ibright-opinie-skład-cena-skutki uboczne

Wybielanie zębów w domowym zaciszu? Od teraz to możliwe. Ibright pomaga w szybki sposób uzyskać bielsze zęby nawet o 14 tonów. Stosując go, już po kilku dniach widać efekty, a pewność siebie wzrasta natychmiastowo. Można się szeroko uśmiechać bez zbędnych wizyt u stomatologa, spędzonych na wybielaniu. Samemu można stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki, które wszyscy będą widzieć od pierwszego spojrzenia. Dodatkowo pozbędziemy się przebarwień po kawie, herbacie czy papierosach.

W tym nowoczesnym zestawie otrzymamy:
– gęsty żel, wypełniający szczeliny, aby dokładniej wybielić zęby,
– lampę LED z niebieskim światłem,
– wzornik odcieni, by perfekcyjnie wyznaczyć jaką barwę chce się uzyskać,
– elastyczną nakładkę, którą łatwo dopasować do kształtu swojej szczęki,
– łatwą w odczycie instrukcję.

iBright opinie
Piję dużo kawy, moje życie cały czas pędzi i nie miałam czasu wybrać się do gabinetu na zabieg wybielania. Usłyszałam w pracy o ibright i postanowiłam zamówić. Moje żółte dotychczas zęby promienieją kolorem białym i jestem w szoku, że sama, w domu, mogłam wykonać wybielanie. Nie jest to czasochłonne, a wręcz bardzo przyjemne w zastosowaniu. Polecam tym, którzy są zabiegani i chcą wyglądać pięknie.
Ola

Wstydziłem się swojego uśmiechu – paliłem papierosy i piłem kawę. Na spotkaniach w gronie znajomych zakrywałem usta a śmiech był mi nierzadko nie na rękę. Dostałem ibright w prezencie od bliskiego kumpla, który wiedział z czym się borykam. I jestem zdumiony, że mogłem sam przeprowadzić tak profesjonalne wybielanie zębów. Cudo, które powinno być na 1. miejscu super produktów.
Tomek

iBright skład
Innowacyjność żelu polega na zastosowaniu nadboranu sodu, a ten z kolei jest swoistym źródłem aktywnego tlenu. Stosując go, zęby szybciej się wybielają. Zawarte w nim kryształki hydroksyapatytowe pozwalają na dotarcie i przywarcie do przebarwień a naturalne pH chroni szkliwo i sprawia, że ibright jest w zupełności bezpieczny dla organizmu.

iBright cena
Nowe produkty na etapie tworzenia zawsze dużo kosztują. Ich wprowadzenie na rynek pozwala jednak stworzyć atrakcyjną ofertę dla każdego. Dlatego też, już teraz można zamówić ibright w przyzwoitej cenie. Dodatkowo śledzenie strony produktu pozwala na zakup w promocyjnych cenach.

One Comment