go zakupić legalną drogą, jeśli ma się receptę wystawioną przez lekarza.

2 opinii On Adipex Retard na odchudzanie – opinie oraz efekty i skład – recenzja.

  • Avatar

    Wydaje się być dobry, ale martwią mnie te skutki uboczne. Poza tym już nie da się tego kupić w Polsce. Niby w Czechach, ale trochę się wystraszyłam więc daruje sobie coś takiego. Ja chcę o siebie dbać a nie kosztem zdrowia się odchudzić. Jak ktoś uważa inaczej, niech się zastanowi, bo dla mnie to bezsensu dbać o siebie a jednocześnie brać coś takiego.

  • Avatar

    Ja osobiście bym uważała na ten Adipex Retard, bo jest zabroniony w Polsce. Nie bez powodu jak widać. Już kiedyś poznałam szczegóły o tym.

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.