Palma sabałowa-skutki uboczne-cena-apteka-działanie-tabletki

Palma sabałowa została odkryta w wyniku wieloletnich badań. Naukowcy wciąż poszukają naturalnych składników, które skutecznie, ale i bezpiecznie dla organizmu mogą zwalczać schorzenia groźne dla naszego życia i zdrowia. To właśnie palma sabałowa skutecznie chroni mężczyzn przed chorobami gruczołu krokowego. Co ciekawe roślina ta stosowana była na prostatę już w starożytności.

Polecany przez nas produkt na prostatę >>

Pierwsze zapiski pochodzą już z XV wieku p.n.e. ze starożytnego Egiptu. Lud Faraona używał palmy sabałowej, gdy mężczyźni mieli problem z oddawaniem moczu. Ciekawostką historyczną jest również fakt, że Majowie korzystali z palmy, jako środka wzmacniającego. Z kolei rdzenni mieszkańcy Ameryki używali jej w leczeniu gruczołu krokowego, zaburzeniach erekcji oraz stanach zapalnych. Są również domniemania, że palma sabałowa działa również, jako środek pobudzający seksualnie.

Palma sabałowa skutki uboczne

Roślina ta uważana jest za bezpieczną dla ludzkiego organizmu. Nawet wysoka dawka ekstraktu nie powinna wykazywać niepożądanych rezultatów. Liczne badania potwierdziły jej skuteczność w leczeniu problemów z prostatą. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto jednak skonsultować się z ekspertem.

palma sabałowa

Palma sabałowa cena

Suplementy, które zawierają tę roślinę możemy spotkać w różnych cenach. Warto skorzystać z produktu, który ma wystarczające stężenie tego składnika tak, aby organizm otrzymywał jego wystarczającą dawkę. Jednym z takich produktów jest bez wątpienia bardzo popularny Reprostal.

Palma sabałowa apteka

Zarówno w aptekach stacjonarnych jak i tych online znajdziemy produkty, które zawierają tę roślinę w swoim składzie. Pamiętać należy o tym, aby starannie wybrać produkt, z którego chcemy korzystać. Warto wcześniej przeczytać opinie na jego temat wśród innych konsumentów oraz poznać inne składniki, które są w nim zawarte.

Polecany przez nas produkt na prostatę >>

Palma sabałowa działanie

Roślina ta bardzo korzystnie działa również przy reumatyzmie. Odkryto również jej pozytywny wpływ przy stanach zapalnych oraz schorzeniach typu łuszczyca, pęcherzyca czy zapalenie skóry. Co bardzo istotne palmę stosuje się również, aby zwiększyć przepływ moczu, jako standardowy środek moczopędny. Są również teorie, że może być z powodzeniem stosowana, jako afrodyzjak.

Palmy sabalowej możemy również używać przy przewlekłych bólach miednicy czy popularnych bólów głowy. Niektórzy z badaczy przekonują, że można ją nawet wykorzystywać u osób, które chorują na astmę bądź mają problemy z gardłem.

Palma sabałowa tabletki

Sprawdzonym suplementem w tabletkach, który zawiera palmę sabalową w składzie jest Reprostal. Uznany wśród konsumentów preparat w niezwykle skuteczny sposób może pomóc w problemach z prostatą, układem moczowym oraz prawidłowym poziomem testosteronu we krwi.

Polecany przez nas produkt na prostatę >>

palma sabałowa