penidrol max opinie

penidrol max opinie

penidrol max opinie ? wprowadzenie

Penidrol Max jest preparatem, który jest w bogaty w szereg ziół, a także czynników aktywnych. Są one w głównej mierze odpowiedzialne za rozwijanie i powiększanie ciał jamistych penisa. Według producenta przekłada się to na wzrost długości oraz grubości penisa. Na oficjalnej stronie możemy również wyczytać, że Penidrol jest w stanie zagwarantować nam stały wzrost w bezpieczny i mało inwazyjny sposób. Czy tak jednak jest naprawdę? Jak penidrol prezentuje się w stosunku do konkurencji np. Xtrasize.

Penidrol max opinie – rezultaty

Naturalnie musimy wziąć pod uwagę, że każdy organizm jest inny i nie możemy założyć stałych wartości dla wszystkich osób, które stosują bądź stosowały Penidrol Max. Według producenta u większości mężczyzn można jednak zaobserwować pewną powtarzającą się regułę.

Stosując Penidrol maksymalnie można wydłużyć penisa o 7-8 cm. Nie jest możliwe osiągnąć lepszych wyników. U większości mężczyzn wzrostu już nawet o 3cm stanowi ogromną różnicę dając im komfort psychiczny podczas stosunku z kobietami. Naturalnie im kuracja trwa dłużej tym większa szansa, że penis urośnie nawet o 7 czy w skrajnych przypadkach o 8 cm.

Patryk, lat 25, Kraków

Każdy facet wie chyba doskonale, że mając małego penisa czujemy się, jak prawdziwe zero. Nie raz, nie dwa dziewczyna wyśmiała mnie z powodu mojego małego penisa. Nie pamiętam ile to już razy płakałam w nocy do poduszki, będąc sam, jak palec. Odkąd stosuje Penidrol Max mój członek urósł o 2 cm. Może to niezbyt dużo, ale zawsze coś. Słyszałem, że Xtrasize daje dużo lepsze rezultaty, więc spróbuje teraz tego preparatu.

Antoni, lat 60, Zabrze

Na stare lata postanowiłem sobie sprawić prezent. Chyba nie muszę mówić jaki. Kupiłem sobie Penidrol max i cierpliwie czekałem na przesyłkę. Doszła chyba dopiero po tygodniu. To skandal, ale mniejsza z tym. Stosowałem ten środek dwa miesiące i kuśka, jaka była taka jest. To jedno wielkie oszustwo.

Anna, lat 35, Radomsko

Kupiłam Penidrol mężowi, bo już nie mogłam z nim dłużej wytrzymać w łóżku. Było po prostu fatalnie. Nic nie czułam, gdy mnie pokrywał. Penidrol niestety też nic nie pomógł. Było kiepsko non stop. Zaczęłam już myśleć o zdradzie. Jednak mój mąż mnie zaskoczył. Kupił Xtrasize. Penis urósł mu już chyba o 6 cm i dopiero teraz czuję, że mam w sypialni prawdziwego ogiera.

Karol, lat 20, Zakopane

Nie narzekam na długość swojego penisa, ale postanowiłem zawstydzić wszystkie koleżanki i troszkę go powiększyć. Po Penidrolu wydaje się być trochę większy, coś koło 3 cm. Liczyłem na więcej, ale najważniejsze, że dziewczyny widzą różnicę.

Co poleca największa grupa naszych czytelników ?

xs_packshot_5