Cerberus-opinie-skład-skutki uboczne-cena

cerberus_319x272_kolor_tlo-png

Cerberus to suplement, który odpowiada za to, aby poziom testosteronu w naszym organizmie był wciąż na wysokim poziomie. Dodatkowo skutecznie blokuje produkcję estrogenu. Wszystko to dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, które gwarantują nam bardzo wysoki poziom testosteronu. Osoby ćwiczące na siłowni mają pewność, że ich ciężka praca nie pójdzie na marne i testosteron nigdy nie zamieni się w estrogen.

Cerberus oprócz blokowania estrogenu jest w stanie również blokować aromatazy, co zaowocowało jego ogromną popularnością wśród osób, które aktywnie ćwiczą. Wraz z Cerberusem można znacząco poprawić efekty swoich treningów. Zwiększenie masy ciała oraz dużo więcej siły są możliwe, z Cerberusem już w pierwszym miesiącu kuracji.

button

Cerberus opinie

Na siłownie chodzę już od kilku miesięcy. Cały czas moim głównym problemem było to, że tak wolno się rozwijam. Inni bardzo szybko przechodzili na większe ciężary, szybciej rosła im sylwetka i mieli w sobie jakoś tak więcej ikry. U mnie niestety tego brakowało. Zastanawiałem się, jak mogę polepszyć swoje wyniki i tak właśnie natrafiłem na Somatodrol oraz Cerberusa. Moje efekty na siłowni wreszcie wystrzeliły w górę, a ja na siłowni jestem prawdziwym dzikiem. Mam w sobie ogrom energii, mam dużo większe zacięcie do treningów i wkładam w to dużo więcej serca. Mój olbrzymi poziom testosteronu zauważyły również kobiety, które coraz częściej powtarzają mi, że jestem bardzo męski.

Kamil, lat 27, Tarczyn

Przyznam szczerze, że o Cerberusie dowiedziałem się dopiero po wielu moich prośbach. Na siłowni ćwiczyłem razem z moim kumplem od 4 miesięcy. Zawsze szło mu dużo gorzej, ale nagle jego forma wystrzeliła w górę. Bardzo szybko mnie dogonił, jeżeli chodzi o ciężary, a potem równie szybko przegonił. Przyznam szczerze, że byłem tym faktem załamany. Dodatkowo wydawał się być dużo pewniejszy siebie i taki bardziej agresywny na siłowni. W każdą serię wkładał całą swoją energię. W końcu na jednej z imprez mocno zakrapianej alkoholem zdradził mi swój sekret – Cerberus.

Sławek, lat 24, Poznań

cerberus_02

Cerberus skład i dawkowanie

1 kapsułka dwa razy na dzień

1 opakowanie – 60 kapsułek

EstroBlock Proprietary Blend 692 mg

N-Acetyl-L-Cystenine 356 mg

Milk Thistle 183 mg

Hawthorn Berry 58 mg

Saw Pallmatto extract 95 mg

Testoboost Matrix Blend 208 mg

Fenugreek Seed Extract 140 mg

Tribulus terrestris powder 50 mg

Celery Seed Extract 9 mg

Grape Seed Extract 9 mg

Zinc Gluconate 69,68 mg

Policosanol 20 mg

Pantothenic Acid 13.04 mg

Pyridoxine HCL (Vitamin B6) 1.7 mg

button

Cerberus cena

Cerberus został stworzony z unikalnych składników, które zostały dobrane przez specjalistów od testosteronu. Pomimo tych oczywistych faktów cena Cerberusa jest niezwykle niska. Jedno opakowanie kosztuje jedynie 79 złotych. Jedyne, o czym warto to pamiętać to fakt, aby produkt kupować jedynie z zaufanego źródła, czyli oficjalnej strony producenta. Znajduje się ona tutaj.

cerberus_03

Cerberus skutki uboczne

Nim Cerberus trafił do sprzedaży przeszedł najpierw szereg testów w laboratorium. Dodatkowo grupa ponad 100 ochotników testowała go przez miesiąc. U żadnej z osób nie zanotowano skutków ubocznych. Co ciekawe u blisko 87% zanotowany znaczący wzrost formy, jeżeli chodzi o ćwiczenia siłowe. Cerberus został stworzony z naturalnych i starannie dobranych składników, dlatego jest całkowicie bezpieczny.

Cerberus forum

O Cerberusie można poczytać na wielu forach tematycznych. Zdecydowana większość opinii jest pozytywna, co jest najlepszym dowodem na to, że produkt jest niezwykle skuteczny. Jeżeli korzystałem już z kuracji, Cerberusa podziel się swoją opinią na forum lub zostaw komentarz poniżej. Wszyscy jesteśmy ciekawi twoich rezultatów.

button

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *