Bright white opinie

Któż z nas nie chciałby mieć pięknych, śnieżnobiałych zębów? O tym marzy wiele osób, ale nie każdemu dany jest taki komfort. Dzisiaj jednak jest wiele sposobów na to, jak można poprawić koloryt swojego uzębienia, chociażby paski wybielające bright white.

To jest dziecinnie proste
Jest wiele metod wybielania zębów, ale to właśnie paski wybielające bright white opinie mają najlepsze spośród sposobów domowych i nie tylko. Kto może ich używać? Z pewnością wszystkie te osoby, które mają przebarwienia powstałe po kawie, papierosach czy też po winie. Ich użycie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy odkleić pasek żelowy z kliszy, na której jest naklejony. Do zębów, ale tutaj uwaga- należy przyłożyć się, aby było to równo pod poziomem dziąsła, przykładamy pasek. Należy go dokładnie przyłożyć, dopasować i docisnąć. Oczywiście tak samo należy postąpić z drugim paskiem. Wyjąć należy je po około 30 minutach i koniecznie wypłukać usta. Kurację najlepiej jest powtarzać co jakieś 2-3 miesiące, aby utrzymać efekt bieli.

Bezpieczne i z certyfikatem
Paski wybielające bright white opinie swoje zawdzięczają również temu, że mają bardzo dobry skład, a mianowicie glycerin, HPC, PVP K30, PVP K90, Hydrogen Peroxide (0,1%), D L-Menthol, Alcohol, Water, Mint Fragrance. Są bezpieczne i przeznaczone właśnie do użytku domowego, z pewnością nie zagrażają zdrowiu, chociaż nie powinny z nich korzystać kobiety w ciąży i dzieci do 12. roku życia. Poza tym według Komisji Europejskiej ds. Kosmetyków dopiero paski wybielające zawierające więcej niż 1% nadtlenku wodoru mogą podrażniać zęby czy dziąsła. Są one silniejsze i powinny być stosowane tylko w gabinetach stomatologicznych. Pozostałe spokojnie można stosować samemu w domowych warunkach. Nie niszczą one ani nie osłabiają szkliwa. Posiadają też wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, w tym europejski CE oraz amerykański FDA.

Bielszy uśmiech już po pierwszym użyciu
Wiele osób, które mają już za sobą użycie specyfiku jakim są paski wybielające bright white opinie swoje umieszczają w sieci, gdzie znaleźć można zdania mówiące o tym, że działają one już od pierwszego użycia. Według zaleceń stosować je należy 1-2 razy dziennie przez okres od 7 do 14 dni, w zależności też w jakim stanie jest nasze uzębienie i jak duże są przebarwienia.

Wybielanie zębów w domowy sposób można przeprowadzać różnie, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że używając do tego chociażby popularnej sody można sobie uszkodzić szkliwo i narobić sobie problemów. Lepiej więc korzystać z bezpiecznych metod, dostępnych od ręki.